134.952 gebruikers | 85.760 films | 31.058 regisseurs | 3.510.113 berichten | 4.933.533 stemmen
 
locatie: MovieMeter » Gebruikers » DonOswaldo » Meningen
avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

Ingeschreven sinds 28 augustus 2009 

 

Via dit tabblad kun je zien bij welke films DonOswaldo een bericht als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

letter: 0-9 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z

 

#1 Cheerleader Camp (2010)
Alternatieve titel: Cheerleader Camp

4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 juli 2010, 2:10 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
jeroentjuhhhhh schreef:
Trailer zag er smakelijk uit :).


Denk ook wel dat jij hier van kan genieten ;)

Heerlijk foute, seksueel getinte versie van Bring It On.

Wel even voorspelbaar als een Bring It On filmpje, maar dat maakt dan ook vrij weinig uit met dit soort films, de uitwerking is goed. Focust zich dan ook voornamelijk op de cheerleaders en heel wat vrouwelijk schoon en naakt passeert de revue. Teert verder op wat fijne grappen en geniale dubbelzinnigheden. Zo is het sub-plotje met onze leading character die voor een gay wordt aangezien wel alom bekend en kan je ook de momentjes waarop de misvattingen voorkomen al voorspellen, maar door dat het niet zo braaf wordt gebracht allemaal werkt het aardig op de lachspieren.

Ook dat de squad wordt gevormd uit strippers levert bij de eerste training wat leuke momenten op.

Zoals je al een beetje af kon leiden hieruit, vervalt het richting het einde wel in standaard werk en is het feel-good einde dan ook onontkoombaar, maar blijft toch voldoende vermaken en heeft sowieso al z'n slag geslagen. Leeft ook nog even goed op tegen het einde met die actie van die pervert uit de jury. Eind competition moet je ook geen acrobatische choreografie verwachten, enkel (een beetje, mocht wel wat meer) seksueel getint, maar zou ik dan ook niet anders willen zien en is geheel toepasselijk in de lijn van de film. (note: ook een leuke dieet-competition daarvoor van de seksueel doelgerichte Andy).

Het foute acteerwerk heeft verder zeker een toegevoegde waarde.

4*

 

4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 januari 2010, 16:34 uur
Heerlijke feel good movie.

Leuk verhaal. Zeer leuk om te kijken en uitstekend acteerwerk van Jennifer Garner (gezien ze hier zich toch in een heel andere leeftijd met heel ander gedrag moet plaatsen). :)

 

15 Minutes (2001)
Alternatieve titel: Fifteen Minutes

3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 november 2009, 13:25 uur
Leuke film.

Goed verhaal, aantal kleine leuke verrassinkjes en zeker ook de nodige acteerkwaliteit ter beschikking in deze film.

 

3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 december 2009, 13:13 uur
Een film die niet geheel aan me verwachtingen voldeed..

Begon niet geweldig, leek er op geleidelijk aan beter te worden, en zakte toen weer in.

Oke, de film zit barstensvol foutjes en cliches, maar dat boeit met niet eens zoveel. Inhoud heeft het ook niet, maar dat hoeft voor mij nog niks te betekenen.

Maar ook het entertainment-gehalte had ik een stuk hoger verwacht. Veel saai gepraat en wat mislukte cliché drama-stukjes erin.

Cast deed het ook niet altijd even goed.

De effecten zijn daarentegen wel dik in orde, en dat over-the-top achtige vind ik juist wel leuk bij zo'n film. En de film heeft wel enkele leuke momenten waardoor het allemaal wel te pruimen viel..

Ik denk dat de speelduur veel uit had kunnen maken, als het een heel stuk ingekort werd, keek het een stuk makkelijker weg.

 

51st State, The (2001)
Alternatieve titel: Formula 51

3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 juni 2010, 0:45 uur
Vermakelijk filmpje, mede door de luchtigheid, de fijne cast en enkele grappige momenten wordt het leuk gehouden. Leuk voor een keer, zeker. Krappe 3,5*

 

54 (1998)
Alternatieve titel: Studio 54

4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 augustus 2010, 20:12 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Prima filmpje.

Leuk sfeertje met gelijksoortige muziek en leuke disco-kleurtjes. Goed vertolkte rollen van Ryan Phillippe, Salma Hayek, Neve Campbell en Mike Myers.

Leukste is natuurlijk dat je je na een tijdje zelf helemaal thuis gaat voelen in studio 54, waardoor dat laatste dagje op het einde ook zo goed werkt.

Krapjes 4*.

 

3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 april 2010, 18:09 uur
Onverwachtse herziening.

Maar oke, was het gelukkig allemaal vergeten en de film is best aardig.

Cast mag er best wezen en het slot ook, ook al voelde de 'revealing' van de dader wat vervelend aan (ik zie zelf liever iets dat het echt die kant op had gewezen, iets dat ik zelf eerder in de film ook al had gezien).

Maar alsnog overall goed.

 

À l'Intérieur (2007)
Alternatieve titel: Inside

4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 juni 2010, 22:45 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Vrij fijn.

Begint aardig, houdt de aandacht daarna redelijk vast met wat maffe droompjes en het sfeertje kruipt onder je huid (de geweldige soundtrack helpt ook mee).

Sfeer dus dik in orde, spanning viel mee, gore zit helemaal goed, leuke acties en visueel stelt het ook niet teleur allemaal. Wel hoorde ik telkens bij een 'auw-moment' een goedkoop, vreemd, hard gekrijs dat duidelijk niet klonk alsof het van die persoon zelf kwam. Heel erg storend en trok mij weg uit de film en de impact weg van mij! Wat daar überhaupt de bedoeling van was.. :?

Verder ook wat stommiteiten en a-logica, gelukkig weet ik me daar wel over heen te zetten.

Gebeurt in ieder geval voldoende (zeker met deze speelduur) en gaat richting het einde nog even helemaal los met ook nog een leuke 'three-man fight' om vervolgens ook vrij goed te eindigen.

Verwachtingen niet geheel ingelost, maar verre van slecht.

4*