• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.195 series
  • 33.961 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.935 gebruikers
  • 9.369.455 stemmen
Avatar
 
banner banner

This Must Be the Place (2011)

Roadmovie / Komedie | 118 minuten
3,24 472 stemmen

Genre: Roadmovie / Komedie

Speelduur: 118 minuten

Oorsprong: Italië / Frankrijk / Ierland

Geregisseerd door: Paolo Sorrentino

Met onder meer: Sean Penn, Frances McDormand en Harry Dean Stanton

IMDb beoordeling: 6,7 (38.414)

Gesproken taal: Frans, Hongaars, Hebreeuws en Engels

Releasedatum: 26 april 2012

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • CineMember Bekijk via CineMember
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot This Must Be the Place

"Never for money. Always for love."

Cheyenne, een rijke voormalige rockster die z’n pensioen maar saai en vermoeiend vindt, besluit op zoek te gaan naar de kwelduivel van z’n vader, een ex-nazi oorlogsmisdadiger die zich momenteel in de VS verschuilt. Als hij verneemt dat z’n vader op sterven ligt, reist hij naar New York in de hoop zich met hem te kunnen verzoenen. Het brengt hem op een bijzondere reis, wanneer blijkt dat zijn vader overleden is.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Paalhaas

Paalhaas

  • 1582 berichten
  • 2569 stemmen

Bij Paolo Sorrentino:

Italian filmmaker Paolo Sorrentino is to mark his English Language debut with Sean Penn as a middle aged rockstar in This Must Be the Place, according to Variety.

The film shows Sean Penn as a bored and retired man, who takes on the quest to look for his father’s executioner, who turns out to be an ex-Nazi war criminal and refugee in the U.S. The script for the movie is co-written by Sorrentino and Umberto Contarello. It appears that, Penn and Sorrentino have both committed to working with one another on this project.

This Must Be The Place is scheduled to be released in 2010.

Bron


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Ik kan niet wachten!


avatar van Knisper

Knisper

  • 13038 berichten
  • 1278 stemmen

Eerste reactie bij mij was wat twijfelend. Maar ik zie dat het gewoon een Italiaanse film wordt en Toni Servillo ook weer van de partij is. Dan ben ik er wel voor te porren.


avatar van kos

kos

  • 46682 berichten
  • 8841 stemmen

Uhm.... whut?

Wat is dit nou voor een verhaal zeg?


avatar van Knisper

Knisper

  • 13038 berichten
  • 1278 stemmen

Lijkt me een film die meer om de reis, dan om het verhaal an sich draait. Sorrentino's verhalen schieten wel vaker alle kanten uit.


avatar van Jawaddedadde

Jawaddedadde

  • 5348 berichten
  • 2196 stemmen

Kijk hier persoonlijk wel naar uit. Sorrentino heeft me met Le Conseguenze dell'Amore en Il Divo alvast een prima indruk nagelaten, met veel visuele flair, al was het verhaal in Il Divo haast onvolgbaar. Dit verhaal - hoe gek ook - lijkt tenminste wat rechtlijniger. Benieuwd!


avatar van Knisper

Knisper

  • 13038 berichten
  • 1278 stemmen

Ik hoop juist dat Sorrentino weer eens een beetje het verhaal laat voor wat het is, maar de plotomschrijving doet anders vermoeden.


avatar van eppo349

eppo349

  • 874 berichten
  • 4062 stemmen

Trailer: Trailer: Sean Penn Hunts Nazis in This Must Be the Place Thriller | WorstPreviews.com

Weten ze zeker dat het Sean Penn is en niet Robert Smith?


avatar van groente12

groente12

  • 315 berichten
  • 0 stemmen

Geweldige trailer!


avatar van BenicioDelToro

BenicioDelToro

  • 4178 berichten
  • 1391 stemmen

Hihi, Sean Penn goes Robert Smith!

Twee helden van mij.

