• 17.974 nieuwsartikelen
  • 184.416 films
  • 12.787 series
  • 35.283 seizoenen
  • 659.065 acteurs
  • 201.039 gebruikers
  • 9.514.174 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Bob Gray. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Friday the 13th Part VII: The New Blood (1988) 2,0

Alternatieve titel: Friday the 13th Part 7, gisteren om 21:46 uur

stem geplaatst

details  

Raising Cain (1992) 3,0

afgelopen dinsdag om 21:56 uur

stem geplaatst

details  

It Follows (2014) 4,0

afgelopen maandag om 21:37 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

Jason Lives: Friday the 13th Part VI (1986) 3,0

Alternatieve titel: Friday the 13th Part VI: Jason Lives, afgelopen zondag om 22:47 uur

stem geplaatst

details  

Friday the 13th: A New Beginning (1985) 1,5

Alternatieve titel: Friday the 13th Part V: A New Beginning, 14 oktober, 21:25 uur

stem geplaatst

details  

Friday the 13th: The Final Chapter (1984) 3,5

Alternatieve titel: Friday the 13th Part 4, 14 oktober, 17:59 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,0 sterren

details  

Friday the 13th Part III (1982) 2,0

Alternatieve titel: Vrijdag de 13e Deel 3, 13 oktober, 22:35 uur

stem geplaatst

details  

Friday the 13th Part 2 (1981) 3,5

Alternatieve titel: Vrijdag de 13e Deel 2, 13 oktober, 21:02 uur

stem geplaatst

details  

Village of the Damned (1995) 2,5

12 oktober, 20:30 uur

stem geplaatst

details  

Strange Darling (2023) 3,0

11 oktober, 21:38 uur

stem geplaatst

details  

I Swear (2025) 3,0

11 oktober, 18:25 uur

stem geplaatst

details  

Friday the 13th (1980) 2,5

Alternatieve titel: Vrijdag de 13e, 7 oktober, 21:18 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Tuner (2025) 3,5

6 oktober, 21:01 uur

stem geplaatst

details  

Digger (2026) 2,5

3 oktober, 07:15 uur

stem geplaatst

details  

Manhunter (1986) 5,0

Alternatieve titel: Red Dragon, 25 september, 21:32 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,5 sterren

details  

Carlito's Way (1993) 4,5

24 september, 17:19 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Blow Out (1981) 5,0

23 september, 22:00 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,5 sterren

details  

Law Abiding Citizen (2009) 3,0

22 september, 13:27 uur

stem geplaatst

details  

Resident Evil (2026) 4,0

19 september, 00:12 uur

stem geplaatst

details  

Higher Learning (1995) 3,5

7 september, 22:08 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details  

Aliens (1986) 3,5

1 september, 21:52 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details