Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 100 minuten
Alternatieve titel: A Serbian Film
Oorsprong:
Servië
Geregisseerd door: Srđan Spasojević
Met onder meer: Sergej Trifunović en Ana Sakić
IMDb beoordeling:
4,9 (79.158)
Gesproken taal: Duits, Servisch, Engels en Zweeds
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Srpski Film
"Not all films have a happy ending"
Ex-pornoster Milos leidt nu een normaal leven, samen met zijn vrouw en zoontje van vijf. Een onverwacht telefoontje van zijn ex-collega Layla, die nog steeds pornoster is, verandert alles. Milos heeft financiële problemen, dus stelt Layla hem voor aan Vukmir, een mysterieuze, machtige man binnen de pornowereld. Hij doet Milos een aanbod dat deze niet kan weigeren; de hoofdrol in zijn nieuwste film. Dit zou ervoor zorgen dat Milos zich voor de rest van zijn leven geen zorgen hoeft te maken over zijn financiën. Maar Milos maakt deel uit van een wel heel bizarre film...
Externe links
Acteurs en actrices
Miloš
Vukmir
Marija
Marko
Lejla
Jeca
Jecina majka
Jecina baka
Doktorka
Stefan
Video's en trailers
Reviews & comments
fappie
-
- 2688 berichten
- 2005 stemmen
Toch maar verhoogd naar 3,0*. Hij is ziekelijk, maar geen onvoldoende vind ik. Acteerwerk is ook best ok.
TheProwler020
-
- 119 berichten
- 505 stemmen
WALGELIJK & ZIEK!!
Ik ben veel gewend echt veel maar dit was gewoon te extreem. Ik heb hem via Zenopictures besteld met de gedachte dat hij erg shockerend was dus ik was er al een beetje op voorbereid maar de scene met de baby overtrof alles.
Ik ga deze film geen cijfer geven....enige waar ik wel ff over ga beoordelen was de acteerprestatie en die was wel goed.
mamagisella
-
- 23 berichten
- 21 stemmen
heel walgelijk en idd heel ziek maar door de manier van filmen en toch het beetje verhaal erin kan ik hem geen al te slecht cijfer geven.Ik vond hem wel too much.Dat stukje met diebaby en dat laatste stukje met zijn eigen zoon,gaan mij echt te verIk leefde juist wel heel erg met dat gezinnetje mee vond het einde ook heel erg tja walgelijk en ziek ik weet niet zo goed wat voor cijfer ik hem moet geven.
Ik zou het totaal niet aanraden,mijn man wou hem ook niet zien maar het is wel mooi gefilmd enz.
Daarom stem ik maar gewoon niet
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Mwah, zal straks wel gaan regenen met stemmen aangezien de DVD een release krijgt. Volgens mij ook binnenkort in de FRS te verkrijgen.
Thorak
-
- 6354 berichten
- 1887 stemmen
Ik ben heel erg benieuwd wat het gemiddelde was geweest als de "newborn-scène" er niet in had gezeten, waarschijnlijk aanzienlijk hoger. Wat ik zowel hier als op andere sites lees is toch dat de menigte vooral over die specifieke scène valt en niet over de grofheden in het algemeen. Die scène gaat inderdaad heel erg ver en zeker over het randje, maar om daar de hele film gelijk op af te rekenen gaat mij toch ook weer te ver.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Dat zal een groot verschil zijn. Ik vond het overall een prima films, visueel sterk, cinematografisch above average en vind de pornsetting ideaal. Ook best beklemmend ook. Er zitten wat onnodige scenes in (symboliek my ass) waarbij die newborn scene inderdaad in het verkeerde keelgat schiet en waardoor er statements gemaakt worden. Ik hoop alsnog op een dvd met een cut waar die scene eruit is geknipt.
starbright boy (moderator films)
-
- 22412 berichten
- 5077 stemmen
Mwah, zal straks wel gaan regenen met stemmen aangezien de DVD een release krijgt. Volgens mij ook binnenkort in de FRS te verkrijgen.
Hij ligt er al. Uitgebracht door een mij onbekend label (en ik ben de naam nu alweer kwijt).
Keane1983
-
- 1015 berichten
- 943 stemmen
Qua filmen, acteren, settings en soundtrack/score scoort deze film boven het gemiddelende.
Alles klopte. Een waar beklemmend gevoel greep me gedurende de film.
