Transformers (2007)
Genre: Actie / Sciencefiction
Speelduur: 144 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Michael Bay
Met onder meer: Shia LaBeouf, Megan Fox en Josh Duhamel
IMDb beoordeling:
7,1 (716.680)
Gesproken taal: Spaans en Engels
Releasedatum: 4 juli 2007
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Transformers
"Their war. Our world."
Heel lang geleden was er een oorlog op de planeet Cybertron, tussen de Autobots en de Decepticons. Vele jaren later, op de planeet Aarde, koopt de jonge Sam Witwicky zijn eerste auto en komt tot de ontdekking dat het de Autobot Bumblebee is. Deze is er om Sam te beschermen, aangezien Bumblebee niet de enige Transformer is die op Aarde is gekomen. Ook de Decepticons zijn op Aarde en beginnen het Amerikaanse leger aan te vallen. Als Sam en zijn vriendin Mikaela dan ontdekken dat het leger van plan is zowel de vijandige Decepticons als de vredelievende Autobots te vernietigen, proberen ze een nieuw plan te bedenken om de Decepticons te stoppen.
Externe links
Acteurs en actrices
Sam Witwicky
Mikaela Banes
Bumblebee (stemrol)
Optimus Prime (stemrol)
Megatron (stemrol)
Captain Lennox
USAF Tech Sergeant Epps
Starscream (stemrol)
Maggie Madsen
Glen Whitmann
Reviews & comments
Muzdreg
-
- 2 berichten
- 107 stemmen
Vond het persoonlijk een goede film met veel actie en speciaal effects. Zal zeker een vervolg opkomen is mijn mening.
idd zijn ze mee bezig
Release Date:2009 (USA)
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Oh oh oh wat slecht! Wilde de film al een tijd zien om de nostalgie van vroeger te herleven en wat lekkere actie in de bios te zien maar ik had de 9 euro beter in mijn zak kunnen houden. Vreselijk hollywood cliche allemaal en vaak meer een parodie op de Transformers serie. Vreselijk script, veel te veel slechte humor (dat verstoppertje spelen in de tuin...
), en ja zelfs de actie viel zwaar tegen. Alles werd van veel te dichtbij gefilmd waardoor de vechtscenes een compleet zooitje waren. Bay heeft me definitief bewezen dat ik nooit meer een film van hem hoef te zien.
Kinderlijke zooi.
1*
dvdfreak
-
- 28 berichten
- 20 stemmen
supermooie effecten en groots opgezet,jammer dat er af en toe kinderachtige humor word gebruikt.en ligt af en toe zoals eerder verteld hier beetje ver van de oude tekenfilmreeks. 
Kisje
-
- 970 berichten
- 1190 stemmen
Ben niet voor dit soort films te vinden. De humor in deze film was ook maar zwak.. En natuurlijk het voorspelbare plot van deze film..
1.5 *
Captain Pervert
-
- 4703 berichten
- 2114 stemmen
Tot nu toe veel "love it or hate it" reacties gelezen, dus ik was benieuwd wat ik ervan zou vinden. Ik heb ten opzichte van dit soort films (en Bay) geen vooroordeel, noch ben ik een Transformers fanboy. Maar ik heb gisteren twee uur topvermaak gezien in de bioscoop. Alles was super. Actie, humor, goede animatie, bombastische muziek, maar met name de perfecte spanningsopbouw naar het einde zorgde ervoor dat ik het eerste uur op het puntje van mijn stoel zat.
Toen de hel eenmaal echt losbrak, had de film echter wel te lijden onder een aantal dingen. Ik stoorde me met name aan het te snel opgebouwde sentiment. Er werd al snel geslingerd met quotes als "No I'm not leaving without you". Uiteraard gecombineerd met heroïsche muziek. Deze muziek klinkt de hele film door en past overal prima, maar maakt de sentimentele scènes bijna misselijkmakend.
Andere kritische puntjes:
