• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.420 films
  • 12.235 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.125 gebruikers
  • 9.378.960 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Avengers (2012)

Actie / Fantasy | 143 minuten
3,54 3.283 stemmen

Genre: Actie / Fantasy

Speelduur: 143 minuten

Alternatieve titel: Marvel's The Avengers

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Joss Whedon

Met onder meer: Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson en Chris Evans

IMDb beoordeling: 8,0 (1.545.118)

Gesproken taal: Engels, Hindi en Russisch

Releasedatum: 25 april 2012

Plot The Avengers

"Some assembly required."

The Avengers zijn een buitengewoon team van superhelden. Wanneer een onverwachte vijand opduikt die een bedreiging vormt voor de wereldwijde veiligheid heeft Nick Fury (Samuel L. Jackson), directeur van de internationale vredesmacht S.H.I.E.L.D., een team nodig om de wereld te redden van de ondergang. Dit team bestaat uit Iron Man (Robert Downey Jr.), Incredible Hulk (Mark Ruffalo), Black Widow (Scarlett Johansson), Thor (Chris Hemsworth), Hawkeye (Jeremy Renner) en Captain America (Chris Evans).

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Tony Stark / Iron Man

Steve Rogers / Captain America

Bruce Banner / The Hulk

Natasha Romanoff / Black Widow

Clint Barton / Hawkeye

Agent Phil Coulson

Agent Maria Hill

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Clearm

Clearm

  • 62 berichten
  • 87 stemmen

Matige film, de special effects waren bij vlagen zo slecht dat ik hiervan compleet in een deuk lag en de verhaallijn gaat van de hak op de tak, vooral in het begin zit je meteen midden in het wazige niemandsland. Verder zit er weinig humor in, maar wel veel actie/special effects. Daarom nog een 1,5. Het was een enigzins vermakelijke film (leuk met veel vreten en bier erbij) welke veel te hoog gewaarderdeerd wordt.


avatar van TMP

TMP

  • 1892 berichten
  • 1718 stemmen

Vermakelijke actiefilm, met veel bekende actiehelden die het als team opnemen tegen Loki en diens bondgenoten. De actie was ruimschoots aanwezig en zag er prima uit. Ook de acteerprestaties waren goed, maar dat mag ook wel met zo'n sterke cast. Verhaaltechnisch was het vrij slap, het verhaal stelt vrij weinig voor en wordt ook nergens echt verrassend uitgewerkt. Iron Man is met afstand het leukste personage, uitstekend neergezet door Robert Downey jr. De overige superhelden zijn toch wat minder interessant. De film is echter zeer onderhoudend en vooral vanwege de actiescenes zeker de moeite waard.


avatar van eppy

eppy

  • 486 berichten
  • 432 stemmen

Met een klein beetje meer drama. die wel in de weggelate scenes zitten was dit een dikke vijf geweest.


avatar van Pazmaster

Pazmaster

  • 2776 berichten
  • 5886 stemmen

Prima spektakelfilm met goede special FX. Het ziet er (op een paar kleine dingetjes na) allemaal zeer gelikt uit. Er wordt goed geacteerd en het verhaal is ook wel redelijk. Lekkere actie met hier en daar wat humor waar ik soms (niet altijd) wel om kon lachen. Toch is niet alles echt goed te noemen. Er zitten ook wel wat dingen in die vrij slapjes zijn gedaan en je blijft ook wel met wat vragen zitten. Maar al met al is dit toch wel prima vermaak. 3,5 ster


avatar van mikeholland

mikeholland

  • 53 berichten
  • 74 stemmen

Viel me tegen, had er meer van verwacht. Rommelig verhaal, soms moeilijk te volgen. Zitten wel leuke actie scenes in.


avatar van Smietz

Smietz

  • 2 berichten
  • 1 stemmen

De film viel wat tegen. Erg weinig diepgang en een zeer matig verhaal. Actiescenes en acteerprestaties waren wel van een hoog niveau. Erg jammer dat captain America erin zit, hij is echt de meest kansloze superheld ever....met zijn america pakje


avatar van Martijnnn

Martijnnn

  • 2248 berichten
  • 2411 stemmen

Zelfs kanslozer dan die wappie die zijn armen kan verlengen?!


avatar van IceBc

IceBc

  • 14 berichten
  • 37 stemmen

t o p film. heb me prima vermaakt


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2567 stemmen

Heerlijke film ik heb er van genoten,een en al spectakel.

Soms iets te langdradig dat vond ik het enige minpuntje...maar jezus wat een lekker filmpje.

