• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.263 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.077 gebruikers
  • 9.375.972 stemmen
Avatar
 
banner banner

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem (2007)

Horror / Sciencefiction | 94 minuten / 102 minuten (unrated versie)
2,26 1.181 stemmen

Genre: Horror / Sciencefiction

Speelduur: 94 minuten / 102 minuten (unrated versie)

Alternatieve titels: Aliens vs. Predator 2 / AvP2 / AvPR / Alien vs Predator - Requiem

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Colin Strause en Greg Strause

Met onder meer: John Ortiz, Steven Pasquale en Johnny Lewis

IMDb beoordeling: 4,6 (145.597)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 17 januari 2008

Plot AVPR: Aliens vs Predator - Requiem

"In space, no one can hear you scream. On Earth, it won't matter."

De strijd tussen de Alien en de Predator gaat verder. Dit keer vechten de twee monsters van een andere planeet het gevecht onverwacht uit in Colorado. De inwoners van de stad moeten zich vervolgens wapenen tegen dit geweld en tegelijkertijd ook proberen voor eens en voor altijd een einde aan het terreur van de buitenaardse wezens te maken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12848 stemmen

Mjah.

Weer hetzelfde liefdje. Predators winnen weer, Aliens stellen jammelijk weinig voor. Die Predalien vind ik eigenlijk gewoon waardeloos.

Toch is het wel leuk de Preds en Aliens aan het werk te zien, maar tussendoor wordt lekker één of ander nietzeggend liefdesverhaaltje doorheen hun oorlog gemonteerd. En dan soms ook écht knal tussen de actiescenes.

Verder erg warrig, Aliens werden erg (erg) slecht in beeld gebracht, de hele film was alles behalve spannend en naar het einde toe gewoon ronduit saai. Gemiste kans alweer.

Blijven hopen op een film die de Alien recht aandoet. De Predator mogen ze terug in z'n eigen reeksje stoppen. Verder gewoon genieten van het werk van Giger, al moet je daar wel de kans voor krijgen met zo'n regisseurs.

2*


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Lang niet zo leuk als het (toch al matige) Alien vs. Predator. Vooral veel onduidelijke actie (moet het echt altijd donker zijn en regenen?) en erg veel kills, zonder dat het ooit spannend of intens wordt (meer zo van; hup volgende dode). Verder boeit het natuurlijk absoluut niet of de Alien of de Predator een gevecht wint, dat is hetzelfde als naar een (saaie) voetbalwedstrijd kijken zonder favoriet. Slap formulewerkje derhalve, saai en lelijk.

Genomineerd overigens voor 2 Razzies: Worst Excuse for a Horror Movie en Worst Prequel or Sequel.

1*.


avatar van thunderball

thunderball

  • 5881 berichten
  • 1414 stemmen

Tegen beter weten in en na een paar keer uitstellen vanavond toch maar naar deze geweest.

In Bergen op Zoom en we waren de enige twee mensen in de zaal (de rest waren aliens, nee geintje) waardoor we gezellig zonder iemand te storen tussendoor wat konden kletsen en commentaar geven net als thuis EN zonder vervelende pauze.

We vonden het allebei een leuke wegkijkffilm en het viel dus 100% mee. Ok, het is natuurlijk GEEN meesterwerk en ook geen horrorklassieker, maar dat verwachte ik ook niet.

Kijk, wat ook mee werkt (geef ik meteen toe) is dat ik het sowieso gaaf vind om de predator en alien(-s) mooi groot op een bioscoopscherm te zien, dus ben ik wellicht wat sneller tevreden.

Minpunten waren er natuurlijk genoeg: geen verhaal, geen goede acteurs, waar je wat mee had (van mij mochten ze er allemaal aan gaan) en ik had wel nog meer Alien versus Predator-gevechten willen zien. De laatste minuut vond ik ook vrij vreemd, overbodig en nietszeggend.

Edoch: genoeg vermaak en lol gehad!

Kortom: zeker 3,5 ster!


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Ach hij was best uit te kijken. Het verhaal stelt niets voor en vrijwel alle scènes zijn gekopieerd uit andere films maar de vaart zit er goed in en er zit veel actie in. Leuk om 's avonds eens te bekijken.


avatar van Spetie

Spetie

  • 38871 berichten
  • 8156 stemmen

Pure troep die nergens spannend wordt en zelfs niet echt vermakelijk is, wat deel 1 nog wel was.

