AVPR: Aliens vs Predator - Requiem (2007)
Genre: Horror / Sciencefiction
Speelduur: 94 minuten / 102 minuten (unrated versie)
Alternatieve titels: Aliens vs. Predator 2 / AvP2 / AvPR / Alien vs Predator - Requiem
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Colin Strause en Greg Strause
Met onder meer: John Ortiz, Steven Pasquale en Johnny Lewis
IMDb beoordeling:
4,6 (145.713)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 17 januari 2008
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
"In space, no one can hear you scream. On Earth, it won't matter."
De strijd tussen de Alien en de Predator gaat verder. Dit keer vechten de twee monsters van een andere planeet het gevecht onverwacht uit in Colorado. De inwoners van de stad moeten zich vervolgens wapenen tegen dit geweld en tegelijkertijd ook proberen voor eens en voor altijd een einde aan het terreur van de buitenaardse wezens te maken.
Externe links
Acteurs en actrices
Dallas Howard
Kelly O'Brien
Sheriff Eddie Morales
Ricky
Molly O'Brien
Jesse
Tim
Col. Stevens
Dale
Alien
Video's en trailers
Reviews & comments
Iron Maiden
-
- 2651 berichten
- 7065 stemmen
3 niet.
zonde van je tijd.
4 was wel beter dan 3, en daarmee is alles gezegd.
Koenholio
-
- 5 berichten
- 2 stemmen
Ik vind juist andersom. 4 was laatst weer op TV, en wat een poepfilm was dat zeg.
Maar goed, dit is een eeuwige strijd tussen de Alien-fans denk ik 
psycholamp
-
- 1960 berichten
- 580 stemmen
Deel 4 zuigt echt als de neten. Geef mij deel 3 maar, die vind ik zelfs beter dan 2. Deel 2 is een zwaar overschatte actiefilm met irritante personages, evenals deel 4. AVP vond ik wel leuk; hersenloos, maar leuk. Maar ik ben geloof ik een van de weinigen, die zo over de Alien reeks denkt.
SouthParkFan
-
- 218 berichten
- 1385 stemmen
Deel 4 zuigt echt als de neten. Geef mij deel 3 maar, die vind ik zelfs beter dan 2. Deel 2 is een zwaar overschatte actiefilm met irritante personages, evenals deel 4. AVP vond ik wel leuk; hersenloos, maar leuk. Maar ik ben geloof ik een van de weinigen, die zo over de Alien reeks denkt.
deel 2 vind ik juist goed, de beste in mijn ogen. wat ik zo in mn omgeving hoor is dat deel 4 gewoon ronduit slecht is en deel 3 nog acceptabel, alleen hier word juist andersom beweerd en word deel 2 afgeschilderd als een zwaar overschatte actiefilm. Oke, in deel2 komt veel actie voor maar ik vind hem veel spannender dan deel 1. Ik vind deel 1 gewoon ronduit slecht, deel 2 subliem en de laatste 2 moet ik nog zien. AVP 1 vond ik trouwens ook nog wel lachen maar vooral omdat die aliens nu niet zo houterig bewegen en de predators wat meer gadgets hebben. Deze moet ik dan ook op DVD hebben.
bvonk
-
- 184 berichten
- 842 stemmen
Ik heb me goed vermaakt met dit 2e deel. In het begin was het wel een beetje veel slagt de mensen maar daarna ging de actie tussen A&P goed los. Ook leuk om weer nieuw Predator speelgoed te zien zoals de lasers in het riool.
4.0
mierenmark
-
- 113 berichten
- 183 stemmen
dit deel is ietsje beter dan de eerste AVP.
met je eens
DVD-T
-
- 15565 berichten
- 3128 stemmen
Lang geleden dat ik zo'n laag cijfer aan een film heb gegeven,maar Aliens vs. Predator:Requiem verdient het ook gewoon.Wat een rotfilm was dit zeg, bah.Ik vond deel 1 zelfs nog beter dan deze en die was al k*t.Ik snap ook niet wat sommige mensen in deze film zien door zulke hoge cijfers te geven,als ze al wat gezien hebben want het beeld was zo donker dat je in de meeste gevallen niet eens zag wat er gebeurde.Ik in iedergeval niet.
Je kijkt een film als deze natuurlijk niet om het geweldige verhaal of de goede acteer prestaties, enkel maar om vermaak.Maar deze slaat echt alles, het verhaal is echt om te huilen om maar te zwijgen over het acteer werk.Zoals gezegd gaat het daar niet om dus daar kon ik mee leven.Alhoewel het verhaal toch echt van het laagste niveau was een moeder die een peperdure nachtkijker voor haar dochter zo maar uit het leger kan meenemen,een kolonel die bevoegdheid heeft om een nucleaire bom te droppen,een politie agent die alles over z'n werk verteld aan een inbreker,de Prealien die vrouwen bevrucht door eitjes door de mond te leggen en die dan ook nog in de baarmoeder terecht komen
