• 15.823 nieuwsartikelen
  • 178.403 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.111 gebruikers
  • 9.378.143 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Wolfman (2010)

Horror / Thriller | 102 minuten / 119 minuten (director's cut)
2,82 1.383 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 102 minuten / 119 minuten (director's cut)

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Joe Johnston

Met onder meer: Anthony Hopkins, Benicio Del Toro en Emily Blunt

IMDb beoordeling: 5,9 (117.068)

Gesproken taal: Engels en Slowaaks

Releasedatum: 11 februari 2010

  • On Demand:

  • CANAL+ Bekijk via CANAL+
  • SkyShowtime Bekijk via SkyShowtime
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Wolfman

"When the moon is full the legend comes to life"

Als zijn broer plotseling verdwijnt, keert Lawrence Talbot (Benicio Del Toro) terug naar het huis van zijn vader John (Anthony Hopkins), dankzij Gwen Conliffe (Emily Blunt), de verloofde van zijn broer. Lawrence besluit te helpen om zijn broer te vinden. Maar als hij oog in oog komt te staan met de verantwoordelijke, een weerwolf, wordt hij gebeten en dus ook getroffen door deze gruwelijke vloek. Daarna duurt het niet lang voor Lawrence langzaam begint te transformeren...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Lawrence Talbot

Sir John Talbot

Gwen Conliffe

Inspector Francis Abberline

Dr. Hoenneger

Constable Nye

Solana Talbot

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Ik vond dat Johnston er goed aan deed zich voornamelijk te focussen op sfeer en setting en hieraan de meesterschap van Rick Baker toe te voegen. De ode aan de klassieke monsterfilm blijft hiermee alsnog fier overeind. Tragedie, melancholie en sterke horror heb ik enkel goed uitgewerkt gezien in Bram Stoker's Dracula, maar dan heb je ook Coppola als regisseur. Johnston heeft er goed aan gedaan zich te beperken tot wat we hier zien.

Dat van het weggeknipte half uurtje wist ik overigens niet. Benieuwd wat dat inhoudt.


avatar van SJRS.VLDT

SJRS.VLDT

  • 175 berichten
  • 447 stemmen

Ten eerste: de meest sfeervolle film die ik in een lange tijd heb gezien, mooie plaatjes, ouderwetse horror muziek(heerlijk) en prachtige decors.

Helaas was dit niet genoeg, om de film een hoogtepunt te noemen. De film pakte mij in het begin veel meer, dan op het eind en dan blijf je uiteindelijk met dat laatste in je hoofd. Andersom werkt het altijd veel beter.

Desondanks een zeer vermakelijke film(toch echt wel horror) met genoeg schrikmomenten! Ik zeg sowieso: ga deze zien! (maar dan vooral voor de mysterieuze oud-engelse sfeer)

3*


avatar van JigSaw_Doll

JigSaw_Doll

  • 413 berichten
  • 627 stemmen

Billy-Pilgrim schreef:

Hoewel ik geen groot liefhebber van het monsterfilms genre ben, keek ik toch wel enigzins uit naar deze film. Een mooie cast met o.a. Anthony Hopkins en Hugo Weaving moest zorgen voor een mooie zoveelste verfilming van het weerwolvenprincipe.

Aan jouw top 10 te zien, lijkt deze film wel zeker niet voor u


avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3963 stemmen

Het is zeker geen horrorfilm, want hij is geen enkel moment eng. Je schrikt hoogstens een enkele keer. Desondanks is het wel een redelijke film. Gewoon puur amusement, maar er had meer ingezeten als het verhaal beter uitgewerkt was geweest, maar blijkbaar hebben ze zich puur gericht om een Amusementfilm te maken, waar het niet echt om het verhaal gaat. Het is wel wat voorspelbaar allemaal, maar dat viel te verwachten.

De muziek is erg mooi gedaan door Danny Elfman. Daarnaast is het wel mooi verfilmd, sfeer ontbreekt een beetje maar het ziet er wel strak uit. Al verliest het wel z'n charme natuurlijk door de computertechnieken.

