Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002)
Genre: Sciencefiction / Fantasy
Speelduur: 142 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: George Lucas
Met onder meer: Hayden Christensen, Ewan McGregor en Natalie Portman
IMDb beoordeling:
6,6 (811.798)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 16 mei 2002
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Disney+
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
"A Jedi Shall Not Know Anger. Nor Hatred. Nor Love."
Padmé Amidala, die haar ambtstermijn als koningin van Naboo er op heeft zitten en nu een plaats in de senaat inneemt, ontsnapt tot tweemaal toe ternauwernood aan een aanslag op haar leven. Jedi-meester Obi Wan Kenobi's leerling Anakin krijgt de taak om haar te beschermen, en er begint iets moois te bloeien tussen de twee. Ondertussen onderzoekt Obi Wan de verbanden tussen de moordaanslagen, een separatistische beweging onder leiding van voormalig Jedi Count Dooku, en de bouw van een kloon-leger op een afgelegen planeet.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (6,6 / 811798)
- Trailer (YouTube)
- Star Wars: Attack of the Clones (BoekMeter)
- Star Wars Episode II: Attack of the Clones (MusicMeter)
- Pathé Thuis: vanaf € 14,99 / huur € 3,99
- Kijk op Disney+
Social Media
Acteurs en actrices
Anakin Skywalker
Obi-Wan Kenobi
Padmé Amidala
Count Dooku
Mace Windu
Yoda (stemrol)
Chancellor Palpatine
Shmi Skywalker
Jango Fett / Clone Troopers
Senator Bail Organa
Reviews & comments
sierrra
-
- 465 berichten
- 275 stemmen
Dat Yoda komt meedoen vond ik wel goed, zie je eindelijk wat hij waard is (als je dit vergelijkt met de zogenaamd 'epische' duels tussen Luke en Darth Vader, dan kun je enkel schamper lachen met het amateurisme van episode 4-6)
Dat amateurisme heeft echter wel een reden. Waar in de nieuwe triologie men met de lichtzwaarden lekker op elkaar kan inhakken staat, vooral in deel 4, de techniek nog dermate in de kinderschoenen dat dit nog niet mogelijk was. Men gebruikte een dunne stok met lichtreflecterend materiaal erop geplakt dat de lichtzwaard gloed moest voorstellen. Deze stokken waren erg zwak en braken bij het minste en geringste. Dit zie je terug aan de manier van vechten, het is allemaal heel voorzichtig. Tevens was David Prowse een niet al te beste zwaardvechter en Alec Guinness al een oudere man. In deel 5 en 6 wordt David Prowse in de duels vervangen door de pas overleden zwaardmeester Bob Anderson. In deel 5 is Luke nog een heel erg onervaren Jedi en dat zie je af in de duels. In deel 6 vind ik het duel helemaal niet zo slecht. Je kunt zien dat de techniek hier al een sprong heeft gemaakt, want het voorzichtige uit deel 4 is niet meer aanwezig.
Freud
-
- 10772 berichten
- 1153 stemmen
Bedankt voor de info (en je geduld om steeds opnieuw dingen te willen uitleggen
), het maakt de films er natuurlijk niet per se beter op, maar het is wel allemaal erg aandoenlijk!
Het probleem is gewoon dat je nergens in episode 4-6 echt merkt dat Jedi echt geweldige strijders zijn of Darth Vader echt een allesoverheersende machtige schurk. In dit deel wordt dat deels goedgemaakt, Count Dooku, Kenobi, Yoda en Anakin zijn duidelijk niet zo maar de eerste de beste zwaardvechters. Van mij moet al dat telekinetisch gedoe zelfs niet per se, maar het draagt er natuurlijk nog toe bij. We zijn als filmkijkers natuurlijk ook nogal verwend, met al die samourai en andere vliegende aziaten overal - dan is een astmatische kerel in zwart pakje en een net volgroeide kleuter die elkaar met stokken bevechten gewoon niet zo enorm spectaculair meer 