Laat deeltje twee maar komen


avatar van Bakema NL

Bakema NL

  • 858 berichten
  • 118 stemmen

Smietz schreef:

De film viel wat tegen. Erg weinig diepgang en een zeer matig verhaal. Actiescenes en acteerprestaties waren wel van een hoog niveau. Erg jammer dat captain America erin zit, hij is echt de meest kansloze superheld ever....met zijn america pakje

Onzin, een van de meest iconische is het, een van de oudsten ook.

Google eens op Squirrel girl, dan heb je kansloos. Dat kansloze ging echter zo'n eigen leven leiden dat dit character er nog steeds is.


avatar van bollepeer

bollepeer

  • 449 berichten
  • 275 stemmen

prima prima hulk trouwens, zet hij overtuigend neer. alle personages waren stuk voor stuk hartstikke goed en tony stark is echt geweldig zoals altijd. agh ja het is gewoon genieten.


avatar van Colombo

Colombo

  • 234 berichten
  • 537 stemmen

Zo wat is deze film overrated met die cijfer hier en imdb. Verhaal was gewoon matig, special effects waren goed maar dat zijn ze meestal wel. Enige pluspunt was dat alle superhelden in een film zitten. Ik geef het 3*

Tevens vond ik Hulk niet zelfde size hebben in sommige scenes.


avatar van dijkieR

dijkieR

  • 247 berichten
  • 216 stemmen

T verhaal vond ik maar saai en de dialogen een bult gezeur...

De aktie maakte veel goed(laatste 35-40 minuten) .dus net voldoende voor mij...


avatar van E2K

E2K

  • 113 berichten
  • 75 stemmen

Josh Whedon?

Kom op, wat een overgewaardeerde regisseur


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23460 berichten
  • 76955 stemmen

Zo zie je maar dat niet elke film geschikt is voor iedereen ik vond de film letterlijk een ramp en had het te doen met de vele toch wel goede acteurs in deze film , het leek wel een slechte komedie. De film was ook erg romelig en wekte totaal geen gevoel bij me op , kinderen van een jaar of zes zouden dit denk ik wel nog kunnen waarderen ook geef ik de mensen die dit wel vermaak vonden erg veel respect mee en ben blij dat die groep mensen het wel aardig vonden.


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Gisteren herzien en dat volle pond blijft lekker staan. De ultieme Marvel-film tot dusver.


avatar van PriestMaiden

PriestMaiden

  • 47 berichten
  • 0 stemmen

Hoewel ik het meer voor DC-comics helden heb en minder voor Marvel helden vond ik deze film één van de betere van het jaar. Iron Man is mijn favoriete personage. Alleen vond ik de 'veianden' niet zo zo. Ik ben benieuwd wat ze van de nieuwe Spider Man gemaakt hebben.


avatar van Chefff

Chefff

  • 6 berichten
  • 7 stemmen

Geweldige film!

4,5*

De gevechten aan het eind zijn super!


avatar van Obbie

Obbie

  • 115 berichten
  • 596 stemmen

1 in zin: te weinig Hulk!


avatar van jappieBM

jappieBM

  • 110 berichten
  • 507 stemmen

Schandalig weinig hulk in deze film, welke tijdens zijn schaarse momenten voor de hoogtepunten van de film zorgt. Captain America komt ook oneindig veel beter tot zijn recht in de avengers dan in zijn eigen film. Iron man die duidelijk moet zorgen voor de komische noot levert.

black widow, en hawkeye zijn redelijk saai in deze film, en ik had graag wat meer gezien van Thor die mijns inziens ook te weinig tijd krijgt.

Het tweede uur is oneindig veel beter dan het redelijk tergende eerste uur. Het wachten wordt echter wel beloond met spectaculaire en grafische actie. Het dunne verhaaltje waar veel over geklaagd wordt vind ik reuze meevallen.

een goede 4 sterren voor deze film.

Voor de volgende film mag de actie voor mij iets meer gedoseerd worden over de gehele film, en absoluut meer hulk en thor


avatar van sofripa

sofripa

  • 1516 berichten
  • 1143 stemmen

jappieBM schreef:

Schandalig weinig hulk in deze film, welke tijdens zijn schaarse momenten voor de hoogtepunten van de film zorgt. Captain America komt ook oneindig veel beter tot zijn recht in de avengers dan in zijn eigen film. Iron man die duidelijk moet zorgen voor de komische noot levert.

black widow, en hawkeye zijn redelijk saai in deze film, en ik had graag wat meer gezien van Thor die mijns inziens ook te weinig tijd krijgt.

