Genre: Avontuur / Fantasy
Speelduur: 146 minuten
Alternatieve titels: The Deathly Hallows / Harry Potter en de Relieken van de Dood: Deel 1
Oorsprong:
Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten
Geregisseerd door: David Yates
Met onder meer: Daniel Radcliffe, Emma Watson en Rupert Grint
IMDb beoordeling:
7,7 (657.169)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 17 november 2010
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Bekijk via HBO Max
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
"Nowhere is safe."
Heel Groot-Brittannië wordt in haar greep gehouden door Heer Voldemort (Ralph Fiennes), die maar één doel voor ogen heeft: het opsporen en doden van Harry Potter (Daniel Radclife). Terwijl het hele land in oorlog verkeert, houden de bebrilde held en zijn twee beste vrienden Ron (Rupert Grint) en Hermelien (Emma Watson) zich schuil in de verste uithoeken van de Dreuzelwereld. Daar gaan ze op een levensgevaarlijke zoektocht naar de overgebleven Gruzielementen, de voorwerpen die Voldemorts onsterfelijkheid garanderen.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (7,7 / 657169)
- Trailer (YouTube)
- Harry Potter and the Deathly Hallows (BoekMeter)
- Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (MusicMeter)
- Game (GamesMeter)
- Pathé Thuis: vanaf € 9,99 / huur € 2,99
- Kijk op meJane
- Kijk op HBO Max
Social Media
Acteurs en actrices
Harry Potter
Hermione Granger
Ron Weasley
Dobby (stemrol)
Bellatrix Lestrange
Severus Snape
Lord Voldemort
Rufus Scrimgeour
Kreacher (stemrol)
Xenophilius Lovegood
Reviews & comments
rokkenjager
-
- 2863 berichten
- 1703 stemmen
Veruit het minste deel uit de serie. Als iemand mij een dagje geleden zou vertellen dat ik ooit een Harry Potter-film als saai zal bestempelen, zou ik hem waarschijnlijk voor gek verklaren. 'Hoe je het ook went of keert, de potter-films zijn altijd vermakelijk' was immer mijn zinspreuk. Met deze film moet ik echter afstand doen van mijn uitspraak - want het is gewoon een saai geheel. Dat is dan ook mijn voornaamste probleem, het verhaal, dat maar voortkabbelt en nergens een echte hoogtepunt kent. De drie hoofdrolspelers dragen de film nu op zich, maar het gebrek aan de vele bijpersonages en fijnere locaties is weliswaar een gemis.
M.Goodkat
-
- 1290 berichten
- 1463 stemmen
Ik vond het in ieder geval de beste tot nu toe in de serie, eindelijk zijn ze afgestapt van het kinderlijk imago (ok het is al langer gebeurd) maar nu pas zie je dat het de donkere kant van Harry opgaat.
Het is allesinds terug bij mij in ranking gestegen na de minste Goblet of Fire...
dave
-
- 1079 berichten
- 885 stemmen
Jammer genoeg ben ik de Harry Potter films vanaf 'The Goblet of Fire' uit het oog verloren. Tot dan had ik elk deel op DVD of video en bekeek ik ze minstens een keer per jaar. Deze nalatigheid liet zich echter weinig voelen in de bioscoop onlangs. Het verhaal is boeiend, de setting geweldig, de SFX van hoog niveau en de regie meer dan behoorlijk. Een flink eind in de film wordt het verhaal van de drie broers en de relieken van de dood prachtig verteld door Emma Watson, bijgestaan door schitterende animatie. De humor is verder wat te voor de hand liggend en het opsplitsen in twee delen vervelend. Eens temeer daar een aantal scènes ietwat overbodig aanvoelen.
Leuk, maar nog steeds niet zo leuk als het derde deel.
3,50 (3,25)
voskat
-
- 1026 berichten
- 1088 stemmen
Inderdaad de minste van de serie.
Ik zie dit meer als een brugje naar het laatste hoofdstuk, want om op eigen benen te kunnen staan had dit deel veel en veel meer moeten bieden dan een hoop gedwaal door de wildernis (zonder veel interessante gebeurtenissen).
