• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.467 films
  • 12.239 series
  • 34.025 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.134 gebruikers
  • 9.379.380 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Hangover (2009)

Komedie | 100 minuten / 108 minuten (unrated version)
3,72 6.431 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 100 minuten / 108 minuten (unrated version)

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Todd Phillips

Met onder meer: Bradley Cooper, Ed Helms en Zach Galifianakis

IMDb beoordeling: 7,7 (919.181)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 11 juni 2009

Plot The Hangover

"Some guys just can't handle Vegas."

Twee dagen voor zijn huwelijk, gaat Doug met drie vrienden naar Las Vegas, om daar een knallend vrijgezellenfeest te houden. Ze feesten er op los, maar als ze de volgende morgen wakker worden weten ze niks meer van de vorige avond. Om één of andere reden vinden ze een tijger in de douche en zitten ze opgescheept met een zes maanden oude baby. Doug is echter nergens te bekennen. Een race tegen de klok volgt om Doug toch nog op tijd voor het altaar te laten verschijnen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fixi88

Fixi88

  • 277 berichten
  • 504 stemmen

Ik heb hem gisteren gekeken en ik moet zeggen een leuk filmpje. De muziek tussen door is goed. Verder valt er niet veel over te zeggen. Het is gewoon een goede komedie.


avatar van Erbe

Erbe

  • 47 berichten
  • 142 stemmen

Weer een van de betere komedies de laatste tijd. (vindt ik zelf)

Heb me de hele film wel vermaakt.

Alleen het laatste ging allemaal wel heel snel nadat ze de bruidegom gevonden hadden.


avatar van Fryce

Fryce

  • 1099 berichten
  • 2337 stemmen

Grappig


avatar van tobiasrooth

tobiasrooth

  • 14 berichten
  • 75 stemmen

Sterke komedie..

Heeft mijn verwachtingen waar gemaakt


avatar van mayhemblik

mayhemblik

  • 1389 berichten
  • 731 stemmen

Nomak schreef:

Wat denk je, die kerel is wereldberoemd en was zo rijk als de zee diep is. Hij kon elke vrouw krijgen die hij wou, en dan gaat hij iemand verkrachten? Komaan, zo een vrouw gaat graag genoeg met hem naar bed om hem daarna van verkrachting te beschuldigen.

Mijn god, dit meen je toch niet echt hoop ik?


avatar van BoordAppel

BoordAppel

  • 14274 berichten
  • 3282 stemmen

Nomak schreef:

Ik dacht dat iemand onschuldig was totdat zijn schuld is bewezen. Maar blijkbaar geldt dat niet als je Mike Tyson heet. Mensen hebben dan toch al hun oordeel klaar.

Ehm, misschien moet ik het nog een keer herhalen maar Tyson is hiervoor veroordeeld. Oftewel, een rechter vond dat zijn schuld bewezen was. Raar hè, dat mensen dan hun oordeel klaar hebben over deze verkrachter?


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

mayhemblik schreef:

Mijn god, dit meen je toch niet echt hoop ik?

Kerel, van welke planeet ben jij? Hoe vaak komt het niet voor bij sportmensen dat dit soort vrouwen er geld probeert uit te slaan door met die mannen naar bed te gaan om daarna te zeggen dat ze verkracht werden? Robin Van Persie, Cristiano Ronaldo,........ Dit soort verhalen lees je vaak genoeg.

BoordAppel schreef:

Ehm, misschien moet ik het nog een keer herhalen maar Tyson is hiervoor veroordeeld. Oftewel, een rechter vond dat zijn schuld bewezen was. Raar hè, dat mensen dan hun oordeel klaar hebben over deze verkrachter?

Heb je ooit gehoord van Rubin Carter? Gerry Conlon? En nog een hele hoop anderen?

Allemaal hebben ze jaren onschuldig vastgezeten. Dus kom niet met een dooddoener als dit. Dat hij hiervoor veroordeeld is bewijst totaal NIETS!


avatar van mayhemblik

mayhemblik

  • 1389 berichten
  • 731 stemmen

Ik heb het meer over die absoluut belachelijke opmerking van jou dat als mensen rijk zijn ze iedere vrouw kunnen krijgen en dat ze dan niet hoeven te verkrachten.

Kom op man, lees je zinnetje nog eens terug en denk er nog eens goed over na.