1,0 *


avatar van hellblazer93

hellblazer93

  • 650 berichten
  • 924 stemmen

Mwah, net als deel 1 matig. Ik vond de special effects wel beter en de sfeer is ook beter, maar doordat bijna de hele film in het donker is, wordt alles verpest. Ach.. Ik had er toch al niet zoveel van verwacht, maar om een avondje te vullen is dit nog wel redelijk kijkvoer.

2.5*


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3701 stemmen

Viel me nog wel mee.

Probleem met dit soort films is wel dat er een arsenaal aan b acteurs in rondlopen die denken dat ze voor een oscar kunnen gaan. En dus totaal niet doorhebben in wat voor film ze spelen. Jammer maar de Predator en Alien zijn best wel stoer weer en ik heb een zwak voor dit soort eindes.

2.5 sterren ongeveer. In dit geval zou een cijfer beter passen. Dan zou ik het cijfer 4.5 geven. Niet iets waar je trots op bent maar je hebt maar een 6.5 nodig om uiteindelijk op een voldoende uit te komen.


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12266 stemmen

verstand op nul en kijken maar dan is het wel te doen

en deze film was aan bevolen vanaf 18 jaar zat een stikker op

3,5 ster


avatar van DVD-T

DVD-T

  • 15565 berichten
  • 3125 stemmen

Lang geleden dat ik zo'n laag cijfer aan een film heb gegeven,maar Aliens vs. Predator:Requiem verdient het ook gewoon.Wat een rotfilm was dit zeg, bah.Ik vond deel 1 zelfs nog beter dan deze en die was al k*t.Ik snap ook niet wat sommige mensen in deze film zien door zulke hoge cijfers te geven,als ze al wat gezien hebben want het beeld was zo donker dat je in de meeste gevallen niet eens zag wat er gebeurde.Ik in iedergeval niet.

Je kijkt een film als deze natuurlijk niet om het geweldige verhaal of de goede acteer prestaties, enkel maar om vermaak.Maar deze slaat echt alles, het verhaal is echt om te huilen om maar te zwijgen over het acteer werk.Zoals gezegd gaat het daar niet om dus daar kon ik mee leven.Alhoewel het verhaal toch echt van het laagste niveau was een moeder die een peperdure nachtkijker voor haar dochter zo maar uit het leger kan meenemen,een kolonel die bevoegdheid heeft om een nucleaire bom te droppen,een politie agent die alles over z'n werk verteld aan een inbreker,de Prealien die vrouwen bevrucht door eitjes door de mond te leggen en die dan ook nog in de baarmoeder terecht komen en zo kan ik nog wel even doorgaan,maar ik hou het hier wel even bij .

Qua vermaak bied AvP:R ook weinig het is allemaal een beetje van hetzelfde.De Predator had eigenlijk weinig nieuwe snufjes dat laser ding in het riool was wel vet trouwens alleen was dat spul om sporen uit te wissen mij een raadsel,hij gebruikt het wel om mensen/dingen uit te wissen die aangevallen werden door de aliens.Maar hij vilt zelf een man en hangt die zo in een boom zodat die gevonden kan worden de Aliens deden ook vrij weinig,en die nieuwe was totaal geen leuke toevoeging.
De gebroeders Strauss zijn er wel ingeslaagd om een bijna helemaal duistere film op te nemen zodat het als kijker maar gissen is naar wat er gebeurd,en aangezien er tijdens de gevechten niet word gesproken moet je echt je fantasie gebruiken dus ik kan dan ook niet zeggen of die er goed of niet goed uitzagen.De muziek was wel een plus puntje,want die was dik in orde.Nee, zoals je al kan raden vond ik dit niet zo'n goede film.

