• 16.309 nieuwsartikelen
  • 179.852 films
  • 12.380 series
  • 34.307 seizoenen
  • 651.140 acteurs
  • 199.617 gebruikers
  • 9.414.482 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kick-Ass (2010)

Actie / Komedie | 117 minuten
3,72 4.687 stemmen

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 117 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Matthew Vaughn

Met onder meer: Aaron Taylor-Johnson, Christopher Mintz-Plasse en Chloë Grace Moretz

IMDb beoordeling: 7,6 (619.998)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 15 april 2010

  • On Demand:

  • Videoland Bekijk via Videoland
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Kick-Ass

"Shut up. Kick-ass."

Dave is een sul op de middelbare school, heeft weinig vrienden, leeft alleen met zijn vader en is een enorme fan van stripboeken. Op een dag besluit hij dat hij een superheld wil worden, net als in één van zijn stripboeken. Probleem is echter dat hij geen superkrachten heeft en gedoemd lijkt om te mislukken. Zijn zelfgemaakte pak en bravoure kunnen daarom niet voorkomen dat hij in zijn eerste confrontaties met echte criminelen een flink pak slaag krijgt. Op zijn pad ontmoet hij echter enkele bijzondere medestanders.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Dave Lizewski / Kick-Ass

Mindy Macready / Hit Girl

Damon Macready / Big Daddy

Katie Deauxma

Frank D'Amico

Chris D'Amico / Red Mist

Sergeant Marcus Williams

Detective Gigante

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

timbo_ schreef:

(quote)
Lol een vijf geven en dan de regisseur afmaken. Leuk paradox.

Zoals al eerder aangegeven komt dat vooral door het werk van Millar en de cast. Alsof cast, script en allerlei andere factoren niet een film kunnen 'maken'. Ook heb ik nergens gezegd dat Vaughn niks goed doet. Tja, je zou maar kritisch zijn op een 5* film...


avatar van _manga_

_manga_

  • 171 berichten
  • 43 stemmen

hmm de 4,20 is al weg


avatar van dropjerob

dropjerob

  • 17 berichten
  • 17 stemmen

Kick-Ass is Kick-Ass zoals het moet zijn!

De film begint al meteen heel erg leuk en beetje "nerd" achtig, maar wel op lachwekkende manier. De vaart van humor begint echt als Cage iets bijzonders doet met zijn dochter, wat zeg ik niet, maar je ligt helemaal dubbel van het lachen.

Zo zijn er veel meer van die super groffe, maar o zo vette actie met humor.

de film moet je echt wel van houden, als het je humor niet is dan is 2 uur een lange zit, en anders is het zo voorbij.

Op naar kick-ass 2!

Aantal sterren: *****


avatar van planet_of_death

planet_of_death

  • 3962 berichten
  • 178 stemmen

Plaats je stem even, zou ik zeggen.


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

_manga_ schreef:

hmm de 4,20 is al weg

Klagen over de stemgemiddelde van een film die je zelf nog niet eens gezien en/of gestemd hebt


avatar van Joy4ever

Joy4ever

  • 4632 berichten
  • 1857 stemmen

Ik vond Jack-Ass beter.


avatar van Martijnnn

Martijnnn

  • 2248 berichten
  • 2427 stemmen

Het origineel is vaak beter.


avatar van wimnoot

wimnoot

  • 3963 berichten
  • 3930 stemmen

Joy4ever schreef:

Ik vond Jack-Ass beter.

LOL!


avatar van Turkeyloverz

Turkeyloverz

  • 4239 berichten
  • 1459 stemmen

Martijnnn schreef:

Het origineel is vaak beter.

Welk origineel?


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Jack-Ass .


avatar van Turkeyloverz

Turkeyloverz

  • 4239 berichten
  • 1459 stemmen

Aha, maar de Dumb-Ass van Red blijft nog altijd de beste


avatar van DonLeone

DonLeone

  • 592 berichten
  • 7256 stemmen

heeft iemand anders de fout gezien: halverwege de film komt een scène voor waar K-A door het hoofd geschoten wordt door Frank, inclusief een getuige, maar de film gaat hierna gewoon verder alsof deze scène nooit heeft plaatsgevonden. is dit nog iemand anders opgevallen???