K. V.
-
- 4363 berichten
- 3768 stemmen
Deze was wel een totaal andere film dan de eerste. Veel minder los/amusant, er heerst al iets meer een dreiging. De film speelt zich ook wel al heel wat jaren later af dan de eerste. 'k Vond wel dat Anikan geen zo'n sympathiek personage meer was, maar eerder een zaag 
Wel wat vreemd dat het Yoda de hele tijd met z'n stok rondloopt, maar wel in dat gevecht springt gelijk een zot 
'k Vond deze ook wel iets beter dan de eerste.
sierrra
-
- 465 berichten
- 275 stemmen
De film speelt zich ook wel al heel wat jaren later af dan de eerste
Zo'n tien jaar later.
Karl van H.
-
- 2812 berichten
- 2254 stemmen
Waar het eerste deel in mijn ogen nog erg charmant was, is dit gewoon heel, heel slecht. Dat zou ik kunnen wijten aan het oninteressante verhaal, de slechte dialogen, de afzichtelijke locaties, de overkill aan eigenlijk best lelijke CGI of de saaie actiescènes, maar in plaats van redelijk te zijn, wijs ik liever een beschuldigende vinger naar de grootste irritatie die ooit over het witte doek heeft mogen wandelen: Hayden Christensen. Wie weet waar George Lucas zielig hoopje van een acteur vandaan heeft getoverd, mag het zeggen: ik heb nog nooit zo'n grote miscast gezien. En dat wil wat zeggen, want Lucas bewees al eerder met Jake Lloyd dat hij niet in staat is een goede Anakin voor zijn film uit te zoeken. Elke seconde die meneer Christensen in deze film doorbrengt, is niet om aan te zien. Met name zijn ellenlang uitgerekte liefdesscènes zijn een kwelling voor oog en oor, net als die belachelijke scène waarin hij zijn moeder opnieuw ziet: je weet niet of je moet lachen of huilen, maar voor je het weet zit je rillend op de bank en heb je om onduidelijke redenen je geslachtsdelen toegetakeld. Natuurlijk, het is spijtig dat je voorlopig geen seks meer kunt hebben, maar ik heb liever een half jaar geen seks dan dat ik nog langer naar die wandelende banaan van een Christensen kijk. Bah.
ehs21
-
- 615 berichten
- 293 stemmen
je weet niet of je moet lachen of huilen, maar voor je het weet zit je rillend op de bank en heb je om onduidelijke redenen je geslachtsdelen toegetakeld. Natuurlijk, het is spijtig dat je voorlopig geen seks meer kunt hebben, maar ik heb liever een half jaar geen seks dan dat ik nog langer naar die wandelende banaan van een Christensen kijk. Bah.
LOL!
Alle Skywalkers hebben hier wel last van maar Christensen is zeker het ergste idd, al wordt het in deel 3 wel beter.
DragQueen
-
- 3224 berichten
- 4069 stemmen
Iets vermakelijker dan The Phantom Menace. Verhaal is prima uitgevoerd, en deze film bevat wat meer sfeer. Verder zijn de effecten prima, en wordt er aardig geacteerd door de cast. 3,5 Ster.
scorsese
-
- 13165 berichten
- 11078 stemmen
Prachtige film waarin Anakin de opdracht krijgt de prinses te beschermen, na een aanslag op haar leven. Soms spannend maar bovenal avontuurlijk. Dit deel vertelt eigenlijk twee verhalen (dat van Anakin en Amidala en dat van Obi-Wan). De langzame weg van Anakin naar de dark-side is niet alleen boeiend, maar ook goed onderbouwd en begrijpelijk. Verder ook weer een aantal grootse en spectaculaire actie-scenes.
baspls
-
- 4118 berichten
- 1673 stemmen
beste van de 3
Er zijn 6 Starwars films!
en 3 Spin-off films.
de originele 3 (Starwars(1977), The Empire Strikes Back(1980) & Return of the Jedi(1983)) zijn de beste. de nieuwe trilogie is ook goed maar iets minder. tussen ( ) eigenlijk zijn alle films waar George Lucas & John Wiliams aan hebben gewerkt goed! iedere Lucasfilm heeft van mij 5 sterren!