De inhoud van de film sloeg echt werkelijk nergens op. Ik vond het echt niet leuk!!! En kan en wil hier ook geen punt aan geven eigenlijk. De newborn scene was echt ziek en ben blij dat dit ook niet gedetailieerd werd.
Tja, ik ben best wel wat gewent qua films en vind niet zo snel iets ziek (omdat het toch maar film is)...maar deze keer vind ik wel dat er grenzen zijn.
Van mij een 1,0*
K*D
-
- 240 berichten
- 653 stemmen
Nou ik heb m afgekeken. Ik ben er niet zo goed over uit wat ik ervan vind maar ik ben niet echt onder de indruk. Waarschijnlijk ook omdat er heeeel veel van verwachtte.
Overigens hebben we hem achter de toonbank liggen en verhuren we hem alleen aan mensen die het volgens ONS aankunnen. Kregen eerst een brief van de leverancier dat ze het na het zien van de film vernietigd hebben en ons aanraden om het ook te doen. De politie heeft zich er ook mee bemoeit (kinderporno).
Handig om in een videotheek te werken. 
Fortune
-
- 4317 berichten
- 2773 stemmen
janjansen
-
- 10 berichten
- 10 stemmen
[quote="K*D" shreef|:]Nou ik heb m afgekeken. Ik ben er niet zo goed over uit wat ik ervan vind maar ik ben niet echt onder de indruk. Waarschijnlijk ook omdat er heeeel veel van verwachtte.
Niet onder de indruk het feit dat hier gewoon ordinaire morbide fantasieën van een geestelijk seksuele gefrustreerde schrijver letterlijk worden verfilmt maakt bij jouw geen indruk. Benieuwd wat jij voor fantasieën heb
KD screef: Overigens hebben we hem achter de toonbank liggen en verhuren we hem alleen aan mensen die het volgens ONS aankunnen. [/i]
Klanten die het aankunnen? Jullie hebben zeker ook pornofilms onder de toonbank met meisjes onder de 18
Kd Schreef:Handig om in een videotheek werkt.
[/quote]
Wat is handig als je in een Videotheek werken?
Sorry hoor maar ik denk dat ieder normaal denkend mens deze film zal verwijderen uit zijn collectie/winkel daar heb ik geen politie voor nodig.
Wat wij ons meer moeten afvragen hoe deze film door de keuring is gekomen, wat voor zieken geesten keuren deze films . Er komen gewoon kijkwijzer logos te kort om deze film af te schermen.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Dus jij bent wél een ''normaal denkend mens''? Kerel, het is een film
.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Hij brengt het wat overdreven en zwamt iets teveel maar zit wel een kern van waarheid in natuurlijk. Ik vind hier dan ook wel dingen in zitten waar een kijkwijzer niet voor waarschuwt.
janjansen
-
- 10 berichten
- 10 stemmen
Dus jij bent wél een ''normaal denkend mens''? Kerel, het is een film
.
En omdat het maar een films is mag je alles maar publiceren.
Nou meneer de rechter het is geen kinderporno hoor , het is maar een film, het is niet echt.
Er moeten toch ergens grenzen komen lijkt mij want anders kijken we straks met ze alle naar snuff-movies omdat gewoon film niet meer boeit of ongeloofwaardig is. tss
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Duidelijk iemand van de oude stempel, meteen die doemscenario's. Je overdrijft teveel en dat is jammer.
Hij brengt het wat overdreven en zwamt iets teveel maar zit wel een kern van waarheid in natuurlijk. Ik vind hier dan ook wel dingen in zitten waar een kijkwijzer niet voor waarschuwt.
.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Eens. Dat zoiets controversieels toch de distributie rond krijgt is positief en censuur is het smerigste van al. Zijn er eigenlijk releases zonder die desbetreffende scene?
janjansen
-
- 10 berichten
- 10 stemmen
[quote]jeroentjuhhhhh schreef:
Duidelijk iemand van de oude stempel, meteen die doemscenario's. Je overdrijft teveel en dat is jammer.
Oké misschien overdrijf ik maar jouw reactie zegt dus echt wat over de huidige maatschappij, laat mij dan maar van de oude stempel zijn 
