Genre: Mystery / Thriller
Speelduur: 98 minuten / 108 minuten (unrated director's cut)
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: David Twohy
Met onder meer: Milla Jovovich, Timothy Olyphant en Steve Zahn
IMDb beoordeling:
6,5 (80.388)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 6 augustus 2009
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot A Perfect Getaway
"Welcome to paradise. Enter at your own risk."
Na hun trouwen, besluiten Cydney en Cliff (Milla Jovovich en Steve Zahn) op huwelijksreis te gaan naar Hawaï. Alles gaat goed en ze hebben de tijd van hun leven, totdat ze erachter komen dat er net een pasgetrouwd koppel is vermoord op Hawaï en dat de moordenaars waarschijnlijk op hetzelfde deel van Hawaï zitten als zij. Daarna weten Cydney en Cliff niet meer wie van de medetoeristen ze kunnen vertrouwen.
Externe links
Acteurs en actrices
Cliff
Cydney
Nick
Gina
Kale
Cleo
Police Lieutenant
Chronic
Earth Momma
Debbie Mason / Clerk
Video's en trailers
Reviews & comments
JohnWilliams
-
- 7504 berichten
- 1006 stemmen
Klinkt een beetje als Breakdown...met Kurt Russel.
Steve Zahn speelt altijd wel aardig, ik ben wel benieuwd naar deze film al heb ik er nog maar weinig of niets over gehoord...jammer.
Starmaster501
-
- 882 berichten
- 174 stemmen
Milla Jovovich is tog van resident evil? daar was ze wel een hottie 
guylopez93
-
- 596 berichten
- 1731 stemmen
doet me ook aan een aantal films denken met hetzelfde soort concept maar deze lijkt mij wel spannend
aerts007
-
- 1324 berichten
- 54 stemmen
Aan de trailer te zien lijkt me het de moeite.
Yehudit
-
- 85 berichten
- 110 stemmen
Gezien het feit dat Milla Jovovich erin speelt ben ik al zeker van de partij
..
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Trailer zit er eigenlijk erg slecht uit om eerlijk te zijn. Lijkt wel alsof het allemaal met een Home Camera is opgenomen. Heb liever The Taking for Palham 1 2 3 op 6 aug staan ipv deze.
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4896 stemmen
Trailer zit er eigenlijk erg slecht uit om eerlijk te zijn. Lijkt wel alsof het allemaal met een Home Camera is opgenomen.
Dat valt toch wel mee? Zet dan maar eerst maar weer 's wat werk van Mann op, dan zie je het verschil wel. Ik vind het er wel prima uitzien allemaal, veel mooie gebieden, de scéne met de speer is erg strak. Zal 'm zeker zien.
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Mann? Dat was alleen bij Miami Vice het geval maar dat is ook een zware tegenvaller van hem.
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4896 stemmen
Toch duidelijk te zien dat dit niet met één of andere schokkerige handy-cam is opgenomen volgens mij.
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Je ziet het anders wel een beetje aan het beeld. Alles ziet er ook erg goedkoop uit.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3630 stemmen
Steve Zahn, nice! Toen ik de trailer in de bios zag, zat ik meteen al op het puntje van mijn stoel. Ik vind Zahn echt erg goed! En het verhaal joh.. vond de trailer al spannend, hopelijk valt de film niet tegen!
tottenham89
-
- 327 berichten
- 1346 stemmen
Ook leuk om te weten dat Nederland het eerste land is ter wereld waar deze film gaat draaien
. Een dagje daarna komt de VS aan de beurt.
@ngel@
-
- 4 berichten
- 241 stemmen
Ik heb deze film gisteren in de sneak gezien. Idd mooie beelden, maar de film viel tegen. Ik heb me wel vermaakt, maar het verhaal vond ik niet heel bijzonder. Er hadden meer plotwendingen in gekund, het blijft allemaal een beetje standaard.
