Transformers (2007)
Genre: Actie / Sciencefiction
Speelduur: 144 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Michael Bay
Met onder meer: Shia LaBeouf, Megan Fox en Josh Duhamel
IMDb beoordeling:
7,1 (712.523)
Gesproken taal: Spaans en Engels
Releasedatum: 4 juli 2007
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Bekijk via NLZIET
Bekijk via SkyShowtime
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Transformers
"Their war. Our world."
Heel lang geleden was er een oorlog op de planeet Cybertron, tussen de Autobots en de Decepticons. Vele jaren later, op de planeet Aarde, koopt de jonge Sam Witwicky zijn eerste auto en komt tot de ontdekking dat het de Autobot Bumblebee is. Deze is er om Sam te beschermen, aangezien Bumblebee niet de enige Transformer is die op Aarde is gekomen. Ook de Decepticons zijn op Aarde en beginnen het Amerikaanse leger aan te vallen. Als Sam en zijn vriendin Mikaela dan ontdekken dat het leger van plan is zowel de vijandige Decepticons als de vredelievende Autobots te vernietigen, proberen ze een nieuw plan te bedenken om de Decepticons te stoppen.
Externe links
Acteurs en actrices
Sam Witwicky
Mikaela Banes
Bumblebee (stemrol)
Optimus Prime (stemrol)
Megatron (stemrol)
Captain Lennox
USAF Tech Sergeant Epps
Starscream (stemrol)
Maggie Madsen
Glen Whitmann
Reviews & comments
shappy1010
-
- 21 berichten
- 12 stemmen
houd het inderdaad maar bij de tekenfilms die zijn inderdaad" realistischer" zijn er films die jij wel vermakelijk vindt bv:my little pony etc....
Hey pas op he, "My little pony 2: War on little hooves" Was wel een meesterwerkje hoor.
sportfan27
-
- 385 berichten
- 294 stemmen

