• 15.855 nieuwsartikelen
  • 178.554 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 648.307 acteurs
  • 199.158 gebruikers
  • 9.381.563 stemmen
Avatar
 
banner banner

Thor: Ragnarok (2017)

Actie / Avontuur | 130 minuten
3,45 1.246 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 130 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Taika Waititi

Met onder meer: Chris Hemsworth, Cate Blanchett en Tom Hiddleston

IMDb beoordeling: 7,9 (885.160)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 26 oktober 2017

Plot Thor: Ragnarok

"No hammer. No problem."

Thor zit gevangen aan de andere kant van het universum. Hij moet in een race tegen de klok proberen om naar Asgard terug te keren om Ragnarok te stoppen. De vernietiging van zijn thuiswereld en het einde van de beschaving van Asgardian liggen nu in handen van een almachtige nieuwe bedreiging, de meedogenloze Hela.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Thor Odinson

Scrapper 142 / Valkyrie

En Dwi Gast / Grandmaster

Skurge / Executioner

Bruce Banner / Hulk

Stephen Strange / Doctor Strange

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van DiskjockeyEast

DiskjockeyEast

  • 426 berichten
  • 362 stemmen

JacoBaco schreef:

(quote)

Matige reactie, maar wel een mooie top 10! Dus ergens zullen we wel op 1 lijn zitten.

Mooi. dan past mijn reactie dus perfect bij jouw opmerking.. Want hoe kan het dat een man aan een hamer door de lucht vliegt en een enge man met blauwe ogen alles kan zien? (zit in dezelfde categorie namelijk) En yep... qua smaak zit het wel goed haha


avatar van kathmandu

kathmandu

  • 288 berichten
  • 686 stemmen

Heel erg goed, waargebeurd verhaal. Aanrader.


avatar van 606

606

  • 23879 berichten
  • 12278 stemmen

kathmandu schreef:

Heel erg goed, waargebeurd verhaal. Aanrader.

lol van welke planeet kom jij ?


avatar van Koerok

Koerok

  • 1196 berichten
  • 1422 stemmen

Natuurlijk weer veel van dezelfde onzin, maar ik vond 'm lekker!


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2407 stemmen

606 schreef:

(quote)
lol van welke planeet kom jij ?

Van Asgaard natuurlijk. Daarom is deze film dus ook waargebeurd.


avatar van Verhuiskaartje

Verhuiskaartje

  • 137 berichten
  • 114 stemmen

Ik blijf altijd mezelf afvragen waarom ik deze films nog kijk terwijl ik eigenlijk al een lange tijd Marvel moe ben.

Het idee van zoveel werelden met zoveel superhelden en dan die weer in die film en dan andersom, terwijl we ook nog 10 series uitbrengen en op het eind komt alles bij mekaar begint me steeds meer tegen te staan.

Ik vond de humor in Deadpool echt geniaal maar hier echt totaal niet passen. Alles was flauw en je zag nog net niet een blaadje voorbij vliegen. Ook het hele verhaal op die andere wereld voegde echt niets toe behalve dat hij met de hulk moest vechten en die chick daar tegenkwam.
Dit had op elke andere planeet ook kunnen zijn. Ik kijk heel erg uit naar Deadpool 2 maar denk dat ik de rest van het Marvel Universum maar ga skippen tot de finale film (als deze er ooit komt)


avatar van Alathir

Alathir

  • 2130 berichten
  • 1636 stemmen

Met Waititi heb ik dus tot nu toe helemaal niets. Zijn humor lijk ik op de één of andere manier immuun voor te zijn. What We Do In The Shadows heb ik na 10 minuten gewoon afgezet. Ondertussen weet ik wel dat mockumentaries altijd verschrikkelijk zijn en dat ik ze gewoon niet meer moet kijken. Een nieuwe kans gaf ik Waititi met The Hunt for the Wilderpeople waarbij ook daar de humor grotendeels faalde, buiten dan die bushman, viel er voor mij niks te lachen.

Een goede twee maanden geleden gingen een grote groep vrienden naar Thor: Ragnarok. Ik ging niet mee met een paar anderen omdat ik liever Het Tweede Gelaat keek. Eenmaal terug van de bioscoop spraken ze allemaal over een fantastische Marvelfilm. Ik vond het vreemd maar ok, ik besloot dus om te kijken thuis wat ik dus vandaag gedaan heb. Uiteindelijk moet ik wel zeggen dat Thor: Ragnarok zeker beter is dan de tweede film die ik niet eens heb weten af te kijken. Of hij beter als de eerste film is zou ik niet meteen durven zeggen, het is te lang geleden om er een mening over te geven.