Als ze echt de duisterdere kant op willen, dan gebeurt dat vooralsnog heel zwakjes en halfslachtig. Het blijft nu gewoon een kinderfilm met hier en daar wat minder geschikte stukjes. De diepgang ontbreekt volledig.
2,5 *
Jessen0wnt
-
- 3199 berichten
- 2584 stemmen
Ben ik niet mee eens, Harry Potter is nog steeds een erg geliefde film door kinderen, wat het half al een kinderfilm maakt. Hoewel het Potter-publiek mee groeit, komen er ook nieuwe bij en zo moet de film in evenwicht blijven. Over diepgang kunnen we kort praten, het heeft iig MEER diepgang dan de vorige delen, of het ook echte diepgang heeft mag je zelf bepalen 
blombo0
-
- 6 berichten
- 48 stemmen
ben het er niet mee eens dat dit deel wordt gezien als een brugje naar part 2 (voskat), als daarmee wordt bedoeld dat het 1e deel eigenlijk een beetje ondergeschikt is aan het 2e deel. Ze hebben film 7 ingedeeld in twee stukken omdat anders niet alle informatie kan worden verwerkt uit het boek. Ieder deel heeft zijn eigen belangrijke gebeurtenissen die van waarde zijn voor het slot.
Wat verder niks wil zeggen over hoe goed of slecht de film is, dat mag je zelf uitmaken.
.Herkauwer
-
- 55 berichten
- 1441 stemmen
Het lijkt wel alsof het medaillon net zo zwaar is als de ring uit de LOTR 
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
Een nieuwe Harry Potter en een nieuwe toevoeging aan mijn lijstje van films die 3,5* scoren. Alle Potters kregen die waardering, met uitzondering van Goblet of Fire die het met een halfje minder moest doen. Azkaban kwam nog het dichtste bij het evolueren van de serie, maar daarna is dat nooit meer geëvenaard. Het bleven gewoon vermakelijke avonturenfilms. Zo ook deze, maar deze is na Azkaban degene die er het dichtste bij komt om de serie naar een nieuw plan te trekken. Zweinstein heb ik niet eens gemist. Veel meer dan in het boek (ja, die heb ik ook gelezen) vond ik het hier fijn om de helden eens in een andere omgeving te zien. De spanning zat er ook meer in dan in het boek, misschien door het hogere tempo. Het is eigenlijk een aaneenschakeling van ontsnappingen, maar het 'Nowhere is safe' dat de posters ons beloven komt goed over.
Deze film heeft een aantal van de beste momenten uit de reeks. De inbraak in het ministerie is bijzonder geestig, spannend en verontrustend (voor een kinderfilm) tegelijk en ook een van de mooist vormgegeven scènes uit de serie. Nog mooier is dat er een heus stukje animatiefilm inzat, ook nog eens bijzonder artistiek weergegeven. Erg, erg leuk. Het zijn dit soort momenten dat de soms net iets tegenvallende visuele capaciteiten van de film gecompenseert worden. Begrijp me niet verkeerd, het ziet er altijd goed uit, maar er wordt toch iets te veel gesteund op bombastische effecten, terwijl ik soms liever wat rustige magie had gezien.
Het plot blijft ook een raar geval bij de Potters. Bij de boeken begon het me met het deel meer tegen te staan dat Rowling zo afhankelijk is van 'verrassingen' en een veel te grote reeks aan plotelementen. Soms had het wat minder gemogen, omdat het wel eens geforceerd overkomt. Dat goldt nog het meest voor The Deathly Hallows (verder een beter boek dan deel 5 en 6), waarin de meeste plotelementen zaten. Dat wreekt zich een beetje in deze film, eens te meer omdat we nu met naar mijn gevoel nog 529 losse eindjes zitten. Probeer alle details nog maar eens 8 maanden vast te houden. Er is duidelijk veel geschrapt (niet dat mij dit bijzonder veel opviel, het was meer een gevoelskwestie), waardoor sommige passages wat doelloos over kunnen