

Genre: Drama / Muziek
Speelduur: 107 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Damien Chazelle
Met onder meer: Miles Teller, J.K. Simmons en Paul Reiser
IMDb beoordeling:
8,5 (930.550)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 13 november 2014
On Demand:
Vanaf 1 januari op Netflix
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Amazon Prime
Bekijk via Google Play
Bekijk via iTunes
Bekijk via HBO Max
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op meJane
Plot Whiplash
"The road to greatness can take you to the edge."
Andrew is een veelbelovende 19-jarige drummer die studeert aan een conservatorium in Manhattan. Hij wil echter niet zomaar een muzikant zijn. Achtervolgd door de mislukte carrière van zijn vader, die schrijver was, en de angst dat het wel eens genetisch kan zijn, droomt hij ervan om de top te bereiken. Vastbesloten om niet in de voetsporen van zijn vader te treden, oefent hij dagelijks tot zijn handen bloeden. De druk wordt nog groter als hij wordt uitgekozen om in de schoolband te spelen onder leiding van de beruchte muziekleraar Terence Fletcher.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (8,5 / 930550)
- Trailer (YouTube, ondertiteld)
- Whiplash (MusicMeter)
- Vanaf 1 januari op Netflix
- iTunes: € 7,99 / huur € 3,99
- Koop bij Google Play voor € 10,99
- Pathé Thuis: vanaf € 7,99 / huur € 2,99
- Kijk op Amazon Prime
- Kijk op HBO Max
Social Media
Acteurs en actrices
Andrew Neiman
Terence Fletcher
Jim Neiman
Nicole
Ryan Connolly
Uncle Frank
Carl Tanner
Dustin
Travis
Sophie
Video's en trailers
Reviews & comments

cinemanukerke
-
- 991 berichten
- 684 stemmen
de film krijgt veel kritiek qua geloofwaardigheid en personage opbouw en daar valt wel iets voor te zeggen maar toch heb ik genoten van de film. De opoffering om misschien een legende te worden. Tragisch. Het duel tussen 'master' en 'servant'. Slim en spannend. Er is een claustrofofische spanning, me dunkt. Visueel door enkel te werken met bruine, donkere, vale tinten in de fotografie. Strak tempo wegens een strakke montage. Kijk maar hoe Chazelle het eindduel filmt. Montage is gericht op shot - tegenshot, dan vlugger met camerabeweging naar Simmons en direkt terug naar Teller. Chazelle pakt het slim aan om een verhaal boeiend te vertellen (hoe oppervlakkig of ongeloofwaardig het verhaal ook mag zijn voor sommigen). En dan de 3 eindes. Einde nr 1 : wraak van Simmons is geslaagd. Einde 2 : de tegenzet van Teller werkt en hij wint. Einde nr 3 : ze respecteren elkaar. Zo blijft de film spanning in het duel creëren. Nogmaals : slim.

Vidi well
-
- 453 berichten
- 594 stemmen
En dan de 3 eindes. Einde nr 1 : wraak van Simmons is geslaagd. Einde 2 : de tegenzet van Teller werkt en hij wint. Einde nr 3 : ze respecteren elkaar. Zo blijft de film spanning in het duel creëren. Nogmaals : slim.
Mooi op een rijtje gezet. Het einde is inderdaad vanuit meerdere standpunten te bekijken. Zelf ga ik voor optie 3 trouwens. Er is ook nog een 4e optie denk ik: Teller is geslaagd in zijn drummen, maar is nog altijd afhankelijk van de mening van zijn meester. Een ogenschijnlijk happy ending met wrange bijsmaak.