1*


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7281 stemmen

Nergens boeiende uitmelk-horror/sf. Heeft inmiddels nog maar weinig te maken met het prachtige Alien en het goed te pruimen Predator. Zinloos en slechts alleen voor commerciële doeleinden als lokaas bedoeld. De SE zijn matig en de vechtscenes tussen de wezens vrijwel altijd onduidelijk en half buiten beeld. Benedengemiddeld.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31149 berichten
  • 5449 stemmen

Minder dan het eerste deel. Waar in het vorige deel veel meer de aandacht ging naar zowel de Aliens als de Predators met meer achtergrond, zijn ze enkel nog bijfiguren en krijgen de mensen te veel aandacht. Het vorige deel was veel interesanter. Je kreeg een duidelijk beeld van de link tussen de wezens, enkele gewoontes van hen, ... Hier wil predator gewoon de Aliens afmaken en dat is het dan. Zorgt voor enkele leuke scènes en een basisdosis spanning, maar dat is het dan ook. Een gemiste kans, want met AVP1 werd bewezen dat het toch wel on lukken.


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5186 stemmen

Dit is een belediging voor zowel de Alien als Predatorfilms.

-Het acteerwerk is waardeloos

-Het scenario is waardeloos

-De monsters overtuigen geen moment

-Spannend is het nergens en een gevoel van suspense is er werkelijk geen moment.

-Wat dan nog overblijft zijn de effecten en die zijn ook wel eens beter geweest.

Kortom dit is gewoon een film die op alle fronten is mislukt en werkelijk niets te bieden heeft.


avatar van DeCol

DeCol

  • 7009 berichten
  • 3023 stemmen

Alien Vs Predator vond ik toch best vet en ook dit tweede deel is me eigenlijk meegevallen. Ik had er namelijk wat minder van verwacht na het lezen van de berichten hier.

AVPR is vooral in het begin matig. Visueel erg slecht, te donker en daardoor onduidelijk . Naar het einde toe wordt het visueel wat beter maar echt goed wordt het nooit.

Het verhaal is wat uitgekauwd maar had in principe - als de uitwerking beter was - nog wel iets kunnen worden.

Het acteerwerk is erg ondermaats. Totaal geen emotie bij de cast te bespeuren en ook weer dat irritante heroïsche gedoe.

Toch waren er ook wat positieve dingen. Weer had ik respect voor de predator die eigenlijk alleen maar de aliens wil doden maar als hij zich bedreigd voelt ook wel mensen dood. De wezens zagen er iets minder goed uit dan in het eerste deel maar nog niet verkeerd. In tegenstelling tot velen vond ik het soms wel spannend en bleef ik ook gedurende de hele film er aandachtig bij zitten en dat is eigenlijk waar AVPR voor mij de punten scoort.

Kortom, gewoon een lekkere wegkijker. Eigenlijk wel overbodig maar dat zijn zoveel vervolgen. Ik me met de actie wel degelijk vermaakt.

2,5*


avatar van Lennert

Lennert

  • 2412 berichten
  • 1400 stemmen

Voornaamste minpunten zijn de slechte belichting wat resulteert in een te donkere film en het feit dat men de originele canon (tot zo ver, wie weet wat de toekomst brengt) wat betreft de aliens niet goed bijhoud. Ik bedoel: Alien speelt zich af in de toekomst, maar daar is de Alien een onbekende soort, dit soort wezens zouden voor het ruimtereizen toch bekend moeten zijn? Ik weet dat de regering het probeert geheim te houden, maar als ze er zo goed in zijn geslaagd dat Alien plaats kon vinden op deze manier dan hebben we te maken met een zeer achterlijke regering...

Maar goed, het acteerwerk was redelijk te doen. Dit is ook meteen een groot minpunt van de film, want er wordt teveel nadruk gelegd op het menselijk drama, iets wat in de originele Alien en Predator films niet vaak het geval was. De Predator was meteen wel de grote held van de film met zijn speurders skills en enorme wapenarsenaal, maar ook zijn rol had wat mij betreft beter uitgewerkt kunnen worden. Dan de Aliens, die altijd eng blijven, maar hier te pas en te onpas als Gremlins opduiken waardoor hun engheidsstatus ook meteen een stuk minder wordt. Goed, we hebben van de Predalien nog een aantal 'wth?' scenes, helemaal de orale seks die hij de zwangere vrouw in het ziekenhuis geeft was redelijk aan de 'too much information' kant

Qua gore zat het wel goed, dit deel is verreweg de meest smerige uit de hele Alien/Predator reeks. Kwam dit de boel echter ten goede? Ik miste een hoop suspense die ik in de voorgaande delen (behalve AVP) wel tegen kwam, de film kwam daarvoor gewoon teveel over als een standaard Hollywood horror film. Allemaal leuk voor een keertje, maar niet meer dan dat.


avatar van bennerd

bennerd

  • 48 berichten
  • 462 stemmen

Ok, ik ga eerlijk toegeven: de vorige AVP was erg vermakelijk. Het verhaal was overdreven cliché, maar de film leek tenminste nog op iets (smaken verschillen, ik weet het).

