Genre: Avontuur / Komedie
Speelduur: 102 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Brad Silberling
Met onder meer: Will Ferrell, Anna Friel en Danny McBride
IMDb beoordeling:
5,3 (79.050)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via SkyShowtime
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Land of the Lost
"Right place. Wrong time."
Door zijn theorie over reizen naar een parallel universum en een aanval op talkshow host Matt Lauer, wordt Dr. Rick Marshall (Will Ferrell) als wetenschapper beschimpt en gedegradeerd tot leraar op het George C. Page Museum waar hij Holly (Anna Friel) ontmoet die hem en zijn idealen wakker schudt waardoor Marshall alsnog zijn draagbare tachyon apparaat in elkaar zet. Voortvarend sleept Holly de tegensputterende Marshall mee om het apparaat te testen en ze komen terecht in een mysterieus land, waar dinosauriërs nog bestaan en vreemde volkeren leven, genaamd Pakuni en Sleestak.
Externe links
Acteurs en actrices
Dr. Rick Marshall
Holly
Will Stanton
Chaka
Enik
Matt Lauer
Tar Pits Kid
Tar Pits Kid
Tar Pits Kid
Tar Pits Kid
Video's en trailers
Reviews & comments
arie-lex
-
- 92 berichten
- 204 stemmen
do I need 2 say more? minder dan een halve ster kan ik jammer genoeg niet geven
( J )
-
- 106 berichten
- 290 stemmen
Halverwege uitgezet,wat een waardeloze "film".
Will ferrel is al irritant genoeg,toen hij ook nog is begon te zingen was dat de spreekwoordelijke druppel,wat een derderangs clown is dat zeg!
demonski
-
- 146 berichten
- 170 stemmen
na al die negative berichten vind IK dit toch een grappige film en ik denk toch express over de top gemaakt .....dus met een knipoog , ik heb me zeer vermaakt en daar gat het tenslotten om toch ??
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Heel grappige en originele film.
Verassend leuk nog, ferrel is in mijn ogen echt ontzettend grappig. geweldige rol, heerlijk droog en genoeg om te lachen.
Verhaal is daarnaast heerlijke onzin, bied genoeg ruimte voor originaliteit, dat is er dan ook genoeg.
Veel toffe scenes, met vaak best aardige special effects. Erg groots allemaal en verveelt geen moment.
Leuke combi dus van komedie en actie, 3.5*.
Yugnav
-
- 309 berichten
- 1086 stemmen
"Een boswachter (Will Ferrell) en zijn twee kinderen komen per ongeluk terecht in een mysterieus land." Huh?
Nou ja, het blijft hoe dan ook echt een hele slechte film, met weer eens een verschrikkelijk irritante Ferrell. Ook de special effects zijn een lachertje. Zonde van mijn tijd...
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8160 stemmen
Ik had weinig verwachtingen, zeker gezien de score hier, maar ook omdat de laatste Ferrell film behoorlijk tegenviel. Deze doet dat gelukkig niet. Heerlijk over the top filmpje met een verhaal dat echt helemaal nergens over gaat. De film neemt zichzelf totaal niet serieus en dat leidt samen met de leuke personages en de soms hilarische dialogen tot een alleraardigst vermakelijk filmpje, dat in de hoogste sneltreinvaart voorbijdendert. De CGI is soms wel erg slecht. maar op de een of andere manier kon dat de pret niet drukken. Soms nogal flauw, soms niet grappig, maar vaak gelukkig wel en een Ferrell die heerlijk ouderwets op dreef is, maar ook Danny R. McBride is soms behoorlijk grappig. Leuke no-brainer dus!
3,0*
pegasuspiet
-
- 44 berichten
- 423 stemmen
Zo slecht dat ik hem niet afgekeken heb.
En dit gebeurd niet vaak bij mij
fonzie96
-
- 34 berichten
- 55 stemmen
Absoluut vermakelijk,vind dat op deze site ontzettend veel negatieve onzin te lezen is door filmliefhebbers,waarom kijk je uberhaupt nog film dan als er zoveel slecht is.
Is een kwestie van smaak maar hier worden telkens toch goeie films tot op het bot afgekraakt....jammer.
Slynkin
-
- 268 berichten
- 454 stemmen