De cast is geweldig. Benico is een ontzettend sterke acteur en is erg goed in deze film, maar hij steelt niet de show. Want dat doet Anthony Hopkins, hij laat weer zien er nog steeds te zijn. En ook een zeer verdienstelijke rol van Hugo Weaving.

Ik twijfel maar voor nu net aan 3*


avatar van Billy-Pilgrim

Billy-Pilgrim

  • 356 berichten
  • 620 stemmen

JigSaw_Doll schreef:

(quote)

Aan jouw top 10 te zien, lijkt deze film wel zeker niet voor u

Ja, dat kun je zeggen, maar ik vond bijvoorbeeld de originele Frankenstein wel goed. En zo zijn er wel meer monsterfilms geweest die ik leuk vind. Helaas behoort dit meer tot de categorie Van Helsing. Tot de verbeelding sprekende monsters maar een slap verhaal.


avatar van tiiim

tiiim

  • 46 berichten
  • 623 stemmen

Vanavond deze film in de bioscoop gezien. Dankzij de trailer en de sterrencast hele hoge verwachtingen, maar viel me toch tegen. Goed, visueel gezien was het realistisch en er werd knap geacteerd, maar het verhaal pakte me nergens in de hele film met twee handen bij de kraag, nergens werd het heel erg interessant.

Vanwege de vermakelijkheid een 2,5*


avatar van crxman

crxman

  • 30 berichten
  • 20 stemmen

Gisteren gezien in de bios , voor degene die van dit genre houdt is het echt een must.Mooie decors en een goede transformatie.

Ik vond het een tegekke film en ga hem zeker nog eens kijken.


avatar van Fixi88

Fixi88

  • 277 berichten
  • 504 stemmen

Heerlijke horror film. Lekker veel ledematen voorbij zien vliegen Een mooie no-nonsens film die goed wegkijkt. Niet nadenken maar genieten.


avatar van ronnieboy

ronnieboy

  • 113 berichten
  • 42 stemmen

Een van de betere horror films van de laatste tijd. De Tim Burton achtige decors van het Engeland in 1891 zijn prachtig en de ledematen

vliegen je om de oren.Het verhaal is wat mager maar dat is totaal niet relevant bij dit soort horror. Ik heb genoten in de bioscoop en kijk nu al uit naar de blue-ray disc.


avatar van VanRippestein

VanRippestein

  • 1178 berichten
  • 1052 stemmen

matig to the bone. Alles wat goed was aan het origineel van universal mist hier. Het verhaal gaat veel te snel, de schrikeffecten zijn zo overdadig dat ze simpelweg niet meer werken en al die kleurfilters doen het meer lijken op een game dan op een film. BOE!


avatar van Devoo

Devoo

  • 295 berichten
  • 1111 stemmen

Vandaag gaan kijken met mijn date en het is iets geworden tussen ons, dat zorgt ervoor dat de film meteen een stuk aangenamer is.


avatar van tiiim

tiiim

  • 46 berichten
  • 623 stemmen

ronnieboy schreef:

De Tim Burton achtige decors...

Dat zag ik er dus totaal niet in.


avatar van wyatt earp

wyatt earp

  • 5006 berichten
  • 2636 stemmen

Gister in de bios gezien, en ik had er eerlijk gezegd meer van verwacht. Maar door goede de cast waren mijn verwachtingen misschien iets te hoog. De decors waren mooi, en visueel zag het er zeer goed uit. Ik miste echter wel een beetje de sfeer. En het had van mij ook wel iets meer uitgediept kunnen worden. Het blijft allemaal zo oppervlakkig. Eigenlijk heeft de film niks nieuws te brengen. Alleen maar het welbekende weerwolfverhaal. Het verhaal is wat magertjes, en wist nergens echt te boeien. Al met al heb ik me best wel vermaakt, maar een hoogstandje is het niet.


avatar van andrehoek

andrehoek

  • 218 berichten
  • 224 stemmen

Viel dit even tegen...