en zo kan ik nog wel even doorgaan,maar ik hou het hier wel even bij
.
Qua vermaak bied AvP:R ook weinig het is allemaal een beetje van hetzelfde.De Predator had eigenlijk weinig nieuwe snufjes dat laser ding in het riool was wel vet trouwens alleen was dat spul om sporen uit te wissen mij een raadsel,hij gebruikt het wel om mensen/dingen uit te wissen die aangevallen werden door de aliens.Maar hij vilt zelf een man en hangt die zo in een boom zodat die gevonden kan worden de Aliens deden ook vrij weinig,en die nieuwe was totaal geen leuke toevoeging.
De gebroeders Strauss zijn er wel ingeslaagd om een bijna helemaal duistere film op te nemen zodat het als kijker maar gissen is naar wat er gebeurd,en aangezien er tijdens de gevechten niet word gesproken moet je echt je fantasie gebruiken dus ik kan dan ook niet zeggen of die er goed of niet goed uitzagen.De muziek was wel een plus puntje,want die was dik in orde.Nee, zoals je al kan raden vond ik dit niet zo'n goede film.
1*
Oosie
-
- 186 berichten
- 85 stemmen
Ik blijf die PREDATOR een indrukwekkende monster vinden , z`n wapens , onzichtbaar en BRUT / jammer dat er geen deel3 komt , van mij krijgt ie 3*** en ik vond deel 1 beter !!
Rocco1984
-
- 272 berichten
- 126 stemmen
Scheisse Filme! KEIN Nicht Geil! NEIN! Nur 0,5 Sterre! JAAAAAAAHH
606
-
- 23879 berichten
- 12278 stemmen
Scheisse Filme! KEIN Nicht Geil! NEIN! Nur 0,5 Sterre! JAAAAAAAHH
bist du ein duister erlich
606
-
- 23879 berichten
- 12278 stemmen
nederlands graag 
haha ja vraag het in duits misschien is hij echt duitser wie weet
606
-
- 23879 berichten
- 12278 stemmen
Het is inderdaad ein scheisse Film !
haha
nee maar smaken verschillen ik vond het toch wat hebben.
voskat
-
- 1026 berichten
- 1088 stemmen
Misschien was het ons scherm, maar ik kon echt totaal niet volgen wat er gebeurde gedurende de hele film.
Zelfde probleem hadden we met The Descent. 
Gabbere
-
- 102 berichten
- 197 stemmen
Wat een gigantische kutfilm zeg. Bijna de complete film is een herhaling van kleine stukjes. Alien komt eraan, mens verwacht niets en mens heeft een alien door zijn hoofd.
Zelfs de final battle stelde mij telleur. Dit was echt een film die het moest hebben van de reputatie die de Aliens en Predator films hebben opgebouwd in de individuele films.
Wat een belabberde casting trouwens.
Een fraaie 1,5
shaquille
-
- 57 berichten
- 669 stemmen
Misschien was het ons scherm, maar ik kon echt totaal niet volgen wat er gebeurde gedurende de hele film.
Zelfde probleem hadden we met The Descent. 
100 % gelijk. Met The Descent was het nog te doen. Bij deze soms helemaal niet. Pikdonker, je hoort iets en ineens hoor je bloed spatten terwijl je niet goed ziet wie of wat. Wel jammer want zulke films moet het hebben van die scènes.
scherpschutter
-
- 48 berichten
- 71 stemmen
Misschien was het ons scherm, maar ik kon echt totaal niet volgen wat er gebeurde gedurende de hele film.
Zelfde probleem hadden we met The Descent. 
Ja, dit was wel erg donker
Maar ja, op die manier valt het slechte acteerwerk niet op
Deze was iets beter dan de vorige, maar daar is alles mee gezegd
Ik hoop dat dit echt het requiem was
Nou kun je zeggen: waarom kijk je dan, als je er toch niks aan vindt?
Ach, je moet wat, en die eerste paar films waren zo spannend ...
ddragon1690
-
- 184 berichten
- 215 stemmen
Iedereen die last heeft dat de film te donker is. ben ik nou echt de enige die daar geen last van heb ??? Ik heb de film net herkeken op bluray disk en ik heb totaal geen last van dat alles zogenaamd te donker gefilmt is. Ik vind alles best goed zichtbaar en kan goed volgen wat er allemaal gebeurd.