baspls
-
- 4118 berichten
- 1673 stemmen
Dat Yoda komt meedoen vond ik wel goed, zie je eindelijk wat hij waard is (als je dit vergelijkt met de zogenaamd 'epische' duels tussen Luke en Darth Vader, dan kun je enkel schamper lachen met het amateurisme van episode 4-6)
PARDON! Amateurisme! jij hebt meer dan 100.000.000.000.000. of meer Starwars fans beledigd! en dan nog wat die computeranimatie van yoda uit 2002 kan niet tippen aan de poppen uit 1980, 1983 en 1999 van yoda! de oude I.L.M effecten van Starwars zijn zeker NIET amateuristisch! en dan nog wat: je beledigd niet zomaar de meest epische films die er bestaan!
baspls
-
- 4118 berichten
- 1673 stemmen
Het hele Star Wars gevoel mis ik gewoon bij de eerste drie films. Het lijkt misschien wel veelste modern. De originele drie eerste films zijn echt geweldig, vooral Empire Strikes Back
, niet dat deze films echt slecht zijn, met de films hebben echt geen Star Wars gevoel. Vanavond maar Return of the Jedi kijken, en daarop volgend de 'echte' Star Wars.
ik ben het met u 100% eens! mijn meest favoriete film is The Empire Strikes Back! en u mag rustig zegen dat de originele 3 50X beter zijn dan de nieuwe, maar ze zijn nog wel goed want ze zijn van Lucas!
valtalor
-
- 86 berichten
- 144 stemmen
Er zijn 6 Starwars films!
en 3 Spin-off films.
de originele 3 (Starwars(1977), The Empire Strikes Back(1980) & Return of the Jedi(1983)) zijn de beste. de nieuwe trilogie is ook goed maar iets minder. tussen ( ) eigenlijk zijn alle films waar George Lucas & John Wiliams aan hebben gewerkt goed! iedere Lucasfilm heeft van mij 5 sterren!
brabusRUS
-
- 1628 berichten
- 2809 stemmen
Waar gaat het heen met Star Wars! Wat was dit ongelooflijk slecht zegt. Niet te geloven. De oude reeks was helemaal super. The Phantom Manace was ook nog wel okay, maar dit is bedroevend slecht.
Allerslechtste viel Hayden Christensen mij op. Wat doet hij in deze film? Wat een ongelooflijk slechte acteur is het. Ik snap gewoon niet hoe hij door de casting is gekomen. Die gast bakt er niks van. Complete miscast.
Verder vond ik gedramatiseerde romantiek tussen Christensen en Portman zo vreselijk slecht en niet interessant. De dialogen tussen hen waren echt te slecht voor woorden. Absoluut geen chemie tussen die twee. Eén romantische scène okay, maar hier was het overdreven veel. Leek soms net een romantische drama.
Erg jammer. Zo jammer dat ik nu zit te twijfelen om Revenge of the Sith wil gaan kijken.
1.5*. Meer dan dit verdient ie niet.
RooieBloemkool
-
- 112 berichten
- 2478 stemmen
Mijn tweede Star Wars film en opnieuw ben ik niet onder de indruk. Ik begin toch te geloven dat de fanboys vooral de oude trilogie bedoelen, en niet deze 'nieuwere' trilogie. Ik weet niet of mijn kijkvolgorde op deze wijze juist is (aangezien daar vast wel meningen over zijn), maar ik kan mij niet voorstellen dat Attack of the Clones zoveel zoveel beter zou zijn als ik eerst andere delen had gezien. Het verhaal is niet erg boeiend en de CGI is ook in dit deel onder de maat. Ik vind het een standaard scifi filmpje in een -dat dan weer wel- originele setting.
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31148 berichten
- 5448 stemmen
Na herziening van de Star Wars films, moet ik toch toegeven dat ook dit 2e deel beter meeviel dan eerst en de tand des tijds heeft doorstaan. Mooie beelden, een prachtige fantasiewereld en de nodige actie en avontuur. De film is soms net iets te lang en mist daardoor wat vaart. Ook het acteerwerk is wisselvallig (Hayden Christensen verbleekt bij Portman en McGregor) en af en toe is de CGI te opvallend om er nog van te kunnen genieten.
