Genre: Drama / Romantiek
Speelduur: 109 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Richard Linklater
Met onder meer: Ethan Hawke en Julie Delpy
IMDb beoordeling:
7,9 (184.007)
Gesproken taal: Engels, Grieks en Frans
Releasedatum: 6 juni 2013
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via CineMember
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Before Midnight
"Everything's better with maturity."
Het vervolg op Before Sunrise en Before Sunset. We ontmoeten Jesse en Celine negen jaar later in Griekenland. Het is bijna twee decennia geleden dat ze elkaar voor het eerst ontmoetten in de trein naar Wenen. Voor de klok middernacht slaat, zal er een nieuwe episode in hun verhaal bijgeschreven zijn.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (7,9 / 184007)
- Trailer (YouTube, ondertiteld)
- Before Midnight (MusicMeter)
- Pathé Thuis: vanaf € 5,99 / huur € 2,99
- Kijk op Cinemember
Social Media
Acteurs en actrices
Jesse Wallace
Céline
Ella
Nina
Natalia
Patrick
Anna
Achilleas
Ariadni
Video's en trailers
Reviews & comments
narva77 (crew films)
-
- 12729 berichten
- 6540 stemmen
Scoort weer lekker hoog op IMDb, na ruim 100 stemmen!
Koekebakker
-
- 2540 berichten
- 3981 stemmen
Ik had er bijna niet op durven hopen, maar Before Midnight is net zo subtiel, grappig, herkenbaar en mooi als de eerste twee delen.
timbo_
-
- 13116 berichten
- 3861 stemmen
Wat kijk ik hier naar uit. Sluit niet uit dat dit de misschien wel de beste trilogie ooit wordt.
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Zal ook wel weer een zware onvoldoende worden. Vreselijk stel. Kwebbel, kwebbel, kwebbel.
moviemike
-
- 1309 berichten
- 5770 stemmen
Als je elkaar slechts om de zoveel tijd opnieuw terug ziet heb je samen wel wat bij te vertellen 
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
Fijne trailer alweer. Moet zeker goed komen.
laundromat
-
- 2434 berichten
- 0 stemmen
Als je elkaar slechts om de zoveel tijd opnieuw terug ziet heb je samen wel wat bij te vertellen

John Milton
-
- 24229 berichten
- 13394 stemmen
Gaat als een speer op Rottentomatoes, meeste reviews zijn geweldig. Ik kan niet wachten in elk geval 
Dat je die eerste zou slecht vond Reinbo... Nou ja goed, ik hou zelf ook wel van de kwebbel kwebbel die zij doen 
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Reviews zijn krankzinnig
. Kaartjes voor a.s. dinsdag heb ik binnen.
Dit weekend de boel nog even herzien. Toch wel één van de weinig geslaagde films waar de romantiek en companionship geloofbaar is.
danuz
-
- 12935 berichten
- 0 stemmen
Toch gewoon een must-see.
Ik herinner me nog als de dag van gister dat ik haast 10 jaar geleden in een nagenoeg lege zaal Before Sunset zag: geweldige ervaring.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Ik kijk er ontzettend naar uit 
Binnenkort Sunset en Sunrise maar eens herzien.
ace leader
-
- 3343 berichten
- 0 stemmen
Zal ook wel weer een zware onvoldoende worden. Vreselijk stel. Kwebbel, kwebbel, kwebbel.
Kijk dan gewoon niet 
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Misschien doe ik dat ook wel. Maar aan de andere kant schreeuwt dit soort clichevolle pseudo romantische meuk om een gezond tegengeluid. 
cordiacovens
-
- 1526 berichten
- 1447 stemmen
Een andere kant belichten vind ik altijd prima, ga je gang Reinbo.
Zelf kijk ik er enorm naar uit..maar ja k ben dan ook een fanboy?
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Heb eerlijk gezegd niet heel veel zin hierin. Kans dat Linklater plots wel een fijn regisseur blijkt, lijkt me klein, en het stelletje vond ik ook al twee keer helemaal niks, dus kans ik groot dat ik hier verder wegblijf. Jammer, want het idee is best aardig, maar kom dat alsjeblieft niet met twee zulke nietszeggende boeketreekstypetjes aanzetten. Maar veel plezier ermee. 
Koekebakker
-
- 2540 berichten
- 3981 stemmen
Inderdaad vooral niet gaan dan, Reinbo. Deze ligt precies in het verlengde van de beide vorige films.
TimZor
-
- 528 berichten
- 407 stemmen
Deze viel me nu op dat hij bij het filmhuis bij mij in de buurt gaat draaien, maar is hij gewoon los te zien ? Want schandalig of niet de vorige heb ik nog niet gezien 
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Deze viel me nu op dat hij bij het filmhuis bij mij in de buurt gaat draaien, maar is hij gewoon los te zien ? Want schandalig of niet de vorige heb ik nog niet gezien
Mhow, volgens mij mis je werkelijk alle details en achtergrond als je deel 1 en 2 over hebt geslagen. Het zal best kunnen, maar dan zal de impact niet groot zijn. Ik zou het je dus niet aanraden.
John Milton
-
- 24229 berichten
- 13394 stemmen
I agree, ik vermoed dat je een groot deel van de achtergrond zo niet impact mist als je de voorgaande films niet hebt gezien.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Zeker aan te raden. Kom net terug, maar denk dat de omgekeerde weg nog wel eens effectiever zou kunnen zijn. Al is het wel één geheel, dus 1 film zien en twee helemaal niet kijken is geen optie.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Kom maar op met je lange recensie NW, daar ben ik erg benieuwd naar.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Ben even aan het bijkomen ervan. Behoorlijk zwaar ook, ook omdat de film erg confronterend was op een persoonlijk niveau. Wat de film nog sterker maakt. Hou in ieder geval rekening met een zeer passende afsluiting in deze slice of life.
Zal er straks even voor gaan zitten
.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Ben je na afloop niet nog een keertje voor de 67e keer naar Spring Breakers gegaan, om weer even in een vrolijke stemming te komen? 
Pre- en sequels

Before Sunset
2004
405 reacties

Before Sunrise
1995
490 reacties
Het laatste nieuws

Nog niet gezien? 'Escape at Dannemora' kijk je nu gewoon op SkyShowtime

Catherine O'Hara (71) overleden: van deze films zou je haar onder meer kunnen kennen

Spionageserie 'Kleo' valt in de smaak bij MovieMeter-kijkers: 'Overtrof alle verwachtingen'

Wacht je op nieuwe afleveringen van Netflix-hit 'Bridgerton'? Drie tips om in de tussentijd te checken
Bekijk ook

La Vie d'Adèle
Drama / Romantiek, 2013
683 reacties

A Personal Journey with Martin Scorsese through American Movies
Documentaire / Historisch, 1995
47 reacties

The Broken Circle Breakdown
Drama / Muziek, 2012
405 reacties

Nae Meorisokui Jiwoogae
Drama / Romantiek, 2004
74 reacties

The Act of Killing
Documentaire, 2012
97 reacties

Before Sunrise
Drama / Romantiek, 1995
490 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