Ik vind het een leuke film. Op die reactie van Fonzie hierboven wil ik nog wat toevoegen. De hele kritiekreeks die hierboven wordt gegeven op Will Ferrel vind ik vreemd. Ferrel speelde gewoon weer z'n eigen spelletje, (weliswaar minder goed dan in Anchorman maartoch).... Ik vind het misplaatst als je de acteur op z'n eigen acteerwijze gaat lopen afzeiken. Dit kon je vantevoren verwachten! Kijk die film dan niet zou ik zeggen.... scheelt je een hoop gezeik om niks. Zonde van je tijd.
Ferrel blijft een koning op z'n eigen terrein.
AchmedATM
-
- 1507 berichten
- 0 stemmen
Zo een lage scoren had ik niet verwacht ik heb hier echt van genoten die Dinosaurus pies scene alleen al, of als ze aan het trippen zijn op dat fruit
Maar misschien is dit wel zo een film waar je van moet houden, anders vindt je het niks?! Ik kan alleen nog maar zeggen dat ik me kapot heb gelachen kijkend naar deze film!
4* deelt momenteel eerste plaats beste komedie van 2009 met Hangover (voor mij)
do I need 2 say more? minder dan een halve ster kan ik jammer genoeg niet geven
Ik wil je niet dwingen om meer te zeggen, maar ik zou wel graag wat meer willen horen.
wat een slechte film zeg gaat nergens over, van de hak op de tak heb hem na 15 min afgezet,jammer dat je geen 0 kan stemmen
Aangezien je maar 15 min heb gekeken kon je ook; niet stemmen
Ninto
-
- 728 berichten
- 1142 stemmen
Ik vind dat Ferrell z'n eigen show moet krijgen. Iedere dag een uur lang kapot lachen. Man... wat zou dat geweldig zijn 
Slynkin
-
- 268 berichten
- 454 stemmen
Ik vind dat Ferrell z'n eigen show moet krijgen. Iedere dag een uur lang kapot lachen. Man... wat zou dat geweldig zijn
Klik maar eens hier . Op die site staan veel clips van zijn eigen one-man show. Daar ben je wel even zoet mee. 
the-hague-pride
-
- 503 berichten
- 442 stemmen
jammer, ze hadden hier best wat van kunnen maken
maar vond hem iets te stom voor woorden
RodneyS
-
- 274 berichten
- 2563 stemmen
Nee, 10 keer niks
Een heel slecht verhaal en simpel verhaal, wat erg chaotisch was.
Bovendien vind ik deze acteurs absoluut niet grappig, maar dat is persoonlijk voor mij.
De enigste 2 pluspuntjes waren de toch wel goed gemaakte dino's en een paar leuke grappen.
1,5*
Noodless
-
- 10044 berichten
- 6180 stemmen
De dino's en sommige grappen zijn wel ok. Vaak zijn de grappen wel zo flauw of over the top dat je het ook nog leuk gaat vinden. Het verhaal zelf stelt echt niks voor en komt zelfs wat belachelijk over. Maar toch kon de film door een paar positieve elementen toch nog bekoren.
6/10
dielis
-
- 5 berichten
- 5 stemmen
wat een verschrikkelijke en waardeloze film. acteerwerk uitermate slecht en het is gewoon te saai om naar te kijken, met pijn en moeite heb ik hem afgekeken. Af en toe wel een grappig stukje maar daar blijft het ook wel bij.
1.5*
tonycabanna
-
- 48 berichten
- 66 stemmen
Houd van dit soort films
Heb zeker gelachen
btw dielis het acteerwerk is de bedoeling dat het zo achterlijk en lomp overkomt
En dat is verder ieder zijn smaak of je er van houd of niet
Anywayz 3,5 stars
AchmedATM
-
- 1507 berichten
- 0 stemmen
Wat is de doelgroep van deze film?
15 - 25 Jaar, voor de student.
Joostkijktfilms
-
- 3 berichten
- 158 stemmen
Grappig dat ook hier de meningen weer verdeeld zijn. Sommigen kunnen Ferell niet uitstaan, wat ik me ergens wel voor kan stellen, maar waar ik me wel ten zeerste bij afvraag waarom zij in godsnaam een film met hem in de hoofdrol opzetten / bezoeken.
Ik zat laatst bij de reacties van Stranger Than Fiction (briljante film overigens) te kijken en daar was het precies hetzelfde. You either hate him or you love him, denk ik. Ik kan 'm in een komedie echter goed verteren - een serieuzere rol als in Stranger Than Fiction is niet voor hem weggelegd - en vond deze film dan ook wel vermakelijk, maar niets bijzonders.
Het is een typische Ferell-komedie in een andere setting, en niet meer dan dat. Hield je van ander werk waar Ferell een droge rol in speelt, bv. Step Brothers, dan kan je hier misschien wel om lachen, mocht je Ferell echter niet uit kunnen staan begin dan niet aan deze film. En als je dat al doet, ga dan al helemaal niet reageren met hoe irritant je hem vindt, dat is nou eenmaal Will Ferell! Vermakelijk voor een huurvideo dus, mits je van de humor houdt.