komen. Daar komen nog eens enorm veel personages bij kijken, al vind ik dat wel weer leuk. Ik zou wel eens een reactie van iemand willen horen van wie dit de eerste Potterfilm is. Voor die moet dit toch de grootste wazel ooit zijn, met 3.249.235 verwijzingen naar de vorige delen (vraag me niet al die verwijzingen hier neer te zetten). Anderzijds heeft de trouwheid aan de boeken er wel voor gezorgd dat het na zeven delen nooit een slechte verhaallijn heeft opgeleverd, daar waar andere filmreeksen dan allang een keer door de mand zijn gevallen.
Deze observaties terzijde blijft het dus gewoon leuk vermaak, maar het is jammer dat deze reeks nooit écht magisch heeft kunnen worden. Misschien het laatste deel, maar dat betwijfel ik.
Goh, een 3,5*
Starscream
-
- 299 berichten
- 431 stemmen
Ik vind dit na deel 1, 2 en 3 tog wel stukken beter dan 4, 5 en 6. ik vond dit tog een hele leuke en interessante ervaring. als is het boek toch ook beter. de special effects waren zeker niet slecht en het acteren was ook meer dan voldoende. ik kan niet wachten op part 2.
JohnWilliams
-
- 7504 berichten
- 1006 stemmen
Het lijkt wel alsof het medaillon net zo zwaar is als de ring uit de LOTR
J.K. Rowling zal haar inspiratie dan ook wel daarvan hebben dus nogal logisch? 
JamesB009
-
- 58 berichten
- 69 stemmen
Ik heb de rest van de films nauwlijks gezien, dus logischerwijs valt deze dan niet goed te volgen. Desondanks is het een redelijke film. Ze bouwen wel heel erg naar deel 2 toe, dus vandaar de slechte beoordeling. Ik vond de special effects tegenvallen en het verhaal is vrijwel zonder actie. En de kans dat er goede actie kan komen wordt niet gepakt, vind ik. sommigen dingen hadden daarin beter in beeld kunnen worden gebracht.
ehs21
-
- 615 berichten
- 293 stemmen
Ik kom wederom niet verder dan een aardige film en 3,5* In principe gebeurt er wederom niet veel en is de hele film eigenlijk 1 grote vlucht. Wat op zich al wel een beetje apart is want dat is wat Harry eigenlijk in de voorgaande 3 delen ook aldoor deed. Dat ie het liever niet tegen de deatheaters opneemt kan ik me dan nog voorstellen, maar je mag onderhand toch wel verwachten dat ie een groepje bloedhonden aankan en dat we daar dan een mooi gevecht van zien. Mooiste en leukste scenes vond ik de infiltratie in het ministerie en op het einde de scene met dobby. En wederom goed spel en leuke rol voor Bonham Carter.
jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
Ik heb hem gister gezien. Hij voldeed aan de verwachtingen. Ik vond dat de locaties in deze HP vaak erg prachtig waren. Ook zie ik weer de sterke band tussen de 3 hoofdrolspelers.
Ik ga nu even geen review geven maar dit was echt een sterke potterfilm. Alleen jammer van die eindstukken met Dobby.
Emma Watson is awesome 
burtie18
-
- 7 berichten
- 6 stemmen
Ik keek erg uit naar deze film, ik ben dan ook altijd een trouwe fan geweest van Harry Potter.
En mijn verwachtingen kwamen gelukkig weer uit!
Het acteerwerk bereikte in deze film echt een hoogtepunt. Eén minpuntje vind ik wel dat de rol van Harry hier meer op de achtergrond is, naar mijn gevoel dan. Terwijl hij in deze film een grote last op zijn schouders draagt: hij moet de wereld redden! Dat hadden ze wel wat meer mogen benadrukken. Het kan natuurlijk ook zijn dat je zo gewend raakt aan het idee dat Harry een 'held' is, dat je té veel van hem verwacht, terwijl het verhaal eigenlijk draait om een 'gewone jongen' die dan toevallig een 'held' blijkt te zijn.