Wat ik wel slecht vind is dat de bluray disk uitgave de bioscoop versie bevat van de film (ondanks de uber vele extra's
) de DvD versie bevat wel gewoon de extended versie van de film die ik zelf een stuk beter vind omdat het verhaal volgens mijn gevoel meer klopt. (gaat hier overigens wel om de extended combat edition).
Maarja gewoon een vermakelijke film maar niks vergeleken met een originele alien en predator films. Laat maar zien wat avp3 in petto heeft.
Kevin13
-
- 14947 berichten
- 0 stemmen
avp 3 ?
ja kom, laten we nu is een kruising tussen een predator en een mens maken 
ddragon1690
-
- 184 berichten
- 215 stemmen
Dat is echt 1 van de domste opmerkingen die ik gelezen heb op dit forum.
Als je een beetje verstand heb van de aliens franchise dan weet je dat een alien zich aanpast aan de host. Dus een predalien een heel normaal eindproduct is van een alien embryo in een predator. Dus een predator/mens is echt een ronduit domme opmerking. houd dan gewoon je mond 
SouthParkFan
-
- 218 berichten
- 1385 stemmen
ik heb hem 1 uur geleden gekocht op dvd. stond echt te popelen voor deze. op mijn dvd blijkt al dat gelul dat het allemaal te donker is onzin. oke, je moet soms even kijken, maar ik kan eigenlijk tot nu toe alles zeer goed volgen. tot nu toe zeker 4.0 sterrn
Pastichio Rocker
-
- 6344 berichten
- 0 stemmen
Waarom worden wij nu weer opgezadeld met een single disc terwijl de R1 release ook een 2-disc S.E. heeft?
606
-
- 23879 berichten
- 12278 stemmen
ik heb hem 1 uur geleden gekocht op dvd. stond echt te popelen voor deze. op mijn dvd blijkt al dat gelul dat het allemaal te donker is onzin. oke, je moet soms even kijken, maar ik kan eigenlijk tot nu toe alles zeer goed volgen. tot nu toe zeker 4.0 sterrn
je bent vergeten je stem uit te brengen
aan gezien je wel stemt op films
Iron Maiden
-
- 2651 berichten
- 7065 stemmen
Waarom worden wij nu weer opgezadeld met een single disc terwijl de R1 release ook een 2-disc S.E. heeft?
die hebben wij ook.
extended combat edition.
gewoon overral te halen..
ddragon1690
-
- 184 berichten
- 215 stemmen
die hebben wij ook.
extended combat edition.
gewoon overral te halen..
Das alleen de verlengde unrated versie van de film op 1 schijfje. verder geen extra's of dergelijke dus issut alsnog een 1 disc edition 
Pastichio Rocker
-
- 6344 berichten
- 0 stemmen
die hebben wij ook.
extended combat edition.
gewoon overral te halen..
Ik zie dat het de Ultimate Combat Edition betreft (de R1 release is mooier, geen lelijke rode rand/letters maar zilverkleurig), maar ik ben benieuwd of ik die ook ergens vind vanavond.
Edit: Niet dus. Moest 'm bestellen, want toen ik er naar vroeg in de FRS keken ze me heel glazig aan, nadat ik ze eerst 5x duidelijk heb moeten maken dat ik toch echt de Ultimate Combat Edition zocht i.p.v. de Extended Combat Edition. Kennelijk is de 2-Disc UCE alleen verkrijgbaar in de UK en US.
Pre- en sequels

AVP: Alien vs. Predator
2004
904 reacties
Het laatste nieuws

Videoland voegt de geprezen Zweedse film 'Så som i Himmelen' toe aan het aanbod

Tip voor fans van de 'Outlander'-spin-off: de fantasyhitserie 'A Discovery of Witches' op Netflix

'All The Money in The World' van Ridley Scott dinsdag te zien op televisie

Netflix komt binnenkort met de Zack Snyder-films '300' en 'Rise of an Empire'
Bekijk ook

Aliens
Sciencefiction / Actie, 1986
1.227 reacties

Predator
Actie / Sciencefiction, 1987
1.350 reacties

Battle for Haditha
Drama / Oorlog, 2007
100 reacties

Die Blechtrommel
Oorlog / Drama, 1979
189 reacties

The Damned United
Drama / Sport, 2009
79 reacties

Sinners
Drama / Horror, 2025
175 reacties
Gerelateerde tags
predatorcoloradonational guardhybridbuitenaards wezenmorgueschepselalien possessiontriangleinfestation xenomorphalien anthology
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