Deze is echter een complete ramp. Onzinnige dialogen, vlugge opeenvolging van moordscènes en de typische clichés. Moest het zich niet ergens anders afgespeeld hebben, zou ik gedacht hebben dat dit slechts een remake was van de voorganger. Opnieuw zijn het de Predators en de mensen die samen vechten voor hetzelfde doel, nl. de aliens vermoorden. En opnieuw is er een soort van 'opper-alien', en opnieuw is er een eindgevecht tussen 'de twee groten'. Alleen is het nu niet de Predator, maar de mens die wint, maar op zo'n stompzinnige manier waardoor het enorm aan spanning inboet.

Eigenlijk is stompzinnig het woord dat deze film het best kan samenvatten. Leuk voor de moeite, maar weer een hopeloze verkrachting van de originele verhalen.


avatar van Koert

Koert

  • 251 berichten
  • 2664 stemmen

Geen idiote theorieën over eeuwenoude culturen en piramides zoals in deel 1 dit keer! AVP2 is meer een survival horror film. Opzich een frisse verandering, ware het niet dat de film er ontzettend rommelig uitziet. Bijna alles speelt zich af in het pikdonker. Dit draagt helemaal niet bij aan de spanning, je ziet gewoon geen hol. De kruising tussen een predator en alien ziet er belachelijk uit. Daar komt nog eens bij dat het acteerwerk van een ontzettend laag niveau is en de dialogen om te janken zijn. Een slap verhaal hoort natuurlijk bij films als deze, toch weet het nog te storen. AVP2 is niet 100% mislukt, er zit af en toe een leuke scène bij. En het grootste pluspunt is het horen van de ouderwetse Predator geluidjes.

1.5*


avatar van Tommeh

Tommeh

  • 7317 berichten
  • 3296 stemmen

Het eerste half uur is nog redelijk, ondanks dat het uitgangspunt weer stupide is wordt de spanning nog goed opgeouwd. Maar als de aliens eenmaal als paddenstoelen uit de grond beginnen te schieten is het al snel gedaan met de film. Het zijn er zó veel dat er van het ooit angstaanjagende wezen geen greintje spanning meer overgebleven is. De predator daarnaast, ondanks dat het een superintelligent wezen moet voorstellen, schiet alles (mens en alien) wat in z'n vizier komt overhoop en kwam dus op mij ook niet al te snugger over. Als de actiescènes dan ook nog veel te donker in beeld zijn gebracht blijft er van deze film verdomd weinig over. 1,5*


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

Ik weet niet veel meer van AVP, dus deze er maar in gedouwd op de hoop toch wat leuks voorgeschoteld te krijgen. Maar eigenlijk is het precies wat ik er van had verwacht; middelmatige film die ik morgen alweer ben vergeten.

In AVP was het al zo, en in dit deel niet anders, maar van de horroriconen is weinig over. De Predator is oorspronkelijk heel intelligent, maar hier loopt hij op van alles en nog wat te knallen met z'n plasmapistooltje. De aliën is nog erger; in Aliën is hij onvoorspelbaar en angstaanjagend. Hier is dat duidelijk niet meer het geval, aangezien ze nu met honderden tegelijk zijn. Ook waren de Predator en de aliën superieur in hun eigen films. Maar doordat ze hier hun gelijke in elkaar hebben gevonden is alle superioriteit verdwenen, en daarmee verliezen ze in mijn ogen hun status.