Walter S.
-
- 1435 berichten
- 1096 stemmen
Geweldige muziek en geweldige film. Het streven naar perfectie van Simmons en de wil om groot te worden van Teller op beklemmende wijze getoond. En op de juiste momenten enkele twists in het verhaal. Soundtrack staat nu op, nagenieten!
Optie 5 is dan nog dat de liefde en passie voor de muziek groter is dan de rancune die ze naar elkaar toe hebben waardoor ze in het absolute slot toch nog tot elkaar komen.

martijnk
-
- 695 berichten
- 277 stemmen
Gisteren na 6 jaar eens herzien en nog beter dan de eerste keer, wat een geweldig film blijft dit toch en wat een geweldig einde. Zelden nog een film gezien die gedurende de speeltijd alleen maar steeds beter wordt met ook nog eens een sublieme afsluiting.

Noah Di Reda
-
- 6 berichten
- 676 stemmen
Ben helemaal geen fan van dit soort muziek maar deze film is oh zo veel meer dan enkel muziek. Fantastische film met fantastische acteerprestatie's!

hasanordek
-
- 102 berichten
- 17 stemmen
Deze film deed mij denken aan Full Metal Jacket en Black Swan, maar dan in de muziekwereld. De film met hele korte introductie van de docent die onze hoofdrolspeler ontmoet. Daarbij wordt de toon meteen al gezet.
Wat daarna volgt is dat men ziet hoe de docent omgaat met zijn studenten. Dit gaat niet bepaald zachtjes. Geestelijk breekt hij ze helemaal af. Of ze het verdienen of niet.
Onze hoofdrolspeler neemt geleidelijk de mentaliteit over van zijn docent. Dit gaat ten koste van zijn liefdesleven, familie en dergelijke.
Deze film heeft geen moment verveeld. Deze film is wat mij betreft nèt geen 5 sterren waard. Dit komt omdat je de personages nergens echt leert kennen. Het is heel oppervlakkig.
Ook kan ik mij niet voorstellen dat als dit in het echt zou gebeuren de docent al eerder tegen de lamp zou zijn gelopen. Hij had zoveel studenten en niemand die daar ooit buiten de colleges met iemand over heeft gepraat? En dat het dan zijn weg vond naar de leiding van het conservatorium?

Lovelyboy
-
- 2852 berichten
- 2074 stemmen
Andermaal gezien en opnieuw weggeblazen door de prestatie van J.K. Simmons. En wat een fijne muziek, heerlijk!

Diederik58
-
- 662 berichten
- 1265 stemmen
Wat een geweldige film.
Kijken we naar de actualiteit dan doet het mij denken aan de turncoaches. Ook zij hadden hun eigen visie om de turnsters tot de top te laten behoren. In deze tijd 'not done'. Er zijn natuurlijk verschillen. Fysiek tegenover psychisch. Toch komt het laatste meer voor dan het eerst genoemde.
Ďe werkwijze van Terrence is abject. Hij wordt uiteindelijk daarop afgerekend en neemt wraak die niet leidt tot het gewenste resultaat.
Een zeer boeiende film met puik acteerwerk. Zowel J.K Simpson als Teller spelen weergaloos. Teller speelt hier echt drums. Nu heb ik daar geen moer verstand van maar het zag er erg overtuigend uit.
Schitterende camerastandpunt en -bewegingen.
Prima tempo in de film.
Een film die vele emoties in mij los heeft gemaakt.

