• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.086 gebruikers
  • 9.376.713 stemmen
Avatar
 
banner banner

G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)

Actie / Sciencefiction | 118 minuten
2,75 1.484 stemmen

Genre: Actie / Sciencefiction

Speelduur: 118 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Tsjechië

Geregisseerd door: Stephen Sommers

Met onder meer: Channing Tatum, Sienna Miller en Marlon Wayans

IMDb beoordeling: 5,7 (220.676)

Gesproken taal: Engels en Frans

Releasedatum: 13 augustus 2009

Plot G.I. Joe: The Rise of Cobra

"When all else fails, they don't."

Tien jaar in de toekomst moet het elitekorps dat bekend staat als G.I. Joe het opnemen tegen de kwaadaardige organisatie Cobra, onder leiding van de Schotse wapenhandelaar Destro. Het elite G.I. Joe-team gaat met futuristische spionage- en militaire apparatuur de strijd aan met de corrupte Destro en de steeds gevaarlijker wordende organisatie Cobra om de wereld te redden van totale chaos...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van extremezz

extremezz

  • 268 berichten
  • 218 stemmen

Voor mij is deze de slechtste film dat ik dit jaar al gezien heb,tenzij je 8j bent zal je dit nog leuk vinden.


avatar van vamozz

vamozz

  • 51 berichten
  • 0 stemmen

Ik snap niet wat sommige mensen hier zeggen!!

Ik ben gisteren naar de bios geweest, en de film was echt super leuk! De film heeft inderdaad niet veel diepgang, maar dat moet je ook niet verwachten in een film in dit genre.

De rollen zijn goed verdeeld, good & evil kwam erg leuk naar voren..

De actie in de film is GE-WEL-DIG, je zit geen moment stil.. en de cgi-effects zijn gewoon goed.

Laat het je niet weerstaan om niet naar deze film te gaan door sommige comments, ga gewoon naar de bios en beoordeel zelf!

PS: @ Extremezz: gast, dan kijk jij niet veel films! of heb je er geen verstand van.. ik kan er zo 100 opnoemen die écht slecht zijn!


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

SanderSander88 schreef:

Klik op Actionfreak, hilariteit gegarandeerd.

Home Alone 3


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

vamozz schreef:

Ik snap niet wat sommige mensen hier zeggen!!

Ik ben gisteren naar de bios geweest, en de film was echt super leuk! De film heeft inderdaad niet veel diepgang, maar dat moet je ook niet verwachten in een film in dit genre.

De rollen zijn goed verdeeld, good & evil kwam erg leuk naar voren..

De actie in de film is GE-WEL-DIG, je zit geen moment stil.. en de cgi-effects zijn gewoon goed.

Laat het je niet weerstaan om niet naar deze film te gaan door sommige comments, ga gewoon naar de bios en beoordeel zelf!

PS: @ Extremezz: gast, dan kijk jij niet veel films! of heb je er geen verstand van.. ik kan er zo 100 opnoemen die écht slecht zijn!

Dit samen met Inkheart na wel de slechtste film (vol cliché's en dramatisch acteerwerk van Channing Tatum)die ik in de bios heb gezien dit jaar en ben al 21x heen geweest

Smaken verschillen nou eenmaal


avatar van Wadjoe

Wadjoe

  • 159 berichten
  • 840 stemmen

Drama flick, complete drama...


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

A complete waste of time.....

Met terugwerkende kracht erg zonde dat ik hier bijna 2 uur van mijn leven aan heb besteed. Ik wilde de film eigenlijk niet eens kijken de 1e jaren maar goed, nieuwsgierig als ik toch ben in een actiefilm...ook al heb ik niks met de GI Joe wereld...

Stompzinnig plot, matig acteerwerk, domme grapjes, saaie actie.....het was echt allemaal zo standaard en zo matig...

Alleen de special effects waren behoorlijk (fraaie ondergang van de Eiffeltoren!) maar dat is geen kunst vandaag de dag als je een leuk budget hebt.

Ik dacht dat ik na Transformers 2 voor dit jaar wel de meest inhoudsloze actiefilm die het alleen van de effecten moet hebben had gezien maar GI Joe gaat daar nog eens overheen. Deze was echt heel, heel slecht.

