• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.508 films
  • 12.241 series
  • 34.027 seizoenen
  • 647.800 acteurs
  • 199.139 gebruikers
  • 9.379.649 stemmen
Avatar
 
banner banner

Yes Man (2008)

Komedie | 104 minuten
3,20 3.077 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 104 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Australië

Geregisseerd door: Peyton Reed

Met onder meer: Jim Carrey, Zooey Deschanel en Bradley Cooper

IMDb beoordeling: 6,8 (402.623)

Gesproken taal: Ests, Engels en Koreaans

Releasedatum: 8 januari 2009

Plot Yes Man

"One Word Can Change Everything."

Als Carl Allen (Jim Carrey) de zoveelste aanvaring met anderen en ook met zichzelf heeft gehad, besluit hij dat het zo niet langer kan. Hij schrijft zich in voor een soort cursus die van een principe uitgaat: zeg overal 'Ja' op. Aanvankelijk bevalt dit Carl goed, maar als het langer gaat duren ziet hij in dat een instemmend antwoord op alle vragen ook minder leuke kanten heeft.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

tommykonijn schreef:

ik zie eigenlijk niet in waarom een mens alleen maar ja of nee zou zeggen, terwijl dit beiden ook kan.

Hij gebruikt het alleen waarneer er kansen openliggen.

In verschillende, minder belangrijke situaties, gebruikt hij ook wel het woord nee. Valt nogal op als je de hele tijd naar het woord "ja" zit te luisteren, vind ik


avatar van Supervlinder

Supervlinder

  • 18 berichten
  • 21 stemmen

vond de film tot de helft erg leuk!...daarna viel de stroom in de bioscoop uit en moesten we weg...maaar wel 2 vrijkaartjes gekregen!..carrey is wel erg oud geworden zeg!!!..


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5140 berichten
  • 2357 stemmen

jumpstylemovie schreef:
(quote)


Hij gebruikt het alleen waarneer er kansen openliggen.
In verschillende, minder belangrijke situaties, gebruikt hij ook wel het woord nee. Valt nogal op als je de hele tijd naar het woord "ja" zit te luisteren, vind ik


Ja, klopt. Maar in die zaal waar allemaal om het maar zo te noemen : Yes-mannen zitten wordt er gedaan alsof hij de rest van zijn leven overal ja op moet gaan zeggen.


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

tommykonijn schreef:
(quote)


Ja, klopt. Maar in die zaal waar allemaal om het maar zo te noemen : Yes-mannen zitten wordt er gedaan alsof hij de rest van zijn leven overal ja op moet gaan zeggen.


Er word duidelijk geciteerd : Elke keer wanneer er kansen openliggen.


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

Trouwens op de poster (hierboven) staat in koeienletters YES maar geen MAN :O


avatar van blablabla89

blablabla89

  • 140 berichten
  • 206 stemmen

Het was OK, maar meer ook niet

Ik heb Jim Carrey wel beter gezien

3 sterren


avatar van Habiel

Habiel

  • 24 berichten
  • 67 stemmen

Gistermiddag in de bios gezien. Wat ik hier al las is dat de film erg afdwaalt. In het begin is het komedie en in het midden komedie & romantiek en op het laatste alleen maar romantiek. Erg jammer van de film.

Weet iemand het nummer wat ze zingen bij het openlucht theater?


avatar van wrist

wrist

  • 119 berichten
  • 394 stemmen

Habiel schreef:

Gistermiddag in de bios gezien. Wat ik hier al las is dat de film erg afdwaalt. In het begin is het komedie en in het midden komedie & romantiek en op het laatste alleen maar romantiek. Erg jammer van de film.

Weet iemand het nummer wat ze zingen bij het openlucht theater?

Cultuurbarbaar!

The Beatles - Can't Buy Me Love

www.youtube.com/watch?v=bbBLriCM_g4

Ik heb erg genoten van Jim, ik vond 'm erg goed en zoet.


avatar van Hectometerpaal

Hectometerpaal

  • 722 berichten
  • 964 stemmen

Een veel te zoete film. Te veel romantiek en te weinig humor. Ik denk als de hype eenmaal voorbij is dat deze 3,46 ergens rond de 2,90 zal bungelen.


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5140 berichten
  • 2357 stemmen

jumpstylemovie schreef:
(quote)


Er word duidelijk geciteerd : Elke keer wanneer er kansen openliggen.


Ik zeg ook dat het klopt wat je zegt. Maar als ie ergens nee op zegt in die zaal, beginnen die mensen : NO-MAN, NO-MAN!!!! vind ik een beetje overdreven.


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

tommykonijn schreef:
(quote)


Ik zeg ook dat het klopt wat je zegt. Maar als ie ergens nee op zegt in die zaal, beginnen die mensen : NO-MAN, NO-MAN!!!! vind ik een beetje overdreven.


Ja, oke.
Ik heb hem nu op m'n iPod Touch dus dat word een avondje kijkplezier. Maar dan in bed.


avatar van hulkio

hulkio

  • 186 berichten
  • 197 stemmen

Jim Carrey is weer helemaal terug, flauwe grappen en gekke bekken trekken. Op zich een vermakelijke film, al was het alleen al vanwege Zooey Deschanel. Wel jammer dat de film wel een heel erg voorspelbaar verhaal heeft, op zich kun je dat verwachten bij dit type film, maar met had er toch wel iets meer van mogen maken. Toch genoeg leuke grappen om de film een keertje te zien.


avatar van erwin1122

erwin1122

  • 17 berichten
  • 30 stemmen

ik ga vanavond met wat vrienden naar deze film , ik ben benieuwd !


avatar van Don MN

Don MN

  • 3120 berichten
  • 1562 stemmen

In eerste instantie dacht ik dat ik opnieuw met m'n vrienden naar zo'n ongelofelijk baggere komedie ging, maar deze had een mooie boodschap en eerlijk toegeven een hilarische Jim Carrey.


avatar van etherman

etherman

  • 271 berichten
  • 539 stemmen

Leuke film met dun verhaal maar de leuke grappen van carrey die de film erg aangenaam maken.