Hetgeen wat in de vorige films van Waititi totaal niet werkte was dus de humor en ook hier vond ik het vaak erg slapjes. Maar ik had me op een veel flauwere film voorbereid. Zo doende was ik dus nog aardig verrast dat er geregeld toch een glimlach verscheen. Voor mij is het echter wel totaal geen meesterwerk en vind ik het beste van de film de soundtrack Thor Ragnarok Soundtrack-Led Zeppelin Immigrant Song Remix - YouTube. Die vond ik heel aardig passen in de gevechten en gaf toch dat extraatje.

Blanchett speelt een uitstekende villain en steekt er eigenlijk los bovenuit in de acteerprestaties. Chris Hemsworth is soms een beetje cringy wat zijn mopjes betreft, maar doet het verder wel leuk net zoals de anderen. Kortom leuk om eens gezien te hebben en ik ben al blij dat ik er mij mee vermaakt heb. 3.5*, verdiend!


avatar van Mondragon

Mondragon

  • 565 berichten
  • 801 stemmen

Slechter dan dit is vrijwel niet mogelijk. Was altijd fan van superheld films, maar het loopt nu compleet uit de hand. Het was echt tenenkrommend slecht, nergens grappig maar probeert dat wel te zijn , zeer slechte Hulk en tot slot.....het sloeg gewoon werkelijk helemaal nergens op!! Waarom lopen ze op andere hoog ontwikkelde planeten nog in gordijnen rond?

Ach...waarschijnlijk was dit voor tieners bedoelt en niet voor 40/50-ers. Helaas krijg dit soort prut ook hier al 3,5 ster dus afgaan op moviemeter is ook al niet meer mogelijk.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7318 berichten
  • 0 stemmen

Mondragon ach een mooi gordijn kan ook mooi zijn


avatar van sdr

sdr

  • 106 berichten
  • 47 stemmen

Gisteren gezien, vond het vermakelijk maar meer ook niet.


avatar van schumacher

schumacher

  • 4590 berichten
  • 4291 stemmen

Echt wel een topfilm; goeie 2 uren en ik had zoiets van damn, ist al gedaan, der mocht nog een half uurke bij van mij, zo goed vond ik die. Een film heeft al 1 grote vereiste voor mij en dat is dat er weinig tot geen saaie momenten inzitten en dat het genietbaar is en dat was het ook, de tijd vloog vooruit, de aktie scenes waren top en heel goed gefilmd ook, gewoon de top. De humor was idd maar wat plattekes maar ik ga die film niet gaan kijken voor de humor.

Dikke aanrader en de beste Thor voor mij.


avatar van blurp194

blurp194

  • 5510 berichten
  • 4203 stemmen

Thor en Thor: The Dark World waren leuke en goeie films. Precies de goede mix van superheldenonzin, special effects en gewoon degelijk acteerwerk. En dan vooral de wisselwerking tussen de wat dommige lompe Thor en zijn overduidelijk veel slimmere vriendinnetje Portman, en de perfect getimede grappen tussen Portman en Dennings.

En precies dat sterke punt hebben de bedenkers overboord gegooid. En ze hebben behoorlijk bespaard op cgi en cinematografie - en zo erg zelfs dat elke keer dat bijvoorbeeld de Hulk even transformeren moet, de camera net even wat anders te doen heeft. Dat ging zelfs in de originele serie beter!

Te lachen valt er ook al niks. Dan heb ik het nog niet eens over het volslagen ongeinspireerde houten-klaas acteren van Hemsworth en (vooral) Blanchett. Er is gewoon domweg geen behoorlijke humor in de hele film te vinden - niets is er dat ook maar een scheef glimlachje veroorzaakt. En dan de volstrekt respectloze manier waarop de Noorse mythologie met voeten getreden wordt nog, tsja, dat zal dan wel uit de comics gekomen zijn.

Nee. De meest teleurstellende film in heel erg lang, en de slechtste superheldenfilm die ik tot zover gezien heb.


avatar van RuudC

RuudC

  • 4636 berichten
  • 2529 stemmen

Eigenlijk ben ik geneigd te zeggen dat de makers ontslagen moeten worden, maar verdomme, Thor Ragnarok is nog een succes ook...