- veel closeup actie op het laatst, moeilijk te volgen
- ietwat cartooneske dialogen "If you choose to fight for these weak humans, you will die with them", maar dit is natuurlijk ook weer een ode aan de originele tekenfilmserie, want dat bestond voor 95% uit dit soort houterige, cheesy dialogen.
- voiceacting was niet overal even goed
Verder een perfecte mix van actie, humor, een ode aan de originele tekenfilm en een geslaagde poging deze te vertalen naar 2007. De film schiet wat betreft menselijke interactie helaas behoorlijk tekort.
4 sterren!
Lyssa
-
- 30 berichten
- 31 stemmen
Ik had me er niet veel van voorgesteld, omdat dit genre films mij niet echt aanspreekt, maar de film is mij honderd procent meegevallen. Op zich is dit niet een super origineel en intelligent verhaal, maar dat hoeft ook niet altijd. Ik vond het gewoon een leuke en vermakelijke film, met goede actie, humor en leuke acteurs. Zelfs de vormgeving van de robots vond ik (voor zover het mogelijk is met robots) goed en ‘realistisch’. Geen hoogstandje, maar gewoon een leuke film waar je niet teveel bij na hoeft te denken.
3*
orginaliteit
-
- 147 berichten
- 148 stemmen
wat een goeie film
echt ik vond em werelds echt super gewoon deze komt in mijn top op nummer 1
e8212
-
- 80 berichten
- 484 stemmen
Na het zien van de trailer van transformers wist ik het meteen, deze film moest ik zien! Na lang wachten was het eindelijk in de bios. Ik vond de film uiteindelijk heel erg goed. Leuke actie, mooie effecten. Af en toe was de humor wel even té nep vond ik. 4,5 ster gegeven.
orginaliteit
-
- 147 berichten
- 148 stemmen
ik wil deze nog graag eens zien deze is echt een pareltje echt zo'n goeie film krijgt een plaatsje in mijn dvd-verzameling echt heb er geen woorden voor
Nouseforaname
-
- 231 berichten
- 155 stemmen
ik ben deze film gaan kijken met 2 amerikaanse vrienden van mij ( allebei 30)die sinds kort in nederland wonen....hun kunnen zich wel vinden in dat overdreven hollywood gebeuren, zelf vond ik de film enorm tegenvallen maar hun belde na het zien van de film hun hele familie op om te vertellen hoe "f***** awesome" de film wel niet is....erg grappig, en amerikanen lachen ook om de domste dingen viel me op!
hell300
-
- 73 berichten
- 379 stemmen
ik ben deze film gaan kijken met 2 amerikaanse vrienden van mij ( allebei 30)die sinds kort in nederland wonen....hun kunnen zich wel vinden in dat overdreven hollywood gebeuren, zelf vond ik de film enorm tegenvallen maar hun belde na het zien van de film hun hele familie op om te vertellen hoe "f***** awesome" de film wel niet is....erg grappig, en amerikanen lachen ook om de domste dingen viel me op!
sorry dat ik het zeg maar ik vind amerikanen echt oppervlakkig, ik weet wel dat het standaard klinkt en dat amerikanen er boos om kunnen worden, maar het is wel zo
verder vind ik de film wel 5 sterren waard, alleen het open einde leek me niet zo leuk. echt zo van; de slechteriken krijgen weer een kans om alweer een legertje op te bouwen dus wordt vervolgd... ga dus ook naar transformers 2!!!!
dan weet je hoe het afloopt
.... ook al ga ik die natuurlijk wel kijken 
thedudesons
-
- 171 berichten
- 167 stemmen
best wel een leuke film. het verhaal op zich vond ik wat minder maar daar gaat het eigenlijk ook niet om als je naar deze film kijkt
Adammeh
-
- 107 berichten
- 1431 stemmen
Geweldige film heb hem vorige week in de bioscoop gezien in Antwerpen ( Metropolis ), het was bom vol daar en joh wat een goeie film zeg!