dragonmaster
-
- 335 berichten
- 332 stemmen
leuke flauwekul film met een Ferrell in een rol waarin hij zich duidelijk goed thuis voelt. redelijke special-effects. verder niet te veel van verwachten.
jacobine_rodijk
-
- 2806 berichten
- 9511 stemmen
Zie Ferrell toch liever meer met R gekeurde materiaal werken, dit is allemaal wel erg puberaal en op momenten pijnlijk ongrappig.
De McBride/Ferrell combinatie werkte velen malen beter in één 25 minuten durende aflevering van Eastbound & Down dan in deze 100 minuten durende film. 1,5*
Onderhond
-
- 87597 berichten
- 12852 stemmen
Iets te matig.
Net als Year One wat te fragmentarisch. Hoewel die film echt nergens over gaat zit er een vreemde rode draad in die allesbehalve boeit maar toch doorgetrokken wordt.
Sommige scenes zitten er puur in om alles aan elkaar te lijmen, terwijl er helemaal niks te lijmen valt. Maar ook niet alle settings en grapjes zijn even leuk. Ferrell tegen een T-Rex is gewoon redelijke ideeënarmoede.
Ook die 60s lizard mannetjes waren niet al te best, uiteindelijk is het Ferrell zelf die toch weer de grappigste momenten naar zich toetrekt. Wel een paar keer goed kunnen lachen, vaak met extreem flauwe dingen (Cher vocaltjes
)
Af en toe wat saai, zeker niet altijd grappig en niet echt de juiste balans tussen onzinnig en toch nog een verhaaltje willen vertellen, maar als tussendoortje kan het allemaal nog net wel. Al moet je ook zeker doorheen alle slecht CG kunnen kijken. Redelijk rampzalig voor iets uit 2009.
2.0*
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Ik snap die vele negativiteit niet eerlijk gezegd. Ik vond dit juist eindelijk weer eens een heerlijke komedie die prettig wegkijkt. De CGI wordt vaak ronduit slecht genoemd, nou ik heb het in SF films vele malen erger gezien en in deze film is de focus toch meer lol en komedie.
Ik vind de grappen door de film heen prima werken en rima verdeeld, op een uitzondering na heb ik elke keer moeten lachen. Ook was ik bang voor een hoog puberaal gehalte, poep en pies humor, maar dat viel gelukkig erg mee, op wat urine na dan 
Maar ja, ligt er denk ik ook aan van wat voor soort humor je houdt, ik vond deze namelijk bijvoorbeel hilarisch:
Talkshow host : Wait a minute.., are you going to smoke?
Rick Marshall : No i'm making a balloon animal.
Zoiets was het, simpele grap maar zo grappig 
Al met al, **** voor Will en de film
override100
-
- 96 berichten
- 52 stemmen
ik vind dat iederen moet gewoon gaan kijken en eerlijke
mening geven.zo als die van mijn gewoon geen punten
want was gewoon waardeloos. 
Raffael77
-
- 1891 berichten
- 0 stemmen
Zeer matige film met slappe studio decoraties en meer van dat soort onzin. Ferrell heeft altijd wel iets grappigs vanwege zijn droge manier van acteren.
De film zelf is echt slecht. Warp apparaat en dat soort dingen gaan gewoon te ver. Nep costums.
Ik kan nog wel ff zo door gaan maar doe ik niet.
paul83
-
- 1361 berichten
- 1571 stemmen
Zeer matige film met slappe studio decoraties en meer van dat soort onzin. Ferrell heeft altijd wel iets grappigs vanwege zijn droge manier van acteren.
De film zelf is echt slecht. Warp apparaat en dat soort dingen gaan gewoon te ver. Nep costums.
Ik kan nog wel ff zo door gaan maar doe ik niet.
Die nep kostuums zijn juist een knipoog naar de oudere films.
Het laatste nieuws

Vanaf vandaag kijk je op Netflix naar de misdaadserie 'Animal Kingdom'

Top 10 van Netflix: déze tien films worden nu goed bekeken

'Outlander'-serie 'Blood of My Blood' snel te streamen op HBO Max

Avonturenfilm 'Seven Years in Tibet' is binnenkort te vinden in het Netflix-aanbod
Bekijk ook

School Ties
Drama, 1992
7 reacties

The Ron Clark Story
Biografie / Drama, 2006
69 reacties

God Bless America
Komedie / Actie, 2011
223 reacties

The Young Offenders
Komedie, 2016
14 reacties

Promised Land
Drama, 2012
52 reacties

The Hunter
Avontuur / Drama, 2011
75 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