... en ik snap er helemaal niks van. Eigenlijk wil ik er wel van genieten, want visueel ziet het er weer spectaculair uit. Het verhaal in grote lijnen is redelijk ok. Van genieten is alleen geen sprake en dat komt vooral op conto van de zogenaamde humor. Steeds weer krijg je dialogen voor de kiezen die het moment grondig verpesten. De vaart wordt eruit gehaald door die puberale opmerkingen en dito grappen en grollen. De eerste Thor was grappig omdat een arrogante god zijn weg niet kon vinden in onze wereld. De tweede film was leuk vanwege de kitsch. Dit is gewoon banaal. Een boel slowtalk, terwijl je eigenlijk gewoon vaart wilt hebben. Er zijn wel degelijk momenten met potentie. Jeff Goldblum is meestal een aanwinst, maar hier komt hij nauwelijks uit de verf. Ook al doen sommige momenten in Sakaar denken aan eighties fantasy camp, krijg je weer flauwe grappen om de oren. Assgard. Ha. Ha. Als je om dit soort dingen moet lachen, ben je of jonger dan 13 of je bent mentaal op die leeftijd blijven hangen. De mythologie was al niet heilig in het Marvel universum, maar wordt hier voor het eerst echt belachelijk gemaakt. Ik had echt de indruk dat de schrijvers er gewoon geen zin meer in hadden. Als er in Avengers Infinite war hoofdpersonen gaan sneuvelen, dan durf ik wel te zeggen dat Thor er een van zal zijn. Ik heb daar langzaamaan wel vrede mee. Enkele jaren geleden zag ik het Avengers universum als de klassiekers van de jaren '10, maar inmiddels is het simpelweg een afgang.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87599 berichten
  • 12859 stemmen

RuudC schreef:

De mythologie was al niet heilig in het Marvel universum, maar wordt hier voor het eerst echt belachelijk gemaakt.

Eindelijk! Een bewerking die het bronmateriaal eer aan doet.


avatar van John Milton

John Milton

  • 24233 berichten
  • 13405 stemmen


avatar van Gerlof1378

Gerlof1378

  • 404 berichten
  • 152 stemmen

Thor Ragnarok vind ik tot nu toe de beste van de 3 Thor films, het verhaal vond ik goed gedaan, de cast speelt goed en vooral de humor, muziek en actie scenes vond ik top. Ik ben zelf niet een fan van de Marvel films maar deze vond ik boven verwachting goed.


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2407 stemmen

RuudC schreef:

De mythologie was al niet heilig in het Marvel universum, maar wordt hier voor het eerst echt belachelijk gemaakt.

Als je het zo bekijkt, dan maakt Marvel zichzelf daarnaast ''extra'' belachelijk. Dubbel ridiculiseren.


avatar van RuudC

RuudC

  • 4636 berichten
  • 2529 stemmen

Zo bedoel ik het niet. Je mag er best creatief mee zijn en in mijn ogen gebeurde dat ook in de vorige films, maar zo'n dialoog met Surtr is gewoon erg lullig.


avatar van RonHoogvliet

RonHoogvliet

  • 55 berichten
  • 101 stemmen

Vreselijke bagger. Echt een totaal nonsens verhaal, en ja, ik weet dat het over superhelden gaat dus dat is al niet heel geloofwaardig maar deze film slaat echt totaal door wat mij betreft.

Af en toe is er wel wat onverwachte humor waar ik nog wel om kon lachen. Verder stoorde de enorme mate van CGI me, maar dat is wel vaker in de nieuwere films. Het lijk af en toe wel of je naar een computerspel zit te kijken i.p.v. naar een film. Ook een beetje raar dat de Hulk opeens aardig kan praten.


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2407 stemmen

RonHoogvliet schreef:
Ook een beetje raar dat de Hulk opeens aardig kan praten.

Niet eens een beetje. Hij is al 2 jaar lang de Hulk. Dus vandaar.


avatar van john mcclane 2

john mcclane 2

  • 3489 berichten
  • 6578 stemmen

Mondragon schreef:

Slechter dan dit is vrijwel niet mogelijk. Was altijd fan van superheld films

Ach...waarschijnlijk was dit voor tieners bedoelt en niet voor 40/50-ers. Helaas krijg dit soort prut ook hier al 3,5 ster dus afgaan op moviemeter is ook al niet meer mogelijk.

Op rotten tomatos word ie ook de zeer erg geprijsd .

Het ligt dus niet aan deze film platform ,maar aan jou mening .

Vond het personelijk ook middelmatig,,,maar wel erg leuk vermaak


avatar van Iron Maiden

Iron Maiden

  • 2651 berichten
  • 7067 stemmen

Blijkbaar is dit wat de mensen willen zien tegenwoordig. Je wordt dood gegooid met matige special effects en flauwe humor, maar van een boeiend verhaal of interessante personages is absoluut geen sprake. Waar is de dreiging van de held die het onderspit dreigt te delven? De hele geforceerde toevoeging van Planet Hulk zorgt voor een traag en voorspelbaar plot. Ik kan me ook niet voorstellen dat iemand nog enige sympathie voor Karl Urban kon opbrengen op het einde, wat amateuristisch gedaan. Nergens werd ik verrast of geraakt, zelfs voor de dood van Anthony Hopkins werd geen tijd genomen, en nog geen 2 seconden later staat de bad woman al op de stoep. Cate Blanchett deed dat wel goed overigens, maar krijgt veel te weinig screentime. Net als Guardians of the Galaxy 2 een zielloos product.


avatar van broncode

broncode

  • 392 berichten
  • 0 stemmen

Geslaagde '' aflevering '' uit de Thor reeks van marvel. Ditmaal is het allemaal wat komischer en in de lijn van de guardians of the galaxy!