Het tweede uur is oneindig veel beter dan het redelijk tergende eerste uur. Het wachten wordt echter wel beloond met spectaculaire en grafische actie. Het dunne verhaaltje waar veel over geklaagd wordt vind ik reuze meevallen.

een goede 4 sterren voor deze film.

Voor de volgende film mag de actie voor mij iets meer gedoseerd worden over de gehele film, en absoluut meer hulk en thor

Helemaal mee eens, en scheelt mij weer een stukje schrijven...


avatar van marvelfreak85

marvelfreak85

  • 176 berichten
  • 1046 stemmen

Colombo schreef:

Zo wat is deze film overrated met die cijfer hier en imdb. Verhaal was gewoon matig, special effects waren goed maar dat zijn ze meestal wel. Enige pluspunt was dat alle superhelden in een film zitten. Ik geef het 3*

Tevens vond ik Hulk niet zelfde size hebben in sommige scenes.

Dat van de Hulk hoord ook zo hoe kwader de hulk word hoe groter en sterker hij word.


avatar van GHR

GHR

  • 12 berichten
  • 1375 stemmen

Slappe film zeg! De patatgeneratie is hier blijkbaar stevig vertegenwoordigd met een zo hoge score van deze film.


avatar van mock turtle

mock turtle

  • 594 berichten
  • 610 stemmen

Een feest van herkenning, een film om nog 's te zien, ware het niet dat het begin wel érg matig was en het verhaal heel erg cliché. Leuk om die bekende helden en acteurs samen te zien, maar verder niks bijzonders.


avatar van Nientje1980

Nientje1980

  • 113 berichten
  • 111 stemmen

Heerlijk kijken.

Goede efeects, een vleugje humor, en best redelijk verhaal.

Voor mensen die the avengers niet kennen is het ook heeel goed kijken, (mensen zoals ik)

En waarschijnnlijk nog weer een vervolg ook! Kijk er nu al naar uit.


avatar van Clearm

Clearm

  • 62 berichten
  • 87 stemmen

stinissen schreef:

Zo zie je maar dat niet elke film geschikt is voor iedereen ik vond de film letterlijk een ramp en had het te doen met de vele toch wel goede acteurs in deze film , het leek wel een slechte komedie. De film was ook erg romelig en wekte totaal geen gevoel bij me op , kinderen van een jaar of zes zouden dit denk ik wel nog kunnen waarderen ook geef ik de mensen die dit wel vermaak vonden erg veel respect mee en ben blij dat die groep mensen het wel aardig vonden.

Ik krijg soms het idee dat hier veel kinderen zitten, gezien al die 4 en 5 sterren voor zo'n waardeloze film.


avatar van Jesper187

Jesper187

  • 6434 berichten
  • 2462 stemmen

Clearm schreef:

Ik krijg soms het idee dat hier veel kinderen zitten, gezien al die 4 en 5 sterren voor zo'n waardeloze film.

tja.. 't zal me m'n reet roesten dat deze film zo hoog scoort en of het allemaal kinderen zijn die hem zo'n hoog cijfer geven betwijfel ik ook, en al was dat zo dan maakte me dat ook nog niet zoveel uit. Ik hecht toch niet zoveel waarde aan de top 250, waar deze over 2 jaar wellicht in komt te staan.. Maar ik snap er gewoon geen zak van hoe iemand dit zo geweldig kan vinden. Ik zie het in ieder geval niet, die "genialiteit", dus het zal uiteraard wel aan mij liggen. Ieder zo zijn ding laten we maar zeggen.


avatar van gillie24

gillie24

  • 2637 berichten
  • 1735 stemmen

Puur spektakel met een uitstekend tweede deel, volgend op een saai eerste uur. De scenes met daarin the Hulk zijn veruit de beste, jammer dus dat zijn screentime vrij limited is.

De schurk, Loki in dit geval, is weinig interessant en ook het verhaal rondom de gestolen tesseract (of zoiets) is verre van boeiend en haalt het niveau van de film toch wel omlaag.

De humor is maar weinig aanwezig en komt bijna volledig voor rekening van Iron Man.

Al met al vermakelijk, maar geen topper.


avatar van silversurfer

silversurfer

  • 42 berichten
  • 57 stemmen

matige film, had er echt veel meer van verwacht de stukken van de hulk waren de beste en de vijanden waren trouwens niet interessant


avatar van pindope

pindope

  • 158 berichten
  • 32 stemmen

Kon mijn concentratie er niet bijhouden helaas op sommige stukken