• 17.962 nieuwsartikelen
  • 184.391 films
  • 12.781 series
  • 35.276 seizoenen
  • 659.024 acteurs
  • 201.021 gebruikers
  • 9.513.418 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van dimi303. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Krakatoa (2026) 5,0

afgelopen zondag om 19:43 uur

stem geplaatst

details  

The Blind Couple from Mali (2026) 3,5

Alternatieve titel: Amadou & Mariam: The Blind Couple from Mali, afgelopen zondag om 19:37 uur

stem geplaatst

details  

Memory (2025) 3,0

afgelopen zondag om 19:36 uur

stem geplaatst

details  

Moscas (2026) 4,0

Alternatieve titel: Flies, afgelopen zondag om 19:36 uur

stem geplaatst

details  

Lo Demás Es Ruido (2026) 3,0

Alternatieve titel: Everything Else Is Noise, afgelopen zondag om 19:35 uur

stem geplaatst

details  

Nun Dul Dega Eomne (2026) 3,0

Alternatieve titel: Nowhere to Lay My Eyes, afgelopen zondag om 19:35 uur

stem geplaatst

details  

Once upon a Time in Harlem (2026) 2,0

afgelopen zondag om 19:34 uur

stem geplaatst

details  

Das Geträumte Abenteuer (2026) 3,5

Alternatieve titel: The Dreamed Adventure, afgelopen zondag om 19:34 uur

stem geplaatst

details  

Chicas Tristes (2026) 3,5

Alternatieve titel: Sad Girlz, afgelopen zondag om 19:33 uur

stem geplaatst

details  

Bucking Fastard (2026) 3,5

afgelopen zondag om 19:33 uur

stem geplaatst

details  

Outrage (1950) 4,0

afgelopen zondag om 19:33 uur

stem geplaatst

details  

Violence du Corps de l’Autre (2026) 0,5

Alternatieve titel: Nobody's Violence, afgelopen zondag om 19:32 uur

stem geplaatst

details  

Rehearsals for a Revolution (2026) 3,5

afgelopen zondag om 19:32 uur

stem geplaatst

details  

Late Fame (2025) 2,5

afgelopen zondag om 19:31 uur

stem geplaatst

details  

Club Kid (2026) 4,0

afgelopen zondag om 19:30 uur

stem geplaatst

details  

Minotaur (2026) 4,0

afgelopen zondag om 19:30 uur

stem geplaatst

details  

Mia Mera Sti Zoi tis Tzo: Kefalaio Faidra (2026) 4,5

Alternatieve titel: A Day in the Life of Jo: Chapter Phaedra, afgelopen zondag om 19:29 uur

stem geplaatst

details  

La Bola Negra (2026) 3,5

Alternatieve titel: The Black Ball, afgelopen zondag om 19:29 uur

stem geplaatst

details  

Nadja (1994) 4,0

afgelopen zondag om 19:28 uur

stem geplaatst

details  

Filipiñana (2026) 4,0

afgelopen zondag om 19:28 uur

stem geplaatst

details  

9 Temples to Heaven (2026) 3,0

afgelopen zondag om 19:27 uur

stem geplaatst

details  

Un Bon Petit Soldat (2026) 4,5

afgelopen zondag om 19:26 uur

stem geplaatst

details  

Everytime (2026) 3,5

afgelopen zondag om 19:26 uur

stem geplaatst

details  

Spider Baby, or The Maddest Story Ever Told (1967) 3,5

Alternatieve titel: Attack of the Liver Eaters, afgelopen zondag om 19:26 uur

stem geplaatst

details  

L'Amour l'Après-Midi (1972) 3,5

Alternatieve titel: Love in the Afternoon, afgelopen zondag om 19:25 uur

stem geplaatst

details  

Pauline à la Plage (1983) 3,0

Alternatieve titel: Pauline at the Beach, afgelopen zondag om 19:25 uur

stem geplaatst

details  

L'Estranea (2026) 4,5

Alternatieve titel: The Spiral, afgelopen zondag om 19:25 uur

stem geplaatst

details  

Albarih Aleayn Ma Namat (2026) 3,5

Alternatieve titel: Yesterday the Eye Didn't Sleep, afgelopen zondag om 19:24 uur

