• 17.997 nieuwsartikelen
  • 184.597 films
  • 12.812 series
  • 35.355 seizoenen
  • 659.065 acteurs
  • 201.069 gebruikers
  • 9.517.039 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van abeltjuh 25. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

El Ser Querido (2026) 4,0

Alternatieve titel: The Beloved, gisteren om 10:13 uur

stem geplaatst

details  

Naza (2026) 4,5

Alternatieve titel: NAZA, afgelopen donderdag om 16:16 uur

stem geplaatst

details  

Resident Evil (2026) 3,5

14 oktober, 10:43 uur

stem geplaatst

details  

Billy Elliot (2000) 3,0

5 oktober, 10:43 uur

stem geplaatst

details  

A Gorilla Story: Told by David Attenborough (2026) 4,0

5 oktober, 10:41 uur

stem geplaatst

details  

Dom za Vesanje (1988) 3,5

Alternatieve titel: Time of the Gypsies, 29 september, 11:32 uur

stem geplaatst

details  

The Plague (2025) 3,5

27 september, 15:57 uur

stem geplaatst

details  

La Piscine (1969) 3,5

Alternatieve titel: The Swimming Pool, 26 september, 10:34 uur

stem geplaatst

details  

The Incomer (2026) 3,0

23 september, 08:41 uur

stem geplaatst

details  

8½ (1963) 3,0

Alternatieve titel: Otto e Mezzo, 19 september, 09:53 uur

stem geplaatst

details  

Crazy (1999) 4,0

13 september, 12:30 uur

stem geplaatst

details  

Blind Kind (1964) 3,0

Alternatieve titel: Blind Child, 13 september, 12:29 uur

stem geplaatst

details  

Stand van de Maan (2004) 3,5

Alternatieve titel: Shape of the Moon, 13 september, 12:28 uur

stem geplaatst

details  

Weemoed & Wildernis (2010) 4,0

Alternatieve titel: Wistful Wilderness, 13 september, 12:26 uur

stem geplaatst

details  

La Dolce Vita (1960) 4,0

Alternatieve titel: The Sweet Life, 12 september, 09:32 uur

stem geplaatst

details  

La Bataille de Gaulle Film 1: l'Âge de Fer (2026) 3,5

Alternatieve titel: De Gaulle: Résistance, 6 september, 19:41 uur

stem geplaatst

details  

Leviticus (2026) 3,5

6 september, 19:40 uur

stem geplaatst

details