Final Destination 5 (2011)
Genre: Horror
Speelduur: 92 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Steven Quale
Met onder meer: Nicholas D'Agosto, Emma Bell en Miles Fisher
IMDb beoordeling:
5,9 (149.334)
Gesproken taal: Engels en Kantonees
Releasedatum: 25 augustus 2011
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Prime Video
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Final Destination 5
"Death has never been closer."
Het voorgevoel van Sam redt een groep collega's van een instortende hangbrug. Maar het was niet de bedoeling dat deze groep nietsvermoedende zielen dit zou overleven. In een race tegen de klok doet de onfortuinlijke groep verwoede pogingen om een manier te ontdekken om uit de sinistere agenda van de dood te ontsnappen.
Externe links
Acteurs en actrices
Molly
Peter Friedkin
Candice Hooper
Olivia Castle
Isaac
Nathan
Dennis
Agent Block
Bludworth
Reviews & comments
Shinobi
-
- 4305 berichten
- 2551 stemmen
Afgelopen dinsdag nog in de bios gezien en gelukkig is dit deel veel beter dan het povere vierde deel.
Er zitten weer lekker veel leuke kills in en dat allemaal in 3D.
Er zit zelfs wat humor in, gelukkig niet al te overdreven waarvoor ik een beetje bang was zoals al in de verscheidene recensies te lezen was.
En dan de eindscène, je ziet het al soort van aankomen als je ziet dat de uit 2000 stamt en samen met het gegeven dat je de gebeurtenis uit deel één ziet als die personages het vliegtuig uit gezet worden. Dat had toch wel wat.
De openingscredits hadden overigens wel ingekort mogen worden, wat duren die lang zeg. Alsof ze het duidelijk wouden maken dat dit een 3D film is.
De eindcredits waren dan wel weer nice, met alle kills uit de vorige delen.
Nipt 3,5 sterren.
frankster
-
- 5 berichten
- 51 stemmen
Een redelijk vermakelijke film, waarin de 3D effecten goed tot zijn recht kwamen. Je weet van tevoren net als de andere films wat de hoofdrolspelers uiteindelijk staat te wachten. Sommige scenes zijn zeer voorspelbaar, maar deel 5 is meer de moeite waard dan zijn voorganger. Het begin van de film met daarin de credits duurt veel te lang, en begint na enkele minuten te irriteren. De kills zijn leuk gevonden, en zeker goed in beeld gebracht.
John Lee Hooker
-
- 14934 berichten
- 1625 stemmen
Vrij voorspelbare bedoeling maar het kijkt lekker weg dankzij de gave effecten. Daarbij is de cast nog helemaal niet zo slecht en blijven de clichés beperkt. Het is niet echt de vraag wíe er wordt vermoord of wanneer de volgende tragedie plaats zal vinden maar vooral de manier waarop het allemaal gebeurd is een belangrijke factor. Hier en daar wordt je getrakteerd op een bizar ongeluk en ook al ontstaat het allemaal door een paar toevalligheden, het blijft refreshing om iemand zo te zien sneuvelen. Dat het vriendje en vriendinnetje als laatste overbleven wist je natuurlijk al op voorhand maar omdat hier verder niet teveel geromantiseerd mee werd heb ik me hier niet echt aan gestoord. De titelsequentie was trouwens geniaal met dat al dat gebroken glas en de vliegende objecten in slowmotion.
Lennon
-
- 278 berichten
- 244 stemmen
Morgen een lange trip van ruim 500km voor de boeg, en ik hoor net "dust in the wind" op de radio, moet ik me nu zorgen gaan maken? 
lau12345
-
- 221 berichten
- 264 stemmen
Wat een voorspelbare film zeg .
Niets is verrassend in deze film .Behalve het stukje met die ringsleutel kwam onverwachts .
En dan 3 D ?