Basto
-
- 9658 berichten
- 6699 stemmen
Herkansing
Vroeger was het mijn droom om drummer te worden, maar een gevoel voor ritme waar zelfs een dronken schildpad zich voor zou schamen, stak daar een drumstokje voor. Maar de liefde voor percussie is nooit verdwenen. Dit leek mij dus wel een film voor mij.
Lag 21 januari 2015 met een lichte griep in bed en deed iets wat ik nooit eerder had gedaan. Keek een film op de laptop. Zo graag wilde ik deze film toen zien. Met koptelefoon, dat wel. Maar helaas kon ik m niet smaken. Dat had niet zozeer met het audiovisuele aspect te maken. Ik vond de muziekleraar een vervelende karikatuur en de Full Metal Jacket aanpak ongeloofwaardig.
Maar goed, sta altijd open voor een tweede kans en toen de 4K UHD disc in de aanbieding was, nam ik de gok.
Herziening dus. Maar wederom vond ik de set up met de tot Grieks mythologische proporties opgeblazen sta-in-de-weg muziekdocent ongeloofwaardig, vervelend en veel te kort door de bocht neergezet. Al klonk het wel allemaal beter en zag het er mooier uit. Maar het eerste uur zat ik weer met gemengde gevoelens te kijken.
Maar als na het uur de toon verlegd wordt en de docent (eindelijk) het veld moet ruimen, valt die opzet toch wat beter op z’n plaats.
Het was de eindscene waardoor ik de film de eerste kijkbeurt nog enigszins kon waarderen. Maar die maakte dit keer veel meer goed. Het sterk verbeterde beeld en geluid speelt daar zeker een rol in en de Oscar voor montage is ook zeker verdiend.
Terugkomend op het mythologische aspect: de eindscene is een spectaculaire veldslag, waardoor het simplistische begin uiteindelijk toch nog goed op z’n plek valt. Bovendien ronduit indrukwekkend. En omdat ik bij andere mythologische actiefilms ook nooit te kritisch ben op de set up van het drama, kwam het uiteindelijk toch nog goed tussen mij en Whiplash. Heb er uiteindelijk best van genoten.
Goed gegokt.
Kleine 4*

flaphead
-
- 673 berichten
- 847 stemmen
Vermakelijke muziekfim, waarbij affiniteit met muziek (of beter, jazz en drummen) wel noodzakelijk lijkt vanwege de langere muzikale scenes. De beeldvorming en intensiteit is heerlijk. Simmons heeft de perfecte kop voor deze rol en ook zijn subtielere mimiek is uitstekend. Ook al heb je nog nooit een drumstokje aangeraakt, je voelt met de drummer mee.
De drang naar 'de grootste' te willen zijn is er, maar weg naar totstandkoming voelt iets minder logisch; de stap van eerstejaars naar geselecteerd worden voor de band én eerste drummer worden gaat wat te snel, ook al is het for the sake van de film. De manier van opkomen en weer afhaken (dan ook maar meteen je hele oefenruimte ontmantelen) heeft wat clichématigs over zich heen, net als het weerzien met Simmons. Het twistje is dan wel weer leuk. De semi-romance voegt helemaal niks toe (oh, zijn passie gaat voor zijn potentiële liefdesleven, nou nou), hoewel het me in het begin niet stoorde door de natuurlijke totstandkoming én het fijne koppie, maar het slottelefoontje zag je van een kilometer aankomen. De film moet het niet van het verhaal hebben.
Ondanks het iets te makkelijke verloop van de film en de clichés, wegen de intensiteit en de muziekfactor zwaarder en sluit je de film met een dikke glimlach af (7,5)

Grindhouse62
-
- 2062 berichten
- 15078 stemmen
Ik ben absoluut geen liefhebber van jazz en drums, maar het na zien van de trailer trok het verhaal mij wel aan en heb dus de film zojuist op Videoland gekeken en met de volumegehalte wat minder dan normaal, heb ik mij toch goed vermaakt met dit heftig muziekdrama. Voor liefhebbers van jazz en drums moet deze film het walhalla zijn. De acteerprestaties van zowel, Miles Teller, als J.K. Simmons zijn uitstekend. Een 3.0+ oftewel een -3.5

eRCee (moderator films)
-
- 13149 berichten
- 1872 stemmen
Voor liefhebbers van jazz en drums moet deze film het walhalla zijn.
Juist niet. Diverse video's op youtube van muziekkenners laten er weinig van heel. Deze bespreking van alleen de trailer vind ik zelf wel grappig.

