• 16.540 nieuwsartikelen
  • 180.571 films
  • 12.419 series
  • 34.425 seizoenen
  • 652.175 acteurs
  • 199.856 gebruikers
  • 9.429.508 stemmen
Avatar
 
Vorige 13 april 2026 Volgende

Welke films waren er op TV op 13 april 2026?

In totaal staan er 2 films uit de MovieMeter database geprogrammeerd op je geselecteerde TV zenders. Het overzicht is gesorteerd op het tijdstip waarop de films te zien zijn. Je kunt het overzicht ook sorteren op beste beoordeeld. Klik op een film voor meer informatie.

 

White House Down (2013)

Actie / Drama
Politieman John Cale (Channing Tatum) wordt afgewezen voor een droombaan bij de geheime dienst: het beschermen van president James Sawyer (Jamie Foxx). Omdat hij zijn dochter (Joey King) niet wil teleurstellen, neemt hij haar mee op een rondleiding door het Witte Huis. Juist op dat moment wordt het gebouw bezet door een groep zwaar bewapende paramilitairen. Het land en de regering zijn in gevaar en de tijd begint te dringen. Het is aan Cale om zijn dochter, de president en het land te redden.
Werd uitgezonden op RTL 7 (20:27 tot 23:05)
2,93 (1.570)
 

The King's Man (2021)

Actie / Avontuur
Een verzameling van 's werelds ergste tirannen en criminele meesterbreinen verzamelt zich om een oorlog uit te zetten die miljoenen zal vernietigen. De hoop is gevestigd op één man die tegen de tijd zal moeten racen om ze te stoppen. Het leidt tot de origine van de eerste onafhankelijke inlichtingendienst, 'The King's Man'.
Werd uitgezonden op Veronica (20:30 tot 23:00)
2,90 (539)