• 159.389 films
  • 9.794 series
  • 29.078 seizoenen
  • 608.472 acteurs
  • 355.153 gebruikers
  • 8.895.982 stemmen
Avatar
 
banner banner

American Pie 2 (2001)

Komedie | 100 minuten
3,08 2.842 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 100 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: J.B. Rogers

Met onder meer: Jason Biggs, Shannon Elizabeth en Alyson Hannigan

IMDb beoordeling: 6,4 (266.705)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 4 oktober 2001

Plot American Pie 2

"This Summer It's All About Sticking Together."

De jongens uit deel één hebben inmiddels een jaar studie achter de rug, en komen elkaar weer tegen. Nadia komt Jim opzoeken, maar hij is bang dat hij seksueel gezien nog steeds niet helemaal klaar is voor haar. Hij besluit Michelle weer op te zoeken, in de hoop zo nog het één en ander te leren.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jim Levenstein

Chris 'Oz' Ostreicher

Michelle Flaherty

Victoria 'Vicky' Lathum

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Phantasm

Phantasm

  • 6467 berichten
  • 6399 stemmen

Net zo leuk als zijn voorganger.


avatar van Movie Jim

Movie Jim

  • 621 berichten
  • 348 stemmen

Dit soort lach films vind ik nou echt geweldig.

Ik heb anderhalf uur keihard kunnen lachen.

Dit is echt geweldig!


avatar van rcuppen79

rcuppen79

  • 693 berichten
  • 1586 stemmen

Saai en vooral onorigineel vervolg. De grappen en grollen zijn veelal hetzelfde en helaas worden ze dit keer een stuk minder leuk gebracht.


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 3915 berichten
  • 2616 stemmen

Redelijk.

Hetzelfde als deel 1 en dat is voor een sequel zelden slecht. Deel 1 is genietbaar en dit dus ook. Enkele scènes blijven er uiteraard bovenuit steken; niet altijd door het humorgehalte, maar ook gewoon door de vettigheid.

De voltallige cast is weer op post en dat is vanzelfsprekend leuk. Eugene Levy is de grappigste, al komt die Finch – naam acteur mij onbekend – aardig in de buurt.

Verder niet zo speciaal. Qua sfeer en beleving heeft het wel iets en ook nummers van Sum 41 e.d. doen mij wat nostalgisch worden naar mijn tijd als beginnend pubertje.

3


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 10112 berichten
  • 805 stemmen

Dk2008 schreef:

Eigenlijk wel wat raar om met dit deel te beginnen als je het eerste deel nog niet hebt gezien. Kijk ik die een volgende keer maar dan is het weer mooi geweest.

Genoeg flauwe films gezien dus dat is niet het punt, als je dan maar kunt lachen, waarvoor die films bedoeld zijn.

Zitten wat goede korte grapjes in. Ook een aantal langere gedeelten, zoals met die telefoons dat die gasten voor schut worden gezet door die vrouwen. Die met die lijm is ook goeie. Ik vind wel dat die grappen slecht worden uitgewerkt en afgerond. Heb het begin van deel 3 gezien, wel lachen, maar daar dus ook weer. Verder onevenwichtige film waardoor vaker niet leuke gedeelten dan wel leuke. Een krappe 3.0.

Vanaf de derde film wordt het wat mij betreft beter, behalve dan weer die laatste. Die eerste, daar begin ik niet eens meer aan, maar deze is bij herkijken ook behoorlijk matig. De "goede" grappen zijn op één hand te tellen, nog niet eens. Diverse highschoolfilms verder, zie je toch wel wat bekende namen terug in deze film. Maar meer dan gezuip, een hoop sexpraat en puberale grapjes heeft de film niet te bieden. En ik vind het maar (gaapsmiley) een saaie bedoeling. 2.0


avatar van Mr-Mcmovie

Mr-Mcmovie

  • 488 berichten
  • 1939 stemmen

Geslaade sequel met weer de nodige cast met wel minder vicky en heather in deze maar dat werdt vervangen door meer Nadia en meer Sherman.

Net als de eerste zijn hoogtepunten heeft als de scene met Finch op de wc en de scene met jim en de taart of jim en nadia op de webcam heeft dit deel ook zo wat zijn kleine hoogtepuntjes en voor mij was dat jim dat zijn zelf vastlijmde en vooral de hilarische scene met de twee zogezegde lesbo's en de walkytalky's.

