• 16.377 nieuwsartikelen
  • 180.121 films
  • 12.395 series
  • 34.332 seizoenen
  • 651.578 acteurs
  • 199.685 gebruikers
  • 9.419.752 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Expendables (2010)

Actie / Thriller | 103 minuten / 113 minuten (extended director's cut)
3,24 3.682 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 103 minuten / 113 minuten (extended director's cut)

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Sylvester Stallone

Met onder meer: Sylvester Stallone, Jason Statham en Jet Li

IMDb beoordeling: 6,4 (380.137)

Gesproken taal: Engels en Spaans

Releasedatum: 19 augustus 2010

  • On Demand:

  • Videoland Bekijk via Videoland
  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot The Expendables

"Choose your weapon."

'The Expendables' zijn een groep huursoldaten, elk met een eigen specialisme die in opdracht infiltreren in een Zuid-Amerikaans land. Zij gaan de strijd aan met de wrede dictator die het land in zijn greep houdt. De mannen beseffen al snel dat niet alles in deze missie is wat het lijkt. Ze raken steeds dieper verstrengeld in een gevaarlijk web van bedrog en verraad. Hierdoor wordt hun missie gedwarsboomd en brengen ze een onschuldig leven in gevaar. Maar de mannen worstelen met een nog zwaardere uitdaging... één die hun band onderling dreigt te vernietigen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen

Actie was echt kut inderdaad, veel te luidruchtig en en geweldadig. Boeoeoeoe!


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Randy Couture schijnt bij Dana White het verzoek hebben neergelegd om the Expendables bij een UFC event te betrekken. Hij heeft een flinke status, dus het lijkt me een cool idee. Hij wil the Expendables dus aan elkaar gaan matchen tijdens een UFC event, het gaat hier natuurlijk om Pre-lims, niet de upper cards. Maar lijkt me tof, en de tickets zullen niet aan te slepen zijn dan. Dan zijn de pre-lims gewoon the fucking main event.


avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen

Stallone vs Lundgren is nog een heel stuk cooler dan Nederland - Spanje als WK finale.


avatar van extremezz

extremezz

  • 268 berichten
  • 219 stemmen

Jah zie je één ontploffing heb je ze allemaal gezien,goede aktiefilm meer niet ,salt vond ik veel beter


avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen

Alsof het hier om de ontploffingen gaat...


avatar van filmfreak25

filmfreak25

  • 110 berichten
  • 1412 stemmen

Goldenskull schreef:

Matige egotrip van Stallone. Had véél meer ingezeten. Ten eerste al omdat de film gewoon een stuk grappiger had gemoeten.

Gewoon een vrij zielige vertoning, overdreven explosies etc. Iets JCVD-achtigs was aardig geweest. Veel te serieus dit. Twee halve glimlachjes, verder vooral verveelt zitten kijken en proberen de ogen wat open te houden.

1.5*

helemaal mee eens!!!


avatar van clockwork72

clockwork72

  • 2790 berichten
  • 1768 stemmen

Echt fucking wreede film was dit. Niet al te moeilijk verhaal en bijna 2 uur non-stop actie. Lekkere vrijdagavond film.

4,5*


avatar van extremezz

extremezz

  • 268 berichten
  • 219 stemmen

Reinbo schreef:

Alsof het hier om de ontploffingen gaat...

Bij wijze van spreken...


avatar van extremezz

extremezz

  • 268 berichten
  • 219 stemmen

filmfreak25 schreef:

(quote)

helemaal mee eens!!!

Ook mee eens ,heb 2.5 gegeven maar is nog teveel


avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen

extremezz schreef:

(quote)

Bij wijze van spreken...

O.K. Maar wat bedoel je dan eigenlijk wel?


avatar van Puzuzu

Puzuzu

  • 19 berichten
  • 0 stemmen

Reinbo schreef:

Waarom hoopt iedereen toch zo op verhaal? Wat had je in godsnaam voor verhaal willen hebben?.

Nee een goed verhaal past niet bij deze film daarom is hij ook zo matig.


avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen

Ik zit net Rammstein live in Nimes te kijken. Heeft een beetje dezelfde vibe als deze film.


avatar van Puzuzu

Puzuzu

  • 19 berichten
  • 0 stemmen

Ja lul er maar overheen


avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen


avatar van thunderball

thunderball

  • 5917 berichten
  • 1422 stemmen

Zoals je bij Rammstein niet op mooie vioolpartijen zit te wachten, verwacht je bij deze film niet een ingenieuze verhaalstructuur.


avatar van Thorak

Thorak

  • 6355 berichten
  • 1890 stemmen

Puzuzu; kloon van user met ban.

Hoezo hard leers.....?


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Ik blijf het wel jammer vinden dat Jet Li alleen maar zijn ass gekicked wordt, hij verdiende zijn momentje. In deeltje 2 hoop ik toch ook op wat vrouwelijke castleden, en Jet Li die helemaal los gaat.


avatar van thunderball

thunderball

  • 5917 berichten
  • 1422 stemmen

Helemaal waar, hoewel tijdens het grote gevecht in die gang het wel erg gaaf was wanneer hij om beurten samen met Statham op die gast in beukt.


goede film, beetje rambo-achtig maar dan met meer 'rambo's'... maar wel een dikke aktie film!! zoals we van hem gewend zijn. aanrader voor aktie liefhebbers!!


avatar van suk750

suk750

  • 15 berichten
  • 834 stemmen

Dit is zonder meer een goede film! Aktie op en top zoals we van Stallone gewend zijn!