Heb begin sprak mij best aan, maar zodra het "monster" beter in beeld kwam en daarbij het gebruik van de zogenaamde sfeer-muziek ook toeneemt was het niveau van dit werkje wel duidelijk. Voeg hier een bijzonder slap verhaal aan toe en een confrontatie wat meer weg had van een MTV's Celebrity Deathmatch. Conclusie: Niet horror of Benicio waardig...


avatar van tommy_movies

tommy_movies

  • 34 berichten
  • 138 stemmen

goeie ouwe horror.


avatar van Emielb

Emielb

  • 11 berichten
  • 248 stemmen

Bagger, saai en voorspelbaar. Wel mooie decors en het vervormen naar weerwolven was leuk gedaan.


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2551 stemmen

Vandaag in de bios gezien en het eerste wat me opviel was dat het geen full screen is. Dat kan toch niet meer anno 2010.

Voor de rest wel aardige sfeervolle beelden, maar dat is het dan ook wel. Het verhaal is te oppervlakkig en had beter gebracht kunnen worden.

Sfeer is wel redelijk, idem voor de acteerprestaties. Lachen om agent Smith uit The Matrix in een andere rol te zien.

Nipt 2, 5 sterren. Dit is meer een film voor tussendoor. Als je deze niet gezien hebt, heb je niks gemist.


avatar van Nicc

Nicc

  • 6 berichten
  • 2 stemmen

lijkt me een goeie film !


avatar van FunkyMonk

FunkyMonk

  • 45 berichten
  • 284 stemmen

Visueel sterk, maar wat een flopverhaal zeg, met Del toro als Chewbacca.


avatar van Jules15

Jules15

  • 403 berichten
  • 710 stemmen

Sfeervolle horrorfilm, Ook de acteurs speelden goed! Aantal schrikmomenten, maar op sommige punten kwam deze film net te kort zoals het verhaal en sommige special effects.


avatar van Kingart

Kingart

  • 14 berichten
  • 17 stemmen

Als je echt niets te doen hebt moet je deze film kijken.

Sfeervol maar wel met een dun en vaag verhaallijntje, ik lees nu dat het een horror film moet zijn.

De beste weerwolf film blijft "the American weerwolf in Londen"


avatar van istimewa

istimewa

  • 20 berichten
  • 0 stemmen

Had er eerlijk gezegd veel meer van verwacht.. Vond zelfs de weerwolfen niet overtuigend uitgebeeld.

Vond wel dat Hopkins weer een vaag (goed) personage neer zette..

Maar voor de rest vond ik het zeer magertjes, het verhaal en het acteerwerk.

Dus geen aanrader!


Zeer donkere film, zelfs de scenes overdag zien er uit alsof het al avond is. Het hoofdpersonage vond ik totaal niet interessant, en dan zo'n standaard weerwolf-verhaaltje er bij, dat had ik na de eerste weerwolvenfilm al wel gezien.
Van films met een lekker sfeertje houd ik wel, maar ik vond dit alles veel te somber en standaard om het ook maar een beetje leuk te vinden. Het enige kijkenswaardige vond ik het stukje dat de weerwolfman naar Londen ging en daar in een weerwolf veranderde in het bijzijn van allemaal mensen die meenden dat dat weerwolf-gedoe een verzinsel was. Maar al snel verplaatste de hele film zich weer naar dat sombere land met die zigeuners, en de pret was al snel weer voorbij


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9716 berichten
  • 2378 stemmen

Een film van niks met niks over niks.

Een weerwolf-film, een gegeven zo gedateerd en uitgemolken als Peter Jackson die nog maar een King Kong versie maakt. Als je dan twee grote Hollywood-namen neerplant zal je best wat volk trekken, maar dit is echt een prul eerste klas.