Verder niet veel veranderd (wat zeer positief is) en weeral een meesterlijke William scott als stifler.

ook heeft American Pie 2 net als deel 1 een heerlijke soundtrack met o.a. sum 41, offspring, Green Day, en wederom het nummer mrs robinson als Finch met stiflers mother gaat rollenbollen.

3,5


avatar van IH88

IH88

  • 8558 berichten
  • 3046 stemmen

“Ladies, I am down with the funky shit.”

Nog steeds leuk. De vrienden komen bij elkaar om de zomervakantie feestend door te brengen in een schitterend zomerhuis aan het strand. Echt alle personages komen weer langs en alhoewel de ene een grotere rol heeft dan de andere, is het een feest van herkenning.

Alle acteurs hebben zichtbaar de tijd van hun leven en het is heerlijk om anderhalf uur met deze personages door te brengen. Je kent de karakters door het eerste deel en de vele knipogen naar de originele Pie werken uitstekend. Toevoegingen zoals het broertje van Stifler en de grotere rol van Sherman werken ook goed en ze zijn gelijk uitstekend op hun plaats. Biggs, Levy en Scott zijn nog steeds helden maar ook Hannigan vond ik geweldig. Band Camp! En de droge Lyonne als Jessica blijf ik ook weergaloos vinden. Wat ook bijdraagt aan de heerlijke zomerse sfeer is de muziek van onder andere The Offspring en Sum 41. Dit tweede deel gaat op dezelfde voet verder als het eerste deel en dat is maar goed ook.


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

O zo vaak gezien maar ik kan hier altijd nog om blijven lachen.

De American Pie reeks vind ik altijd nog één van de betere comedy films.


avatar van GoldenEye 33

GoldenEye 33

  • 75 berichten
  • 39 stemmen

Leuk voor de jongeren onder ons, heb er ook altijd wel om kunnen lachen ! heb er

altijd met plezier naar gekeken, maar de ene is nou eenmaal leuker dan de andere...

Naar mijn mening, is dit kwa leuk, de volgorde:

1. American Pie - 2

2. American Pie - 1

3. American Pie - The Wedding

4. American Pie - Reunion

5. American Pie - presents - The Naked Mile

6. American Pie - presents - Beta House

7. American Pie - presents - Band Camp

8. American Pie - presents - The Book Of Love

de originele cast blijft voor mij het beste ! en dus ook de leukste !

maar die van book of love.... grappig verhaaltje maar voorderest...

man man man wat triest allemaal ! vond het een beetje zielig,

ook de Stifler (scott) wat een sukkeltje !

STEVE EN DWIGHT DE BESTE ! ! !


avatar van misterdhdh

misterdhdh

  • 485 berichten
  • 656 stemmen

Enorm leuk filmpje. Heb echt genoten van dit tweede deel dat misschien wel het beste is. Het verhaal op zich is niet nieuw, de uitwerking ervan is enorm sfeervol en zit vol met hilarische momenten. Heb enorm moeten lachen met die pis scene van Stifler, maar het hoogtepunt was toch wel de lijm-masturbatie scene, zelden zo gelachen met een film. Ook de scene met die lesbische meisjes in het huis zorgde voor veel plezier en zo zaten er zeker voldoende momenten in. Stifler eist natuurlijk de hoofdrol weer op, maar ook de andere personages zijn weer genieten. De originele cast blijft toch met voorsprong de beste. Al bij al perfect hoe ik me deze film had voorgesteld. Een American Pie film is altijd wel eens leuk om te bekijken, al zijn ze niet allemaal even goed. Deze American Pie 2 is zeker één van de betere uit de reeks. Enorme feel good movie met leuke personages, leuke situaties, leuke muziek,... . Al zijn dit soort films natuurlijk niet voor iedereen weggelegd.
4/5
****


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 7711 berichten
  • 4882 stemmen

Pijnlijk.

Ik ben toch van plan de hele serie te bekijken, maar tot nu toe (deel 1 en 2) heeft deze serie me niet erg overtuigt. Het is zeker luchtig en kijkt heel makkelijk weg, maar ik vond dat deel 1 hier te veel in herhaling stond.

Vaak stond ik met mijn hand voor mijn gezicht te kijken van schaamte, zoals de fake lesbo scene. Sommige scenes waren dan wel weer leuk, zoals de trombone scene. Daarnaast heb ik niet erg vaak moeten lachen.

