• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.328 stemmen
Avatar
 
banner banner

A Perfect Getaway (2009)

Mystery / Thriller | 98 minuten / 108 minuten (unrated director's cut)
2,85 1.213 stemmen

Genre: Mystery / Thriller

Speelduur: 98 minuten / 108 minuten (unrated director's cut)

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: David Twohy

Met onder meer: Milla Jovovich, Timothy Olyphant en Steve Zahn

IMDb beoordeling: 6,5 (80.395)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 6 augustus 2009

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot A Perfect Getaway

"Welcome to paradise. Enter at your own risk."

Na hun trouwen, besluiten Cydney en Cliff (Milla Jovovich en Steve Zahn) op huwelijksreis te gaan naar Hawaï. Alles gaat goed en ze hebben de tijd van hun leven, totdat ze erachter komen dat er net een pasgetrouwd koppel is vermoord op Hawaï en dat de moordenaars waarschijnlijk op hetzelfde deel van Hawaï zitten als zij. Daarna weten Cydney en Cliff niet meer wie van de medetoeristen ze kunnen vertrouwen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Sukantara

Sukantara

  • 95 berichten
  • 102 stemmen

Redelijke film, geen topper. Mooie locatie maakt het leuk naar te kijken, maar het verhaal vond ik een beetje lauw.


avatar van scc-j

scc-j

  • 124 berichten
  • 0 stemmen

begon goed spannend clichématig
het stel zegt tegen elkaar dat ze het andere koppel het mischien wel is terwijl ze het zelf zijn egt slecht


avatar van voskat

voskat

  • 1026 berichten
  • 1088 stemmen

De kijker wordt op erg knappe wijze op het verkeerde been gezet. Ik had al helemaal aan het begin het vermoeden dat het koppeltje het moordenaarsduo was, maar ik liet dat idee voorzichtig varen naarmate ik hen voortdurend als een vrij normaal stel zag gedragen. Pas bij de tweede kijkbeurt vallen al de kleine en grote hints echt op hun plaats. En dan zie je pas hoe elegant deze film in elkaar is gezet.

4 *


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12267 stemmen

Mooie film dat je op het verkeerde been zet.

Alleen dat tussen stukje zonder kleur duurde wat te lang.

Acteren was niet verkeert.

3 sterren


avatar van erpunited

erpunited

  • 647 berichten
  • 2591 stemmen

Ik vond het verhaal wel aardig. Leuk dat je in spanning wordt gelaten. Het acteren was matig. Verder prima vermaakt maar geen topper


avatar van 7ejUbY

7ejUbY

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

Mijn 14-jarige dochter is van plan deze film te gaan kijken op haar verjaardagsfeestje, het kijk-wijzer-cijfer was 16 jaar. Is deze film geschikt voor haar leeftijd?

Alvast bedankt.


avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2558 berichten
  • 2023 stemmen

7ejUbY schreef:

Mijn 14-jarige dochter is van plan deze film te gaan kijken op haar verjaardagsfeestje, het kijk-wijzer-cijfer was 16 jaar. Is deze film geschikt voor haar leeftijd?

Alvast bedankt.

Ja hoor, ik vind van wel. Er zitten geen sekssènes tussen en de moorden/bloederigheid zijn ook beperkt. Het is meer een kat en muisspelletje om te raden wie de daders zijn. Al vond ik het nu niet meteen een sterke film. Er zijn er wel leukere voor op een feestje (ook qua horror/thriller). Maar als ze het echt willen en er plezier aan beleven moeten ze zeker kijken.


avatar van pannagaaf

pannagaaf

  • 4 berichten
  • 73 stemmen

De film had beter kunnen worden.

Want het verhaal kon wel wat beter worden uitgepakt.

Maar wel mooie beelden van de omgeving.


avatar van Nieksnut

Nieksnut

  • 128 berichten
  • 0 stemmen

Geen goede film, maar wel zeer vermakelijk. Eén echt goed schrikmoment, mooie natuurbeelden en aardige spanning.


avatar van eapoe

eapoe

  • 99 berichten
  • 0 stemmen

TimF schreef:

Saai, slecht en vergezocht. Wel mooie belichting..Niet genoeg, niet kijken deze!

Bepaal ik dus zelf.

Ik vond het een redelijke tot goede film.

Het verhaal is spannend en "ik" vond het zeker de moeite waard.

Mooie locatie met zeer fraaie belichting ......


avatar van Schildpad.

Schildpad.

  • 59 berichten
  • 660 stemmen

Het verhaal en de spanningsboog is nogal clichématig. Er waren wel een aantal mooie shots.


avatar van Mikemans

Mikemans

  • 265 berichten
  • 1036 stemmen

Deze in de sneak gezien en was nogal verrast.