Star Wars II is wel in tegenstelling tot z'n voorganger (deel 1 dus) meer een avonturenfilm voor de oudere tieners terwijl deel 1 met de belachelijke Jar Jar soms wat kinderachtig werd.
Verder weinig aan toe te voegen, ik ga me niet wagen aan een uitgebreide Star Wars analyse. De serie heeft duidelijk z'n fans en die zullen hier best wel van genieten. Voor mij zijn het leuke avonturenfilms, de ene al wat beter dan de andere. Maar toegegeven dat anno 2012 deze 10 jaar oude film nog niet verouderd overkomt.
ibendb
-
- 5037 berichten
- 3219 stemmen
Erg cliché.
Het tweede deel in de Star Wars-Saga vond ik ook niet goed. Het cliché liefdesverhaaltje van Padmé en Skywalker trok echt op niks. Het was ook totaal niet geloofwaardig. Ook het hoofdverhaal vond ik niet boeiend genoeg om mij te bekoren. De special effects waren alleszins beter dan in The Phantom Menace, maar nog steeds niet heel goed in mijn ogen. Het acteerwerk was ook niet altijd even goed. Alleen Natalie Portman heeft me kunnen overtuigen als Senator Amidala. Het pluspunt aan deze film is dat Jar Jar Binks er niet zo veel in voorkomt. Wat een vreselijk personage is dat toch. 2*
baspls
-
- 4118 berichten
- 1673 stemmen
heb mijn stem nog maar wat lager gemaakt. het is fijt dat Episode II de slechtste Star wars film is. Qua effecten is Episode III de beste van I,II,II, qua verhaal en vormgeving I van I,II,III. De orginele IV,V,VI zijn natuurlijk 100x beter. V is de allerbeste, VI is de beste qua effecten en IV vind ik toch echt een van de mooiste films die ik ooit heb gezien.
NYSe
-
- 1749 berichten
- 1611 stemmen
Luie Lucas
Nu ben ik niet de grootste Star Warsfan, maar dit vond ik toch wel abominabel slecht. Het acteerwerk is om te huilen, vooral van Hayden Christensen, die erin slaagt een personage nog houteriger neer te zetten dan Mark Hamill in de originele trilogie, maar helaas ook van Ewan McGregor en Natalie Portman.
Nu zijn de dialogen wel van zo'n erbarmelijk laag niveau
Slechterikken Palpatine en Dooku worden zo waar nóg minder uitgediept, waardoor hun dreiging zo'n beetje non-existent wordt: alsof er van de kijker wordt verwacht dat die dat er zelf allemaal wel in zal zien. Inderdaad worden hun kwade bedoelingen niet bijzonder subtiel gesuggereerd (al duurt het wel érg lang voordat de Jedi het allemaal door beginnen te hebben), maar dat kan toch beter? Had George Lucas daar niet iets meer moeite in kunnen stoppen?
Helaas is Lucas een luiwammes gebleken in dit deel. Niet alleen stelt het verhaal van dit deel geen ene zak voor, ook de vormgeving is van een niveau waar enig zelfrespecterend regisseur zich kapot voor zou schamen. Lucas heeft zijn acteurs eenvoudigweg voor een green screen geplant en vervolgens al die tenenkrommende en uitleggerige dialogen met een oersaaie cameravoering vastgelegd.
Dat zo'n beetje álle, maar dan ook werkelijk álle achtergrond van de personages (en zelfs een handvol personages zelf) in werkelijk de héle film uit lelijke CGI bestaat biedt ook geen enkele soelaas.
Star Wars Episode II: Attack of the Clones is een regelrechte aanfluiting, en iets waar Lucas zich diep voor mag gaan schamen. Als kunstenaar zijnde, want als zakenman is de beste man natuurlijk meer dan geslaagd.
P.S. En die wipes... breek me de bek niet open over die wipes...
Karl van H.
-
- 2812 berichten
- 2254 stemmen
Ik ben het helemaal met je eens NYSe, maar kom op, je hebt zoveel keuze om slechte dialogen te citeren uit deze film, en dan kies je 'n citaat uit Episode III