Nou vond er geen reet aan , zaten naar mijn mening maar weinig mooie 3D momenten in deze film .
Deel 4 was al niets , maar dit was helemaal niets .
1* van mij sorry .
iamwhoiam
-
- 17 berichten
- 14 stemmen
Ik heb de film samen met mijn 18 jarige zoon bekeken...
Wij beiden hadden ooit de 1ste versie gezien en vonden het idee wel ok.
Eerlijk gezegd, ik snap onze wereld helemaal niet meer !!!
Dat dergelijke films niet verboden zijn voor kinderen onder de 12 jaar !
Hoe moet dit dan verder in onze samenleving ? Het bloed spatte van het scherm af evenals gruwelijke beelden van afgerukte ledematen en nog meer vreselijke dingen.
De helft van de zaal zat bij bepaalde scènes zich vermakelijk te proesten van het lachen terwijl de popcorn het keelgat werd ingestouwd.
Het is film ja maar moet dit nu echt voor iedereen toegankelijk zijn ???
eltorro
-
- 898 berichten
- 3057 stemmen
Eerlijk gezegd, ik snap onze wereld helemaal niet meer !!!
Dat dergelijke films niet verboden zijn voor kinderen onder de 12 jaar !
Hoe moet dit dan verder in onze samenleving ? Het bloed spatte van het scherm af evenals gruwelijke beelden van afgerukte ledematen en nog meer vreselijke dingen.
De helft van de zaal zat bij bepaalde scènes zich vermakelijk te proesten van het lachen terwijl de popcorn het keelgat werd ingestouwd.
Het is film ja maar moet dit nu echt voor iedereen toegankelijk zijn ???
De film is voor 16 jaar en ouder, dus als het goed is worden al die kinderen niet toegelaten.
ibendb
-
- 5038 berichten
- 3221 stemmen
You'd better be carefull...
Final Destination 5 was niet de eerste horrorfilm (in 3D) die ik zag in de bioscoop, maar wel de beste. Na de grandiose flop The Final Destination had ik niet echt hoge verwachtingen, maar toen ik zag dat de film boven de drie sterren uitsteekt, begonnen de kriebeltjes al te komen. En terecht!
Het vijfde deel uit de reeks bied iets nieuws aan, nl: Dood iemand, blijf leven. Dit zorgt voor een spannende actiescene waarbij Peter Volledig doordraait en zot komt. Zijn dood vond ik dan eigenlijk niet zo erg.
De ramp met de brug vond ik een beetje tegenvallen. Alles gaat trager dan de crashes in de vorige delen. En als er dan iemand dood ging, ging het zo snel kon je er niet echt van genieten. De effecten zijn echt wel subliem bij die scene. Vooral in 3D.
De doodscenes zijn een stuk creatiever dan in het vorige deel. Nu zie je alles meer als "toevalligheden" en "ongelukken". En dit vind ik beter. De schroeven draaien niet spontaan of er beweegt niet vanzelf een spuitbus,... Veel beter hier.
Ook de spanningsboog wordt lang uitgerokken waardoor je denkt te weten wat er gaat gebeuren, maar het gaat net ietsje anders. Het 3D-ding wordt hier echt wel goed gebruikt en de effecten zijn ook zeker niet overbodig.
En dan iets over de opening credits: die duurden inderdaad iets te lang waardoor je zou denken dat ze beginnen met de aftiteling, die trouwens echt goed is met alle beste doden uit de vorige delen.
Bij het einde zat ik echt stomverbaasd te kijken. Ik had zelfs 5 minuten extra nodig om te bekomen van de geniale plottwist. Echt waar!
Wel, dit is de beste FD uit zijn reeks. 4*
alfredh
-
- 84 berichten
- 54 stemmen
Afgelopen donderdag naar deze film geweest. Ik heb al een tijdje niet zo'n goede horror/thriller gezien. De 3D-effecten voegden echt iets toe. Niet alleen qua diepte van stilstaand beeld, maar ook qua dingen die naar je toe komen. Alleen op een gegeven moment zegt de lijkschouwer (goed geacteerd door Tony Todd), dat hij dit al eerder heeft gezien. Echter dit kan niet, omdat deel 1 nog niet is gebeurd. Voor mijn gevoel is dit een fout, maar ik kan het mis hebben