1* (voor de Eiffeltoren dat halve puntje er nog bij)


avatar van Ravnoss

Ravnoss

  • 72 berichten
  • 938 stemmen

Precies wat ik me er van voorgesteld had, dus wat dat betreft geen tegenvaller. Men propageerde een hersenloze actie film, en dat is wat precies wat ik te zien kreeg. Veel actie, mooie special effects, slecht acteerwerk, onbeduidend verhaal, noodzakelijke romantische verhaallijn.

Al met al een film die precies is wat het pretendeert te zijn, het heeft mij wel twee uur kunnen vermaken.

2*


avatar van Ninto

Ninto

  • 728 berichten
  • 1142 stemmen

Slecht geacteerd, belachelijk verhaal en enorm cliché. Toch leuk om te kijken puur voor de actie scenes, wat zeg maar IEDERE scene is.


avatar van Mon

Mon

  • 28 berichten
  • 89 stemmen

Film was zoals ik had verwacht. Qua actie was het tegen het einde zoveel dat het soms niet eens goed te volgen was. Onderwaterscene duurde mij te lang, maar was verder ok. Verder gewoon leuk om naar te kijken, beetje over de top, maar goed.


avatar van bumblebee

bumblebee

  • 3 berichten
  • 22 stemmen

Ik had een voorstukje van de film gezien en het sprak me meteen aan. Dus vol verwachting zo vlug mogelijk de film gaan bekijken... En wat was dat een teleurstelling zeg! De film was totaal niet wat ik ervan verwacht had, integendeel, ik dacht dat ik naar de verkeerde film zat te kijken. Ben zelfs even in slaap gevallen. Heb hem toch uitgekeken in de hoop dat mijn verwachtingen toch nog zouden worden ingelost maar helaas... (Ik had uit het voorstukje begrepen dat het een film a la Hancock was , superhelden die zich boven de wet stellen om op hun manier mensen te "redden". Niet dus.) Een film om heeel vlug te vergeten!


avatar van DonLeone

DonLeone

  • 592 berichten
  • 7257 stemmen

naar alle waarschijnlijkheid 1 vd meest slechte films ooit gezien

er wordt niet goed in geacteerd

de special effects zijn echt niets waard

bovendien had ik het gevoel dat ik het allemaal al eens eerder gezien had in beter geslaagde actiefilms van geen kwaliteit

kortom deze film is beneden alle waarde


avatar van kArIzMa_Movie

kArIzMa_Movie

  • 1290 berichten
  • 334 stemmen

G.I. Joe is wel een ietwat vermakelijke film. De actie houdt de film overeind.

Verder zijn er leuke momenten met Marlon Wayans.

Recensie volgt nog...


avatar van Raikage

Raikage

  • 41 berichten
  • 32 stemmen

Ik vondt dit 1 van de beste films die ik gezien heb dit jaar

veel special effects en veel actie heb me geen moment verveeld

voor het werk aan de film en de special effects is dezze film

voor mij een dikke 5 sterren waard

snap niet waarom sommige mensen deze film zo afkraken

maar ieder zijn eigen mening toch?


avatar van Legastus

Legastus

  • 3 berichten
  • 16 stemmen

Echt een slechte film, het plot is echt dramatisch. Special effects zijn nog wel grappig, alleen eht verhaal is echt slecht


Erg slechte film.

Had er veel van verwacht maar de special effects zijn nep en ik vind het gewoon bagger. Snapte er ook niks van!

Omdat Channing Tatum erin speelt en het nog een beetje leuk houd, 1,5 ster.


avatar van hahansch

hahansch

  • 9 berichten
  • 10 stemmen

Al dat gezeur over het verhaal en over de acteerprestaties: je weet van te voren dat het een simpel verhaal zal zijn en dat de acteer prestaties voor het grootste deel 1 dimensionaal zullen zijn.

Het is gewoon een actie film met veel vaart, kabaal en effecten. Ik vond het wel een vermakelijke film die ruimschoots aan de eisen van het genre voldoet.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

hahansch schreef:

Al dat gezeur over het verhaal en over de acteerprestaties: je weet van te voren dat het een simpel verhaal zal zijn en dat de acteer prestaties voor het grootste deel 1 dimensionaal zullen zijn.

Het is gewoon een actie film met veel vaart, kabaal en effecten. Ik vond het wel een vermakelijke film die ruimschoots aan de eisen van het genre voldoet.