Het acteerwerk is wel verbeterd, behalve van Reid. Reid moest niet eens in de reeks verschijnen, 0 humor karakter. De rest van de karakters is wat grappiger en luchtiger zoals Stifler. Ik hoop dat deeltje 3 wat beter zal zijn.


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 10427 berichten
  • 2391 stemmen

En dan waren we nog niet klaar met de films die ik op het familieweekend heb gezien, de zaterdagavond moest namelijk nog gevuld worden en na een lang dagje had ik dan ook maar mijn laatste film ‘American Pie 2’ gekeken die ik had meegenomen voor mezelf als we even gescheiden gingen van elkaar. Ik moet zeggen dat dit tweede deel me prima heeft weten te vermaken. Hoewel dit tweede deel natuurlijk niet in de buurt kwam van de goedheid van deel één, die natuurlijk opzich zelf gewoon ontzettend goed was, vond ik dit tweede deel geen lastige weg kijker, hoewel het allemaal iets beter had gekund was het niet slecht.

De cast is het zelfde, voor die mening kun je terecht bij mijn mening van het eerste deel, Jason Biggs vond ik vooralsnog het leukste uit deze film, de rest vond ik wel wat meer terug getrokken en dat was balen.

Qua verhaal was het niet echt spannend, we volgen de vrienden tijdens hun leven in college waarna ze terug naar huis keren voor ik meende de zomervakantie. Ze zoeken elkaar weer op en beginnen weer feestjes te houden, maar de politie heeft alle mogelijke feest plekken ‘gesloten’ en ze moeten nu opzoek naar iets anders, waarna ze uitkomen op het strand. Ze gaan werken voor geld en geven leuke feestjes maar wees niet bang, de hoofddoel van deze film is niets anders dan seks en naakte dames, wat ik persoonlijk niet erg vind.

Het concept is geinig maar daar blijft het wel bij, en dan is er maar bar weinig te vertellen over ‘American Pie 2’ die ik bij vlagen toch leuk vond maar het algemeen is gewoon veel slechter dan het eerste deel, en dat is toch wel jammer te noemen. Ook deze houd ik weer kort, want we willen zoals gewoonlijk nu nog even een filmpje opzetten en morgen is het er weer vroeg uit voor het werk.

3.0*


avatar van Duke Nukem

Duke Nukem

  • 1511 berichten
  • 1808 stemmen

Bijna net zo leuk als de eerste. De jongelui zijn hier wat rijper geworden en komen dan ook minder onzeker over. Stifler en de vader van Jim blijven voor mij de leukste rollen, maar ook Michelle is deze keer erg leuk met haar muzikale sekslessen voor Jim.

Jim: "What are you doing?"
Michelle: "I just shoved a trumpet in your ass."
Jim: "Ok, I think you just crossed my treshold!"


avatar van deventerate

deventerate

  • 125 berichten
  • 175 stemmen

Het is een hartstikke leuke film voor een persoon met de humor van mannelijke puber. Dit bedoel ik niet verkeerd, ik heb het namelijk ook. Het is alleen dat je het anders de film nooit echt leuk gaat vinden.


avatar van stratmans

stratmans

  • 864 berichten
  • 878 stemmen

aanstekelijke lachfilm


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87103 berichten
  • 11811 stemmen

Flauw vervolg.

Maar het origineel was ook al best flauw. Het verschil is dat personages de middelbare school verlaten hebben, maar dat is het dan ook wel zo'n beetje. Verder zijn de grappen, de personages, de situaties en de humor een doorslag van de eerste film. En qua regie stelt het ook echt niks voor, zolang het allemaal een beetje op beeld stond was het goed genoeg.

Heb het appeal van deze serie nooit gesnapt. Het is echt wel simpel, redelijk platvloers en ook niet bijster goed geacteerd. Lullige basic Amerikaanse comedy zooi waar er best wel veel van gemaakt woren, maar weinig zijn zo populair geworden als deze reeks.

In ieder geval lust men dit wel, want er zijn nog een hoop vervolgen op gekomen. Het zijn geen films die ik prio geef, maar ondanks dat het allemaal zeer weinig voorstelt kijkt het nog wel enigszins weg. Niet mijn humor in ieder geval.