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Als je bedoelt dat je tegenwoordig een keurige HBO-student kunt zijn zonder strafblad en een gezond verstand, terwijl je dit soort films graag kijkt, dan klopt je moderne beeld wel. Mensen die dit kijken zijn niet ziek, noch degene die het maakt.. en je zult er ook niet 'ziek' van worden
.
janjansen
-
- 10 berichten
- 10 stemmen
Ik weet heel zeker dat zelfs op deze site censuur wordt toe gepast. Ik weet ook zeker dat, eigen meningen en ideeën tot een bepaalde grens ook hier toegestaan zijn 
Enne Jeroentjuhhhh, Nee daar doelde ik niet op
code9
-
- 418 berichten
- 1856 stemmen
In de vorm van een soort snuff-movie verpakte indringende brok Servische maatschappijkritiek die, gezien de vele geschokte reacties, zijn uitwerking bepaald niet gemist heeft. Wat als een komedie lijkt te beginnen -getuige de soms hilarisch nonchalante uitspraken en dialogen- wordt langzamerhand steeds duisterder, al wordt de kijker toch nog rauw overvallen door de beruchte verkrachting van de zo uit de moederschoot geboren baby. Niettemin zal iedereen die ooit het relaas van Jolanda uit Epe gelezen heeft, beseffen dat er in werkelijkheid nóg gruwelijker dingen gebeuren met pasgeboren baby's(even los van de discussie of alle door haar beschreven gebeurtenissen daadwerkelijk hebben plaatsgevonden en of er werkelijk zoiets bestaat zoals 'satanisch ritueel misbruik').
Er zijn overigens nog wel meer voorbeelden te geven waarmee de getoonde wanstaltigheden aan de realiteit in sommige landen kunnen worden gekoppeld. Denk bijvoorbeeld aan Zuid Afrika, waar zuigelingen worden verkracht omdat mannen denken zo van HIV/AIDS af te komen, kinderoffers in Oeganda en de Centraal Afrikaanse Republiek, of, wat dichter bij huis, de dagelijkse, als 'medische ingreep' omschreven praktijk van het wegzuigen en in de afvalbak gooien van ongeboren levende baby's. De makers van de film houden onze 'beschaafde' maatschappij dus feitelijk niets anders dan een spiegel voor...
Qua gore wordt zeker niet verder gegaan dan in andere horrorfilms. Qua suggestie wordt echter duidelijk wél een nieuwe grens opgezocht, al leert de ervaring dat die grens keer op keer opgerekt wordt en daarom ook 'A Serbian FIlm' vast een keer overtroffen wordt. Vind vooral het einde buitengewoon sterk, wat me deze film nog een half sterretje extra doet geven.
4,5*
brabusRUS
-
- 1628 berichten
- 2810 stemmen
Ik heb de film niet gezien, maar zag toevallig 1 scene met een baby. Werd die pasgeboren baby nou verkracht ? Als dat zo is, dan is deze regisseur echt de weg kwijt. The Human Centipede vind ik nog best te doen, hou van wel van gore, maar dit is gewoon te ziek als ik zag wat ik zag.
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Ja, maar het was wel niet te zien (althans niet expliciet). Ik weet overigens wel niet meer of de baby een jongen of een meisje was. Dan zou je je namelijk nog kunnen afvragen waar 
orbit
-
- 12092 berichten
- 0 stemmen
Ik zag het ook niet, maar de suggestie is dat er een versie bestaat waarin je alles ziet.. alléén die suggestie is al ziekmakend. Toch doet dat weinig af aan mijn oordeel, film die is doorgeslagen in shock-value en niet in echte doortastende horror.
aSMoDeuS
-
- 1120 berichten
- 5049 stemmen
Ik zag het ook niet, maar de suggestie is dat er een versie bestaat waarin je alles ziet.. alléén die suggestie is al ziekmakend. Toch doet dat weinig af aan mijn oordeel, film die is doorgeslagen in shock-value en niet in echte doortastende horror.
Ik denk dat ik die versie heb gezien. Nog steeds suf.
Gerelateerd nieuws

Gruwelijke horrorfilm 'A Serbian Film' verschijnt ongecensureerd op Blu-Ray
Bekijk ook

Qing Mei Zhu Ma
Drama, 1985
18 reacties

I Compagni
Misdaad / Drama, 1963
5 reacties

Irréversible
Drama / Thriller, 2002
2.375 reacties

Martyrs
Drama / Horror, 2008
2.820 reacties

À l'Intérieur
Horror / Thriller, 2007
1.292 reacties

Seul contre Tous
Drama / Thriller, 1998
274 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