Het is geen topper, maar hij is ook niet slecht. Snap de lage waardering ook niet.


avatar van Zero_Sunshine

Zero_Sunshine

  • 98 berichten
  • 255 stemmen

Echt spannende film.

Hij verloopt totaal niet zoals verwacht, bij mij toch.


avatar van Cybill.

Cybill.

  • 79 berichten
  • 0 stemmen

Spannende film, verrassend maar ook weer niet. Heb een paar keer gedacht dat de hoofdpersonages de moordenaars waren, maar ik kon niet goed zeggen waarom. Het alternatieve koppel heeft misschien wel iets te verbergen (vooral de man doet raar), maar dat ze de moorden niet gepleegd hebben zag ik wel aankomen. Vond ook dat ze wat meer in beeld mochten gebracht worden. Ik werd wel even op het verkeerde been gezet door het 2de koppel, maar was nooit echt overtuigd. Waardoor enkel Cydney en Cliff overbleven..
Voor de rest wel een leuke film, knappe locaties ook. Maar sommige scènes duurden te lang voor mij. Het einde had ook wat anders gemogen. 3*


avatar van mandy21

mandy21

  • 11 berichten
  • 2 stemmen

Echt een duidelijke B film.


avatar van Zero_Sunshine

Zero_Sunshine

  • 98 berichten
  • 255 stemmen

mandy21 schreef:

Echt een duidelijke B film.

Waarom?


avatar van Miss Sway

Miss Sway

  • 322 berichten
  • 0 stemmen

Ik kwam eerst uit bij 'the perfect getaway', toch even wat anders.

Leuke film, zeker met wat wat wiet in je systeem.


avatar van pierrrke

pierrrke

  • 394 berichten
  • 1468 stemmen

Prima filmpje

timothy olyphant vind ik een geweldige acteur zeker als hij zo een beetje gestoord is als in deze film

prachtige beelden,

niet echt vies maar wel spannend

de spanning wordt wel grandioos verstoord door dat zwart-wit stukje

dat stukje was echt wel verkeerd geplaatst in de film.

lokatie was mooi gekozen

vond em wel prima


avatar van Tarkus

Tarkus

  • 6409 berichten
  • 5315 stemmen

Ik ben altijd al een fan geweest van Milla Jovovich, maar in deze prent valt ze me toch wat tegen, het is pas naar het einde toe dat ik haar weer een beetje herken, zoals ik het van haar ben gewend uit bijvoorbeeld de 'Resident Evil'-filmen.

Ook Steve Zahn is pas op het einde van de film een beetje op dreef, al vind ik hem eigenlijk niet echt goed geschikt voor de rol die hij hier moet vertolken, ik acht hem eerder geschikt voor komedies.

Het verhaal is nochtans tamelijk goed, maar het zijn vooral de locaties die het hem doen in deze prent, die zijn werkelijk prachtig en soms zelfs adembenemend.

Kortom, ik heb de film gekocht om de cast, en vooral dan voor Milla Jovovich, dus ben ik wel een beetje teleurgesteld.


avatar van BigX

BigX

  • 6 berichten
  • 10 stemmen

Waar ik dus echt niet tegen kan bij deze film is het volgende:

Ik had al steeds een vermoeden dat het 'normale' koppel (Jovovich/Zahn) het moordenaarsstel zou kunnen zijn. Tot het moment kwam dat het stel in de tent zat (waar niemand anders hen dus kon horen) en ze doodsbang waren dat het andere stel het moordenaarskoppel zou zijn. Ze overleggen letterlijk of zijn de daders zijn en of ze misschien terug moeten gaan!!! Ik dacht dus: "zij kunnen het dus niet zijn, want als je zelf de daders bent, dan zal deze conversatie dus nooit zo gaan". Uiteindelijk dus een enorme anti-climax en blijkt dat het stel dus wist dat er een camera in de tent was en zelfs daar de 'show' vol hield. Erg jammer

Ben ik de enige die dit als enorme blunder ziet??


avatar van Nieksnut

Nieksnut

  • 128 berichten
  • 0 stemmen

BigX schreef:
Waar ik dus echt niet tegen kan bij deze film is het volgende:

Ik had al steeds een vermoeden dat het 'normale' koppel (Jovovich/Zahn) het moordenaarsstel zou kunnen zijn. Tot het moment kwam dat het stel in de tent zat (waar niemand anders hen dus kon horen) en ze doodsbang waren dat het andere stel het moordenaarskoppel zou zijn. Ze overleggen letterlijk of zijn de daders zijn en of ze misschien terug moeten gaan!!! Ik dacht dus: "zij kunnen het dus niet zijn, want als je zelf de daders bent, dan zal deze conversatie dus nooit zo gaan". Uiteindelijk dus een enorme anti-climax en blijkt dat het stel dus wist dat er een camera in de tent was en zelfs daar de 'show' vol hield. Erg jammer

