The Hills Have Eyes II (2007)
Genre: Horror
Speelduur: 89 minuten
Alternatieve titel: The Hills Have Eyes 2
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Martin Weisz
Met onder meer: Michael McMillian, Jessica Stroup en Daniella Alonso
IMDb beoordeling:
5,1 (70.897)
Gesproken taal: Engels, Spaans, Italiaans en Duits
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Hills Have Eyes II
"Help isn't coming."
Een team van jonge en onervaren National Guard-soldaten krijgt de missie om apparatuur te brengen naar een onderzoekskamp in de woestijn. Maar hier aangekomen ontdekken de soldaten dat het kamp volledig verlaten is. Als ze dan vreemde geluiden horen op hun walkietalkies, besluiten ze op onderzoek uit te gaan. Ze vinden dan echter al snel een groep gruwelijk misvormde en tevens hongerige mutanten.
Externe links
Acteurs en actrices
Napoleon
Amber
Crank
Sarge
Papa Hades
Delmar
Missy
Han
Wilson
Redding
Video's en trailers
Reviews & comments
viciousElle
-
- 17 berichten
- 0 stemmen
Op de acteerprestaties heb ik niet veel aan te merken, maar het verhaal, en vooral hoe het in beeld gebracht werd, was echt ondermaats. De film heeft me geen enkel moment in spanning gehouden, deels doordat alles tot in de details in beeld gebracht werd. De over the top en overduidelijk fake bloederige ledematen in de scène waar die ene mutant hen veilig naar buiten wil loodsen verpestten het helemaal voor mij.
Ik heb het met de hoop op een - altijd leuke - onverwachte plotwending weten uit te houden, maar ook daar: een teleurstelling. Het einde was heel voorspelbaar.
Jammer, want de eerste film wist me nochtans ergens wel te boeien.
bollepeer
-
- 449 berichten
- 275 stemmen
ook een mooie film, maar net iets minder dan deel 1. een halfje minder, dat komt omdat het hier al een beetje voorspelbaar werd, en dus minder spannend, maar dat neemt niet weg dat het nog mooie actie is. het gore is ook meer aanwezig dan in het vorige maar dat is juist leuk. iets minder acteerwerk dan in het vorige maar al met al een 3.5 *
huVILEub
-
- 3081 berichten
- 537 stemmen
Goede horrorfilm. Er zat dezelfde spanning in als het eerste deel. En daar leek deze ook wel erg sterk op. Dat viel tegen omdat die daarom erg voorspelbaar werd. Maar als je het eerste deel niet hebt gezien is deze evengoed. Het camerawerk was in het eerste deel ook beter. Dat verpeste de spanning wel.
Jesse xD
-
- 53 berichten
- 48 stemmen
Ooh wat slecht. Ik houd van het horror genre, en al helemaal van het verhaal van the hills have eyes. Maar dit viel mij zo zwaar tegen.
Ik vond de vrouwelijke speelsters in deze film zó ontzettend zwak en dom neergezet. Ik ben totaal geen feminist maar dit sloeg alles. Er werd zó dom en onrealistisch gereageerd in de situaties dat ik vrijwel bij elke schrikactie de neiging had om de film uit te zetten. Wat slecht zeg. (Dan heb ik het over het feit dat het recruten zijn)
Naast dat word de film gewoon slecht obgebouwd qua spanning, en door de snelle (slechte) opbouw krijg je totaal geen medeleven met de slachtoffers.
Er is wel wat redelijke gore aanwezig, en dat ziet er goed uit ook. Maar voor de horrorfan is dat niets nieuws.
Kijk gewoon deel 1, en laat dit deel alsjeblieft gewoon langzaam verdwijnen uit de samenleving.
Wonderbra
-
- 413 berichten
- 2876 stemmen
In elk opzicht slechter dan deel 1 waar ik meteen bij moet zeggen dat deel 1 ok wel echt top was en moeilijk te evenaren. Waar het 1ste deel misschien wat te traag was in zijn opbouw en 1 van de weinige minpunten was van de film is de opbouw in het 2de deel nog vele malen slechter waardoor je nauwelijks meeleeft met de 'acteurs'. Acteerwerk is belabberd en dan met name van Jessica Stroup en dat Rambo figuur. Geloofwaardigheid is gekelderd tot het 0 punt en neemt de spanning mee in z'n val. De gore is goed maar ziet er minder realistisch uit dan in deel 1. Ondanks dat alles keek ie nog aardig weg en was ie hier en daar nog best vermakelijk vooral dankzij de gore. 