Want wat overblijft is een inwisselbaar actiefilmpje. Spannend is het nooit en van verhaal is geen sprake. Een hoopje soldaten en overlevenden met big guns nemen het op tegen zowel de Predator als de aliën. Het is dus kijken naar hoopjes vallende slachtoffers, die er gelukkig veel zijn. Helaas zijn veel scènes met de Predator en aliën te donker, of de camera schudt teveel of zoomt te ver in. Zo is er de helft van de tijd niet veel te zien.

Een paar lekkere moordscènes maar veelal een film vol met herrie en onduidelijke beelden.


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9716 berichten
  • 2375 stemmen

Wat leuker dan AVP eerlijk gezegd.

Minder dom gezever over tekens waar je verder toch geen ruk mee opschiet, weliswaar hier een hopeloze romance tussendoor, maar ik vond het minder storen. Leuk ook dat dit deel behoorlijk nietsontziend is, dat grietje gaat er gewoon hard aan en ze belanden godzijdank niet al zoenend in elkaars armen op het einde, geen eind goed al goed . Geen Predators die denken dat een mens ze ook maar ergens mee kan helpen, maar ze zijn hier gewoon om de Aliens en alles wat in de weg staat op te ruimen.

Maargoed verder wel behoorlijk slecht natuurlijk. De regisseur zal wel gedacht hebben dat je voor het creeeren van sfeer gewoon alle lichten moet uitzetten. Werkelijk geen gevecht is fatsoenlijk te volgen omdat het zo ongelofelijk donker is. Het acteerniveau is weer onwaarschijnlijk laag, en het slot is zo waanzinnig voorspelbaar. En dat AlienPredator cross-over ding sloeg ook alles. Was er ook gewoon ineens zomaar blijkbaar.

Prut, maar soms wel leuk. Vreemd dat deze nog een stuk lager scoort dan deel 1.

2*


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8586 stemmen

Een redelijke horror/actiefilm SF film...

Niet zo beste acteerwerk.....

Een vreselijke monster....

Een beetje donkere film...

Maar geen slechte film...

Wel een goede afloop...

Alien vs. Predator: Requim werd in 2008 genomineerd voor drie prijzen:

De Gouden Framboos voor slechtste excuus voor een horrorfilm

De Gouden Framboos voor slechtste prequel of vervolg

De MTV Movie Award voor beste gevecht.


avatar van boozebelly

boozebelly

  • 1428 berichten
  • 1908 stemmen

Na het eerste deel, die ik heb samengevat als "vermakelijke pulp", gisteravond maar eens dit tweede deel bekeken en die kan wat mij betreft ook in diezelfde categorie.

Klein voordeel van dit deel vind ik dat het zich in de bewoonde wereld afspeelt i.p.v. die ondergrondse tempel uit het eerste deel. Verder blijft het toch een simpel verhaaltje dat minstens net zo simpel is uitgewerkt. Ook dit deel kent gelukkig een vrij hoog tempo waardoor het nooit echt gaat vervelen.

Het viel mij ook op (zoals meerderen voor mij al aangaven) dat de belichting soms wel erg slecht was. Het was vaak te donker waardoor je Alien & Predator slecht kon zien.

Beiden leuk om een keer gezien te hebben, maar ze zullen bij mij niet meer op de kijkbuis verschijnen.

Ook dit deel krijgt van mij 2,5*


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11816 berichten
  • 3317 stemmen

Kom op, deel 2 van AvP was ook zeker wel vermakelijk hoor. Alleen konden ze de titel beter Aliens vs Pretator vs Humanity noemen. Ok, verhaal zit er dus ook totaal niet in en de hele film door is het gewoon aan een stuk door slachten, bloedvergeten, mensen die bevallen van een Alien, Predator die mensen aan zijn mes rijgt, spectaculaire explosieve actie waneer het leger word ingeschakeld en aan het einde een atoombom als enige redmiddel. Moet toch kunnen. De goregehalte is in de film trouwens ook erg hoor.

De film is kwa sfeer inderdaad erg aan de donkere kant en soms zie je helemaal niks en das nog best jammer. Maar de vele opbouwen zijn wel mooi en ik vind de bewoonbare wereld toch echt niet verkeerd gekozen. Dit keer van LA uit Predator 2 naar een een of ander dorp in Albama. Ook de bijde monsters zagen er weer machtig uit en het acteerwerk viel heus nog wel mee.