En de ogen van Megan Fox, ik was even de weg kwijt...
meh.
errr
-
- 542 berichten
- 1018 stemmen
Gister in de bios gekeken. Wat een goede film zeg, hij verveeld geen enkel moment veel actie leuke humor gewoon niks mis mee! En het ziet er allemaal echt zo mooi uit gewoon, kreeg soms gewoon kippenvel van de mooie beelden echt pratig gewoon.
4*
VinnieJones
-
- 18 berichten
- 23 stemmen
On-ge-lo-fe-lijk dat er mensen zijn die dit een goede film vinden...
Wat een belachelijke vertoning. Werkelijk niet om aan te zien, in de meest letterlijke zin. Ik heb regelmatig het hoofd afgewend van plaatsvervangende schaamte.
Die dialoog is echt zwakzinnig, dat meisje praat zowaar nog dommer dan ze uit haar ogen kijkt. Mijn favorieten: 'You're a soldier now!!!' en 'I'm staying with bumblebee...' Kotskots sterf! Het plot is ronduit lachwekkend slecht. ik denk niet dat meneer Bay enig idee heeft van wat een minister van defensie nu echt doet. En wat lullig voor die soldaten he! Komen ze net uit het Midden-Oosten, moeten ze al weer meteen aan de bak..... De humor kinderachtig (maar af en toe een glimlach).
Het enige dat de film nog enigszins op de been houdt is de actie zelf, met name in het begin. Dat eindgevecht is gewoon een anticlimax.
Afschuwelijk: 0,5. Die Bay zouden ze moeten afvuren naar die planeet van ze en Spielberg mag zich diep schamen dat hij hieraan mee heeft gewerkt.
speedy23
-
- 18945 berichten
- 14043 stemmen
On-ge-lo-fe-lijk dat er mensen zijn die dit een goede film vinden...
Aan de reacties en stemmen te zien op verschillende filmsites, lijkt het eerder het omgekeerde. Denk je niet dat het gewoon jouw smaak niet is?
Als je het gemiddelde hier (3,78 = 7,56/10 en) op imdb bekijkt zal de meerderheid deze film wél goed vinden. 
op imdb: User Rating: 7.9/10 (60,724 votes)
JoeCabot
-
- 2682 berichten
- 1785 stemmen
Als je alle fanboys, idioten en mensen die het gemiddelde omhoog willen helpen door 5* te geven wegrekend zou het gemiddelde wellicht een pak lager liggen bij deze film...
p.s.: ik verklaar gewoon het hoge gemiddelde, verder lijkt dit zeker een leuke film 
PaulieWalnuts
-
- 1239 berichten
- 815 stemmen
Nieuwe films krijgen hier altijd een belachelijk hoog gemiddelde lijkt het. Zeker omdat mensen waar voor hun geld willen zien.
Ik weet bij voorbaat dat deze film niet aan mij besteed is, dus er ooit op stemmen zal ik niet.
dr maikel
-
- 37 berichten
- 93 stemmen
Sucré van Prison break zit er in.
Er zit een lekkerwijf in geen idee wie het is.
Verder ben ik uit 88 dus net iets te jong voor de transformers.
Ik had liever Beast wars gezien daarvan ken ik de personages.
Hier van niet en ik kreeg het idee dat op Bumblbee en Optimus na alle andere autobots helemaal geen persoonlijkheid haden.
Verder heel slecht verhaal . En Megatron waarvan ik dan wel weet dat het de opper badbuy had ook te weining persoonlijkheid.
En tijdens de vecht scenes tussen de robots wist ik mijn god niet wie nou wie was.
ExXxtreme
-
- 385 berichten
- 1 stemmen
Ik vond het eigenlijk niet zo een goede film. Het verhaal is matig, de film moet het vooral hebben van het graaf doen (coole auto's, gevechtscenes). De gevechten zijn vaak ook chaotisch en onduidelijk. En het gevecht op het einde was gewoon een over tha top anti-climax.
2 sterren (maximum)
wjz
-
- 2 berichten
- 2 stemmen