stem geplaatst

details  

The Other Side of the Sun (2026) 3,0

afgelopen zondag om 19:23 uur

stem geplaatst

details  

Lave Forventninger (2026) 3,5

Alternatieve titel: Low Expectations, afgelopen zondag om 19:23 uur

stem geplaatst

details  

Fatherland (2026) 3,0

Alternatieve titel: 1949, afgelopen zondag om 19:20 uur

stem geplaatst

details  

A Family (2026) 3,0

afgelopen zondag om 19:20 uur

stem geplaatst

details  

Siempre Soy Tu Animal Materno (2026) 3,0

Alternatieve titel: Forever Your Maternal Animal, afgelopen zondag om 19:19 uur

stem geplaatst

details  

Journal d'une Femme de Chambre (2026) 3,0

Alternatieve titel: Diary of a Chambermaid, afgelopen zondag om 19:19 uur

stem geplaatst

details  

Queen at Sea (2026) 4,5

afgelopen zondag om 19:17 uur

stem geplaatst

details  

Dua (2026) 3,5

afgelopen zondag om 19:16 uur

stem geplaatst

details  

La Libertad Doble (2026) 4,5

Alternatieve titel: Double Freedom, afgelopen zondag om 19:16 uur

stem geplaatst

details  

Chronovisor (2026) 2,5

afgelopen zondag om 19:16 uur

stem geplaatst

details  

El Partido (2026) 3,5

Alternatieve titel: The Match, afgelopen zondag om 19:15 uur

stem geplaatst

details  

Soudain (2026) 4,0

Alternatieve titel: All of a Sudden, afgelopen zondag om 19:14 uur

stem geplaatst

details  

The Only Living Pickpocket in New York (2026) 3,0

afgelopen zondag om 19:13 uur

stem geplaatst

details  

Youri (2026) 4,0

afgelopen zondag om 19:13 uur

stem geplaatst

details  

Mouse (2026) 4,0

afgelopen zondag om 19:11 uur

stem geplaatst

details  

Kurtulus (2026) 3,5

Alternatieve titel: Salvation, afgelopen zondag om 19:11 uur

stem geplaatst

details  

Everybody Digs Bill Evans (2026) 2,5

afgelopen zondag om 19:08 uur

stem geplaatst

details  

Fjord (2026) 4,0

afgelopen zondag om 19:07 uur

stem geplaatst

details  

La Más Dulce (2026) 3,0

Alternatieve titel: Strawberries, afgelopen zondag om 19:06 uur

stem geplaatst

details  

Paradise Drifters (2020) 2,5

8 oktober, 05:46 uur

stem geplaatst

details  

Resident Evil (2026) 3,5

6 oktober, 20:25 uur

stem geplaatst

details  

Little Miss Sunshine (2006) 4,5

4 oktober, 21:15 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Unabomber (2026) 3,0

1 oktober, 17:48 uur

stem geplaatst

details  

Wicker (2026) 3,5

1 oktober, 17:46 uur

stem geplaatst

details  

Die Abenteuer des Prinzen Achmed (1926) 3,5

Alternatieve titel: The Adventures of Prince Achmed, 20 september, 21:21 uur

stem geplaatst

details  

Ni Vue, Ni Connue (2026) 3,0

17 september, 22:19 uur

stem geplaatst

details  

The Secret Life of Walter Mitty (2013) 3,5

15 september, 17:56 uur

stem geplaatst

details  

The AI Doc: Or How I Became an Apocaloptimist (2026) 2,5

15 september, 11:05 uur

stem geplaatst

details  

Bouchra (2025) 4,0

Alternatieve titel: Perfect B, 14 september, 04:15 uur

stem geplaatst

details  

The Mandalorian and Grogu (2026) 4,0

Alternatieve titel: Star Wars: The Mandalorian and Grogu, 13 september, 00:26 uur

stem geplaatst

details  

Pressure (2026) 4,0

11 september, 17:01 uur

stem geplaatst

details  

Worldbreaker (2025) 1,5

Alternatieve titel: World-Breaker, 4 september, 06:38 uur

stem geplaatst

details  

The Whisper Man (2026) 3,5

3 september, 15:03 uur

stem geplaatst

details  

Rose (2026) 4,0

1 september, 23:14 uur

stem geplaatst

details  

The Dog Stars (2026) 2,5

1 september, 20:08 uur

stem geplaatst

details  

Spider-Man: Brand New Day (2026) 3,5

1 september, 20:07 uur

stem geplaatst

details