Ben ik de enige die dit als enorme blunder ziet??
Daar dachten wij ook meteen aan toen de film afgelopen was, maar wij kwamen tot de conclusie dat ze het er niet over hadden of die andere twee de killers waren, maar iets anders.. Ben alleen vergeten wat precies . Het klopte iig wel geloof ik .


avatar van Achilles

Achilles

  • 1049 berichten
  • 218 stemmen

Toch handig zo'n titaniumplaat in je kop .."hard to kill"


avatar van White Trash

White Trash

  • 332 berichten
  • 239 stemmen

BigX schreef:
Waar ik dus echt niet tegen kan bij deze film is het volgende:

Ik had al steeds een vermoeden dat het 'normale' koppel (Jovovich/Zahn) het moordenaarsstel zou kunnen zijn. Tot het moment kwam dat het stel in de tent zat (waar niemand anders hen dus kon horen) en ze doodsbang waren dat het andere stel het moordenaarskoppel zou zijn. Ze overleggen letterlijk of zijn de daders zijn en of ze misschien terug moeten gaan!!! Ik dacht dus: "zij kunnen het dus niet zijn, want als je zelf de daders bent, dan zal deze conversatie dus nooit zo gaan". Uiteindelijk dus een enorme anti-climax en blijkt dat het stel dus wist dat er een camera in de tent was en zelfs daar de 'show' vol hield. Erg jammer

Ben ik de enige die dit als enorme blunder ziet??


Nee vallen meerdere mensen over..


avatar van Achilles

Achilles

  • 1049 berichten
  • 218 stemmen

White Trash schreef:
(quote)


Nee vallen meerdere mensen over..


Misschien is het juist super intelligent. Door zich juist helemaal in te leven in hoe een stel het ervaart en acteert als je denkt dat het ander stelletje de moordernaars zijn. Wat de reacties zijn als je echt denkt dat het ander stelletje de moordenaars zijn en hoe je dus bijvoorbeeld weet wanneer iemand het ontdekt heeft en je dus moet handelen ...weet ik veel


avatar van White Trash

White Trash

  • 332 berichten
  • 239 stemmen

Creatief bedacht volgens mij wilden ze een twist hebben op het end van de film en is dat nogal uit de hand gelopen


avatar van rose

rose

  • 2280 berichten
  • 0 stemmen

Leuke film. Ik zag 'm niet aankomen.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

BigX schreef:
Uiteindelijk dus een enorme anti-climax en blijkt dat het stel dus wist dat er een camera in de tent was en zelfs daar de 'show' vol hield. Erg jammer

Ben ik de enige die dit als enorme blunder ziet??


Oh was er een camera? Ik dacht dat ze gewoon gestoord waren. Hm, keertje herzien dan maar.


avatar van SaNDuTjE

SaNDuTjE

  • 1434 berichten
  • 3243 stemmen

Aardige film met standaard verhaal en wending. Mooie locaties en goed geacteerd, niet over de top zoals vaak het geval is in dit genre.

Prima voor een doordeweekse dag


avatar van JordiRepkes

JordiRepkes

  • 3 berichten
  • 3 stemmen

Ik had telkens het gevoel van er moet nog iets komen, maar er kwam voor mij geen vaart in. En naar mijn mening werd er over het algemeen goed geacteerd. Maar het verhaal was het voor mij gewoon niet.. Ik had op iets meer gehoopt wat mij erg teleurgesteld achterliet. Wel mooie shots..


avatar van Seifer

Seifer

  • 805 berichten
  • 356 stemmen

BigX schreef:
Waar ik dus echt niet tegen kan bij deze film is het volgende:

Ik had al steeds een vermoeden dat het 'normale' koppel (Jovovich/Zahn) het moordenaarsstel zou kunnen zijn. Tot het moment kwam dat het stel in de tent zat (waar niemand anders hen dus kon horen) en ze doodsbang waren dat het andere stel het moordenaarskoppel zou zijn. Ze overleggen letterlijk of zijn de daders zijn en of ze misschien terug moeten gaan!!! Ik dacht dus: "zij kunnen het dus niet zijn, want als je zelf de daders bent, dan zal deze conversatie dus nooit zo gaan". Uiteindelijk dus een enorme anti-climax en blijkt dat het stel dus wist dat er een camera in de tent was en zelfs daar de 'show' vol hield. Erg jammer

Ben ik de enige die dit als enorme blunder ziet??


Ja dat vond ik ook al zo debiel, het is net alsof ze weten dat wij mee kijken naar hun huwelijksreis en ons dus op het verkeerde been willen zetten.