Een van de slechtste films die ik ooit gezien heb. Matige verhaal, slecht acteerwerk, chaotische actie scenes. Complete bagger.
Misschien leuk voor mensen die vroeger de serie gezien hebben, maar wat mij betreft: zonde van de tijd (en dan ook nog eens 2:14 uur)
0,5 sterren, omdat je niet lager kunt geven........
en ja, ik ben het eens met : "On-ge-lo-fe-lijk dat er mensen zijn die dit een goede film vinden..."
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Der Kleingeist hält Ordnung, das Genie überblickt das Chaos!
Ach, er zijn mensen die graag heftige, snel gesneden en close in beeld gebrachte actiescenes zien, van flauwe puberalen grappen houden en niet veel geven om het verhaal en de acteerprestaties.
2 uur en 14 minuten is overigens vrij kort voor een summer blockbuster. (Zie HP, Spiderman 3, POTC AWE)
Gollem
-
- 153 berichten
- 660 stemmen
2 uur en 14 min. is wel degelijk te lang voor deze film. Harry Potter, Spider-Man en Jack Sparrow zijn in ieder geval nog interressante personages, Reinbo, dus dat ze daar nogal wat tijd voor uittrekken, oké. Deze film had best een stukje korter gemogen. Sommige grappen vond ik totaal dood slaan. Het is duidelijk dat de doelgroep pubers is: actie, mooie meiden en jongens, puberale humor. Desondanks is het geen slechte film geworden. Een 3*.
errr
-
- 542 berichten
- 1018 stemmen
Sucré van Prison break zit er in.
Er zit een lekkerwijf in geen idee wie het is.
Verder ben ik uit 88 dus net iets te jong voor de transformers.
Ik had liever Beast wars gezien daarvan ken ik de personages.
Hier van niet en ik kreeg het idee dat op Bumblbee en Optimus na alle andere autobots helemaal geen persoonlijkheid haden.
Verder heel slecht verhaal . En Megatron waarvan ik dan wel weet dat het de opper badbuy had ook te weining persoonlijkheid.
En tijdens de vecht scenes tussen de robots wist ik mijn god niet wie nou wie was.
Ik ben ook uit 88 maar ik heb het vroeger gewoon gekeken hoor.. dat je te jong was is onzin.
winglo
-
- 51 berichten
- 76 stemmen
Gisteren in Metropolis Antwerpen bekeken (Digitale versie). gelukkig had ik gereserveerd voor 4 goeie plekken. Man wat heb ik genoten, echt superscenes! Verhaal was leuk, specials waren leuk. Na de film kon ik alleen maar zeggen "ZO VET".
Arie18
-
- 107 berichten
- 402 stemmen
Ik heb hem gister gezien, echt een te gafe film! Normaal hou ik nie zo van science fiction en robots enzo. Ik hoop en denk ook dat er een Transfomers 2 komt.
Pre- en sequels

Bumblebee
2018
174 reacties

Transformers: The Last Knight
2017
224 reacties

Transformers: Age of Extinction
2014
465 reacties

Transformers: Dark of the Moon
2011
1.269 reacties

Transformers: Revenge of the Fallen
2009
2.301 reacties
Gerelateerd nieuws

Alle 'Transformers'-films verdwijnen van Netflix. Grijp je laatste kans op een kijkmarathon

Netflix voegt komende maand deze ijzersterke films toe aan het aanbod

'Transformers' enige film waarbij Stephen King de bioscoop uitliep

Deze vijf sterke titels verdwijnen zeer binnenkort uit het Netflix-aanbod
Bekijk ook

Avatar
Fantasy / Avontuur, 2009
12.756 reacties

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Fantasy / Avontuur, 2003
2.279 reacties

The Bourne Ultimatum
Thriller / Actie, 2007
1.046 reacties

Toy Story 3
Animatie / Komedie, 2010
864 reacties

Rush: Beyond the Lighted Stage
Documentaire / Muziek, 2010
21 reacties

Jurassic Park
Avontuur / Sciencefiction, 1993
1.345 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