Maar verder zeker vermakelijk. Een goreliefhebber zal niet teleurgesteld zijn.

3,5*


avatar van Minotaures

Minotaures

  • 7810 berichten
  • 2536 stemmen

Momenteel houd ik de Aliens en Predator films nog bij.

Een flinke tijd geleden die gezien. Viel - zoals verwacht - erg tegen.

Special effects deugden af en toe niet, verhaal was niets en volkomen geen interessante personages, enkel om op gehakt en geschoten te worden. En zo ook meteen het acteren, ook niet te pruimen.

Aan de andere hand vond ik de Wolf Predator wel tof. Ze mochten nog wel een Predator 'sidekick' inzetten aangezien het helemaal nergens over ging. Maar de 1ste Predator uit 1987 blijft het meest stoerste. Aan de andere kant zagen de Aliens er soms niet uit, zelfs die hybride; de Predalien leek helemaal nergens op. Het heeft wel kenmerken van beide rassen, maar volkomen onnodig (kom ik weer op 'slechte verhaal' uit). En dan om te zwijgen over de beeld en camera. Er zijn een aantal plekken waar er in het donker gevochten moet worden, maar om dat als excuus te gebruiken om een beeld grootendeels te verduisteren?

Over de decors valt er niet veel te zeggen, behalve dat het natuurlijk overal 'toevallig' donker is. Met Predator 2 zijn sommige kijkers gewend van een groot stad, maar bij deze gaat het een stapje naar voren. Dit keer met meer slachtoffers en grotere schermutselingen.

Toch blijft er genoeg bruutheid en gore inzitten. Het laten bezwangeren van Aliens in zwangere vrouwen als voorbeeld. Er zijn ook een aantal nette kills, dan heb ik het over de Predator die een aantal Aliens om zeep helpt en geen 'toevoegingen' wat sommige overlevenden leverden.

Om het bij een halt uit te roepen was het einde voorspelbaar, slap en verlossend (als in dat het eindelijk afgelopen is).

De AvP-reeks kon me erg weinig interesseren en is in mijn mening hoogst zonde om te maken en gewoon puur om beide populaire buitenaardse rassen het uit te zien vechten (ook namens bekendheid van de AvP stripboeken).

Ongetwijfeld zal er een 3de deel aankomen, aangezien elke regi aan zulke troep er wat mee kan verdienen.


avatar van jipt

jipt

  • 3461 berichten
  • 3473 stemmen

Juist, Alien versus Predator, deel 2. Hadden ze beter Alienpredator versus Predator kunnen noemen want het grote gevecht is tussen een soort mutatie van een Alien met een Predator, je moet er maar op komen. Voor de rest gaat het over een lomp dorpje ergens in Amerika dat wordt geteisterd door deze beesten. Vond deze daadwerkelijk nog iets leuker dan deel 1. Zag er allemaal wat gelikter uit en was best bloederig. Actie was verder totaal geen grip op te krijgen en het hele plot over het dorpje draafde veel te lang door. Op een gegeven moment ging het niet eens meer over de monsters. Maar goed, halfje hoger dan deel 1, 1,5* dus, voor wat meer bloed en een wat leukere setting. Neig zelfs naar een 2*tje


avatar van dragonkhan

dragonkhan

  • 2 berichten
  • 141 stemmen

Dit deel vond ik gewoon echt slecht. Het verhaal sloeg nergens op.

0,5*


avatar van killerfreak

killerfreak

  • 846 berichten
  • 1066 stemmen

Was nog licht optimistisch na het zien van deel 1 (nuja, je mag natuurlijk niet té veel verwachtingen hebben), maar na het zien van dit deel is duidelijk waarom er geen 3de deel is gekomen. Schandalig dat deze is uitgebracht want de film schort langs alle kanten, zowel op sfeer, acteertalent of surroundings. En nee, enkele aliens of predators in beeld brengen is dan niet meer voldoende...

2*


avatar van baspls

baspls

  • 4118 berichten
  • 1673 stemmen

Meh... Een mix maken van het Alien- en Predator-universum slaat nergens op.
Het is ongeveer het zelfde als je Star Wars vs Star Trek tot een film zou maken.