Al met al toch 3,5 *
Dit door de mooie beelden en je zit toch wel echt in de film, benieuwd hoe het af gaat lopen.
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Nou, ik geef de film een kans. Timothy Olyphant en Mila Jovovich zitten der in dus dat maakt de hoop wel groter.
mandy7
-
- 487 berichten
- 305 stemmen
Dit was nou eens een leuke film.
Geen langdradig gezeur.
Lekker recht toe, recht aan.
Beeld was goed verzorgd, het acteerwerk ook.
Ik twijfel tussen 3.5 en 4 sterren.
Maar in ieder geval een ruime voldoende.
andrehoek
-
- 218 berichten
- 224 stemmen
Gezien in de sneak.
Opgeteld is de film best saai. Je zit serieus te wachten op actie, maar vervelen doet de film ook weer niet. Steve en Timothy zijn helemaal geweldig. Maar ik denk toch dat veel mensen zullen vinden dat er wat meer actie in had mogen zitten...
swouters
-
- 66 berichten
- 0 stemmen
Gister gezien in de sneak. De spanning bleef veel te lang op zich wachten. De sfeer was mooi neergezet en voelde fijn aan alleen de verhaallijn was te goedkoop en er waren te veel voorspelbare momenten.
johnhendrikos
-
- 650 berichten
- 409 stemmen
toffe film. gewoon leuk. climax wat laat , maar dan toch wat subdiele dreigingen erin. echt leuke film gewoon.
The Godjoshi
-
- 42 berichten
- 42 stemmen
Wat een 1ste klas slechte kwakfilm is dit zeg. Wat een troep, het eerste uur en de rotzooi van dat uur gaat gewoon in het tweede deel van de film lekker door en wordt niet opgeruimd. Zoveel onzin en scene's die uiteindelijk helemaal nergens op slaan. Tja ik had geen keus want hij draaide in de sneak en ik was eigenlijk wel blij verrast. Maar dat was dus allemaal voor nix. Het was weer 1 groot debakel, weer anderhalfuur verspild film materiaal. Een dikke afrader voor iedereen die een goeie verwachting heeft van deze film en 9,50 wil verspillen. Ben je het toch van plan Doe het dan toch maar niet.
Een dikke 0.5
FLUT
mandy7
-
- 487 berichten
- 305 stemmen
0.5 is echt belachelijk.
maar ja, dat is 2.5 voor babylon a.d. ook
dus ik zal er verder maar niet op in gaan.
ik hou het bij: 0.5 is echt belachelijk.
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3701 stemmen
Belachelijke film!
Zelden een film gezien die zo duidelijk de kijker op het verkeerde spoor wil zetten. Slaat echt alles dat de twee moordenaars dus kennelijk in hun tent gaan praten over dat ze heel bang zijn dat de andere de moordenaars zijn.
Sloeg echt nergens op, ook al zouden ze de indruk willen wekken dat ze de andere verdenken, dan zou het nog steeds onzinnig zijn om zo een gesprek te houden als de andere je niet eens kan zien. Irriteerde me mateloos. Maar ergste was dat het gewoon saai was, eerste driekwart van de film rond wandelen, en dan een klein stukje actie. Met nog een belachelijk uitleg stuk over de achtergrond van beide stelletjes.
Snel vergeten dit. 1.5 ster.
Al DeNiro
-
- 1664 berichten
- 105 stemmen
Leuke film als je niks anders te doen hebt.
De acteurs overtuigen, de natuur van Hawai is prachtig en het verassende einde is ook best goed gedaan.
Mug
-
- 13981 berichten
- 5969 stemmen
