We naderen inmiddels alweer de laatste week van de maand en dat betekent dat Netflix weer enkele nieuwe toevoegingen heeft aangekondigd. Zeker op het gebied van films gaan we ook in augustus genoeg mooie toevoegingen zien. De meest in het oog springende worden hieronder beschreven.
We zagen afgelopen maand al een mooie collectie goed beoordeelde titels worden toegevoegd, en die lijn wordt in de maand augustus gewoon doorgezet. Van de regelrechte hitfilm Interstellaren American Sniperwisten we inmiddels al dat we deze aankomende maand kunnen verwachten, maar daar blijft het niet bij. Ook American History X,die inmiddels beschouwd kan worden als een klassieker, krijgt volgende week al een plekje in het aanbod. Vanaf 1 augustus kunnen we kijken naar de keiharde anti-racisme-film van Tony Kaye. In deze heftige thriller zien we Edward Norton als een meedogenloze neo-nazi, die na een gevangenisstraf voor moord drastisch verandert en wraak wil nemen op de ideologie die hij eerder aanhing. Ook verschijnt op die dag de populaire film Panic Room met Jodi Foster. Later in de maand, op 20 augustus wordt Oscar-winnaar A Star is Born met Bradley Cooper en Lady Gaga beschikbaar gesteld.
Voor alle overige verwachte toevoegingen kun je hier terecht.
Ander titels maken plaats
Vorige maand moesten we al afscheid nemen van regelrechte klassiekers als Blowen drie Jurassic Park-films. Welke titels er nog meer zullen volgen aankomende maand is nog niet te zeggen, maar vermoedelijk zullen naast Looking Glassmet Nicolas Cage, Catch and Releaseen de Nederlandse thriller Valsnog meer films uit het aanbod worden verwijderd. Wanneer hier meer over bekend is, dan lees je het uiteraard gewoon op MovieMeter. Van deze aankondigingen blijf je het beste op de hoogte door de daarvoor bestemde pagina op de website nauwlettend in de gaten te houden.
Reacties (0)