Belabberd acteerwerk. Ik snap niet dat je je niet zou schamen om in zo'n film te spelen of als regisseur dat je met zulke b-acteurs werkt. Al moet ik toegeven dat die actie van Kristen Hager erg goed was.

Het verhaal slaat nergens op. Een mix tussen Aliens en Predators? En ze houden zich niet aan de "regels"; zo doden Predators geen ongewapende mensen en kan een Alien niet rechtstreeks andere aliens via de mond in mensen parasiteren.

Je ziet de aliens ook nergens echt goed. De gevechts-scènes zijn erg donker dus moeilijk te zien. Erg veel CGI maar erg nep was deze ook weer niet.

Het is ook een beetje een raar einde. En alleen al omdat die blonde het niet overleefd is het voor mij geen happy end.


avatar van VincentL

VincentL

  • 1117 berichten
  • 642 stemmen

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem

De saga gaat voort. Na een goed deel 1, matig deel 2, gewoon deel 3 had ik gehoopt dat dit 4e deel met Predators weer eens in de smaak zou vallen. Helaas is niets minder waar. Een uur en veertig minuten naar een zwart scherm staren was waarschijnlijk vermakelijker, en je zag net zo veel.

Het verhaal komt echt bijzonder traag op gang. Al vier delen lang zit je het eerste uur te kijken naar hoe de Aliens zich manifesteren, of hoe mensen er achter proberen te komen wat de predator is. De Strause broers hadden dit zeker achterwegen mogen laten, en direct met de actie moeten beginnen. Het gaat zo verdomde traag allemaal... Vervolgens valt de actie tegen, en volgen we een groep vluchtelingen die tegen Aliens vechten; oh ja, af en toe komt de Predator er ook nog even in voor. De actie is dan op zijn zachtst gezegd matig. De gevechten zien er vrij goedkoop uit en de Predien, of Alieator spande de kroon. Tot slot zwabbert de film een beetje tussen actie en horror in. Het heeft een klein beetje van beide, en weet de hele tijd niet wat het nou eigenlijk wil...

Over het acterend vermogen wil ik niet veel woorden vuil maken. Zoals elk deel zijn het vooral veel acteurs die hun best doen, maar er weinig van weten te maken. Hier is dat ook weer overduidelijk het geval. De best acterende waren dan misschien nog wel de Aliens. Zij wisten niet veel fouts te zeggen, en hielden zich strak aan hun rol. Een beetje gillen kan iedereen wel.

Het visuele aspect daarentegen wil ik wel graag even in het zonnetje zetten. Dan wordt er tenminste nog iets van de film zichtbaar, want nadat de stroom was uitgevallen heb ik er amper nog wat van kunnen volgen. Het duurde minuten voor ik doorhad wie wie was - helemaal toen de Prediens erbij kwamen kijken - en in de - vrij belabberde - actiescènes raakte je de draad geheel kwijt. Tevens is de Predator vrij old-school. Een beetje zoals in 1987. Ook de CGI van de Aliens doen niet veel onder voor hun voorganger in 1979. Jongens wat was dat slecht. Ook dat had beter moeten zijn.

Verreweg het minste deel van de reeks. Zowel voor een horror - hij is niet eng - en voor een actiefilm - er is te weinig doorlopende actie - is hij zwaar onder gemiddeld. Niets gezien is niets gemist, dat is mijn devies.

1*


avatar van AC1

AC1

  • 5775 berichten
  • 909 stemmen

Und3rdog schreef:

Het acteer werk is niet denderend en het verhaal is ook een beetje aan de suffe kant maar mensen willen predator vs aliens aktie zien en worden met deze film op hun wenken bedient.

Gezien het universele slechte ontvangst van deze film was "Predator en Aliens in aktie zien" voor heel veel mensen blijkbaar toch niet voldoende, Und3rdog. Misschien dat er toch ook nog mensen zijn die stijl, gevatheid en intelligentie op prijs kunnen stellen?


avatar van thoyouknow1980

thoyouknow1980

  • 171 berichten
  • 172 stemmen

Ik vind deze toch wel weer leuk hoor,genoeg actie en vertier

De donkere stukken zijn inderdaad aanwezig maar het word nergens echt vervelend.

Verder is de spanning wel aanwezig,en zien de xenomorphs er weer bruut uit