First Angelus
-
- 127 berichten
- 317 stemmen
Goed, ten eerste snap ik totaal niet waarom deze film in godsnaam een gemiddelde van 4 heeft. Het zal wel liggen aan het feit dat eerst de 'die hard' fans hem hebben gezien, snel stemmen en niet anders kunnen of durven dan hem hoog te stemmen, of het nu uit pure nostalgische overwegingen is (en dus de gedachte aan 'betere tijden') of uit pure angst dat die ene fan die hem niet goed vond, wordt afgerekend door de andere fans.
Hoe dan ook, voor mij gaat het bovenstaande dus niet op.
Deze film is een smet, nee, een beschamende en belachelijke anomalie van formaat voor de comic-movie-transition.
Wie zet nu Michael Bay op zo'n project, for Pete's sake? Michael, frakking, Bay, of ALL people. Deze mens kan nog niet eens een degelijke soundtrack opleggen om een zeker emotioneel effect te krijgen en kan geen enkele close-up nemen zonder een lensflare. Seriously, Michael Bay should be trialed, quartered and hanged for his sins and crimes against the moviebusiness, want hij is er in geslaagd om een volledig nostalgisch verhaal kapot te maken.
Ik neem vanaf nu echt geen enkele blockbuster nog serieus, want blijkbaar is het tegenwoordig enkel nog nodig om een film te vullen met mindblowing action and special effects, zonder enig eerbied voor een degelijke soundtrack of storytelling, whatsoever. En om het plaatje compleet te maken: de mensen slikken dat ook nog en kijken niet verder.
Allee, je gaat me nu toch niet zeggen dat de overgangen tussen en de keuze van onderbouwende soundtracks respectievelijk goed of gepast was? In een tijd waar zoveel mogelijkheden zijn, dan ga je toch in godsnaam niet Linkin Park met hun nieuwste nummer promoten? Ik denk nu maar aan de eerste ontmoeting van Sam met een Decepticon (de politiewagen). Bij het wegspurten van hem en z'n vriendinnetje in Bumblebee komen ze uit een rookwolk gereden. Zonder enige aanleiding of muzikaal gevoel wordt het vorig nummer blandly afgebroken en wordt er een stevig, ordinair rocknummer ingepropt. Maar... waarom? En met welk lef? Is het weinige respect dat er nog was voor enige coherentie dan echt volledig opgebruikt?
Ok, ik geef toe, de CGI was afgelikt en mooi. Ik ben het daar compleet mee eens. De Autobots hadden nog enige nostalgische waarde qua outfit en de Decepticons konden er nog goed mee door.
Maar ja, dat is dan ook het enige wat Bay en consoorten kunnen: proberen je oogballen en trommelvliezen er uit te blazen door middel van veel "boembang"-effecten, veel vuur en veel snelheid.
Dan ga je denken over de noodzakelijkheid van zo'n stijl. Want de enige reden waarom dit zou moeten zijn, is het feit dat hij z'n gebreken probeert te versmoezen en te onttrekken aan ons (al dan niet objectief) oog.
Over het erbarmelijke acteerwerk en het 'I'm so pretty, but bad'-effect van de vrouwelijke tegenspeelster zullen we maar zwijgen zeker?
Ik zweer jullie bij God, dit is de laatste keer dat ik Michael Bay op basis van een trailer het voordeel van de twijfel geef.
1,5*
Mug
-
- 13981 berichten
- 5969 stemmen
Goh, juist die trailer deed mij al besluiten deze film over te slaan in de bioscoop, ook al keek ik uit naar de film wegens jeugdsentiment. Niets, maar dan ook niets wat ik zag, deed mij denken aan 'vroeger'. De vriend die naast me zat dacht er overigens precies hetzelfde over.