Zero_Sunshine
-
- 98 berichten
- 255 stemmen
Niet zo goed als het eerste deel, maar er komen toch nog genoeg horrorelementen in voor die de film de moeite om te zien maken!
MC:T
-
- 76 berichten
- 223 stemmen
een van de slechtste horrors die ik zag. Ik verwachte bij zo'n naam een stevige huiver film...
Niet dus! Het zijn zowat de slechtste wezens die ik al in films zag passeren, ze deden me denken aan een slechte seventies horror.
De meest storende factor zijn de enorme fouten in het senario.
Als op een bepaalde plaats mensen verdwijnen, waarom stuur je dan slechts een 5-tal soldaten, die nog zo ervaren zijn dat ze eigenlijk thuis moesten blijven? Vanaf de eerste 10 minuten was het al té onlogisch om nog goed te zijn.
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
Geen al te beste horrorfilm en dat is vooral te danken aan de vele toevalligheden en het waardeloze acteerwerk van sommigen. Niet elke acteur doet het slecht, de meesten doen het gewoon behoorlijk. Maar het zijn vooral het blonde poppemieke en die kleine opgefokte Mexicaan met zijn grote bek waar ik me aan ging irriteren.
Met toevalligheden bedoel ik vooral domme dingen die de personages doen. Zo denk ik vooral aan dat vrouwtje dat zich even gaat afzonderen om haar behoefte te doen terwijl ze weet dat dat op dat moment het domste is wat ze kan doen.
Sowieso zijn bepaalde personages lachwekkend en de naam militair onwaardig. Ik begrijp dat ze nog in training zijn, maar met sommigen van hen wil je echt niet naar de oorlog. Vooral dat blondje is ongeschikt met dat gillen en schreeuwen als ze ook maar iets ziet of hoort. Het leek wel alsof ze diezelfde morgen van achter de schoolbanken was weggehaald, zo onervaren kwam ze over. En hoe cliché wil je het hebben? Zij overleeft het natuurlijk. Al is het aan het einde blijkbaar toch nog niet helemaal gedaan.
Er is echter één ding wel perfect aan deze film, en dat is de locatie. Echt geweldig zo een desolate omgeving zo ver van de bewoonde wereld. Daar kan je echt wat mee, helaas is het hier niet perfect uitgewerkt. Het eerste deel is in mijn herinnering een stuk beter, ik heb dan ook echt zin in een herziening van die film.
Cheapcaster
-
- 140 berichten
- 132 stemmen
Volledig akkoord met de reactie hierboven, de acteurs irriteerden me eerlijk gezegd een beetje 
buffalotid
-
- 33 berichten
- 234 stemmen
Vandaag gezien. Ik vind het eerste deel best meevallen maar daarna wordt het allemaal wat donker en mis ik eigenlijk echt de spanning.
Acteerwerk valt, zoals velen zeggen, inderdaad tegen maar het blijft wel mijn favoriete type horrorfilm.
Al DeNiro
-
- 1664 berichten
- 105 stemmen
Veel minder dan de vorige, dat echt een goede horrorfilm was.
De allereerste scene met de vastgebonden vrouw die bevalt is wel gruwelijk.
Blarown
-
- 312 berichten
- 0 stemmen
ik kon niet echt kiezen tussen deel 1 en 2, vond ze allebij wel goed.
alleen gebruikte de militaire hun geweren een beetje dom,..
maar vond het niet te ranzig, wel vraag ik me natuurlijk af waarom ze die verkraching er weer in doen... heeft er niks mee te maken, maarja zoals ik al zei in reactie van deel 1, daar ontkom je niet aan in de horrorfilms van nu,..
canciser
-
- 938 berichten
- 558 stemmen
Leuk vervolg, wel een totaal andere sfeer en misschien ook ander genre. Er zit meer actie in maar se spanning is daardoor wel wat afgenomen. 3*
Mocca
-
- 43 berichten
- 0 stemmen
Een goede waardige opvolger van 1, meer actie en snelheid in deze gehele film en minder sarcastisch helaas...maar ik heb me prima vermaakt!
Jules15
-
- 403 berichten
- 710 stemmen