Verder vind ik het heen en weer reizen met hun tentje naar allerei mooie locaties juist hetgene dat deze film draagt. In het boek is het namelijk precies zo en hierdoor wordt benadrukt dat ze echt op de vlucht zijn en dat ze afgezonderd zijn van de rest van de wereld.
De actiemomenten laten dan weer goed zien dat ze niet echt kunnen ontsnappen en middenin het gevaar zitten, hierdoor is er een voortdurende spanning aanwezig in de film (wat ook in het boek zo is).
Nog een minpuntje: naar mijn idee was Voldemort niet angstaanjagend genoeg, in het boek lijkt hij veel gevaarlijker dan in de film. Maar het is natuurlijk ook deels een kinderfilm, dat mogen we niet vergeten!
Ik kan me wel voorstellen dat mensen die het boek niet hebben gelezen sommige dingen niet goed snappen, de film gaat snel (wat ook nodig is, want er gebeurt veel in dit boek) waardoor soms belangrijke stukken van het verhaal niet goed worden uitgelegd. Als je de boeken niet leest, is het wel handig om de vorige film nog even terug te kijken.
Verder hoor ik van veel mensen dat ze het einde té abrupt vinden, maar daar ben ik het totaal niet mee eens. Doordat Voldemort namelijk de Zegevlier in handen heeft, wordt hij nog machtiger Vanaf dit moment begint alles nog maar eigenlijk, een perfect moment om het tweede deel op voort te bouwen.
Ik ben erg benieuwd naar deel 2
!
Musicer
-
- 614 berichten
- 652 stemmen
^^Ik snap eigenlijk niet dat mensen dit nog een kinderfilm noemen. Dan kun je PotC ook een kinderreeks noemen. Het is niet omdat er humor inzit, dat je de film niet au serieux mag nemen? De HP films zijn, net zoals hun publiek, gegroeid in die 10 jaar. Begonnen als kinderfilms, geëindigd als films voor jongvolwassenen/volwassenen, maar wel nog toegankelijk voor de jongere mensen. Hetzelfde geldt voor de boeken. Een familiefilm kun je nog zeggen, maar kinderfilm gaat er bij mij toch moeilijk in.
Ik ga er wel mee akkoord wanneer je zegt dat Voldemort niet angstaanjagend genoeg was. Het is pijnlijk om te zien dat iedereen in de cast zijn best doet om een sterke prestatie neer te zetten, evenwaardig aan het personage uit het boek, o.a. Bonham Carter en Isaacs, terwijl Ralph Fiennes nog niet eens moeite doet om gevaarlijk over te komen. Hij is de de grote slechterik is for god's sake
Ik hoop echt dat hij z'n cliché karaktertje wat mindert in Part 2 en wat interesse toont in z'n rol, en het niet gewoon doet om een rolletje te spelen in dé UK-filmreeks van het moment.
sweinsteiger
-
- 2278 berichten
- 0 stemmen
^^Ik snap eigenlijk niet dat mensen dit nog een kinderfilm noemen.
Doen ze niet.
qwertzu
-
- 449 berichten
- 433 stemmen
@burtie18:
En bedankt hé, nu weet ik gelijk waar de film zo`n beetje stopt, iets wat ik echt niet wilde weten!!!
Ga zaterdag naar de film en wilde van niets of niemand iets weten over wanneer de film stopt en wat er wel of niet in dit deel zit.
Zelfs mijn oudste zoon die al met een vriend is geweest heeft het me niet verteld omdat ik het niet wilde weten!!!
Jessen0wnt
-
- 3199 berichten
- 2584 stemmen
Kon je verwachten door het lezen van de recensies, niet iedereen houdt zich aan de regels 
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5984 stemmen
Spoilers quoten is ook niet erg handig. Dan plaats je de spoilers opnieuw en ben zelf ook fout bezig.
Ik heb alsnog spoilertags geplaatst. Ze stonden er al in, maar ze waren verkeerd geplaatst.
Voortaan svp op de alert knop klikken (uitroepteken knop), daarmee meld je spoilers rechtstreeks aan de mods.
ehs21
-
- 615 berichten
- 293 stemmen
@burtie18:
En bedankt hé, nu weet ik gelijk waar de film zo`n beetje stopt, iets wat ik echt niet wilde weten!!!
Ga zaterdag naar de film en wilde van niets of niemand iets weten over wanneer de film stopt en wat er wel of niet in dit deel zit.