Ten eerste heeft een verkrachting meestal weinig met seks te maken maar het gaat die klootzak om macht, en ik geloof dat ''Iron'' Mike niet echt vies is van macht.

Ten tweede moet je toch toegeven dat er een steekje los zit bij de man.

Zo heb ik hem nog eens bij het wegen voor de wedstrijd al helemaal uit zijn dak zien gaan om niets.

In het uitgaans leven sloeg hij er ook op los.

Let wel dat ik vind dat we rekening moeten houden met zijn verleden en hoe hij is opgegroeid, de man had gewoon hulp moeten krijgen.

Bij veel beroemdheden die zo rijk worden en geadoreerd slaan op een gegeven moment de stoppen door, (legio voorbeelden) en bij deze boksmachine (want ja hij kon wel boksen zeg!) richtte hij zijn gekte op zijn omgeving.

Het blijft in mijn ogen een griezel en geef mij Muhammad Ali maar die had tenminste humor!

Dan nog één ding Nomak, zou je dit aub niet aan Mike willen doorvertellen, ik denk dat ik hem niet kan hebben.


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

Prima als jij er zo over denkt, maar ik ben het er totaal niet mee eens.

In mijn ogen is iemand onschuldig tot zijn schuld ook werkelijk bewezen is. Zijn moeilijke jeugd en andere feiten die de man op zijn kerfstok heeft hebben niets met dit feit te maken.


avatar van goongumpa

goongumpa

  • 3057 berichten
  • 4083 stemmen

Nomak schreef:

In mijn ogen is iemand onschuldig tot zijn schuld ook werkelijk bewezen is.

Volgens het rechtsysteem ook, en die hebben hem schuldig verklaard.....


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

goongumpa schreef:

Volgens het rechtsysteem ook, en die hebben hem schuldig verklaard.....

Speciaal voor jou zal ik een deel van mijn eigen bericht quoten.

Nomak schreef:

Heb je ooit gehoord van Rubin Carter? Gerry Conlon? En nog een hele hoop anderen?

Allemaal hebben ze jaren onschuldig vastgezeten.

Mensen worden veel te vaak ONSCHULDIG achter de tralies gezet zonder dat hun schuld bewezen is.


avatar van Lexcoaster

Lexcoaster

  • 1268 berichten
  • 1222 stemmen

Hoe interessant de discussie ok is (Nomak heeft m'n steun in deze ), het is offtopic dames & heren...


avatar van goongumpa

goongumpa

  • 3057 berichten
  • 4083 stemmen

Als ik het goed heb, was er ook een dokter die symptomen van verkrachting / geweld op het slachtoffer vond.

Verder vind ik het belachelijk dat je die oorbijt-actie van Tyson goedpraat. Fan zijn van een sportman betekent nog niet dat je blind moet zijn voor zijn misstappen.


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4897 stemmen

Dit gaat een beetje off-topic, boefjes. Nu maar weer naar 'De Kater' dan.


avatar van mayhemblik

mayhemblik

  • 1389 berichten
  • 731 stemmen

Oké, je hebt gelijk, wat zullen de slachtoffers van Mike toch een kater hebben gehad zeg.


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

@ goongumpa

Als je de wedstrijd hebt gezien, dan is die actie misschien niet te rechtvaardigen, maar zeker wel begrijpelijk.

Maar het gaat inderdaad wat te ver off-topic. Het lijkt me beter om het hierbij te laten.


avatar van BoordAppel

BoordAppel

  • 14274 berichten
  • 3282 stemmen

Nomak schreef:

Mensen worden veel te vaak ONSCHULDIG achter de tralies gezet zonder dat hun schuld bewezen is.

Van Tyson is de schuld vastgesteld dus hij is niet onschuldig. Natuurlijk zullen er altijd mensen onterecht veroordeeld worden maar van Tyson kan je met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid wel stellen dat het een verkrachter is.

Bovendien, als je al niet op de rechterlijke macht kan afgaan, waar dan wel op? Met die instelling van jou is iedereen onschuldig.


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

BoordAppel schreef:

Van Tyson is de schuld vastgesteld dus hij is niet onschuldig.

Waar heb je het toch over?

Van anderen die ik in dit topic genoemd heb was volgens de rechter de schuld ook vastgesteld. Ook allemaal schuldig dus!

Maar er hebben al meerdere mensen geroepen dat het hier te ver off-topic gaat en ik heb zelf ook al aangegeven dat ik hier graag bij wil laten.