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
First Angelus
-
- 127 berichten
- 317 stemmen
wow, dan moet je wel een heel erg scherp oog hebben.
By the way, nog een kleine toevoeging/respons: Michael Bay neemt zichzelf juist veel te serieus. Als hij zich niet serieus zou nemen, dan zou er nog veel 'wiggle'-ruimte zijn waarin de kijker zich zou kunnen bewegen.
Dit, dit is gewoon veel te serieus.
sportfan27
-
- 385 berichten
- 294 stemmen
Dit, dit is gewoon veel te serieus.
zit zojuist een intervieuw te lezen in de veronica gids van komende week met mr bay en daarin zegt ie zelf het tegenover gestelde.
''Er word vaak opvallend hatelijk op je films gerageerd. Heb je enig idee hoe dat komt ?''
'' ik weet het niet ,misschien houden die mensen niet van lol maken ''
Niet dat de V-gids zo betrouwbaar is maar toch .... 
fctdriene
-
- 9 berichten
- 0 stemmen
shappy1010
-
- 21 berichten
- 12 stemmen
Deed je dat dan? Ik denk dat jou betoog een dieper probleem of onderwerp raakt. Dat is n.m.l. precies hetzelfde wat er er met de muziekindustrie aan de hand is. Qua films en muziek is alles nu al zo'n beetje uitgeprobeerd , gemaakt en verfilmd. Als we nu slow motion bullets zien denken we ah nee nie weer he..Terwijl we het bij The Matrix fantastisch vonden. Zelfs Lord of the Rings is gebaseerd op een boek van meer dan een halve eeuw oud.
De inspiratie van Hollywood is op en dat was te verwachten, en dat ligt aan een steeds verwender wordende publiek en aan het individualisme die het internet met zich mee heeft gebracht. Er kan geen film gemaakt meer worden of er zijn altijd weel legio mensen te vinden op allerlei forums die het afzeiken (maar wel naar de bios gaan). Consumenten laten meer van zich horen en dat lijkt wel een soort onzekerheid te veroorzaken daar in Californië. Ik zie ze allemaal al staan in een grote arena: Michael Bay, Spielberg, George Lucas, Ridley Scott, schreeuwend: "Are you not entertained? Are you not entertained?"
Vroeger was alles nu eenmaal beter.
JenZs
-
- 9 berichten
- 49 stemmen
vond het een erg goede film
normaal gesproken vind ik aan dit soort films nooit wat aan maar deze vond ik erg goed.
MaNiAc E
-
- 154 berichten
- 413 stemmen
Ongelofelijk hoge score voor deze boutfilm die iedere mogelijkheid tot nostalgie laat liggen. De hele film komt over alsof ze de makers van de powerrangers 50 miljoen budget gegeven hebben voor een superlange aflevering.
Waarom is deze film verder nog slecht:
- hele flauwe humor
-actie is zeer slecht in beeld gebracht
-typische mchael bay bagger
- waar is de transformers soundtrack gebleven?
-superdom script
- alleen optimus prime was herkenbaar en gebaseerd op cartoon
Dude die gasten hebben gedaan wat ze konden ik ben een dag 1 TF fan deze film was gewoon voor wat het was goed, een blockbuster een zomerhit.
Je kan niet aankomen met de vierkante figuten van de jaren 80 daar kom je niet mee weg anders was de film helemaal aan gort geschoten als ze dat deden. Verder moet je niet verwachten hoogstaande verhaallijnen in zitten, zoals ik al zei sloppy camera work. Waarom omdat het Bay zijn stijl is om alles altijd maar weer zo in beeld te brengen.
Deze TF film moet je niet verwachten dat bumblebee weer een kever is logisch dat ze voor een updated version gaan.