Mag ik wel, en Hemsworth blijkt over een komische talent te beschikken...


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31157 berichten
  • 5452 stemmen

Terwijl de weg van DC stevig slingert van links naar rechts omdat ze niet goed weten waar naar toe, is Marvel veilig recht door aan het rijden. DC heeft daardoor stevig missers en enkele goeie ideeën, maar Marvel heeft ook niet bepaald topfilms door zo braaf te blijven. Vergiet niet dat ze ook in het begin enkele baggerfilms gemaakt hebben. En zeker de solo films van Thor vallen daar onder. Bij dit 3e deel valt het gelukkig goed mee.

De personages zijn wat volwassener geworden, nu de humor nog. Het mag natuurlijk wat luchtiger zoals gaten in kaas horen. Maar nog meer lucht en er is geen kaas meer. Iets waar bvb ook het enorm overroepen Guardians of the Galaxy mee te maken heeft. Thor mag opnieuw rekenen op enkele collega's om de franchise samen te houden. Het lijkt wel Studio 100 in 't groot. Thor doet dit keer iets aan zelfrelativering en het verhaal valt goed mee. Ook een keer een vijand die leuk is om te zien. Kom je zelden tegen bij Marvel. Een aangename blockbuster dus en de beste uit de Thor-reeks. Al moet je daar niet veel moeite voor doen.


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7020 berichten
  • 9800 stemmen

Leuk derde deel, met een verfrissende dosis humor en vooral zelfspot. Hier en daar wordt alles wel erg melig en de film duurt veel te lang, maar regisseur Waititi houdt de vaart er gelukkig goed in. Opmerkelijk ook dat hij echt zijn stempel op de film heeft kunnen drukken. De typisch nieuw-zeelandse elementen zijn vaak erg grappig. Qua plot en visueel spektakel niet heel bijzonder, maar onderhoudend is de film zeer zeker.


avatar van MovieHolic

MovieHolic

  • 1211 berichten
  • 2155 stemmen

Ik blijf dit soort films te gek vinden! Groot fan van het genre.

Mij viel de humor op, erg vermakelijk. Meer dan genoeg actie (Hulk vs Thor altijd gaaf)

Redelijk verhaal.


avatar van maurice32

maurice32

  • 1194 berichten
  • 1681 stemmen

Hoe maak je een goede film kapot met flauwe grappen ? ----> Thor : Ragnarok


avatar van christian

christian

  • 518 berichten
  • 1546 stemmen

maurice32 schreef:

Hoe maak je een goede film kapot met flauwe grappen ? ----> Thor : Ragnarok

Superheldenfilms zouden sowieso uitgekotst moeten worden onderhand. Waar ze allemaal mee komen is echt van bedroevend niveau. Als je er 1 heb gezien heb je ze allemaal gezien. Deadpool, kick-ass en Ant-man weten te overtuigen middels een origineel concept. Je kan zien dat er energie ingestoken is om er iets goeds van te maken. De rest is bijna allemaal fastfood spul. Geen smaak en zwaar te verteren. Toch heb ik lange tijd ze bijna allemaal bekeken omdat ze toch zulke hoge cijfers kregen. Nou daar trap ik dus echt niet meer in.


avatar van hoffhaan

hoffhaan

  • 773 berichten
  • 2149 stemmen

Ach niet bijzonder 2.5


avatar van coumi

coumi

  • 1462 berichten
  • 12324 stemmen

Van de drie Thor films is dit wat mij betreft in ieder geval de beste. Valt nochtans best één en ander op aan te merken, maar voorop staat dat dat dit ongecompliceerd plezier is, en na het serieuze en te duistere tweede deel is dat een hele opluchting. De spottende humor en zelfrelativering ligt constant op de loer, soms tegen het randje van wat nog net kan aan, en is daarmee het beste wat Ragnarok te bieden heeft. Dat er wat al te veel verhaallijntjes zijn ingestopt die ondanks de ruim twee uur te snel worden afgerafeld, wil je mede daarom Waititi graag vergeven. Bovendien is Blanchett als super schurk een echte aanwinst, ze steelt elke scène waar ze in zit. Leuk entertainment dus, als je dan toch een tamelijk hersenloze amusementsfilm wil maken, doe het dan zo.