• 18.113 nieuwsartikelen
  • 185.047 films
  • 12.871 series
  • 35.459 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.211 gebruikers
  • 9.525.878 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van GoFoRit. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Selecteer maand & jaar

Le Cauchemar (1896) 3,0

Alternatieve titel: A Nightmare, gisteren om 20:43 uur

stem geplaatst

details  

Le Manoir du Diable (1896) 3,5

Alternatieve titel: The Devil's Castle, gisteren om 20:39 uur

stem geplaatst

details  

Roundhay Garden Scene (1888) 3,0

gisteren om 20:35 uur

stem geplaatst

details  

Traffic in Souls (1913) 3,5

gisteren om 17:05 uur

stem geplaatst

details  

Coral Reef 3D: Magic of the Indo Pacific (2012) 3,5

Alternatieve titel: Facinating Coral Reefs: The Wonderful World of the Asian Oceans, gisteren om 15:46 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Maniac (1934) 2,0

Alternatieve titel: Sex Maniac, gisteren om 11:53 uur

stem geplaatst

details  

Escape to Papua New Guinea (2015) 3,5

afgelopen zaterdag om 16:22 uur

stem geplaatst

details  

Escape to Saint Lucia (2013) 3,5

afgelopen zaterdag om 14:31 uur

stem geplaatst

details  

American Grindhouse (2010) 3,5

afgelopen zaterdag om 13:26 uur

stem geplaatst

details  

De Loteling (1973) 3,5

Alternatieve titel: Le Conscrit, afgelopen vrijdag om 21:24 uur

stem geplaatst

details  

Golok Setan (1984) 3,5

Alternatieve titel: The Devil's Sword, afgelopen donderdag om 22:42 uur

stem geplaatst

details  

V/H/S: Viral (2014) 3,0

afgelopen woensdag om 22:30 uur

stem geplaatst

details  

Panique au Village (2009) 4,0

Alternatieve titel: Paniek in het Dorp, afgelopen woensdag om 19:56 uur

stem geplaatst

details  

Noises Off... (1992) 3,0

2 november, 20:58 uur

stem geplaatst

details  

Adult Swim Yule Log (2022) 2,5

Alternatieve titel: The Fireplace, 1 november, 20:13 uur

stem geplaatst

details  

Braid (2018) 1,5

30 oktober, 20:22 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 1,0 sterren

details  

V/H/S/2 (2013) 3,5

Alternatieve titel: S-VHS, 29 oktober, 21:54 uur

stem geplaatst

details  

V/H/S (2012) 3,0

28 oktober, 21:20 uur

stem geplaatst

details  

Too Many Cooks (2014) 4,0

28 oktober, 07:56 uur

stem geplaatst

details  

Buddy (2026) 3,5

27 oktober, 20:30 uur

stem geplaatst

details  

Sakamoto Days (2026) 2,5

Alternatieve titel: サカモト デイズ, 26 oktober, 21:40 uur

stem geplaatst

details  

Gorod Zero (1988) 3,5

Alternatieve titel: City Zero, 25 oktober, 20:25 uur

stem geplaatst

details  

Pin (1988) 3,5

Alternatieve titel: Pin: A Plastic Nightmare, 22 oktober, 21:12 uur

stem geplaatst

details  

Mandibules (2020) 2,0

Alternatieve titel: Mandibles, 21 oktober, 20:24 uur

stem geplaatst

details  

Ladyhawke (1985) 4,5

Alternatieve titel: De Vloek van de Duisternis, 20 oktober, 22:46 uur

stem geplaatst

details  

Le Sang d'un Poète (1932) 3,0

Alternatieve titel: The Blood of a Poet, 18 oktober, 18:30 uur

stem geplaatst

details  

Amy Winehouse in Nederland (2021) 3,0

16 oktober, 23:43 uur

stem geplaatst

details  

Hopeu (2026) 3,5

Alternatieve titel: Hope, 16 oktober, 22:27 uur

stem geplaatst

details  

The Incomer (2026) 4,0

13 oktober, 19:58 uur

stem geplaatst

details  

Gaua (2025) 3,0

Alternatieve titel: The Night, 12 oktober, 20:36 uur

stem geplaatst

details  

Blame! (2017) 3,0

11 oktober, 22:14 uur

stem geplaatst

details  

Dr. Jack (1922) 3,5

Alternatieve titel: Doctor Jack, 11 oktober, 19:32 uur

stem geplaatst

details  

Het Smelt (2023) 3,5

Alternatieve titel: When It Melts, 11 oktober, 14:00 uur

stem geplaatst

details  

The House of Yes (1997) 3,0

6 oktober, 22:51 uur

stem geplaatst

details  

Like Tears in Rain (2024) 3,5

4 oktober, 18:24 uur

stem geplaatst

details  

What Dreams May Come (1998) 3,5

3 oktober, 21:55 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,0 sterren

details  

The Assessment (2024) 2,5

1 oktober, 22:29 uur

stem geplaatst

details