Script waarvan de schrijvers dachten: "de kijkers zullen het slikken als zoete koek". Het ergste is nog wel dat sommige inside jokes zich toespitsen op het script (zoals we al eerder zagen in Adaptation) en zelfs hameren op het letten op details. Dat er dan 1 groot mega-detail over het hoofd wordt gezien, dat slikte deze kijker dan niet als zoete koek. Macmanus irriteerde zich er ook aan lees ik: Jovovich en Zahn die in het geheim keuvelen over hun gedachten wie de moordenaars zouden kunnen zijn. Wellicht goed te praten doordat ze op dat moment al flink aan de crystal method zaten, of dat ze daadwerkelijk voor 100% zich gedragen als 'het nieuwe koppel' zelfs tijdens hun intieme momenten. Belachelijke redeneringen, die ik (zelfs als ze zouden kloppen) ook niet zou slikken als zoete koek.
Deze irritatie is dubbel zo irritant, omdat de rest van het script juist wel mijn goedkeuring verkrijgt. Een verdubbeling van de score zou er in gezeten hebben. Uiterst amusant en 'witty'. Met wellicht de langste en overthetop-ste finale ooit. Het leed werd hierdoor enigszins verlicht. Erg jammer.
Credits naar Hawai, en Olyphant geheel in z'n element.
The Godjoshi
-
- 42 berichten
- 42 stemmen
Belachelijke film!
Zelden een film gezien die zo duidelijk de kijker op het verkeerde spoor wil zetten. Slaat echt alles dat de twee moordenaars dus kennelijk in hun tent gaan praten over dat ze heel bang zijn dat de andere de moordenaars zijn.
Sloeg echt nergens op, ook al zouden ze de indruk willen wekken dat ze de andere verdenken, dan zou het nog steeds onzinnig zijn om zo een gesprek te houden als de andere je niet eens kan zien. Irriteerde me mateloos. Maar ergste was dat het gewoon saai was, eerste driekwart van de film rond wandelen, en dan een klein stukje actie. Met nog een belachelijk uitleg stuk over de achtergrond van beide stelletjes. Snel vergeten dit. 1.5 ster.
Kijk is aan das nog ens de spijker op de kop slaan, Dat wilde ik er dus ook bijzetten in me vorige commentaar, over dat stukje in die tent, echt te belachelijk voor woorden. En zo waren er nog wel een aantal van dat sort momenten. Ik blijf erbij een onboeiende film. Met te niet interresante scenes
Mr_White
-
- 2067 berichten
- 0 stemmen
Ik zat eerst ook met het 'probleem' van de genoemde scènes maar als je terug denkt, blijkt dat de dialogen erg dubbelzinnig zijn. Als Cliff de foto van de moordenaars ziet en zegt "Doet dat je aan iemand denken", hebben ze het niet over het andere koppel, hij heeft het erover dat ze gesnapt zijn. Als Cydney dan toevoegt "Het zou ze kunnen zijn", bedoelt ze niet dat het andere koppel de moordenaars zouden kunnen zijn, maar dat zij hen erin zouden kunnen luizen omdat ze wel wat op de foto lijken. Elke dialoog die zij hebben over wie de moordenaars zouden kunnen zijn, vallen in twee categorieën, de act meespelen om onschuldig te blijven. MacManus zegt bijvoorbeeld dat ze het niet in zicht bespreken maar dat doen ze wel. Tijdens hun 'plaspauze' waren ze overduidelijk in zicht voor Nick en Gina zodat zij zouden denken dat ze over hun roddelden (Nick zegt tegen Gina dat het vreemd is hoe ze met elkaar praten) en ze bespraken het wederom in de tent-opening, niet in een gesloten tent.
Dat ze in hun gesprekken heel bang zijn is eveneens dubbelzinnig. Ze zijn niet bang voor de moordenaars, ze zijn bang gesnapt te worden. Als ze horen dat Nick "hard to kill" is, kijken ze elkaar een beetje bangerig aan, maar dus niet omdat ze bang zijn dat hij de moordenaar is, maar omdat hij dus blijkbaar een lastig doelwit is. Die scènes lijken vreemd zodra je de twist weet, maar als je terug denkt, kloppen ze wel.
