Genre: Komedie / Actie
Speelduur: 95 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Jay Roach
Met onder meer: Mike Myers, Heather Graham en Michael York
IMDb beoordeling:
6,7 (260.948)
Gesproken taal: Duits en Engels
Releasedatum: 9 september 1999
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Prime Video
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
"First he fought for the Crown. Now he's fighting for the Family Jewels."
Dr. Evil gebruikt een tijdmachine om terug te reizen naar 1969, waar hij Austin Power's mojo steelt. De Britse geheim agent moet nu terugreizen in de tijd om dit, met de hulp van Felicity Shagwell, terug te vinden. Ondertussen ruziet Dr. Evil vrolijk verder met zijn zoon, en bouwt 'ie een goede vriendschap op met Mini Me, een kloon van zichzelf, maar dan 8 keer zo klein.
Externe links
Acteurs en actrices
Austin Powers / Dr. Evil / Fat Bastard
Felicity Shagwell
Mini-Me
Basil Exposition
Number Two
Scott Evil
Frau Farbissina
Mustafa
Vanessa Kensington
Young Number Two
Reviews & comments
Dennis Evahi
-
- 842 berichten
- 565 stemmen
Ik vind niet alles even leuk aan deze film. Op een gegeven moment wist ik het wel.
** en een half
thunderball
-
- 5878 berichten
- 1414 stemmen
Leuk vervolg op de originele Austin Powersfilm, echter toch wel iets minder grappig.
Bij de eerste was voor James Bondfans het leuke dat bijna iedere scene een parodie was op een bepaalde scene uit een Bondfilm.
Van dat idee wordt nu sterk afgeweken en is het een verhaal op zich, zo heeft de titel verder zo goed als niets met de bijna gelijknamige J.Bondfilm te maken.
Op zich vermakelijk, maar soms toch ietswat vermoeiend amusement, niet alle grappen werken meer.
3,5 ster.
Mescalino
-
- 257 berichten
- 686 stemmen
Ik heb hem af gezet. Verschrikkelijke film.
een krap half sterretje
Angrod_Pallanén
-
- 6687 berichten
- 1042 stemmen
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me blijft leuk, ongeacht hoe vaak je hem kijkt. Ook deze keer lag ik dubbel van de uiterst droge humor en de fantastische personages die Mike Myers neerzet. Mini-Me en Fat Bastard zijn geweldige aanvullingen op de cast, en hoewel Heather Graham niet zo grappig is als Elizabeth Hurley doet ze het als Spy-girl ook leuk. Het verhaal zit weer lekker droog in elkaar en hoewel er soms geen r**t van klopt is hij even leuk als de voorganger. Geweldige humor en beter dan de gemiddelde humorfilm.
3.5
Sven Vermant
-
- 472 berichten
- 4545 stemmen
Mike Myers rules.
Heerlijke humor en fantastische hoofdrollen voor Mike.
Ik heb de film al minstens 5 tot 10 keer zijn en hij blijft nog steeds grappig.
Oh Behave ***** (5 dus)
kArIzMa_TuRk
-
- 3642 berichten
- 0 stemmen
weer een leuke Austin film.. heb op sommige stukjes leuk gelachen.. Groovy Baby Yeahh
ik geef het een 3***
euroburger
-
- 189 berichten
- 224 stemmen
"nee, dat geldt niet! de vraag daarvoor was een nieuwe vraag, en dus begint de vraag nu weer aan een nieuwe serie van drie vragen!!!!!!"
Waarom zijn niet meer humorfilms van dit niveau, zo ingewikkeld kan het niet zijn, gezien de eenvoud van de grappen in de Powers serie.
Of is het dan toch de magie van Myers? En de mooie decors en goede afwerking. Ik herken een degelijk concept in de reeks en wat ik nog het meest waardeer is dat de producers zelf vonden dat het na het derde deel welletjes was, een vierde was teveel geworden, de trilogie is compleet, geslaagd, en af!
BlueSword
-
- 1725 berichten
- 0 stemmen
haha wel een leuke film, aantal keer gezien blijft toch leuk.
vind deze toch denk ik de leukste van de 3, in het begin vooral erg grappig alleen dan later word het toch wat te langdradig en sommige grappen worden steeds herhaald.
maar toch een vermakelijke film!
3.0*
Movie_fan#
-
- 501 berichten
- 0 stemmen
Dit is het leukste deel van austin-powers ook mede door mini mi en dr.evil die het in dit deel veel leuker doen als de voorafgaande delen. Myers zit goed in zijn vel en acteert weer leuk de grappen zijn lekker droog dus ook passend bij deze film. Erg leuke comedie om fftjes te kijken 
3,0*
:DOEMAARGEK*
-
- 112 berichten