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1232 stemmen

Oeh DonLeone je zit in de mind-fuck van Vaughn..


avatar van rondo

rondo

  • 4 berichten
  • 24 stemmen

Vrij moeilijk om een deftig beeld over deze film te schetsen. Begint redelijk high-school achtig met enkele nerds die comics lezen en snakken naar wat aandacht van vrouwelijk schoon. Ondanks deze wat trage start wordt het echter nooit saai en ook het niveau van humor overstijgt toch ruimschoots de gemiddelde high-school movie.

Wanneer Nicolas Cage en zijn dochter zich ermee komen moeien, komt de film in een stroomversnelling terecht. Heerlijke dialogen, filmtechnisch een aantal leuke vondsten en vooral schitterende actie. Cage in één van zijn leukere rollen, maar vooral zijn dochter (in het verhaal) als absolute ster van de film. Een 11-jarige scheldende moordmachine die allesbehalve door de mand valt qua acteerprestaties. Hoewel Kick-Ass duidelijk de hoofdrol speelt en je aan de hand mee door het verhaal neemt, zijn het duidelijk Hit-girl en Big Daddy (Cage en da 11-jarig ding) die samen met de bad guys voor de beste scenes en de coolste oneliners zorgen.

Verder in deze film ook een (kleine) portie romantiek en meligheid, maar zelfs die wordt meer dan draaglijk gemaakt door de bloedgeile Lyndsy Fonseca

Kick-Ass balanceert heel de tijd tussen satire (Kick-Ass en Red Mist) en ode (Big daddy en Hit Girl) aan de superheldenfilms. De twee uur vliegen om, mede door een serieus aantal Tarantino-achtige scenes en ronduit heerlijke actiestukken.

Ik zou de film omschrijven als een combinatie tussen Super Bad, Iron Man en Kill Bill, maar das natuurlijk zever

In ieder geval enorm genoten van de actie, best wel wat afgelachen en me zelden of niet gestoord. Ik ben er vrij zeker van dat iets kritischere mensen een hoop zaken zullen vinden om af te schieten, maar persoonlijk vond ik dit de coolste film die ik de cinema heb gezien sinds Inglourious Basterds.


avatar van Actionfreak

Actionfreak

  • 454 berichten
  • 0 stemmen

DonLeone schreef:
heeft iemand anders de fout gezien: halverwege de film komt een scène voor waar K-A door het hoofd geschoten wordt door Frank, inclusief een getuige, maar de film gaat hierna gewoon verder alsof deze scène nooit heeft plaatsgevonden. is dit nog iemand anders opgevallen???
Dit is eerder ook al genoemd maar de Kick-Ass die door zijn hoofd word geschoten is een Kick-Ass imitator voor van die kinder partys.


avatar van sweinsteiger

sweinsteiger

  • 2278 berichten
  • 0 stemmen

ben benieuwt


avatar van Possessed

Possessed

  • 60 berichten
  • 50 stemmen

Actionfreak schreef:
(quote)
Dit is eerder ook al genoemd maar de Kick-Ass die door zijn hoofd word geschoten is een Kick-Ass imitator voor van die kinder partys.


toch raar dat er best veel mensen zijn die dat stuk totaal niet snappen... het word toch best duidelijk uitgelegd in de film wat er aan de hand was...


avatar van DonLeone

DonLeone

  • 592 berichten
  • 7256 stemmen

Possessed schreef:
(quote)


toch raar dat er best veel mensen zijn die dat stuk totaal niet snappen... het word toch best duidelijk uitgelegd in de film wat er aan de hand was...


hmmz, nu je het zegt, daar werd iets van vermeld, ja, maar er werd niet genoeg benadrukt dat het niet om K-A zelf ging... mja, mijn mening


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1232 stemmen

Er wordt een hele scène aan besteed, inclusief tierende Mark Strong.


avatar van Carealot Carrot

Carealot Carrot

  • 63 berichten
  • 2798 stemmen

Joy4ever schreef:

Ik vond Jack-Ass beter.