Zelfs mijn oudste zoon die al met een vriend is geweest heeft het me niet verteld omdat ik het niet wilde weten!!!
Tja sorry hoor maar als je echt niks over de film wilt weten voor je hem gaat zien dan laat je dit topic toch ff links liggen lijkt me? Desalniettemin wordt er soms wat slordig omgesprongen met spoilers idd.
Baldur
-
- 691 berichten
- 3081 stemmen
Beste HP tot nu toe. Stuk duisterder, volwassenen. Erg goed. Mooie animatie van het relieken verhaal ook.
burtie18
-
- 7 berichten
- 6 stemmen
Sorry!
Ik heb echt de spoilers gebruikt, maar ik heb het verkeerd gedaan...
Ik heb helaas nog niet zo veel ervaring met Moviemeter.
Maar nu weet ik hoe het moet.
Ik ben zelf een groot Harry Potter fan, dus ik snap dat dit vervelend is.
Mijn excuses!
astonm
-
- 274 berichten
- 469 stemmen
Ik zal maar beginnen met wat ik wat minder vond maar wat eigenlijk niet per se slecht is zodra de tweede film komt. Ik had me er al op ingesteld dat het een abrupt einde zou worden maar dit was wel heel abrupt. Het had eigenlijk beter zoiets als in LOTR kunnen zijn. Dat ze bijvoorbeeld lopend door de natuur trekken op zoek naar een nieuwe plek voor hun tent. Nu was het erg ploteseling en je zag het einde echt niet aan komen. Ik zal vanaf nu in ieder geval altijd deel 1 en 2 achter elkaar kijken. Want ik beschouw 1 en 2 duidelijk als 1 film en 1 verhaal. Maar ik ben wel heel blij dat ze het opgedeeld hebben! Alles had nooit in een film gepast, met de beste wil van de wereld niet. En een vijf uur lange film wordt commercieel waarschijnlijk een beetje moeilijk verantwoorden...
Verder vond ik dat bij de openingscène Voldemort wel iets angstaanjagender had mogen lijken. In de rest van de scènes dat wel prima in orde.
Maar dan de pluspunten en die zijn er genoeg. De film is duister, spannend. Toen ik die mannen met rode banden om hun arm zag en die onderdrukte dreuzels bij dat monument moest ik toch even aan Nazi's denken. Het grootste pluspunt van de film is dat hij dit keer niet gehaast aanvoeld. Er wordt voor alles meer de tijd genomen. Ik miste eigenlijk heel weinig uit het boek. Ik was ook verrast om te zien dat ze zowel hebben laten gaan, maar ik kan alleen maar toejuichen dat ze het boek trouw zijn gebleven.
De film duurde naar mijn gevoel helemaal niet lang. Ik had er zo twee uur achteraan gekeken zonder op te merken dat hij lang duurde. De film wordt nooit saai, terwijl er toch de tijd wordt genomen voor iets tragere scènes. Ook een groot pluspunt.
De acteurs waren prima. Natuurlijk waren het vooral oude bekenden. Met name Bellatrix en Sneep blijven geweldig om naar te kijken. (ook al had die laatste een erg klein rolletje hier)
De scène in het huis van die oude vrouw vond ik erg goed. Dat had zo een hele goede horrorscène kunnen zijn. Ik kijk erg uit naar deel en ik verwacht een knaller. Deze film is tot nu de beste HP en met deel 2 ernaast (mits deze op hetzelfde niveau blijft) wordt hij ongetwijfeld nog beter!
8,5/10 als losstaand deel maar met deel 2 in het achterhoofd 9,0/10
A*V
-
- 35 berichten
- 830 stemmen
Het lijkt wel alsof het medaillon net zo zwaar is als de ring uit de LOTR
Als je er over na denkt zie je angst aanjagend veel overeenkomsten met de LOTR, die huiself Creator doet mij wel erg aan Smeagol denken (en Harry die zijn "master" is), Dumbledore met de Phoenix/Gandalf met adelaren die de dag komen redden, moeilijk te vernietingende voorwerpen etc, ze hoeven nog net niet naar een enorme vulkaan om het medaillon te vernietingen
Wie weet komt Dumbledore de volgende deel terug als "Dumbledore The White" 