NYSe
-
- 1749 berichten
- 1611 stemmen
Oeps, foutje. Zonet een marathon achter de rug gehad; dan wil je het een en ander wel door elkaar halen. Inmiddels hersteld met een nog mooier exemplaar
Bedankt voor de notificatie...
Karl van H.
-
- 2812 berichten
- 2254 stemmen
Haha, da's ook een mooie inderdaad
En ja, die whipes, tjonge, die whipes...
johndoe7
-
- 14 berichten
- 189 stemmen
De zinnen die tussen Anakin en Padme worden uitgewisseld behoren wat mij betreft tot de slechtste in filmhistorie.
Starscream
-
- 299 berichten
- 431 stemmen
Eindelijk weer eens episode II gezien. Ik was weer eens met de reeks begonnen. Deeltje 2 is toch wel een stuk minder dan deel 1 in mijn optiek! Vooral hayden christensen is erg slecht vooral houterig in zijn teksten. Het verhaal vind ik in dit deel ook iets minder. Al word het na het einde toe wel leuker. Count dooku vind ik zelf wel het leukst in deze film
op naar deeltje 3 dan maar...
NikJosuf
-
- 21 berichten
- 0 stemmen
PARDON??
Toevallig omdat de films "een schare fans van 100.000.000.000.000" hebben mag er geen kritiek worden geuit? U bent duidelijk niet van The Republic maar meer een beetje emperialistisch zoals The Dark Side.
Blind achter de massa aan lopen, (iets met schapen enzo) ja, dát is nog eens manier om opbouwende kritiek danwel lof te uiten. Wat curieus toch, dat uw mening exact hetzelfde is zoals ik die reeds 100.000.000.000.000 maal elders - van anderen - heb gelezen.
Ook ik vind de vroege delen knullig en amateuristisch overkomen. Al ben ik mij er natuurlijk van bewust dat deze rond 1980 zijn gemaakt. Alles mocht (moest?) er in die tijd schijnbaar gewoon wat dikker bovenop liggen. Vele effecten zijn tegenwoordig gewoon lachwekkend.
Het gaat mij met name om het verhaal, dus ik vond het absoluut niet storend, en ook heb ik van de films genoten. Maar als een ander dat wel storend vind, of als amateuristisch omschrijft is dat zijn goed recht.
Persoonlijk ben het er dus deels mee eens.
"De meest epische films die er bestaan" is overigens een relatief begrip.
Wat u episch vind, vind een ander allicht geen flikker aan. Zo gaat dat nou eenmaal.
Je kan nog zoveel fans aanhalen, en het als een ware religie beschouwen, maar het zijn en blijven slechts films. En die krijgen goede en slechte beoordelingen. Of je het nou leuk vind of niet.
Dat gezegd hebbende, denk ik dat er van de mening die u met met zoveel fans deelt weinig over blijft als de fans van het eerste uur eenmaal zijn uitgestorven.
Er is dan niemand meer die nog om de oude special effects staan te roepen, behalve misschien een handvol puristische nerds. Vraag het de nieuwe generatie, en die zullen stuk voor zeggen 'Who gives a fuck.'
Tot slot: als je Lucas zo aanbid, aanbid dan ook zijn standpunt betreffende het herzien van oude films.
Of, zoals hij het noemt, 'ruwe versies'.
baspls
-
- 4118 berichten
- 1673 stemmen
@NikJosuf
Dat is een oud berichtje van mij
(was toen pas 11/12)
Maar ik ben het er nog steeds niet mee eens dat de originele films knullig zijn. Ook ben ik eerlijk gezegd verzot op Kitscherige jaren '80 effecten en komen de moderne CGI-effecten mijn neus uit.
Het is inderdaad mijn mening dat Starwars de meest Epische film ooit is, maar die word door anderen gedeeld.
Ik vond Lucas vooral vroeger geweldig en ik deel zijn mening over "ruwe versies" niet. Ik vind het alleen maar zonde dat hij de oorspronkelijke films blijft aanpassen. Ik ben in het bezit van een VHS box uit '92 en ik heb Empire als 100% origineel op VHS.
Ik vind niet dat ik één iemand uit de massa ben of een schaap in een kudde. Star Wars is toevallig erg populair maar met andere films waar ik helemaal gek van ben is dat niet zo ik noem; The Black Cauldron (Cult-status!). En wat u al zij de nieuwe generatie vind er niet veel aan. Nou ik ben 13 (bijna 14) en ben op school de enige die Star Wars erg goed vind. Ook lachen ze me vierkant uit met mijn antieke films.
Bedankt voor uw berichtje. Sommige mogen dit soort kritiek irritant vinden maar ik kan het wel waarderen. Hierdoor denk je beter na als je iets zegt.
missl
-
- 3866 berichten
- 5797 stemmen
Minder goed dan deel 1. Dit omdat puber Anakin wel echt een puber is. Wat een gejank de hele tijd om het jedi zijn en dingen niet mogen en het wel willen. Ook vond ik dat er wat minder verhaal in deze film zat en wat meer vechten. Op zich wel tof met al die klonen maar ik had wat meer verhaal beter gevonden.
coasterfreak-486
-
- 7 berichten
- 441 stemmen
Deze film van star wars vind ik eigenlijk de minste van ze allemaal, maar toch nog een goede film want ik ben een fan van star wars. De oorlog met de clones maakt de film volledig
Ook het gevecht tussen Yoda en Count Dooku is het kijken waard.
3,5 sterren
Pre- en sequels