Die was inderdaad leuker.


avatar van Skrean

Skrean

  • 539 berichten
  • 694 stemmen

Heerlijke film, kan er verder niet veel over zeggen, grappig, goede acteurs, goed camera werk en leuke soundtrack.


avatar van sonyjh

sonyjh

  • 546 berichten
  • 570 stemmen

DonLeone schreef:
(quote)


hmmz, nu je het zegt, daar werd iets van vermeld, ja, maar er werd niet genoeg benadrukt dat het niet om K-A zelf ging... mja, mijn mening

er wordt letterlijk in de film gezegd dat een imitator van kick ass gedood is.... en nog wel iets na die bewuste scene..
Duidelijker kan niet.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Misschien was ie met een meid naar de bios. Dan mis je wel eens wat .


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60508 berichten
  • 4107 stemmen

This movie kicks ass!

Sorry...slechte grap

Nee, maar ik ben wel enorm onder de indruk van deze geniale prent! Wat een heerlijke mix van Watchmen en Kill Bill zeg!
Tot voor kort had ik hier nog nooit van gehoord. Gelukkig wordt je zo af en toe nog eens heel aangenaam verrast door iets onbekends.

Kick-Ass heeft gewoon alles. Een verhaal dat het meerendeel van de superhelden cliche's overslaat of er eens wat anders mee doet, gruwelijk stoer geweld, toffe karakters en een prachtige aankleding van de film!

DE topper van de film is voor mij toch wel Chloe Moretz. Jee, wat zet zij een stoer karakter neer in de naam van Hit Girl! Wetende dat zij nog maar een jong meisje is, vind ik dit echt heel knap! Nicolas Cage is als haar pa Big Daddy ook prima. Jammer dat zijn rol wat beperkt blijft in de film. En natuurlijk heb je nog Kick-Ass zelf. Uitstekend gespeeld!

Deze 3 staan tegenover dozijnen tegenstanders en de gevechten zijn echt heerlijk bruut! Alleen al de scene waarin Hit Girl wordt geintroduceerd is echt Heerlijk zon kinderlijk melodietje terwijl ze gewoon iedereen gruwelijk afslacht!
En de film gaat maar door en door. De ''executie'' op internet, het gevecht in de loods die daarna in de fik gaat, het slotgevecht in de flat...ga maar door!

De film heeft continue wat cools over zich. De film is de ene keer erg grappig, dan weer keihard wreed en dan weer erg spannend. Maar de film blijft de hele tijd stoer! Dat komt ook door de gave dialogen. Het is nog geen Tarantino niveau, maar het is wel aardig gaaf!

Wel jammer is dat de film wat later toch wel een paar voorspelbare zaken toont die niet echt nodig waren. De romance met het meisje bijvoorbeeld. Was een beetje overbodig in een film als deze.

Het moge duidelijk zijn. Gruwelijk gave film! Ik heb enorm genoten!

4,5*


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Halfje te laag Jari .


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60508 berichten
  • 4107 stemmen

Oeps

Zo beter?


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Fijn dat je hem tof vond. Zo beter ja.


avatar van dinhus

dinhus

  • 332 berichten
  • 359 stemmen

Ging vrijwel zonder enige sceptische gedachte naar de film en stelde mijn verwachtingen hoog. Achteraf niet echt slim, alhoewel het een bovengemiddelde film was. Het was supergaaf alle acties en dergelijke, maar leek voor mijn gevoel een rip-off van The Dark Knight. Niet dat ik daar iets op tegen heb, maar ik vond The Dark Knight zelf al niet super. De betreffende humor was al zo vaak gebruikt en zo te voorspellen, dat ik er amper om kon lachen. Enkel het geluid dat een man naast me maakte tijdens het lachen, wekte soms de neiging. De film was dus over 't algemeen cliché, normaal stoor ik mij daar niet aan, nu dus wel. Neem als voorbeeld dat Hit-Girl uiteindelijk toch nog kwam opdagen en dat Kick-ass toch nog kwam met z'n jetpackminigun apparatuur ding...
Dat neemt niet weg dat dit zeker een leuke film was, alleen raakte hij mij niet, zoals die bij velen deed.
3.5* tot zover.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Rip-off van TDK? Hoe kom je daar nou bij?


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60508 berichten
  • 4107 stemmen

De vergelijking met TDK zie ik ook echt niet....

Ik vond zelf juist dat dit een kruising was van Watchman en Kill Bill qua geweld en coolness.