Waarom zou hij het niet eerder kunnen gezien hebben? Je kan veronderstellen dat deze gebeurtenissen al veel langer plaatsvinden, vóór FD 1 dus. Niets impliceert dat Pietje De Dood zijn slachtoffers pas met FD 1 begint te maken. Haha, natuurlijk niet, als je er even over nadenkt...
Best vermakelijke film overigens. Ik vind deze filmserie bijzonder interessant omdat ze een prachtige illustratie vormen bij concepten als noodlot, toeval, systeembreuk, domino-principe...
Lees bijvoorbeeld Stefan Klein's "Puur Toeval" eens en je zal deze film met andere ogen bekijken.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
In deel 1 had Todd idd ook al de kennis toch? Het zou inderdaad zomaar vaker gebeurt kunnen zijn, wat hij dus ook al zegt in de film.
murtcelP
-
- 393 berichten
- 962 stemmen
Beter dan deel 4, maar haalt het niet bij de eerste 2.
Mooie openingscredits, lekker herkenbaar uit de vorige delen.
De brug-scene ziet er erg goed uit, leuk gebruik gemaakt van 3D ook! de mast van het zeilbootje! 
Het einde is verrassend, erg vet!
***1/2
maylee
-
- 5 berichten
- 377 stemmen
Zo voorspelbaar dat je er moe van wordt. Een halve ster, want meer is het echt niet waard. Het einde is wel leuk, dat ze dan in vlucht naar Parijs in vlucht 180 zitten. Haha kan je weer van voor af aan gaan kijken naar deel 1. Maar als ik naar een thiller/ horror wil gaan kijken, moet het voor mij ook spannend zijn, dat ik op het puntje van mijn stoel zit. Maar dit was het niet, geen ene moment het geval. Jammer.
lefollon
-
- 19 berichten
- 253 stemmen
nu is het echt wel goed geweest
ma as er een zes komt ga ik toch weer kijken denk ik 
lars-pixar
-
- 1460 berichten
- 3948 stemmen
‘De makers wouden de fans blij maken met een bloedig vervolg is wel gelukt maar’
De fans waren wat teleurgesteld over het feit dat het niet bloederig was de vorige delen daar kan ik me wel wat bij voor stellen maar dat zegt niet dat deze film het gelijk kan goed maken want de horror momenten zijn goed uit bedacht en maakt allemaal een beetje spannend maar de tussen stukken maakt de film er niet beter op, het grijpt je gewoon niet en daar gaat de film de mist in. Verder een geslaagde film voor de fans maar voor buiten staanders zullen niet het zelfde op vangen als de fans.
goldberg68
-
- 37 berichten
- 5 stemmen
Deze film verleden week in de bioscoop gezien 3d een top film lekker spannend en veel bloed en aktie momenten toppie!!!!!!!!!
Een aanrader
Mai*
-
- 202 berichten
- 195 stemmen
na 4 voorgaande films had ik niet veel meer verwacht van deze film, en helaas werden mijn vermoedens bevestigd. Jammer...
Er blijft 1 en dezelfde rooie draad inzitten, wat erg jammer is, even een andere draai aan het verhaal geven mis ik ontzettend.
Piratje
-
- 414 berichten
- 421 stemmen
Toevallig als eerst deel 5 gezien. De verhaallijn begint zeer boeiend met de nodige vraagtekens en de uitwerking van de ramp. Naar het einde toe wordt die verhaallijn langdradig storend. Ik vind Emma Bell in deze rol niet op haar best terwijl de andere spelers het vrij goed goed. Zonder een speciale uitschieter.
De details worden zeer goed weergegeven en de race raast vooruit. Opmerkelijk is als je het wil zien, zit in deze levering voortdurend humor verscholen.