Dus bij deze laat ik het hier dan ook bij.


avatar van mayhemblik

mayhemblik

  • 1389 berichten
  • 731 stemmen

Ja jongens laten we de handdoek in de ring gooien!


avatar van goongumpa

goongumpa

  • 3057 berichten
  • 4083 stemmen

Nog één ding: ik ben het helemaal eens met BoordAppel.


avatar van chembrother

chembrother

  • 64 berichten
  • 96 stemmen

Hmmmm. Ik heb niet echt veel moeten lachen tijdens deze film. Wel interessant om te zien dat er een Memento-achtige verhaallijn in zit. Maar vergelijk het alsjeblieft niet met die film want dat zo teveel eer zijn voor deze komedie.

Twijfelgeval van 2,5* wat mij betreft want er zijn betere in dit genre.


avatar van chao

chao

  • 6 berichten
  • 8 stemmen

Wordt deze film geleverd met lachgas?

Na een half uur kijken ,nog geen 1 keer een lach of zelfs glimlach op mijn gezicht.

Hoge verwachting vanwege de hoge waardering hier en op Imdb, maar snap er geen z==k van ,dat mensen dit een leuke film vinden.

Alles is zo plat en afgezaagd en reeds 100 keer eerder vertoond.

"The worst pathetic comedy that Ive seen on the big screen " ,quote van een ander , en ik sluit me helemaal bij aan.


avatar van laundromat

laundromat

  • 2434 berichten
  • 0 stemmen

Herzien. Terecht in mijn top10 van 2009. Blijft leuk. Lekkere muziek tussendoor. Zach Galifianakis:

Vind Bradley Cooper niet zo. Qua acteur niet, qua rol is hij het minst leuk. En hij zo glad, Amerikaans.

Zie net dat Hangover 2 er aan komt. Of dat wat wordt....


avatar van hessel

hessel

  • 145 berichten
  • 173 stemmen

Toen ik deze film voor het eerst gezien had, vond ik hem niet erg origineel of grappig. De humor lag er heel dik op en was totaal niet origineel. Ook waren de grappen te makkelijk. Helaas waren al mijn vrienden het niet met me eens en heb ik de film vandaag nog een keer gekeken omdat ik dacht dat ik het misschien bij het verkeerde eind had. Maar nee, hij blijft gewoon waardeloos.... 2*


avatar van Resh

Resh

  • 701 berichten
  • 609 stemmen

Hoge verwachtingen, leuke film maar toch teleurgesteld! Ik vond de personages en hoe alles in elkaar zat heel grappig, maar ik heb geen 1 keer echt gelachen. Verder was de muziek keuze heel apart, positief bedoelt. Vooral op het einde toen candyshop werd gezongen vond ik echt hilarisch! En natuurlijk Alan was het grappigste! Ik geef het niet te hoog maar ook niet te laag. Zeker vermakelijk!

3.5*


avatar van laundromat

laundromat

  • 2434 berichten
  • 0 stemmen

Je hoeft niet bij alle komedies op de grond te liggen van het lachen? Ik heb paar keer hardop gelachen, veel geglimlacht en gegrinnikt. Dit was dan wel mijn humor, hoewel erg Amerikaans. Misschien moet je er voor open staan (of niet).


avatar van laundromat

laundromat

  • 2434 berichten
  • 0 stemmen

Nou ja hij staat op #2 van 2009. Dus ik hoef niets meer te zeggen


avatar van M.Goodkat

M.Goodkat

  • 1290 berichten
  • 1463 stemmen

Heeft hem wel verdiend, de nummer 2 van 2009


avatar van SgtP

SgtP

  • 111 berichten
  • 143 stemmen

1 van de beter komedies van 2009!

Moet wel zeggen dat Avatar toch wel de nummer 1 positie had moeten pakken. Vond Inglorious Bastards nou ook weer niet zo speciaal namelijk.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7317 berichten
  • 0 stemmen

Ik vond The Hangover toen ik die gezien had best wel een aardige film , maar om hem nu op de 2de plek te zetten van de top 2009 vind ik persoonlijk overdreven. Maar goed andere denken er blijkbaar toch anders over.En ik denk dat Avatar nog maar op 3 staat omdat die nog maar pas uit is. Denk dat als hij al op dvd uit was dat hij hoogst waarschijnlijk wel op 1 of 2 had gestaan. Maar de top 2009 liegt niet, het is zoals het is