Dat wist ik van tevoren ook al wel, daarom nog een milde 2,5 sterren.

Wat verder niet wegneemt dat het plot soms echt te belachelijk voor woorden is en dat Channing Tatum in de hoofdrol een enorme flater is, laat hem maar weer lekker dansen


avatar van djginod

djginod

  • 117 berichten
  • 520 stemmen

Hahasch heeft gewoon gelijk. Gewoon non stop vermaak, en even weg van de werkelijkheid. Met nog leuke vrouwen om naar te kijken ook, vooral Rachel Nichols, njam njam


avatar van override100

override100

  • 96 berichten
  • 52 stemmen

extremezz schreef:

Voor mij is deze de slechtste film dat ik dit jaar al gezien heb,tenzij je 8j bent zal je dit nog leuk vinden.

praat voor jouzelf a.u.b

ik ben geen 8 en ik vond het wel oke


avatar van override100

override100

  • 96 berichten
  • 52 stemmen

gewoon verstand op nul zetten en geniet maar!!!!!!!!!

3.0 ster van mijn


avatar van Jor123

Jor123

  • 58 berichten
  • 107 stemmen

Verhaal trok op niets. Beetje over de top maar dan in een zwakke context geplaatst. Niet mijn ding!


avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3963 stemmen

Voor in de bioscoop okay, maar verder is deze film niet echt de moeite waard. De actie is over the top dus op zich vermakelijk, alleen jammer dat het zo Matrix stijlisch is, Dat was vaak een beetje te veel van het goede. Verder is het verhaal behoorlijk voorspelbaar, en was het romantische gedeelte niet nodig geweest. Je gaat voor actie en niet voor romantiek. De humor was nog wel vaak geslaagd. De special Effects waren af en toe erg goed, maar toch te vaak lelijk en te computer achtig, alsof je naar een goedkope animatie film keek.

De cast is op zich niet slecht, Marlon Wayans vind ik wel geinig, niet dat zijn rol echt toegevoegde waarde had. Channing Tatum speelde grotendeels over the top en wederom niet goed. Jammer dat hij zo opgehyped word door zijn rol in Step Up. Die jongen mist acteertalent. Overige cast is gedeeltelijk prima en gedeeltelijk gewoon bagger.

2.5*


avatar van mandy7

mandy7

  • 487 berichten
  • 305 stemmen

djginod schreef:

vooral Rachel Nichols, njam njam

dat was inderdaad een enorm pluspunt!


avatar van trainercoach

trainercoach

  • 30 berichten
  • 186 stemmen

snapt iemand dit. kijk bij sommige bioscopen staat er dit zo:

G.I. Joe The rise of cobra (ov) en G.I. Joe The rise of cobra (dig)

wat betekent die dig?


avatar van misterwhite

misterwhite

  • 4726 berichten
  • 656 stemmen

trainercoach schreef:

snapt iemand dit. kijk bij sommige bioscopen staat er dit zo:

G.I. Joe The rise of cobra (ov) en G.I. Joe The rise of cobra (dig)

wat betekent die dig?

dig staat voor digitaal


avatar van Ralf81

Ralf81

  • 714 berichten
  • 682 stemmen

wwelover schreef:

De special Effects waren af en toe erg goed, maar toch te vaak lelijk en te computer achtig, alsof je naar een goedkope animatie film keek.

Precies, voor mij was C.G.I. Joe een veel betere titel geweest!


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

misterwhite schreef:

(quote)

dig staat voor digitaal

Geen flauw idee hoor, maar maakt het uit voor de kijkervaring?


avatar van misterwhite

misterwhite

  • 4726 berichten
  • 656 stemmen

rep_robert schreef:

(quote)

Geen flauw idee hoor, maar maakt het uit voor de kijkervaring?

Ik zou het niet weten, ik zie niet het verschil met een gewone film maar het zal zo iets zijn als HD.


avatar van Jor123

Jor123

  • 58 berichten
  • 107 stemmen

Dwaze film

Bagger van de bovenste plank

Huilen met de pet op

Goed voor de prullenmand

Echt geen goede film en het 'verhaal' slaat nergens op.


avatar van acisiz

acisiz

  • 41 berichten
  • 147 stemmen

3* voor de actie