Juvefan
-
- 129 berichten
- 140 stemmen
Optie 5 is dan nog dat de liefde en passie voor de muziek groter is dan de rancune die ze naar elkaar toe hebben waardoor ze in het absolute slot toch nog tot elkaar komen.
Ik vind het ook wel interessant dat Terrence als antagonist dankzij protagonist Andrew zijn baan verliest vanwege zijn agressieve leermethode, maar dat op het eind met het slagen van de fantastische solo van Andrew, hij Terrence gelijk geeft met zijn methode.

robertinho
-
- 928 berichten
- 2086 stemmen
Herkansing
Vroeger was het mijn droom om drummer te worden, maar een gevoel voor ritme waar zelfs een dronken schildpad zich voor zou schamen, stak daar een drumstokje voor. Maar de liefde voor percussie is nooit verdwenen. Dit leek mij dus wel een film voor mij.
Lag 21 januari 2015 met een lichte griep in bed en deed iets wat ik nooit eerder had gedaan. Keek een film op de laptop. Zo graag wilde ik deze film toen zien. Met koptelefoon, dat wel. Maar helaas kon ik m niet smaken. Dat had niet zozeer met het audiovisuele aspect te maken. Ik vond de muziekleraar een vervelende karikatuur en de Full Metal Jacket aanpak ongeloofwaardig.
Maar goed, sta altijd open voor een tweede kans en toen de 4K UHD disc in de aanbieding was, nam ik de gok.
Herziening dus. Maar wederom vond ik de set up met de tot Grieks mythologische proporties opgeblazen sta-in-de-weg muziekdocent ongeloofwaardig, vervelend en veel te kort door de bocht neergezet. Al klonk het wel allemaal beter en zag het er mooier uit. Maar het eerste uur zat ik weer met gemengde gevoelens te kijken.
Maar als na het uur de toon verlegd wordt en de docent (eindelijk) het veld moet ruimen, valt die opzet toch wat beter op z’n plaats.
Het was de eindscene waardoor ik de film de eerste kijkbeurt nog enigszins kon waarderen. Maar die maakte dit keer veel meer goed. Het sterk verbeterde beeld en geluid speelt daar zeker een rol in en de Oscar voor montage is ook zeker verdiend.
Terugkomend op het mythologische aspect: de eindscene is een spectaculaire veldslag, waardoor het simplistische begin uiteindelijk toch nog goed op z’n plek valt. Bovendien ronduit indrukwekkend. En omdat ik bij andere mythologische actiefilms ook nooit te kritisch ben op de set up van het drama, kwam het uiteindelijk toch nog goed tussen mij en Whiplash. Heb er uiteindelijk best van genoten.
Goed gegokt.
Kleine 4*
Heb je de film in de tussentijd nogmaals gezien of per ongeluk op de 1 geklikt?

Basto
-
- 9658 berichten
- 6699 stemmen
Heb je de film in de tussentijd nogmaals gezien of per ongeluk op de 1 geklikt?
Thanks, soms onthoudt de site het niet.

joost1964
-
- 76 berichten
- 655 stemmen
Hele sterke film met sublieme vertolkingen van vooral met name J.K. Simmons. Als je spreekt over iemand met charisma (ook al speelt hij een eikel, met toch een menselijk gevoelig kantje) dan is dit je typevoorbeeld.
Eigenlijk doet het verhaal me sterk denken aan Amadeus. Een verhaal over de leermeester die waanzinnig streng is voor de leerling, hem eigenlijk ten gronde richt, maar altijd het waanzinnige talent in de leerling erkent.
Zoals hier geschreven, veel spannender dan vele thrillers of horrorverhalen.