Geen waardige opvolger van deel 1, natuurlijk wel meer actie en moord maar het verhaal was net zo slect als bij wrong turn 2.
De setting op de heuvels en in de mijnen waren wel goed en ook het deuntje uit deel 1 kwam weer terug.
2.5*
Minotaures
-
- 7810 berichten
- 2537 stemmen
Ik heb altijd een zwak gehad voor vrouwen in uniform 
En aan het einde te zien, kunnen we een 3de deel verwachten... of niet, een open einde is ook mooi.
Best wel een stoere krediet/sluitingsmuziek.
berrydrum
-
- 53 berichten
- 156 stemmen
vond wel leuk... wel dom dat ze die sergeant dood lieten gaan. dat deden ze alleen omdat hij te goed was en het anders niet veel aan zou zijn
Colombo
-
- 234 berichten
- 537 stemmen
Wat een slechte vervolg op deel 1, het lijkt bijna een totaal andere film. Alle slechte punten zijn al genoemd een 2,5
Jozz
-
- 205 berichten
- 204 stemmen
Op het randje van verveling... Ik kon deze film nog net afkijken, maar na het veel betere en spannendere deel 1 uit 2006 viel deze me wel enorm tegen. De cast is ook nog eens van een behoorlijk laag niveau
.
bjerik76
-
- 2358 berichten
- 1806 stemmen
redelijke film, maar idd lijkt het wel een hele andere film.
De soldaten waren trouwens vrij slungelig als ze al zover in hun opleiding zaten.
Leuk om een keertje gezien te hebben, maar verder niet echt een geweldige indruk gemaakt.
Had ook helemaal niks weg van deel1 op de muziek na.
Ik vond het op een gegeven moment meer op the descent lijken.
Ineens wonen de bewoners niet meer " OP de hills" maar "IN the hills" ?
ik had zelf bijna een zaklamp nodig !
m1701
-
- 1849 berichten
- 2327 stemmen
Vond dit deel ook een heerlijke film!
Lekker spannend en goor.
Had soms het idee dat ik naar The Descent aan het kijken was.
Vindt dit deel net zo goed als deel 1!
Zeker moeite waard om ook te kijken
3,5*
Chainsaw
-
- 8845 berichten
- 3576 stemmen
Na de remake uit 2006 schreef de maker van de originele Hills Have Eyes films, Wes Craven, samen met zijn zoon het script voor dit tweede deel. Leuk, zou je denken. Maar geen garantie voor een sterke film. Ook hier wordt de kijker weer overspoeld met een bad vol clichés, waarvan opvallend weinig werken. Af en toe een aardige scène, hier en daar een leuk momentje en visueel soms best interessant, maar uiteindelijk is het niet veel meer dan een groep bordkartonnen karaktertjes die één voor één de lul zijn. Vermakelijk is het soms, spannend is het zelden, verrassend is het nergens. De poster is overigens wel weer erg leuk.
2,5 sterren.
Beloki
-
- 107 berichten
- 588 stemmen
Deel 1 was prima, deel 2 erbarmerlijk. Vol met horror-cliches en matig acteerwerk. De zoveelste slechte follow-up in de filmwereld. Zonde.
2*
B.
Kevin91
-
- 9 berichten
- 81 stemmen
Helaas is deze film nog nog slechter dan het eerste deel. Onlogisch en ongeloofwaardig. Vijf onervaren soldaten stuur je niet naar een gebied waar mensen verdwijnen. Daarnaast missen de verrassende momenten die het eerste deel dan nog het kijken waard maakten. 1,5*
Pre- en sequels

The Hills Have Eyes
2006
993 reacties
Het laatste nieuws

De meeslepende misdaadthriller 'JFK' met Kevin Costner is gratis te zien op RakutenTV

Horrorfilm 'Together' met Alison Brie en Dave Franco is vanaf nu te zien op Prime Video

Waargebeurde avonturenfilm 'Everest' met Josh Brolin wordt donderdagavond uitgezonden op televisie

Vierde seizoen van 'Bridgerton' wordt goed bekeken op Netflix: 'Werkelijk schitterend'
Bekijk ook

Haute Tension
Horror / Mystery, 2003
570 reacties

The Devil's Rejects
Horror / Actie, 2005
708 reacties

The Descent
Horror, 2005
1.221 reacties

Ils
Thriller / Horror, 2006
336 reacties

Frontière(s)
Horror / Thriller, 2007
297 reacties

Death Sentence
Actie / Drama, 2007
560 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