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker
2019
1.081 reacties

Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi
2017
970 reacties

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
2015
1.322 reacties

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
2005
2.022 reacties

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
1999
775 reacties

Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
1983
706 reacties

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
1980
723 reacties

Star Wars
1977
1.066 reacties
Gerelateerd nieuws

Nieuwe 'Star Wars' trilogie aangekondigd met Simon Kinberg aan het hoofd

Hayden Christensen was verrast dat hij werd gecast voor de rol van Anakin Skywalker: 'Het was onmogelijk'

Deze 'Star Wars'-acteurs hadden een hekel aan hun eigen personage

Ewan McGregor over de 'Star Wars'-prequels: "Leuk om nu met dat gevoel naar ze te kijken"
Bekijk ook

The Lord of the Rings: The Return of the King
Avontuur / Fantasy, 2003
5.911 reacties

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Fantasy / Avontuur, 2001
3.683 reacties

The Lord of the Rings: The Two Towers
Avontuur / Fantasy, 2002
2.519 reacties

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Fantasy / Sciencefiction, 1980
723 reacties

Star Wars
Fantasy / Sciencefiction, 1977
1.066 reacties

Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
Fantasy / Sciencefiction, 1983
706 reacties
Gerelateerde tags
laser gunsenaatonderzoeklegerdeath starjedicult figure bruiloftgeweldkendo ruimte-operaspaceport teenage rebelliongood becoming evil alien racemechanical handyoda
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