mrklm
-
- 7452 berichten
- 7833 stemmen
Andrew [Miles Teller] is een ambitieuze drummer die snakt naar erkenning van zijn vader [Paul Reiser] en daarom vastbesloten is om de eerste keus te worden in het jazzensemble van Terrence Fletcher [J.K. Simmons] aan het (fictieve) Shaffer conservatorium. Maar Fletcher is extreem veeleisend en schroomt niet om zijn pupillen tot op het bot te vernederen als ze niet voldoen aan zijn verwachtingen. Andrew laat zich echter niet zo snel uit het veld slaan en offert alles en iedereen op om Fletchers erkenning te krijgen. De titel verwijst naar een uiterst complex muziekstuk waar Andrew zijn tanden in bijt. Miles Teller volgde twee maanden lang een paar uur per dag training om te overtuigen als drummer en is geweldig. Regisseur Chazelle gebruikt zijn persoonlijke ervaring om de drumscènes een intensiteit en een ritme te geven die het drama verhoogt. Maar J.K. Simmons is ronduit verbijsterend als de docent die in een fractie van een seconde kan transformeren van een vriendelijke, geduldige man in een bezeten, angstaanjagende duivel zonder ooit in karikatuur te vervallen. Het leverde hem dan ook de Oscar voor ‘Beste Mannelijke Bijrol’ op. Het helpt als je enige praktische en theoretische muziekkennis hebt, maar het is zeker niet noodzakelijk.s

teigertje
-
- 1418 berichten
- 2637 stemmen
Een zeer sterke en uitmuntende muziek drama film.
Met Jazz muziek, of het nou je smaak van muziek wel of niet is,dan is duidelijk deze film van hoog niveau is.
Met een meesterlijke rol van J.K. Simmons als de tiran van een muziek leraar, wat hij doet met een rede.
Ook Miles Teller als de gedreven en getergde Conservatorium drum leerling speelt subliem.
Een film die meer dan verdiend meerdere Oscars heeft gewonnen.

jippie2010
-
- 2350 berichten
- 6366 stemmen
Misschien niet helemaal geloofwaardig? Ja misschien.
Misschien niet de finesse van het echte jazz? Ja misschien.
Misschien een traantje gelaten bij de haast Goddelijke drumsolo? Ja misschien...
*4.0

FlorisV
-
- 1606 berichten
- 651 stemmen
Enerverende muziekfilm waarbij je zelfs als je niet van jazz houdt bewondering krijgt voor de technische begaafdheid van de topmusici in het genre. Mooie rol van Miles Teller die tot het uiterste wordt gedreven (en beyond) door de tirannieke JK Simmons, die net menselijk genoeg blijft maar continue manipulatieve spelletjes speelt en zich gedraagd als een psychopatische drill sergeant, soms nog gewelddadig ook. Simmons speelt ook erg goed omdat hij nu zoveel meer is dan karikatuur. De overdreven toestanden door zijn idiote gedrag af en toe zijn daarbij dan vergeven.
De film is met oog voor detail gemaakt, lust voor oor en oog en weet je daardoor mee te slepen in een wereld die fascineert maar ook trekjes heeft van moderne slavernij, die van de professionele musicus. De passie en gedrevenheid van ze is mooi om te zien. Gelukkig wordt de soms weerzinwekkende keerzijde van ambitie ook niet geschuwd. Maar nergens wordt er een al te vingerwijzend oordeel geveld.

wendyvortex
-
- 4848 berichten
- 7063 stemmen
Tegenwoordig noemen we dit een Matthijs van Nieuwkerkje, hebben we al wat over gelezen de afgelopen tijd. Het komt ook voor in de sport, kunst en muziek. Laat je helemaal affakkelen en dan kan je in het Metropole Orkest want veel hoger gaat het niveau niet meer in de jazz en klassiek. Jammer jongens en meisjes het juiste antwoord is drank en drugs en dan heb je helemaal geen bullebakken meer nodig verder. De film dan zal dan verder ook allemaal wel. Top 250?? Weet je mensen ik ben een oude drummer en dat drummen wordt wel onderschat, dat is fysiek behoorlijk zwaar. En dan ben ik nog blij dat ik nooit aan blaasinstrumenten ben begonnen. Ik ben ook nog wel eens door en hond in mijn hand gebeten de dag voor een optreden. Die bekkens die suizen nog dagelijks in mijn oren, nooit meer weggegaan, aan gehoorbescherming deden we ook niet. Je kan niet zeggen dat deze film helemaal niets deed, maar over het algemeen irriteerde mij dit op de verkeerde manier. Maar stick it out till the end. De finale is top!

