• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.420 films
  • 12.235 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.125 gebruikers
  • 9.378.966 stemmen
Avatar
 
banner banner

Red (2010)

Actie / Komedie | 111 minuten
3,28 2.811 stemmen

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 111 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Schwentke

Met onder meer: Bruce Willis, Morgan Freeman en John Malkovich

IMDb beoordeling: 7,0 (337.065)

Gesproken taal: Engels en Russisch

Releasedatum: 14 oktober 2010

Plot Red

"Still armed. Still dangerous. Still got it."

'Red' vertelt het verhaal van Frank Moses (Bruce Willis), een voormalig CIA agent, die nu een rustig leven leidt. Totdat op een dag een hightech huurmoordenaarsteam opduikt dat hem wil vermoorden. Nu zijn identiteit bekend is en het leven van de vrouw om wie hij geeft in gevaar is, roept Frank zijn oude team weer bij elkaar in een ultieme poging te overleven.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Frank Moses

Marvin Boggs

Joe Matheson

William Cooper

Alexander Dunning

Ivan Simanov

Cynthia Wilkes

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mirckje

Mirckje

  • 98 berichten
  • 105 stemmen

Hij begon wel goed. Prima acteerwerk, lekkere toon. Maar verviel na dat telefoongesprek in de ene ongeloofwaardige actie scene in de ander. De humor was te flauw. Op zich was het verder wel vermakelijk, Bruce acteert altijd wel leuk en Freeman is ook altijd goed om naar te kijken. Verhaal schoot te kort, alles was te voorspelbaar en veel karakters waren te oppervlakkig. Veel te simpele film, best jammer, hier had meer in gezeten.


avatar van kryptex

kryptex

  • 42 berichten
  • 296 stemmen

Een beetje ondermaats om aan zulk een grote namen te koppelen. Maar kijkt nog wel leuk weg. CIA filmpjes: verstand op nul en gaan.


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

Aangename film, maar op sommige stukken

wel wat langzaam/langdradig.

De actie scenes waren erg goed en overtuigend gedaan.

John Malkovich stal toch wel de show! Geweldig geacteerd...

3,5*


avatar van TooTall-NL

TooTall-NL

  • 16 berichten
  • 0 stemmen

gewoon een heerlijke actie film...

De oude garde van de actiefilms weet nog heel wat klaar te maken in deze film.

Ook is het leuk dat de heren en dames het gevoel van het nog niet afgeschreven zijn op leeftijd weten over te brengen.

Voor de rest een lekker wegkijkfilm met leuke actie en af en toe een dikke knipoog!!

Zeker de moeite waard.


avatar van Awasiku

Awasiku

  • 102 berichten
  • 0 stemmen

Bruce Willis altijd lekker op dreef voor een potje actie , vooral tegen Karl Urban .

Morgan Freeman , John Malkovich en Richard Dreyfuss altijd een genot om te zien .

Wel grappig om Helen Mirren met een Guns te zien .

O ja ...en ook nog Ernest Borgnine komt even langs .

Heerlijke film ,met genoeg ( lekker over the top ) actie maar geen topper .


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

Awasiku schreef:

Helen Mirren met een Guns .

ohhh helen mirren ik vroeg me al af wie het was... ze kwam me al zo bekend voor


avatar van Jzor

Jzor

  • 6 berichten
  • 432 stemmen

Niks mis met droog humor, maar deze is niet grappig. Erg overdreven actie scene's.
Humor is niet gelijk aan overdreven nep. Een kogel die een rocket van een rockerlauncher kapot schiet en natuurlijk de badguy is meteen dood..zzzz
Halverwege afgezet, doe ik bijna nooit.


Karakters hadden door deze cast met toch wel erg grote namen wel iets meer uitgediept kunnen worden. Maar dat lag meer aan het zwakke script dan aan het acteerspel. Het leek me vooral een film voor de oudere acteurs om eens lekker gek te doen. Vooral Helen Mirren is niet zo van de actiefilms.


avatar van nightbreed

nightbreed

  • 3360 berichten
  • 5029 stemmen

Ouderwets topvermaak.


avatar van Mars4i

Mars4i

  • 257 berichten
  • 1867 stemmen

Leuke no nonsense actiefilm. En nooit gedacht dat ik Helen Mirren ooit in zo'n rol zou zien spelen. Malkovich was ook zeer komisch.


avatar van oemoemenoe

oemoemenoe

  • 659 berichten
  • 617 stemmen

heerlijke kleinvent actie.....

good feeling to bring you this moves.

billy cox


avatar van Zeriel

Zeriel

  • 1395 berichten
  • 2642 stemmen

Tsonge wat een grote namen, en wat een slechte film! Je vraagt je af wat Willis, Freeman, en Malkovich te zoeken hebben in dit gedrocht. Budget $58 miljoen, gewoon een vette schnabbel dus. Een slap verhaaltje, wat geouwehoer met wat uitgekauwde flauwe grappen, de bekende typetjes van de oudgedienden, een paar schietpartijen en wat ontploffingen en klaar is Klara.