CGI kon opsommige plekken beter maar alles paste wel bij elkaar en dat was het belangrijkste. Ze hebben gewoon een redelijk goede Hollywood film gemaakt. En ja zoals altijd laat dat ook te wensen over.
Je powerrangers vergelijking is echt bullshit eerste klas, de machines vechten in een stad dus dat staat gelijk aan mechazord of whatever rampage film"? nee.
Nostalgie waren de momenten dat ze dingen zeiden die voor kwamen uit de cartoon. Momenten waar prime vs Megatron gaat vechten.
Wat wilde iedereen dan recycelde 80tees televisie afleveringen? die waren kwa verhaal ook niet hoogstaand.
Wil wel eens weten wat iedereen dan verwachtte? van een Hollywood film. Deze zogenaamde bagger gaat mooi wel ver voorbij Spiderman 3 en heeft een hoop laten zien dat het toch ook wel kan allemaal belooftes nakomen.
*Joly*
-
- 351 berichten
- 0 stemmen
In het begin een beetje saai maar voor de rest een leuke film
goeie acteerwerk alleen Megan was wat minder
5.0
MrDN
-
- 41 berichten
- 377 stemmen
Goed, ten eerste snap ik totaal niet waarom deze film in godsnaam een gemiddelde van 4 heeft. Het zal wel liggen aan het feit dat eerst de 'die hard' fans hem hebben gezien, snel stemmen en niet anders kunnen of durven dan hem hoog te stemmen, of het nu uit pure nostalgische overwegingen is (en dus de gedachte aan 'betere tijden') of uit pure angst dat die ene fan die hem niet goed vond, wordt afgerekend door de andere fans.
Hoe dan ook, voor mij gaat het bovenstaande dus niet op.
Deze film is een smet, nee, een beschamende en belachelijke anomalie van formaat voor de comic-movie-transition.
Wie zet nu Michael Bay op zo'n project, for Pete's sake? Michael, frakking, Bay, of ALL people. Deze mens kan nog niet eens een degelijke soundtrack opleggen om een zeker emotioneel effect te krijgen en kan geen enkele close-up nemen zonder een lensflare. Seriously, Michael Bay should be trialed, quartered and hanged for his sins and crimes against the moviebusiness, want hij is er in geslaagd om een volledig nostalgisch verhaal kapot te maken.
Ik neem vanaf nu echt geen enkele blockbuster nog serieus, want blijkbaar is het tegenwoordig enkel nog nodig om een film te vullen met mindblowing action and special effects, zonder enig eerbied voor een degelijke soundtrack of storytelling, whatsoever. En om het plaatje compleet te maken: de mensen slikken dat ook nog en kijken niet verder.
Allee, je gaat me nu toch niet zeggen dat de overgangen tussen en de keuze van onderbouwende soundtracks respectievelijk goed of gepast was? In een tijd waar zoveel mogelijkheden zijn, dan ga je toch in godsnaam niet Linkin Park met hun nieuwste nummer promoten? Ik denk nu maar aan de eerste ontmoeting van Sam met een Decepticon (de politiewagen). Bij het wegspurten van hem en z'n vriendinnetje in Bumblebee komen ze uit een rookwolk gereden. Zonder enige aanleiding of muzikaal gevoel wordt het vorig nummer blandly afgebroken en wordt er een stevig, ordinair rocknummer ingepropt. Maar... waarom? En met welk lef? Is het weinige respect dat er nog was voor enige coherentie dan echt volledig opgebruikt?
Ok, ik geef toe, de CGI was afgelikt en mooi. Ik ben het daar compleet mee eens. De Autobots hadden nog enige nostalgische waarde qua outfit en de Decepticons konden er nog goed mee door.