Ook al wil ik hier niet van een meesterwerk spreken toch trekken me de vorige afleveringen aan om te bekijken. In momenten is deze film erg griezelig en toch weer zachtaardig terwijl de gevoelens en angst er een psychologische tint aan geven.
Tussen 3 en 4 lijkt voor mij een aanvaardbare score. Geen meesterwerk zoals ik al zei maar toch een aanrader voor wie houdt van ont- en spanning.
Friac
-
- 1323 berichten
- 1056 stemmen
De filmpers was behoorlijk positief over dit vijfde deel van de Final Destination-franchise. Aangezien het uiterst zeldzaam is dat de mainstream filmpers iets goeds te zeggen heeft over een horrorsequel, werd mijn belangstelling quasi meteen gewekt. Bovendien had ik nog wel eens zin in een no-brainer op groot scherm 
Jammer genoeg viel Final Destination 5 me alles welbeschouwd tegen. Het blijft in wezen een stupide horrorfilm, met een flinterdun verhaallijntje vol onaannemelijkheden. Het werd pas echt erg vanaf het gesprek met de 'coroner' na Isaacs dood in het massagesalon en het barstte compleet open wanneer Peter begon door te draaien; stress en paranoia uit angst voor de dood, allemaal goed en wel, maar dit...De man kan geen onschuldige vrouw vermoorden, maar kan zonder verpinken een goede vriendin vermoorden. Schitterend! Ook de vlotte houding van de twee protagonisten wanneer ze net Peter gedood hebben is best hilarisch te noemen. Op de vloer ligt hun dode vriend, maar ze knipperen slechts één keer met de ogen en alles lijkt vergeten.
Mensen praten altijd veel te vergoelijkend over de verhaallijn bij horrorfilms. Natùùrlijk zal een horrorfilm niet "logisch" of alleszins "realistisch" zijn, maar dat is eigen aan het onderwerp. Binnen die constructie van het horrorgegeven kan je perfect een verhaal opbouwen met volwaardig uitgewerkte personages die logisch denken en handelen. Jammer genoeg is Final Destination 5 hier absoluut geen schoolvoorbeeld van en het ergert me een beetje dat andere liefhebbers van het genre zich hier totaal niet aan storen. Geef me veel gore en goede spanning, maar combineer het gewoon met een degelijke verhaallijn en sterke personages. Horror verdient immers beter.
Zelf zag ik enkel de eerste twee films, waarvan ik me vooral de eerste nog een beetje herinner. En ik had het gevoel dat de doodpuzzels toen iets beter uitgewerkt waren, al kan het zijn dat iedereen inmiddels vertrouwd is met de Final Destination-routine. Ik kon immers een 2/3-tal ongevallen voorspellen van begin tot einde, af en toe nog "verrast" door een simpele duivel-uit-een-doosje - tactiek.
Gelukkig valt er ook nog wat goeds te rapen! Zo blijven de visioenen in deze films heerlijk, de hele scène op de brug was heel mooi aangepakt en zorgde voor het nodige nagelbijten. Ook de scène in de turnzaal was heel fijn uitgevoerd, net als de scène bij de oogarts met een Clockwork Orange/Opera-shot waar ik me telkens weer wat ongemakkelijk bij voel
. De humor in de film is bij momenten best ook wel geestig, met als hoogtepunt de slotnoot, wanneer het vliegtuig neerstort op de bar waar op dat moment de laatste overlevende wat aan het drinken is. Hilarisch! De terugkoppeling naar de originele film - reeds via het restaurant waar Sam werkt eigenlijk - vond ik ook een leuke vondst.
Bij de allerlaatste 'youtube-montage' van de "beste kills" uit de franchise had ik een dubbel gevoel. Leuk, maar tegelijk verpest het natuurlijk wel de fun voor de mensen die de vorige films nog niet bekeken hebben.
