• 15.752 nieuwsartikelen
  • 178.092 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.015 gebruikers
  • 9.372.496 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hellraiser: Hellworld (2005)

Horror | 90 minuten
2,29 283 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Rick Bota

Met onder meer: Doug Bradley, Katheryn Winnick en Lance Henriksen

IMDb beoordeling: 4,2 (14.219)

Gesproken taal: Frans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hellraiser: Hellworld

"Evil Goes Online."

Vijf vrienden zijn fervente spelers van het Hellraiser-computerspel Hellworld. Ze worden op een dag voor een Hellraiser-party uitgenodigd die georganiseerd is door de "Hellworld.net"-website. Maar wat ze niet weten is dat ze tijdens de spelen een virtuele poort hebben geopend...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Justice4All

Justice4All

  • 2152 berichten
  • 457 stemmen

Asjeblief, hier heb is ie dan, vervolg van: "Hellraiser: Deader"


avatar van Yak

Yak

  • 4950 berichten
  • 829 stemmen

Computerspelparty? Het zou toch over een videoband gaan?


avatar van Justice4All

Justice4All

  • 2152 berichten
  • 457 stemmen

Yak schreef:

Computerspelparty? Het zou toch over een videoband gaan?

FF veranderen KOS/KAP


avatar van Goodfella

Goodfella

  • 5091 berichten
  • 4875 stemmen

Arme Lance Henriksen, die zal zich toch ooit wel iets anders hebben voorgesteld bij z'n acteercarrière.


avatar van DarkFocus

DarkFocus

  • 5 berichten
  • 0 stemmen

Sja, voordat we hem hierin zien zien we hem eerst nog in Alien vs. Predator als de originele bouwer van de Lance-Henriksen-Bischop-robots die in de eerder uitgebrachte Alien-films zaten.

Je merkt ook duidelijk dat Clive Barker niet meer betrokken is. Ook Clive Barker heeft er genoeg van geloof ik.

"...Clive Barker, creator, writer and director of the first two Hellraiser movies, is writing the definitive death scene of Pinhead."

Bron: http://www.darkfocus.com/index...

Op zich wel weer leuk dat The Chatterer weer meedoet. Toch altijd weer een klein hoogtepuntje naast de scenes waar Pinhead daadwerkelijk in zit. (meestal niet meer dan 10 minuten).

Chatterer en Pinhead in Hellworld fotootje:

http://www.darkfocus.com/index...

: )


avatar van Frantic01

Frantic01

  • 163 berichten
  • 215 stemmen

deader zou toch eerst uitkomen???? waneer komt deze dan???


avatar van Chainsaw

Chainsaw

  • 8845 berichten
  • 3576 stemmen

avatar van Wizz-art

Wizz-art

  • 53 berichten
  • 52 stemmen

Deze komt uit in september in de usa natuurlijk eerst.


avatar van moviefreak#1

moviefreak#1

  • 14390 berichten
  • 25163 stemmen

Hoe kan het dat nu al vijf mensen dit hebben gezien ? Ik zie zelfs al een stem die een jaar oud is ... voor zover ik het kan inschatten is de voorganger van deze film pas een paar weekjes uit


avatar van Wizz-art

Wizz-art

  • 53 berichten
  • 52 stemmen

6 September a.s. komt ie uit in de usa.


avatar van stan

stan

  • 4649 berichten
  • 1288 stemmen

Niet nog zo en film he


Zag je in Deader Pinhead en zijn compagnies 10 seconden is het nu warempel 15 seconden!! Het is gewoon triest om te zien dat ze de hele Hellrasier saga hebben vern**kt!! Ik geef het een 2.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Maar Deader had wel veel meer sfeer.

Dit is echt bagger. Gaat eigenlijk niet eens meer over het hele Hellraiser gebeuren, gezien meer dan de helft fake is.

Aardige sets dat wel, maar daarmee is het meeste gezegd. Slecht acteerwerk, flauw deathscenes, weinig sfeer, geen spanning ... maar een screamhorrortje, dan een sfeervolle gory Hellraiser film.

Ben op zich best fan van de reeks, maar dit slaat echt nergens op. 1*


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6988 berichten
  • 9782 stemmen

Iets beter dan Hellraiser:Deader, maar het houdt wederom niet over. Het verhaal zit aardig in elkaar, maar het amateuristische akteerwerk en de saaie cameravoering zorgen voor een goedkoop gevoel dat de serie nu net niet nodig heeft. Stoppen met de reeks, zou ik zeggen, maar dat schreeuwen de fans al vanaf deel drie.


avatar van whimp

whimp

  • 128 berichten
  • 317 stemmen

Jammer, deze serie gaat juist over de scenes waar de demonen uit de hell onschuldige tieners aan het zijn vermoorden. Iedere keer weer op een andere originele wijze maar dat was na deel 5 al afgelopen, daarna was het eigenlijk herkauwen. Nu ik deze ook gezien heb ben ik wel uitgekauwd. 2,5*


avatar van Magnum44

Magnum44

  • 12 berichten
  • 54 stemmen

Mwah, zo slecht vond ik hem niet, lekker verhaal, best wel spannend, als je hem plaatst in de Hellraiser serie, ok dan is ie wat minder, maar vond hem toch de moeite waard.

Zit wel een lekkere opvallende fout in.

Het kenteken van de auto waarmee ze naar Hellworld gaan, eerst is ie Roemeens (ofzo) en bij aankomst Amerikaans.