Maar ja, dat is dan ook het enige wat Bay en consoorten kunnen: proberen je oogballen en trommelvliezen er uit te blazen door middel van veel "boembang"-effecten, veel vuur en veel snelheid.
Dan ga je denken over de noodzakelijkheid van zo'n stijl. Want de enige reden waarom dit zou moeten zijn, is het feit dat hij z'n gebreken probeert te versmoezen en te onttrekken aan ons (al dan niet objectief) oog.
Over het erbarmelijke acteerwerk en het 'I'm so pretty, but bad'-effect van de vrouwelijke tegenspeelster zullen we maar zwijgen zeker?
Ik zweer jullie bij God, dit is de laatste keer dat ik Michael Bay op basis van een trailer het voordeel van de twijfel geef.
1,5*
Niet iedere film kan perfect zijn.
MWX
-
- 341 berichten
- 1885 stemmen
Na aanleiding van het succes van deze film zijn er al meer verfilmingen aangekondigd over 80's tekenfilm series bijv. Thundercats, G.I. Joe en Masters Of The Universe (ja deze was ooit al eens verfilmd ja).
nu hoop ik ook dat ze M.A.S.K. niet overslaan
MaNiAc E
-
- 154 berichten
- 413 stemmen
@MWX ik hoop van niet want daar heb ik echt geen trek in real life action films van series......
Crazy~Dutchman
-
- 223 berichten
- 253 stemmen
Allee, je gaat me nu toch niet zeggen dat de overgangen tussen en de keuze van onderbouwende soundtracks respectievelijk goed of gepast was? In een tijd waar zoveel mogelijkheden zijn, dan ga je toch in godsnaam niet Linkin Park met hun nieuwste nummer promoten? Ik denk nu maar aan de eerste ontmoeting van Sam met een Decepticon (de politiewagen). Bij het wegspurten van hem en z'n vriendinnetje in Bumblebee komen ze uit een rookwolk gereden. Zonder enige aanleiding of muzikaal gevoel wordt het vorig nummer blandly afgebroken en wordt er een stevig, ordinair rocknummer ingepropt. Maar... waarom? En met welk lef? Is het weinige respect dat er nog was voor enige coherentie dan echt volledig opgebruikt?
Ik zweer jullie bij God, dit is de laatste keer dat ik Michael Bay op basis van een trailer het voordeel van de twijfel geef.
1,5*
Waar maak je je druk om ?
De actie spat van je scherm af in een CGI kwaliteit waar je 10 jaar geleden slechts van kon dromen.
En jij maakt je druk om een nummer wat al dan niet te snel wisselt om het tempo en de spanning in de film wat op te schroeven.
Lekker wegblijven uit de bios bij zulke films, en alleen nog maar drama's kijken is mijn advies.
Ben je verzekerd van een saai verhaal, maar een prachtige soundtrack. ZzZzZzZz
shappy1010
-
- 21 berichten
- 12 stemmen
Zo langzamerhand begint hier zich een aardige strijd te ontketenen tussen de kriticons en positiviebots
MaNiAc E
-
- 154 berichten
- 413 stemmen
Shappy dat valt wel mee maar denk dat teveel mensen blijven kijken naar hoe de oude TF serie was. Maar doe glorie kunnen ze toch niet evenaren. In de tussen tijd zijn films fans ook steeds kritischer geworden. Film fans verwachten ook een bepaalde standaard en niet alleen het voort borduren op wat er was 20jaar geleden....
Ik vind het persoonlijk gewoon niet slecht wat ik zag ja genoeg op en aanmerkingen erop als TF fan zijnde maar dit soort dingen moet je los laten zeker als het een Hollywood film betreft.
sportfan27
-
- 385 berichten
- 294 stemmen