1.5*


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11396 berichten
  • 4815 stemmen

Onderhond schreef:

Heb het appeal van deze serie nooit gesnapt. Het is echt wel simpel, redelijk platvloers en ook niet bijster goed geacteerd. Lullige basic Amerikaanse comedy zooi waar er best wel veel van gemaakt woren, maar weinig zijn zo populair geworden als deze reeks.

In ieder geval lust men dit wel, want er zijn nog een hoop vervolgen op gekomen. Het zijn geen films die ik prio geef, maar ondanks dat het allemaal zeer weinig voorstelt kijkt het nog wel enigszins weg. Niet mijn humor in ieder geval.

De films kwamen uit in mijn puberteit dus het is Jeugdsentiment met een hoofdletter J. Moet zeggen dat ik het eerste deel ook nooit écht leuk heb gevonden maar de rest van de delen wél. De spin-offs boeien met minder omdat die niet hebben wat de oorspronkelijke films - in mijn beleving - wél hebben: sympathieke personage met hart en ziel, zelfs Stifler. En goeie acteurs: de chemie tussen Seann William Scott en Natasha Lyonne heb ik - hoe kort in scenes samen ook zijn - heerlijk gevonden. En af en toe zo'n setpiece waarvan je er in elke film wel een of twee hebt... Ja, ik vind dit heerlijk lui-op-de-bank vermaak wat ik om de zoveel tijd kan opzetten en prima mijn tijd mee door kom.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87103 berichten
  • 11811 stemmen

BlueJudaskiss schreef:

sympathieke personages met hart en ziel

Daar zal inderdaad het grootste verschil wel liggen, want die commentaar zie ik vaak voorbijkomen. Kan mij er alleen niet echt in vinden


avatar van wvernooij

wvernooij

  • 112 berichten
  • 483 stemmen

blijft een heerlijke reeks!


avatar van Lavrot

Lavrot

  • 630 berichten
  • 0 stemmen

Net als zijn voorganger een misbaksel van de eerste orde. De bedoeling was om de opgroeiende mens in al zijn kwetsbaarheid te tonen in zijn ontdekkingstocht naar zijn eigen seksuele driften en die van zijn medemens. De bedoeling was ook om dit op een humoristische wijze uit de doeken te doen. In mijn ogen zijn beide aspecten faliekant mislukt. Het is te braaf, te flauw, en vooral heel erg veel te Amerikaans ( en daarvoor mag je wat mij betreft hypocriet lezen). Nee, doe mij Happiness maar.


avatar van Komodo Dragon

Komodo Dragon

  • 104 berichten
  • 126 stemmen

De beste uit de serie. Zelfs na al deze jare blijft deze leuk


avatar van Chelsea94

Chelsea94

  • 681 berichten
  • 781 stemmen

Jammer dat de versies op netflix zijn geknipt. Zo mist een erg leuke scene met een oude dame in het ziekenhuis en een discussie over de meegebrachte videotape. Al valker gemerkt op netflix


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11396 berichten
  • 4815 stemmen

Chelsea94 schreef:

Jammer dat de versies op netflix zijn geknipt. Zo mist een erg leuke scene met een oude dame in het ziekenhuis en een discussie over de meegebrachte videotape. Al valker gemerkt op netflix

Oh wat erg! Extra blij met m'n DVD-box van destijds


avatar van Splinters

Splinters

  • 1836 berichten
  • 1218 stemmen

BlueJudaskiss schreef:

(quote)

De films kwamen uit in mijn puberteit dus het is Jeugdsentiment met een hoofdletter J. Moet zeggen dat ik het eerste deel ook nooit écht leuk heb gevonden maar de rest van de delen wél. De spin-offs boeien met minder omdat die niet hebben wat de oorspronkelijke films - in mijn beleving - wél hebben: sympathieke personage met hart en ziel, zelfs Stifler. En goeie acteurs: de chemie tussen Seann William Scott en Natasha Lyonne heb ik - hoe kort in scenes samen ook zijn - heerlijk gevonden. En af en toe zo'n setpiece waarvan je er in elke film wel een of twee hebt... Ja, ik vind dit heerlijk lui-op-de-bank vermaak wat ik om de zoveel tijd kan opzetten en prima mijn tijd mee door kom.

Zelfs stifler? The Stiffmeister is veruit het leukste personage en draagt de film.