Anyhow, zelfs met die uitleg wordt niet weggenomen dat het einde vanaf de twist en die tergend lange flashback de film wel gruwelijk inkakt. Het eerste uur is een sterke suspense-thriller met uitstekende acteerprestaties (met name Timothy Olyphant is geweldig), het einde een dom actie-vehikel met irritant camerawerk. Het eerste uur zou van mij een dikke 4 sterren krijgen, en dat is net genoeg om de film overeind te houden ondanks de ontknoping.
schram101
-
- 16683 berichten
- 2293 stemmen
Niet al te positief commentaar tot nu toe. Zonde, want de trailer ziet er interessant uit.
Day-V
-
- 123 berichten
- 768 stemmen
Belachelijke film!
Zelden een film gezien die zo duidelijk de kijker op het verkeerde spoor wil zetten. Slaat echt alles dat de twee moordenaars dus kennelijk in hun tent gaan praten over dat ze heel bang zijn dat de andere de moordenaars zijn.
Sloeg echt nergens op, ook al zouden ze de indruk willen wekken dat ze de andere verdenken, dan zou het nog steeds onzinnig zijn om zo een gesprek te houden als de andere je niet eens kan zien. Irriteerde me mateloos.Snel vergeten dit. 1.5 ster.
idd, dat vond ik dus ook raar. En ook waar ze heel hysterisch de foto van de moordenaars bekeken op het mobieltje, terwijl ze het zelf zijn. En wat gebeurd er met Cydney op het einde? Voor de rest was het wel een leuke film met een paar goede momenten
Mr_White
-
- 2067 berichten
- 0 stemmen
idd, dat vond ik dus ook raar. En ook waar ze heel hysterisch de foto van de moordenaars bekeken op het mobieltje, terwijl ze het zelf zijn. En wat gebeurd er met Cydney op het einde? Voor de rest was het wel een leuke film met een paar goede momenten
Zie mijn post hierboven. Ze zijn natuurlijk hysterisch omdat zij, de moordenaars, op beeld staan, niet omdat ze anderen ervan verdenken de moordenaars te zijn. Alle dialogen hebben een dubbele laag over hoe je het kan opvatten. Het probleem wellicht is dat je de dialogen alleen ervaart vanuit Cliff en Cydney de slachtoffers, en je na de ontknoping de dialogen niet vanuit Cliff en Cydney de moordenaars krijgt te zien en je dan iets hebt van "Oh, zo kan je het dus ook zien". Maar ja, dan was die al gruwelijk lange flashback nog langer geweest.
Mug
-
- 13981 berichten
- 5969 stemmen
Ik vond anders die dialogen vanuit de point of view van slachtoffers veel en veel te lang. Het vergroot zo wellicht de whatthefuck-gevoel in de twist, maar het is een te gemakkelijke truc, om zodoende echt (bijna) alle twijfel weg te halen dat Cydney en Cliff de daders zouden kunnen zijn. Dat, terwijl de dialogen van de andere stelletjes over 'het mysterie' slechts bestaan uit 2 zinnetjes. Het voelt niet goed aan, goedkoop zelfs.
m1701
-
- 1849 berichten
- 2327 stemmen
pfffff wat een saaie film
alleen de laatste 20 minuten waren nog een beetje spannend
had trouwens niet verwacht dat zij de "bad guys" waren en dat vond ik eerlijk gezegd wel verrassend!!!
Verhaal niet heel bijzonder. En die Zahn kan beter gewoon comedy's blijven doen, dan is hij veel beter
2,5*
Het laatste nieuws

Door waarheid geïnspireerde misdaadserie '1985' is een kijktip op NPO Start Plus: 'Angstwekkend'

Netflix verbergt 'Windkracht 10' voor Nederlandse kijkers: op deze manier kijk je hem toch

Alom geprezen Nederlandse dramaserie 'Dag en Nacht' gaat dit voorjaar nog verder

Bijzonder veel series verlengd: zit jouw favoriet er ook tussen?
Bekijk ook

La Cara Oculta
Thriller / Mystery, 2011
120 reacties

Dead Poets Society
Drama, 1989
272 reacties

11:14
Drama / Thriller, 2003
288 reacties

Hesher
Drama, 2010
150 reacties

Stop-Loss
Drama / Oorlog, 2008
119 reacties

Oorlogswinter
Oorlog / Avontuur, 2008
1.514 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