Kan niet wachten!


avatar van goongumpa

goongumpa

  • 3057 berichten
  • 4083 stemmen

Kijk hier ook erg naar uit. De titel (een van m'n favoriete Talking Heads nummers), Sean Penns uiterlijk, de regisseur, McDormand, Stanton, David Byrne... Dit kan haast niet fout gaan .



avatar van Threeohthree

Threeohthree

  • 5557 berichten
  • 2931 stemmen

Inderdaad! Heerlijk zweverig, maar toch krachtig. Hopelijk gaat Sorrentino er lekker creatief mee om. (Net als met Scary World Theory van Le Conseguenze dell'Amore).


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11811 berichten
  • 3315 stemmen

Het doet ook verdacht veel aan The Cure denken.


avatar van Knisper

Knisper

  • 13038 berichten
  • 1278 stemmen

Wat een warboel weer. Sorrentino is echt de enige die dit zou kunnen maken. Schiet echt alle kanten uit. Sowieso is de combinatie van een verlopen jaren 80-ster met een de jacht op een officier uit Auschwitz al een opmerkelijk uitgangspunt, maar ook inhoudelijk en thematisch. Het gaat van Holocaustbeelden naar tafeltennis. De film vermaakt, blijft interessant, maar gaat niet onder de huid zitten, ondanks dat Sean Penn een erg goede rol neerzet.

Hoewel de film herkenbaar van Sorrentino is (veel oude mannen, opmerkelijke humor, lange cameraslides, die helaas vaak te snel afgekapt worden en een lange monoloog), blijft de visuele trukendoos veel meer gesloten. In tegenstelling tot zijn vorige films zijn de kleuren veel natuurlijker en wordt überhaupt niet zoveel met de belichting gespeeld, is hier niet of nauwelijks slow-motion gebruikt, is de aanwezige humor veel ingetogener en gericht op woordgrappen en is het surrealistische verdwenen. Naar mijn smaak is dat jammer.

Voor deze eerste Engelstalige film heeft Sorrentino echter geen toezeggingen gedaan aan zijn stijl. Helaas heeft die zich ontwikkeld naar iets dat veel te warrig en inconsequent is. Iets als Le Conseguenze dell'Amore zie ik hem in deze vorm niet meer maken. De film is voornamelijk erg aangenaam en ook fris en grappig, maar ook niet meer dan dat. En voor de mensen die dachten dat de betiteling in 'Il Divo' lelijk was, die moeten dit eens zien.


avatar van schram101

schram101

  • 16683 berichten
  • 2293 stemmen

Even die trailer gezien maar ik voel een Oscar aankomen voor Penn.


avatar van Movie-Addicted

Movie-Addicted

  • 2221 berichten
  • 3435 stemmen

Leuke opzet maar slaapverwekkend om naar te kijken, en erg traag. Sean Penn acteert goed (zoals altijd.)

*3


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11811 berichten
  • 3315 stemmen

Dacht dat Sean Penn Robert Smith moest voorstellen.


avatar van Movie-Addicted

Movie-Addicted

  • 2221 berichten
  • 3435 stemmen

Aj, je hebt gelijk. Zal het ff weghalen... Ik had beter ff wat research moeten doen (vooraf)


avatar van Freud

Freud

  • 10772 berichten
  • 1153 stemmen

Aangename film met verfrissende humor, maar net iets te weird om me echt bij te keel te grijpen - hoewel de personages en het verhaal daar zeker voldoende potentieel toe hebben. Het scenario is ook erg chaotisch, met verhaallijnen die niet afgewerkt worden of waar ik de zin niet van kon inzien - bovendien vrees ik ook hier en daar een verborgen hint gemist te hebben die dingen duidelijker zou maken. Misschien gewoon nog maar eens gaan bekijken


avatar van Knisper

Knisper

  • 13038 berichten
  • 1278 stemmen

schram101 schreef:

Even die trailer gezien maar ik voel een Oscar aankomen voor Penn.