De film is zo leeg als een uitgeschraapt pakje boter, met van die smerige broodkruimels aan de rand. Af en toe heb je een flard romantiek, een verre kruimel spanning, een korreltje gruwel, maar eigenlijk is het van alles niks en heb je er helemaal niks meer aan. Totaal niet spannend, niet eng, niet boeiend, niet sfeervol, echt HE-LE-MAAL niks. Geen moment doet de film iets anders dan anders, gewoon een weerwolf-film zoals al honderduizenden zijn gemaakt in 100 jaar tijd. Het enige wat de film te bieden heeft is vernieuwde techniek, maar zelfs die CGI-shit heeft geen enkele overtuiging. De wolven zien er uit als een kruising tussen een everzwijn en een yeti, de effecten zijn niet opvallend. De stadsaanzichten en andere achtergronden zagen er dan vaak nog wel verzorgd uit. Verder echt een vreselijke soundtrack. Pianootje als dat vrouwtje erbij kwam, en dan dat achterlijk koortje als er een wending kwam

Echt een ongelofelijk slechte film. Saai, doorzichtig, makkelijk. Onnozel serieus, met een zogenaamde wending die gebracht werd alsof het daadwerkelijk verrassend was, maar echt al zo dik op de massa werd gelegd vanaf de eerste minuten dat je maar weer met moeite je lach kon inhouden. Stompzinnig geforceerd verhaaltje, Del Toro was even vergeten dat z'n pa z'n moeder in wolfsgedaante de keel had doorgevreten, mja ziet er toch wel ongeveer hetzelfde uit als een snee van een scheermesje. Blijkbaar was het ook de hele film door volle maan, heel gek.

1*. Één leuke scene in die inrichting waar Del Toro al die wanen krijgt en vanalles door elkaar haalt. Voor de rest kan ik hier echt niks uithalen. Ja het ziet er technisch wel aardig uit, lekker boeiend..


avatar van JeanVe

JeanVe

  • 3 berichten
  • 0 stemmen

Montorsi schreef:
1*. Één leuke scene in die inrichting waar Del Toro al die wanen krijgt en vanalles door elkaar haalt. Voor de rest kan ik hier echt niks uithalen. Ja het ziet er technisch wel aardig uit, lekker boeiend..


Eens! Beste scene uit de film!


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9716 berichten
  • 2378 stemmen

Malli schreef:

Zeg dat wel! Dat je de film niet kan pruimen, tot daar aan toe. Maar als je zegt dat hij niet sfeervol is, ben je niet ernstig meer bezig en kan je ook moeilijk nog ernstig genomen worden.

Je kan over veel disussiëren, maar ik denk dat nagenoeg iedereen het er wel over eens is dat de sfeerschepping 1 van de sterkste elementen van deze film is.

Sfeervol, dankzij die walgelijke soundtrack, zouteloze visuals, oerplatte dialogen zeker? Je zegt het zelf al, nagenoeg iedereen vind het sfeervol (al zal dat ook wel meevallen, we waren gister met 5, waarvan één hem wel aardig vond en de rest vreselijk), dan ben ik hier graag een uitzondering hoor


avatar van Malli

Malli

  • 500 berichten
  • 148 stemmen

Montorsi schreef:

Sfeervol, dankzij die walgelijke soundtrack, zouteloze visuals, oerplatte dialogen zeker?

Ja, want de dialogen zijn uiteraard een onontbeerlijk element voor de sfeerschepping


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9716 berichten
  • 2378 stemmen

Malli schreef:

(quote)

Ja, want de dialogen zijn uiteraard een onontbeerlijk element voor de sfeerschepping

Nee, maar draagt er wel aan bij natuurlijk. Ritme, timing, scherpte enz.


avatar van Miss A

Miss A

  • 84 berichten
  • 77 stemmen

Spannende film vond ik het

En ik vond de sfeer ook heel erg mooi gebracht, heel creepy

3,5*


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10038 stemmen

Enkele ruzie berichten verwijderd.