De 3D stelde overigens weer teleur, het moet maar eens gedaan zijn met die nieuwe hype geloof ik. Enige momentje dat het nog iets had, was toen Candice tijdens het visioen gespietst werd op de vlaggenmast van het zeilschip.
Final Destination 5 bevat enkele leuke 'kills' en een tweetal zenuwslopende momenten. De humor die aanwezig is, mist op een aantal ogenblikken zijn effect niet. Daarmee zijn de beste dingen gezegd, en blijft voorts een zoveelste horrorfilm over met een pover uitgewerkt verhaal en dito personages. De film blijft steken bij de middelmaat.
2,5*
P.S.: Waren er nog mensen die bij de begingeneriek aan Friday the 13th 2/3 moesten denken? 
Friac
-
- 1323 berichten
- 1056 stemmen
En trouwens, we moeten niet langer zoeken naar de nieuwe Tom Cruise (mochten we dat willen) 
Akelige gelijkenis tussen hem en Miles Fisher (Peter).
Onderhond
-
- 87597 berichten
- 12849 stemmen
Fijne return to form.
Blijf er verder wel bij dat 3D te weinig toegevoegde waarde heeft. Bij de brugscene is het bijvoorbeeld wel leuk, je krijgt toch een beter beeld van de diepte (duh), maar in de andere scenes is het vooral lichtstorend. Ofwel ga je er heel je film rondbouwen (en dan bedoel ik niet vanalles "door" het scherm heen laten komen), ofwel kan je er maar beter niet aan beginnen.
Beginscene mocht er in ieder geval zijn, ook het einde is érg leuk, zeker voor mensen die vertrouwd zijn met de reeks. Tussenin is het echter wat minder. We zitten opgescheept met weer een nieuw groepje mensen die het concept nog niet kennen. Als kijker kan je het ondertussen al meedreunen, dus sommige scenes zijn gewoon wat saai en overbodig.
De doodscenes in het begin zijn verder nog wel leuk, maar naarmate het einde vordert is de rek er een beetje uit had ik het idee. Het hele gedoe in het restaurant met die Tom Cruise look-alike was ook niet al te best. Gelukkig weet de film zich daarna erg goed te herpakken.
Vermakelijk dus, brengt wat deze reeks hoort te brengen en doet dat met het nodige plezier en vernuft. 3D is waardeloos, middenstuk sleept wat, maar over de rest valt weinig te klagen.
3.0*
Camorra
-
- 73 berichten
- 67 stemmen
life is a bitch..
final destination 5.
Mooie film in 3d hebben ze goed voor elkaar gekregen, het verhaal is mwa mwa en voorspel als dat de zon elke dag opkomt, maarja dat verwacht je wel dus PING verstand van te voren op 0,0 en het genieten kan beginnen.
Anyways de kills en het bloed en de manier waarop ze dood gaan zijn gewoon meesterlijk heerlijk gedaan, dat waren ook de enige onverwachte stukken: je wist dat ze dood gingen maar je wist niet HOE ze dood gingen heerlijk, en de kleine details waren wel mooi auto die over een oogbal heenrijd bijv. schitterend.
het einde is wel redelijk niet fantastisch (heeft volgens een vriend van mij wat te maken met het eerste deel) maar gewoon een goed einde.
3,5*
omdat het qua effecten en kills een heerlijke film is.
Reinros17
-
- 3 berichten
- 4 stemmen
Werkelijk genoten van deze film, 4de deel was echt super saai, maar deze was weer lekker over de top, ik raad je aan om verstand op nul te zetten en dan gewoon lekker van te genieten.
3 d is echt goed gemaakt.
Al DeNiro
-
- 1664 berichten
- 105 stemmen
Verhaal en dialogen worden steeds minder, maar de dodelijke ongelukken blijven zeer goed.
Vooral de scenes op de brug en tijdens laserbehandeling
Prachtige intro ook, waarin allerlei voorwerpen op je afkomen.
En een originele / verassende einde dat de vliegtuigongeluk van deel één blijkt te zijn
JSPR_G
-
- 142 berichten
- 625 stemmen