Ik denk het niet. De film is daarvoor denk ik niet toegankelijk genoeg en bovendien werkt Penn's personage eerder een beetje bevreemdend, dan dat grote groepen ervan onder de indruk zouden zijn.

Het is overigens wel een erg goede rol, maar ik denk niet dat hij bij de Awards opgepikt gaat worden.

sinterklaas schreef:

Dacht dat Sean Penn Robert Smith moest voorstellen.

Robert Smith is wel als voorbeeld genomen, maar de karakterontwikkeling heeft (volgens mij) niks met Robert Smith te maken.


avatar van filmfanaat48

filmfanaat48

  • 37 berichten
  • 134 stemmen

Vond deze film de verasing van 2011, feit is inderdaad dat het verhaal niet echt sterk is.

sean penn geweldig, maakt deze film tot een topper.

Veel humor, mooien beelden,,ik heb me geen 5 min verveeld.


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Eerlijk gezegd weet ik niet goed wat ik met deze film over nieuwsgierigheid, woede, wraak en zelfontkenning, die gedragen wordt door de muziek en waarvan de bewerking van ondergeschikt belang lijkt te zijn, aanmoet. Aan de ene kant een bedrukte zelfontdekkingstrip vol eenzaamheid, depressie en sarcasme en aan de andere kant vind ik dat de regisseur op een te sentimentele, treurige en potsierlijke manier de holocaust exploireert waardoor bij mij de term smakeloos opkomt. De opnames van het landschap zijn imposant.

Wie weet wordt dit wel een cultfilm.



avatar van ralfsjam

ralfsjam

  • 2144 berichten
  • 1345 stemmen

En echte verrassing, Ging er blanco in en was na 5 minuten al gepakt. Prachtige tragikomedie. Geweldige humor in een traag jasje. Grap is lachen, maar je mist niets, want de volgende grap zal op zich laten wachten. Maar als de grap er is, is het weer gniffelen... Grote humor is kleine grapjes, zo ik ze graag zie. Mooi verhaal ook, die aan elkaar geplakt is met verrassende scenes die vreemd overkomen, maar perfect passen. Roadmovie/drama klopt wel, maat\r het was ook zeer comisch.

Deze film komt nog een keer bovendrijven... Let op mijn woorden!

4.5


avatar van Yash100

Yash100

  • 80 berichten
  • 45 stemmen

Zoals gewoonlijk zet Penn dit soort personages goed neer, misschien iets te voortreffelijk. Daarbij zoals hierboven genoemd het onsamenhangend deels van de film maakt dit niet tot een topper. De film had veel beter moet worden uitgewerkt, qua karakters. Ik mis de diepte van deze karakters.


avatar van eppo349

eppo349

  • 874 berichten
  • 4062 stemmen

Ik had toch graag gezien dat ze deze vage, verwarrende, boeiende, mooi geschoten, film hadden afgesloten met een nummer van The cure.


avatar van Cinema58

Cinema58

  • 14 berichten
  • 31 stemmen

Uitermate traag verhaal waarbij het overkwam dat het zelfs ook nog in slow-motion afspeelde, zal waarschijnlijk als kunstzinnig subtiel drama bedoeld zijn maar ik vond het eigenlijk alleen maar uitermate slaapverwekkend, ben er blanco met goede verwachtingen ingestapt na het aanschouwen van de trailer en het lezen van deze reviews maar kan hier niet meer van maken dan 2 sterretjes


avatar van Justinw

Justinw

  • 5378 berichten
  • 1803 stemmen

Toch wel interessant project. Door regisseur, acteurs en muziek.


avatar van Rednas 2

Rednas 2

  • 170 berichten
  • 196 stemmen

Vaag en traag en ik vond de rol absoluut niet bij Sean Penn passen. Ik snap dat dit een film voor liefhebbers is, maar mij deed het niet veel.