• 18.041 nieuwsartikelen
  • 184.740 films
  • 12.827 series
  • 35.388 seizoenen
  • 659.067 acteurs
  • 201.137 gebruikers
  • 9.519.096 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van SPEEDROCK. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Layer Cake (2004) 4,0

Alternatieve titel: L4yer Cake, afgelopen dinsdag om 12:08 uur

stem geplaatst

details  

Prisoners (2013) 4,0

afgelopen maandag om 12:20 uur

stem geplaatst

details  

Employee of the Month (2006) 4,0

afgelopen zondag om 10:38 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

The Fanatic (2019) 2,5

21 oktober, 12:09 uur

stem geplaatst

details  

Resident Evil (2026) 4,0

18 oktober, 00:13 uur

stem geplaatst

details  

Nocturnal Animals (2016) 3,5

5 oktober, 12:07 uur

stem geplaatst

details  

Holiday on the Buses (1973) 3,5

30 september, 12:21 uur

stem geplaatst

details  

The Front Room (2024) 4,0

23 september, 08:44 uur

stem geplaatst

details  

Limitless (2011) 3,5

21 september, 11:21 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Cujo (1983) 3,5

20 september, 12:07 uur

stem geplaatst

details  

The Substance (2024) 4,5

13 september, 11:37 uur

stem geplaatst

details  

Chloe (2009) 3,5

9 september, 09:52 uur

stem geplaatst

details  

Lock Up (1989) 3,5

8 september, 10:43 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Unlawful Entry (1992) 3,5

7 september, 12:12 uur

stem geplaatst

details  

The Bounty Hunter (2010) 3,5

6 september, 12:26 uur

stem geplaatst

details  

Overboard (1987) 3,5

2 september, 08:58 uur

stem geplaatst

details  

The Whisper Man (2026) 3,5

1 september, 12:17 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details