Af en toe best onderhoudend in losse scenes, het begint zelfs vrij aardig, maar de film ontspoort in nietszeggendheid, zelfs met het verstand op nul blijft het een prul.

Op de Extra's blijkt zowaar dat het verhaaltje (zéér) losjes gebaseerd is op CIA operaties in Guatemala. Dat is op zich interessant materiaal, maar het wordt hier om zeep geholpen door platte actie en flauwe grappen. Dit materiaal verdient een serieuzere aanpak. Een film als The Manchurian Candidate, waar naar verwezen wordt is op alle fronten superieur aan Red, maar scoort vreemd genoeg zelfs wat lager.

Popcornpulp!


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8589 stemmen

Ik vond heel leuke actie/komediefilm...

Uitstekend acteerwerk...

Bekende acteur Bruce Willis, Morgan Freeman, Ernest Borgnine

en John Malkovich...

Uitstekend mooi achtergrond muziek (DTS en Dolby Digital)...

Prima verhaal en grappig...

Mooi HD kwaliteit...

Zeker aanrader...


avatar van Embie

Embie

  • 153 berichten
  • 189 stemmen

Van zulk soort films mag hollywood er nog wel meer maken! Wat natuurlijk meteen opvalt is de geweldige cast bij deze film! Wat een spektakel van geweldige acteurs! Ook het verhaal weet te boeien. Bovendien is de film komisch. Kortom echt een aanrader


avatar van Multivitamine

Multivitamine

  • 187 berichten
  • 616 stemmen

Het shot dat Marvin het varkentje aan zijn staart in de hand heeft

De film doet verder precies wat het moet doen, je goed vermaken zonder al teveel diepgang


avatar van Turkeyloverz

Turkeyloverz

  • 4239 berichten
  • 1459 stemmen

Matig. Een dag na het zien van Red is er nog weinig van overgebleven. Op papier een behoorlijke cast, maar de acteurs komen vooral over als voetballers die door hun faam veel verdienen, maar op het veld weinig laten zien. Malkovich is een uitzondering, één van de weinige pluspunten van de film. Ook de scriptschrijver neem ik veel kwalijk, want dit kon net zo goed een remake zijn van één van de tientallen actiecomedies van de laatste jaren. Zelfs dan nog krijgen we een stom, voorspelbaar en herkenbaar verhaal voorgeschoteld, dat blaft, maar nergens weet te bijten. Red biedt niets nieuws en weet nergens echt indruk te maken. Ondanks alles bleek het wel lekker weg te kijken, maar zelfs dat wordt verstoord, omdat hij gewoon te lang duurt, waardoor je het niet kan laten om af en toe te kijken wanneer het nou voorbij is.


avatar van orbit

orbit

  • 12092 berichten
  • 0 stemmen

Beetje matte actiefilm.. begon aardig, maar loopt eigenlijk steeds meer bergafwaarts gedurende de film. Malcovich een beetje overacted, Mirren ook, alleen Willis en Freeman zijn wel aardig om te bekijken. Maar zeker geen sterke actie/acteerwerk.


avatar van El  Loco

El Loco

  • 1106 berichten
  • 2385 stemmen

Ik heb me weer erg goed weten te amuseren met Bruce willis. Al wordt hij een dagje ouder en zijn zijn beste jaren jammer genoeg al voorbij, toch weet hij zulke rollen met gemak naar zijn hand te zetten. Toch even aanpassen als je hem plots met een leesbrilletje een boek ziet lezen, maar al gauw nam hij de draad van zijn goede oude tijd op. Ook Morgan Freeman en John Malkovich zijn goede toevoegingen aan de cast. Gewoon wat bekende koppen in een film steken heeft in het verleden niet altijd succes gehad, maar deze 2 heren van stand deden het erg goed. Wel spijtig dat de rol van Freeman beperkt was.

Red is voor de rest een heel leuke actiekomedie. Goede actie, leuk verhaaltje dat geen moment verveelt en hier en daar enkele leuke oneliners. De leukste vond ik toch die van Marvin ( gespeeld door Malkovich): Frank, I never thought I'd say this again. I'm getting the pig! Heerlijk!