Na het erg teleurstellende 4de deel is dit weer een erg vermakelijk filmpje. Heel flauw verhaal weliswaar, maar pietje de dood weet weer erg origineel uit de hoek te komen in dit 5de deel. Echt een film die je in de cinema moet zien, in 3D. Ik ben allesbehalve een voorstander en deze film is net als z'n voorganger weer te veel speciaal voor 3D gemaakt. Daardoor verlaag ik m'n stem toch van 3,5* naar 3*. 3D allemaal goed en wel voor wie er van houdt, maar het mag mijns zinziens nooit ten koste gaan van de kwaliteit van de film in 2D.
Verder heeft de film een leuk einde. Die Miles Fisher lijkt overigens veel te sterk op Tom Cruise.
3*
marlijnzzz
-
- 39 berichten
- 5 stemmen
heb hem in 3D gezien, de meest final destination films zijn een beetje slap, maar deze was ronduit geweldig! heerlijke specialeffects en anders dan bij de andere films word je in spanning gezet; je weet dat ze doodgaa, maar hoe, en wanneer? Dat effect is zoveel beter afgewerkt., in de andere delen was alles zo voorspelbaar maar deze was ronduit geweldig!
marlijnzzz
-
- 39 berichten
- 5 stemmen
life is a bitch..
het einde is wel redelijk niet fantastisch (heeft volgens een vriend van mij wat te maken met het eerste deel) maar gewoon een goed einde.
Klopt, dat maakte het allemaal een beetje vaagjes.
.
Apster
-
- 1461 berichten
- 6920 stemmen
Tom Cruise look-alike
Die gast leek sprekend op hem inderdaad.
De film is verder volgens het bekende recept, slecht acteerwerk en flauwe humor. De makers denken blijkbaar dat we telkens op hetzelfde getrakteerd willen worden. In 3D uiteraard. Kwa kills ook niet zo bijzonder, op de ooglaserscene na dan. Gelukkig was deeltje 5 wel beter dan het vorige deel. Deel 6 een keer met een stel hoogbejaarden of corrupte politici i.p.v. jongelui?
2*
pierrrke
-
- 394 berichten
- 1468 stemmen
die ene gast deed me eerder aan Christian Bale denken, maar Tom cruise heeft ie ook wel wat van weg 
movie-edje
-
- 498 berichten
- 0 stemmen
uitstekend vervolg, beter dan de 4de deel!
ik heb best wel stalen zenuwen, maar sommige scenes kon ik mijn nagels wel opvreten!
De duistere sfeer is in deze deel weer terug!
in de 4de deel waren de doodscenes best voorspelbaar, in deze deel liep het toch anders dan je had verwacht!
zeer verrasend dus!
Die dood-scene ( turn-school ) vond ik erg zenuwslopend!
eindelijk toch nog een stoere final destination deel!
movie-edje
-
- 498 berichten
- 0 stemmen
nu is het echt wel goed geweest
ma as er een zes komt ga ik toch weer kijken denk ik
indd, je bent toch nieuwschierig hoe die deel dan weer zou zijn.
dat had ik ook met scream 4 , komt er een vervolg, ik kan het niet laten , want ik wil hm toch zien!
Pre- en sequels

Final Destination: Bloodlines
2025
117 reacties

The Final Destination
2009
634 reacties

Final Destination 3
2006
765 reacties

Final Destination 2
2003
455 reacties

Final Destination
2000
526 reacties
Gerelateerd nieuws

'Final Destination'-franchise opnieuw populair in aanloop naar nieuwe bioscooprelease van zesde deel
Bekijk ook

Saw
Thriller / Horror, 2004
3.065 reacties

7th Heaven
Drama / Romantiek, 1927
9 reacties

Rose
Drama, 2022
19 reacties

Orphan
Horror / Thriller, 2009
960 reacties

Tri Orísky pro Popelku
Drama / Fantasy, 1973
14 reacties

Saw II
Horror, 2005
1.411 reacties
Gerelateerde tags
premonitionaccidental deathcrashend is here doodduringcreditsstinger3dcheating deathsuspension bridge supernatural horror3d horrortwist ending
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