Het plot betekend 2x niks, maar Sly en Statham maken deze film tot wat hij verdiend te zijn!

Geweldige aktie tot en met waarbij vooral Statham (waar we nog veel van zullen horen) hier een prachtige rol neerzet, 'cool' zoals altijd.

Ook moet ik even kwijt dat Stallone er voor een 64-jarige er hier geweldig goed uitziet!

In het algemeen dus een goeie aktiefilm die je gewoon met het verstand op nul eens moet bekeken hebben


avatar van Iron Maiden

Iron Maiden

  • 2657 berichten
  • 7102 stemmen

thunderball schreef:

Zoals je bij Rammstein niet op mooie vioolpartijen zit te wachten, verwacht je bij deze film niet een ingenieuze verhaalstructuur.

een ingenieuze verhaalstructuur hoeft inderdaad niet, maar wat meer background hoe ze elkaar hadden leren kennen en hoe ze zo getraind zijn was wel hard geweest.

Ik bedoel maar, het mooiste in actiefilms is toch altijd wanneer de slechteriken er achter komen dat de hoofdpersoon een ex Navy-Seal/Federale/FBI agent/Commando is geweest en zeggen; "now he's coming after us!"


avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen

Moet er niet aan denken. Hadden ze er voor die achtergrond onzin ergens 20 minuten tussen moeten plakken ? Nee, dan hadden ze er beter nog wat achtergrond (Sideline Statham) uit kunnen knippen wat mij betreft.


avatar van Jawaddedadde

Jawaddedadde

  • 5348 berichten
  • 2196 stemmen

Jep, zo moet het dus

Geweldige actiefilm met een hoog testosterongehalte. Eindelijk nog eens echte mannen met spierballen, met zware wapens en/of geweldige fightingskills. Lekker brute actie- en vechtscènes ook. Gewoon een adrenaline-rush doorspekt met de nodige one-liners. Er is zelfs even tijd voor zelfreflectie en comtemplatie in de vorm van Mickey Rourkes personage. Ook nog een kleine love interest voor Statham, maar laten we eerlijk zijn, die dient alleen maar als aanleiding om nog eens lekker te gaan knokken, en zo moet het ook!

Voor de rest rol je van de ene actiescène naar de andere, van de ene explosie naar de andere. Hoogtepunt vond ik de gevechten in de kelder. Stuk voor stuk lekker bruut en pijnlijk.

Zijn vooral Stallone en Statham die de plak zwaaien, in mindere mate Jet Li wiens personage - toegegeven - toch net iets beter uit de verf had kunnen komen. Stallone gebruikt niet het volledige potentieel van deze vechtjas, beetje jammer. Maar er zitten gelukkig nog genoeg andere spierballen in de film. Wat is Dolph Lundgren toch een imposante verschijning!

Verhaal stelt niet veel voor en dient alleen maar als excuus voor al het geweld, en da's prima zo. Dit is op de eerste plaats een actiefilm en actie is er meer dan voldoende! Lang geleden dat ik nog zo'n vermakelijke actiefilm gezien heb. Met vlag en wimpel geslaagd dus.


avatar van van duijn

van duijn

  • 935 berichten
  • 845 stemmen

Ja... Wat zal ik zeggen,

Acteerwerk was in ieder geval goed. Al vraag ik me af wat schwarzenegger en willis in de film doen. Actie is ook erg goed maar voor de rest vond ik het gewoon een echt tot mijn verbazing een saaie film. *2.5


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

van duijn schreef:

Al vraag ik me af wat schwarzenegger en willis in de film doen.

Euhm, voor de leuke cameo's?


avatar van Jawaddedadde

Jawaddedadde

  • 5348 berichten
  • 2196 stemmen

van duijn schreef:

Acteerwerk was in ieder geval goed.

Vreemd dat je het over (goed) acteerwerk hebt, want op het stukje van Mickey Rourke na wordt er niet echt geacteerd in deze film. Hoeft verder ook niet.


avatar van van duijn

van duijn

  • 935 berichten
  • 845 stemmen

Jawaddedadde schreef:
(quote)


Vreemd dat je het over (goed) acteerwerk hebt, want op het stukje van Mickey Rourke na wordt er niet echt geacteerd in deze film. Hoeft verder ook niet.


Nee maar ik heb het ook over bijvoorbeeld Statham die een prachtige uitstraling heb. Ik heb zeker hele leuke stukjes in de film gezien zoals het watervliegtuig dat het leger op de steiger prachtig afmaakt. En natuurlijk Statham die even 5 man in zijn eentje keihard velt.


avatar van van duijn

van duijn

  • 935 berichten
  • 845 stemmen

Naomi Watts schreef:

(quote)

Euhm, voor de leuke cameo's?

Ze zijn 2 minuten in beeld...!


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

van duijn schreef:

(quote)

Ze zijn 2 minuten in beeld...!

Perfecte speelduur voor een cameo.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27527 berichten
  • 4113 stemmen

Daarvoor heet het ook een Cameo he

Een cameo of glimprol is een kort optreden van een beroemdheid in een speelfilm, televisieserie of muziekstuk. Zo'n optreden is in de eerste plaats bedoeld om te frapperen: kijkers raken door cameo-optredens geamuseerd omdat ze de acteur herkennen