- 75 stemmen
Ik vind austin powers echt leuk. Misschien iets te flauw af en toe, maar who cares?
3.5 ster!
merlijns sikje
-
- 147 berichten
- 136 stemmen
Erg flauwe humor, voornamelijk pratical jokes and tongue in cheeck humor van simple niveau. je kan het natuurlijk als grappig bedoelde james Bond perciflage zien maar het gaat allemaal niet diep hoor.
1,5 Asterixjes van mij
Holt
-
- 6 berichten
- 152 stemmen
"Why make billions, if we can make... Millions!"
De beste van de 3 vind ik. Als ik hiervoor in de stemming ben kan ik er om lachen, op andere momenten juist helemaal niet.
3*.
frodette
-
- 200 berichten
- 56 stemmen
Was gisteren op vt4 grappige film met enkele wel hele grappige scenes. Vind ik ook een van de beste van de drie.
3.5 *
Friac
-
- 1323 berichten
- 1056 stemmen
Net zoals Merlijns Sikje vond ik Austin Powers: The Spy Who Shagged Me nogal aan de flauwe kant. Myers doet het wel goed met de verschillende typetjes en af en toe zit er een geslaagde grap in, maar over de hele lijn stelt het niet zo enorm veel voor. Je zit er bij en je kijkt er naar.
2*
Maartenn
-
- 121 berichten
- 685 stemmen
Raar dat er niet echt hele positieve reacties op het forum staan over deze film. Ik vind dit uit de Austin Powers serie toch echt de beste van de drie!
Deze film is mij, ondanks dat ik hem al heel vaak heb gekeken nog steeds niet gaan vervelen en ondanks dat ik al een groot aantal dialogen mee kan opzeggen, kan ik nog altijd lachen om de grappen uit deze film.
Voor mij een absolute 4.0*
veron35
-
- 4768 berichten
- 0 stemmen
de beste van de drie 
Ik vind hem net zo goed als deel1. Geweldige films. Ik heb bij elke dubbel gelegen.
Ploppesteksel
-
- 57 berichten
- 818 stemmen
Ik snap de negatieve kritiek hier toch niet echt op.
Ik vind dit 1 van de meest komische films ooit die ik al heb gezien, de grappen zijn absurd & droog en dat gaat niet door het keelgat van iedereen maar bij het zien van deze film kan het niet dat je bij niet minstens 3 grappen lacht, echt hilarische film.
VinnieJones
-
- 18 berichten
- 23 stemmen
Sowieso grappig deze film. Echt knappe dubbelrol ook (Myers is Austin en ook Dr. Evil). Als je het niet weet, zie je het ook niet.
Ach je kunt altijd wel roepen dat het flauw is, maar als je hier niet om hebt gelachen ben je echt een dooie hoor. Plot is ook gewoon leuk, dat hele sixties sfeertje.
Mijn favo komedie, samen met de Naked Gun serie uiteraard.
4 sterren.
Pulse
-
- 37 berichten
- 0 stemmen
"Dit is het leukste deel van austin-powers ook mede door mini mi en dr.evil die het in dit deel veel leuker doen als de voorafgaande delen"
Voorgaande delen?
Dit is het tweede deel.
Er is dus maar één voorgaand deel.
En in dat deel zat géén Mini-Me.
Eerst weten waar je over praat eer je een film ver- beoordeelt.
Sassia
-
- 34 berichten
- 33 stemmen
Opzich wel leuk maar vond er ook weer niet zoveel aan. Heb de film op school gezien en ik vond hem niet echt grappig ofzo maar wel leuk.
3,0*
medansavamhel
-
- 399 berichten
- 244 stemmen
Aardig als tijdsverdrijf maar het is totaal niet mijn humor.
De grappen zijn van een laag niveau. Dit wilt niet zeggen dat het voor domme mensen is, maar je moet er van houden. Mijn vriendin vind het uiterst vermakelijk. 1.0
Pre- en sequels

Austin Powers in Goldmember
2002
299 reacties

Austin Powers: International Man of Mystery
1997
185 reacties
Het laatste nieuws

Netflix-kijkers reageren op 'Kidnapped: Elizabeth Smart': 'Moeilijk om naar te kijken'

Waargebeurde oorlogsfilm 'The Endless Trench' is een verscholen pareltje op Netflix

Drie Netflix Originals om te kijken na 'Blind Sherlock'

Misdaadfilm 'Catch Me If You Can' met Tom Hanks en Leonardo DiCaprio is morgen op televisie
Bekijk ook

Blackadder Back & Forth
Komedie / Historisch, 1999
1 reactie

Eyes Wide Shut
Mystery / Drama, 1999
1.068 reacties

Brassed Off
Drama / Komedie, 1996
76 reacties

South Park: Bigger, Longer & Uncut
Komedie / Animatie, 1999
874 reacties

American Movie
Documentaire, 1999
37 reacties

13 Tzameti
Thriller, 2005
170 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.