deze moet zeker in de top 250 van klassieke posts !!!

Er zijn duidelijk wat mensen met de verkeerde instelling naar deze film gegaan.
Hij is precies zoals de trailer ze doet vermoeden maar toch gaan ze erheen om vervolgens de hele handel af te branden. Ga voortaan dan niet , scheel een hoop ergenis vermoed ik zo .....
Quentin
-
- 10202 berichten
- 8556 stemmen
Slechtse film van het jaar; waarin negers blijkbaar alleen kunnen schreeuwen en schelden. Zoals we ondertussen gewend zijn van Michael Bay is het camerawerk natuurlijk potsierlijk en om hoofdpijn van te krijgen. Vervelende 'humor' en cast maken het dieptepunt van 2007 compleet. 1*
martinstegenga
-
- 97 berichten
- 1026 stemmen
Joehoe, hij heeft tot nu toe wel 4* hoor... Omg. En Michael Bay bakt er niks van?? Wtf, serieus dat slaat echt nergens op. Hij heeft zeer goeie actiefilms...
Quentin
-
- 10202 berichten
- 8556 stemmen
Joehoe, hij heeft tot nu toe wel 4* hoor... Omg.
dus?
Buiten zijn eerste twee films, die toch ook al matig waren, heeft hij alleen maar verschrikkelijke misbaksels afgeleverd. Misschien dat hij inderdaad wat goede actiefilms in zijn bezit heeft op dvd, maar zelf heeft hij er nog nooit een gemaakt.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Dat gemiddelde zakt nog wel, veel fanboys gaan gelijk massaal naar de bios. Daarna volgen de ordinary movie watchers, die het overall veel slechter zullen beoordelen.
magnolia nr.1
-
- 12 berichten
- 102 stemmen
ZO overweldigend heb ik een film nog nooit over me heen zien komen. Spectaculairder kan niet! Sommige stukken waren zo onrealistisch, maar zo niet irritant. Echt een lust voor het oog. Maar laten we het daar dan ook bij houden.
En voor de transformerhaters: Je moet je verstand op 0 zetten en hem, in de bios uiteraard, ervaren. Genieten!
MrDN
-
- 41 berichten
- 377 stemmen
dus?
Buiten zijn eerste twee films, die toch ook al matig waren, heeft hij alleen maar verschrikkelijke misbaksels afgeleverd. Misschien dat hij inderdaad wat goede actiefilms in zijn bezit heeft op dvd, maar zelf heeft hij er nog nooit een gemaakt.
Waarom vindt iedereen zijn films bagger. De films die hij maakt zijn geen meesterwerken maar zijn gewoon leuke films om een avondje naar te kijken
JSK
-
- 22 berichten
- 20 stemmen
Slechtse film van het jaar; waarin negers blijkbaar alleen kunnen schreeuwen en schelden. Zoals we ondertussen gewend zijn van Michael Bay is het camerawerk natuurlijk potsierlijk en om hoofdpijn van te krijgen. Vervelende 'humor' en cast maken het dieptepunt van 2007 compleet. 1*
Michael Bay heeft camerawerk waar je hoofdpijn van krijgt ???!!!...
Als je alleen maar van standaard saaie film's houd moet je hier gewoon niet naar kijken toch ?
Had je een rustige film met veel verhaal verwacht ?
Moet je je toch eens concentreren op de trailers.
Quentin
-
- 10202 berichten
- 8556 stemmen
Michael Bay heeft camerawerk waar je hoofdpijn van krijgt ???!!!...
Als je alleen maar van standaard saaie film's houd moet je hier gewoon niet naar kijken toch ?
De geforceerde dynamiek in het camerawerk van Bay's films vervelend vinden is wat anders dan van saaie films houden. Ik zie graag een actiefilm, maar dat moet ze wel goed gemaakt zijn.
sportfan27
-
- 385 berichten
- 294 stemmen
zegt iemand die hem niet gezien heeft...... 
stel je eens voor, zit je hem over een paar maanden thuis te kijken, is ie ineens heel leuk . (als je inmiddels door alle berichten hier niet stiekem tussen de ''nerds'' gaat zitten in de bios) 
wat een kortzichtig onzin verhaal weer , maar daar heb jij patent op . 
Mad Man Mundt
-
- 300 berichten
- 3804 stemmen
Net in de Bios gezien, vol verwachting en nostalgie. Ik wist al Michael Bay, dus dat zal wel actie ipv verhaal worden, maar daar was ik klaar voor en met deze CGI effecten wilde ik ook niets anders.
En zelfs daarin stelt Bay teleur... Wat een buttfilm zeg, echt niet te geloven! Bay is de slechtste regisseur die ik ken (op Uwe Boll na).
Armageddon is de enige film waarbij ik ooit in de bios in slaap ben gevallen (The Island ging nog wel, maar verzandde na een half uur ook in standaard achtervolgingen).
Zo ook bijna bij Transformers, de eerste helft, met overdreven kinderachtige en slechte humor, is nog het leukste van de hele film. Als de tweede helft eindelijk de beloofde fights en actie voorschooteld is het camera werk en montage zo slecht dat van de vette fx niks overblijft dan warrige flitsen van overblingend metaal, tussen de ontploffingen door.
Ik had echt een open mind voordat ik ging en uit jeugd sentiment (heb nog steeds alle eps op video) was ik bereid alle mindere dingen aan de flick te accepteren, maar ondanks dat is er echt niks wat me heeft kunnen boeien aan deze franchise-uitmelk-formule-film
waarvan ze wisten dat de fans toch wel zouden komen.
Echt de laatste Bay film die ik ooit zal kijken! 1* 
Pre- en sequels

Bumblebee
2018
174 reacties

Transformers: The Last Knight
2017
221 reacties

Transformers: Age of Extinction
2014
465 reacties

Transformers: Dark of the Moon
2011
1.269 reacties

Transformers: Revenge of the Fallen
2009
2.301 reacties
Gerelateerd nieuws

Alle 'Transformers'-films verdwijnen van Netflix. Grijp je laatste kans op een kijkmarathon

Netflix voegt komende maand deze ijzersterke films toe aan het aanbod

'Transformers' enige film waarbij Stephen King de bioscoop uitliep

Deze vijf sterke titels verdwijnen zeer binnenkort uit het Netflix-aanbod
Bekijk ook

Avatar
Fantasy / Avontuur, 2009
12.756 reacties

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Fantasy / Avontuur, 2003
2.278 reacties

The Bourne Ultimatum
Thriller / Actie, 2007
1.046 reacties

Toy Story 3
Animatie / Komedie, 2010
864 reacties

Rush: Beyond the Lighted Stage
Documentaire / Muziek, 2010
21 reacties

Jurassic Park
Avontuur / Sciencefiction, 1993
1.344 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