Theunissen
-
- 11124 berichten
- 5282 stemmen
Weet je mensen ik ben een oude drummer en dat drummen wordt wel onderschat, dat is fysiek behoorlijk zwaar.
Was je zo'n soort drumster

wendyvortex
-
- 4848 berichten
- 7063 stemmen
Ja zoiets, maar ik had geen dubbel bass pedaal. Punk geen metal. Maar in het plaatselijke rockcafé hingen mijn drumsstokken naast die van Marky Ramone. Dat is ook ongeveer mijn grootste claim to fame.

Theunissen
-
- 11124 berichten
- 5282 stemmen
Ja zoiets, maar ik had geen dubbel bass pedaal. Punk geen metal. Maar in het plaatselijke rockcafé hingen mijn drumsstokken naast die van Marky Ramone. Dat is ook ongeveer mijn grootste claim to fame.
Gaaf , sta je toevallig ook met je band op Youtube? Ik ben vooral van de old-school Metal maar van Punk ben ik ook niet vies (ze hebben ook raakvlakken met elkaar, althans dat vind ik) en toevallig ben ik de laatste tijd aan het luisteren naar de punkband "Chaos UK", waar ik onlangs voor het eerst kennis mee heb gemaakt.

Partyboooi
-
- 530 berichten
- 1069 stemmen
Gisteren nog eens herzien. Het spel van Simmons is natuurlijk meesterlijk, maar ook Teller zet een mooie rol neer. Ik ben geen jazz kenner, maar wel muziekliefhebber en dat maakt dat de film voor mij aantrekkelijker is dan wanneer het over een tv show oid zou gaan. Het psychologische spel is mooi verweven in het verhaal, voor mij blijft dit een van de betere films van de afgelopen 10 jaar.
ik blijf bij mijn score

LLoyd Gallagher
-
- 43 berichten
- 36 stemmen
Een hele goede film die een interessante kijk geeft over intensief lesgeven maar ook iemand die het beste doet om iets te maken van zijn leven. Het is veel meer ingewikkelder dan dat en ik zal hier niet over praten want dat maakt de film duidelijk als je het ziet. Het einde is briljant. De film is niet heel subtiel maar dat stoorde mij niet echt. Geweldig acteerwerk van Simmons en Teller. Voor een bepaalde reden heeft Whiplash een goude filter en ik moet toegeven dat het best passend is. Misschien omdat het je doet denken aan een drumstelsel, of een vage herinnering van een muziekgroep die aan het spelen is met al hun goude instrumenten.
Whiplash is gewoon een geweldige film die iedereen wel moet kijken.

Rodger
-
- 1652 berichten
- 1618 stemmen
Hou je van jazz en drums dan is dit wel de ideale film hiervoor.
Ik had waarschijnlijk te hoge verwachtingen hiervoor
Prima film maar geen topper voor mij.
3.0 ***
Nu te koop

Blu-ray
€ 19,90
Kopen
UHD - STD • Blu-ray
€ 24,00
Kopen
Blu-ray • Steelbook
€ 39,99
KopenGerelateerd nieuws

Geprezen dramafilm 'Whiplash' van Damien Chazelle nu te zien op HBO Max

De vijf best beoordeelde films van de vandaag jarige Miles Teller (35)

Vijf scènes die bekend staan om hun ijzersterke acteerwerk

Vijf steengoede recente films die een Oscar misliepen
Bekijk ook

Jagten
Drama, 2012
713 reacties

Green Book
Biografie / Komedie, 2018
231 reacties

Interstellar
Sciencefiction / Mystery, 2014
1.539 reacties

Stop Making Sense
Muziek, 1984
86 reacties

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Misdaad / Drama, 2017
407 reacties

Lion
Drama / Biografie, 2016
152 reacties
Gerelateerde tags
new york cityjazz-obsessieconservatory music teacherconcertgeweldmontage drummerpublic humiliationjazz band young adultmusic schoolbased on short filmdrummermotivational
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes | Publishing Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes | Publishing Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2023 MovieMeter B.V.