Verder toch nog 3 sterretjes***


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Jonge jonge, de slechtste in de hele reeks als je het mij vraagt. Je ziet al zo weinig van de cenobites, blijken ze 99% van de film nog nep te zijn ook.
Slecht acteerwerk, waardeloze muziek, verschrikkelijke momenten (die karatetrap, kom op man) . Al die elementen helpen niet echt. Verhaaltje is enigszins nog leuk bedacht maar niet goed genoeg voor een Hellraiser film. 1,5*


avatar van royj

royj

  • 55 berichten
  • 71 stemmen

Veel leuker als Deader, zeker niet de slechtste in de reeks (denk aan het deel in de ruimte en deader).

Het verhaaltje is redelijk met een aantal redelijke scenes.

Ik snap niet dat the devil's rejects ruim 3 sterren krijgt en deze maar 2.

Het is niet echt een hellraiserfilm (het verhaal had verteld kunnen worden zonder pin-head en companen), maar zeker het kijken waard

2,5*


avatar van witbruintje

witbruintje

  • 97 berichten
  • 36 stemmen

DIt moest er niet bij.En de foto trekt ook al op niks.Dit bekijk ik zelf niet eens.


avatar van Chainsaw

Chainsaw

  • 8845 berichten
  • 3576 stemmen

Ja hoor, daar gaan we weer! Hellword is inmiddels nummertje acht van de Hellraiser reeks en meteen veruit de slechtste van de hele serie. Wat een zielig zooitje bij elkaar, het moet toch niet veel gekker worden.

Alle ingrediënten die deel 5, 6 en 7 wisten te verzieken zijn ook hier dubbel en dwars aanwezig en er zijn zelfs wat nieuwe irritatie-verwekkende elementen bijgekomen. Personages, die zo ééndimensionaal als de pest zijn, een plot dat niet vervelender kan en een sfeer dat niet meer dan waardeloos te noemen is. Op zo'n beetje alle opzichten is deze 'horrorfilm' dan ook grandioos mislukt.

En waar onze cenobite Pinhead in de vorige drie delen nog wel een beetje een lichtpuntje in de duisternis was, vervult hij in deze film gewoon een klein cameo-optreden. En ook nog een hele slechte, want hij voegt niets toe aan de film en weet met geen enkele one-liner te komen. Erg jammer dat zo'n personage in zo'n rotfilm moet zitten, hij verdient toch duidelijk beter.

En Rick Bota moet voortaan maar gewoon netjes uit de buurt blijven van alles wat met Hellraiser te maken heeft, hoewel de schade nu al te groot lijkt. Ik hoop dan ook dat Barker zich ooit nog eens gaat bemoeien met een eventueel laatste Hellraiser project en dan doen we allemaal net of Inferno, Hellseeker, Deader en deze rampzalige Hellworld nooit gemaakt zijn.

Eén hele kleine ster voor dit prul.


avatar van pompoen

pompoen

  • 347 berichten
  • 184 stemmen

Harde woorden, maar wel terecht.

Als het niet beter is dan inferno, hellseeker en deader, dan denk ik dat ik wel kan wachten om hem te bekijken.


avatar van BS

BS

  • 853 berichten
  • 673 stemmen

Ik had het mischien iets genuanceerder gezegt als Chainsaw maar hij heeft wel gelijk.Tja, niet dat het een hele slechte film is ... maar het is gewoon geen HellRaiser!

ik hou het op 2 sterren


avatar van pinhead-fan

pinhead-fan

  • 72 berichten
  • 56 stemmen

een zeer slechte film.Pinhead komt er bijna niet in voor

en dat is zeer slecht.rick bota bemoei je niet met de hellraiser-reeks please


avatar van Ash Krueger

Ash Krueger

  • 90 berichten
  • 0 stemmen

ik heb hem weliswaar nog niet gezien, maar zouden jullie me toch even kunnen uitleggen wat jullie bedoelen met dat de cenobites nep zijn?


avatar van pinhead-fan

pinhead-fan

  • 72 berichten
  • 56 stemmen

van rubber gemaakt. je ziet het zo.Ook bij hellseekr was dit al het geval


avatar van DOA

DOA

  • 66 berichten
  • 106 stemmen

Pff wat een begger-film. Past totaal niet in de hellraiser-reeks. Pinhead heeft een te kleine rol en... laat maar meer woorden wil ik niet verspillen aan deze film! 0,5* simelweg omdat er werkelijk niets goed aan deze film is!


avatar van pinhead-fan

pinhead-fan

  • 72 berichten
  • 56 stemmen

Of ze zouden doug bradley vervangen door een frissere verschijning die wat trucjes kan ofzo


avatar van pinhead-fan

pinhead-fan

  • 72 berichten
  • 56 stemmen

In de extras van inferno kon je zien in een interview met Doug dat hij liever de judge speelt. Maar is dat dan niet beter zoals james bond ofzo om hem te vervangen? dan kan die vervanger weer meer op de set komen. of natuurlijk is er ook nog een andere oplossing. Rick bota buitenzetten zoals chainsaw al zei. Want de filmen (en dat zijn er maar weinig) die hij heeft gemaakt buiten de hellraiser-serie zijn ook niet zo prachtig. Ik zou willen dat Clive of Tony Randel terugkomt. Of een andere die wel kan regisseren. Elke keer als de naam Rick bota verschijnt als ik de filmen bekijk ben ik supertriest behalve bij deader,die was wel goed. En nog een stomme eigenschap van haar is de cenobites rubber laten lijken. Valt jullie dat ook op dat sinds Rick Bota er zich mee bemoeit de cenobites weinig voorkomen en totaal nep zijn.


avatar van pinhead-fan

pinhead-fan

  • 72 berichten
  • 56 stemmen

de amerikanen zeggen dat het een goede film is maar niet past bij de hellraiser serie


avatar van pinhead-fan

pinhead-fan

  • 72 berichten
  • 56 stemmen

het is toch beter dan de bagger film jason goes to hell