Red is geen echte topper, maar wel een garantie op een vermakelijke avond. 3.5*


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31154 berichten
  • 5451 stemmen

Red is een doorsnee spionagethriller geworden met dat enige verschil dat de helden van dienst wat ouder zijn dan we gewoon zijn. Qua opzet is er verder niets nieuws, al levert dit concept wel de nodige oneliners op. Dat kan wel leuk zijn, maar ik had hier toch meer van verwacht. Het mocht toch allemaal iets pittiger om Red te kunnen onderscheiden van andere thrillers. Af en toe krijg je weer hoop door een leuke grap, maar dan duurt het weer voor er iets nieuws komt. En visueel is het ook triestig, dat lelijke gedoe met die postkaarten is niet echt geslaagd.


avatar van TheShadowking

TheShadowking

  • 403 berichten
  • 0 stemmen

Ja wat moet je ervan zeggen, film die niet serieus te nemen is.

Hoop geschiet natuurlijk en hier en daar een lomp wapen. Malcovich speelt weer een aparte idioot voor de verandering en Willis speelt zoals altijd zichzelf. Freeman verlaagd zichzelf gigantisch maar dat moet hij zelf weten.

Erg simpel concept, aardig uitgewerkt.

Weer eentje voor thuis op de bank als je niks te doen hebt, 1 keer kijken en archiveren die handel voor andere mensen als ze hem willen zien. Ga hem zelf niet nog een keer kijken.


avatar van loreen

loreen

  • 161 berichten
  • 213 stemmen

leuke film leuke rol van john malkovich


avatar van Kanisz

Kanisz

  • 152 berichten
  • 0 stemmen

Prima wegkijken, maar ook echt niet meer. Flinterdun verhaaltje met hier en daar een geestige scene of oneliner. Sommige waren echt wel grappig, maar om daar nou een film van bijna 2 uur mee te vullen is maar matig. John Malkovitch is erg grappig als over-de-top gefreakte ex-agent, de rest is gewoontjes. Had meer verwacht naar aanleiding van trailer en cijfer... 2.5*


avatar van arno74

arno74

  • 8700 berichten
  • 3342 stemmen

Lijkt een flauwe parodie op actiefilms wel. Flinterdun verhaal, moet het hebben van het schiet- en vuistwerk, de explosies, en de eenvoudige grappen. En de cast natuurlijk. Maar dat was totaal niet voldoende om mijn aandacht er bij te kunnen houden.


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Ik vond het een lekkere actiefilm zoals we van de films waar Bruce Willis in speelt wel gewend zijn. Het karakter van Willis is erg aaibaar en toch ook stoer. De karakters eromheen maken de film ook heel erg leuk. Vooral Malkovich vond ik erg, erg leuk. En dan Hellen Mirren die er als fragiel oud dametje eruit ziet, maar ondertussen ....

Ik vond het een zeer goede verhouding tussen actie, komedie en ook een tintje romantiek. Voor ieder wat wils dus. De chemie tussen de twee hoofdpersonen was ook heel goed overgebracht. Ik vond ze wel schattig samen. De scène's waarin Moses uit een draaiende auto stapt en waar Malkovich een duel heeft tussen hem met een revolver en een bazooka had waren spectaculair in beeld gebracht.

Op zich verrast deze film nergens maar hij kijkt heerlijk weg.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13171 berichten
  • 11080 stemmen

Een matige actiefilm waarin een gepensioneerd CIA-agent opnieuw in actie moet komen wanneer hij zelf een doelwit is. Een oninteressant plot en redelijk voorspelbaar. De actie-scenes hadden best wat meer over the top gemogen. Een leuke cast, maar een film waarin Helen Mirren met een mitrailleur te zien is, heeft toch echt wel meer potentie dan wat Red uiteindelijk is geworden.


avatar van kalehein

kalehein

  • 254 berichten
  • 255 stemmen

Aktie en humor tegelijk, wat wil een man nu meer in een film
Malkovich is ook weer een pareltje en speelt (wederom) het ietwat vreemde typetje!
I never thought I'd say this again, i'm getting the pig!!!! ROFL!!!


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

kalehein schreef:

I never thought I'd say this again, i'm getting the pig!!!! ROFL!!!


Jaaaa, dat was ook hilarisch !


avatar van Chattingforum

Chattingforum

  • 465 berichten
  • 12 stemmen

Dacht dat er vanavond niks op tv kwam en dus me de hele tijd dood moest vervelen. Gelukkig kwam deze film op Film1 Action:) Erg leuke, soms ook grappige film:D Maar ja wat verwacht je van die 2 acteurs, met die heb je sowieso een kaskraker:D Die muziek ook is echt heel lol xD


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11816 berichten
  • 3317 stemmen

Waneer verdwijnt die KUTmetalcase versie nou eens!!!


avatar van schram101

schram101

  • 16684 berichten
  • 2293 stemmen

Bah!

Niet leuk en niet grappig. Te traag voor een actie en te saai voor een komedie. Wat een draak van een film zeg. Uitstekende namen in de cast maar mijn held Willis laat zich hier van zijn slechtste kant zien. Malkovich was nog de leukste maar ook zeker niet bijzonder. Nee, behalve de actiescenes heeft de film niets te bieden.

1,5*