Wel een aardige film overigens, goede introductie voor Part 2. Maakt deze film op zich zelf wellicht een beetje saai maar het is echt noodzakelijk dat dit deel goed verteld wordt om deel 2 te kunnen snappen.
Meekers
-
- 4 berichten
- 22 stemmen
Ik vond het een prima film -allicht de beste uit de reeks- en had nooit het gevoel dat het te langdradig werd.
De beste en meest aangrijpende scène vond ik eigenlijk de allereerste, met Hermelien op haar kamer. Sta ik hier alleen in? 
BandietjeXL
-
- 112 berichten
- 132 stemmen
Mooi volwassener deel van de serie.
Erg vermaakt. Al dat negatieve gedoe vond ik niet passen. Maar ieder z'n mening
harm1985
-
- 526 berichten
- 503 stemmen
Gisteren in de bios gezien, en was niet ontevreden. Had de andere delen allemaal op DVD gezien en dit was dus de eerste in de bios. Moet eerlijk zeggen dat ik de boeken niet heb gelezen, dus ik kan niet oordelen over wat er in de overige films is weggelaten in vergelijking met de boeken, maar deze film komt wat minder gehaast over, er wordt uitgebreid de tijd genomen om het verhaal in te leiden, de openings-scene zet de sfeer ook goed neer.
De spanningsboog wordt vervolgens goed opgebouwd, al zijn enkele schrik momenten wel erg voorspelbaar, gewoon ineens een harde knal, en dan heb je het ook wel gehad. Ook het moment dat Ron Harry redde van onder het ijs zag je al aankomen. Wat the Deathly Hallows betreft: een beetje jammer dat ze daar nu pas meekomen, maar dat is sowieso een beetje een Potter trekje: pas nadat een probleem op de moeilijke manier is opgelost wordt verteld hoe het ook anders en veel makkelijker had gekund. En waarom ze Potter altijd maar naar de oplossing laten raden is mij ook een raadsel.
Maar enfin, het open einde van deze film bevalt me wel, doet me een beetje aan Empire Strikes Back denken, lekker down einde.
Partyboooi
-
- 795 berichten
- 1395 stemmen
Beetje tegenvaller. Er gebeurd zo weinig dat ik denk dat ze wel 1 film hadden kunnen maken, aangezien in dit eerste deel zoveel slome stukjes zitten. Maar goed, dat wist ik al omdat ik het boek gelezen heb, dus weet dat spektakel in deel 2 pas komt. Maar bijna 2,5 uur in de bios was een lange zit en als ik dat ga denken dan is het niet goed.
Wel lekker grimmig sfeertje zoals ingezet in de vorige film, af en toe wat humor wat ook wel lekker is. Nu wachten op deel 2 wat hopelijk wel de verwachtingen waar maakt!
**3
Pre- en sequels

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
2011
1.789 reacties

Harry Potter and the Half-Blood Prince
2009
3.466 reacties

Harry Potter and the Order of the Phoenix
2007
1.715 reacties

Harry Potter and the Goblet of Fire
2005
1.583 reacties

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
2004
1.045 reacties

Harry Potter and the Chamber of Secrets
2002
581 reacties

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
2001
835 reacties
Gerelateerd nieuws

Daniel Radcliffe deelt schokkende anekdote: 'Ik was doodsbang voor hem'

Alec Baldwin en het schietincident op de set: Dit zijn vijf andere ernstige ongelukken

HBO Max lanceert in VS met complete Harry Potter-franchise in aanbod
Bekijk ook

The Lord of the Rings: The Return of the King
Avontuur / Fantasy, 2003
5.911 reacties

Gladiator
Historisch / Drama, 2000
2.500 reacties

The Lord of the Rings: The Two Towers
Avontuur / Fantasy, 2002
2.519 reacties

The Lion King
Animatie / Familie, 1994
1.309 reacties

Nuovo Cinema Paradiso
Drama, 1988
234 reacties

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Fantasy / Avontuur, 2003
2.278 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