Ik vond Yes man zeker leuk en moest vaak lachen.

Alleen dat vrouwtje vond ik wel erg jong voor Carl.


avatar van namingway24

namingway24

  • 1117 berichten
  • 1403 stemmen

Wat was dit een aangename verrassing zeg! Na heel wat getwijfel toch maar in de bioscoop gaan kijken, en ik heb een aantal keer hard moeten lachen. Carrey is Carrey, en daar moet je van houden. Ik ben geen groot fan van de man, maar voor zijn doen was hij aardig ingetogen, met uitzondering van de scène waarin hij dronken was.

De rest van de cast was erg grappig. Vooral leuk was het om Danny Masterson weer eens te zien. Ik vond hem altijd erg grappig in That 70's Show, maar daarna en heb ik hem verder weinig meer gezien. Hier speelt hij een soortgelijk personage, dus dat was erg leuk. Rhys Darby als Carrey's baas was ook zeer grappig.

En dan natuurlijk Zooey Deschanel. Ik snap meteen waarom iemand verliefd op haar zou kunnen worden. Ze was hier charmant en grappig, en het is echt een schatje. Leuk om haar hier te zien zingen, omdat ze in het echt ook een bandje heeft. Nog nooit gehoord, maar misschien moet ik eens op zoek gaan. Ik hoop Zooey nog vaak in een komische rol te zien, want daar is ze het best in.

Al met al was het verhaal inderdaad wat voorspelbaar, maar de acteurs maakten alles goed. Ik zou deze film graag nog een keer zien, iets wat niet snel gebeurd. Zeker geslaagd, deze komedie.


avatar van undeviljur

undeviljur

  • 55 berichten
  • 730 stemmen

vond het echt weer een supper film met jim carry

en het heele id achter het woor YES is ok wel goed vind ik wand we zeggen idd veel te vaak nee tegen dingen uit gemak of omdat we geen zit hebben

5*


avatar van MecG

MecG

  • 86 berichten
  • 340 stemmen

Leuke film, maar niet zo leuk als dat ik verwacht had.

Het is ook zeker geen film die je bij blijft, daarom een middelmatige score van 2.5*


avatar van xmiranx

xmiranx

  • 7 berichten
  • 476 stemmen

Goeie film

Had er niet zo heel veel van verwacht, maar dat is dus alles meegevallen! Geen flauwe grappen, maar grappen waar je echt om kan lachen! Een echte feel-good movie!

Daarbij laat de film je nadenken over hoe je eigen leven eigenlijk in elkaar zit! Ben jij een yes-man of een no-man?

4.0 erg leuk!


avatar van ange21

ange21

  • 68 berichten
  • 65 stemmen

tja... vond het niet echt wat

heb meer verwacht, werd idd op een gegeven moment te romantisch en vond die meid naast jim carrey niet goed bij hem passen.

maar omdat jim carrey de hoofdrolspeler is geef ik deze film 3.0 sterren!


avatar van Dridge

Dridge

  • 297 berichten
  • 1304 stemmen

ange21 schreef:

maar omdat jim carrey de hoofdrolspeler is geef ik deze film 3.0 sterren!

Ja,ja,dat is een goede reden inderdaad , maar goed , je geeft 3.5 ster op het moment.


avatar van _Lianne_

_Lianne_

  • 7 berichten
  • 84 stemmen

Afschuwelijke film,

Het moet een comedy zijn maar op een gegeven moment kwam er geen lach meer uit de bioscoop zaal.

Daarbij vind ik de meeste films waar Jim inspeelt ook over het algemeen niet grappig.

1*


avatar van marlijn

marlijn

  • 104 berichten
  • 76 stemmen

leuke film wel.

aan het einde toen ze daar allemaal bloot waren haha


avatar van peruaansefilm

peruaansefilm

  • 132 berichten
  • 162 stemmen

Ik wacht wel tot die op dvd uit is, alleen al om het verhaal , daar een film over te maken omdat iemand nu altijd nee zegt: yes zegt!

Hoewel JIm Carrey dit soort rollen wel goed in is wacht ik netjes af, vind alleen al de verhaallijn zo superdunnetjes net zoals bijvoorbeeld Als een vrouw die altijd sex wil en nu plots geen sex meer wil met een reden: ok laten we daar een komische film van maken, vind ik ook bij deze film! Ben benieuwd...

Ik denk dat het een matige film is met af en toe lachen en echt onderbroekenlol is en de meesten hem niet echt bijzonder vinden:ga me geld daarvoor niet uitgeven wacht rustig af! Of ga hem nu alvast branden kan ook,


avatar van Niqk

Niqk

  • 235 berichten
  • 863 stemmen

matige comedy, wel typisch carrey.

zooey deschanel is.. HOT..


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

peruaansefilm schreef:

Ik wacht wel tot die op dvd uit is, alleen al om het verhaal , daar een film over te maken omdat iemand nu altijd nee zegt: yes zegt!

Hoewel JIm Carrey dit soort rollen wel goed in is wacht ik netjes af, vind alleen al de verhaallijn zo superdunnetjes net zoals bijvoorbeeld Als een vrouw die altijd sex wil en nu plots geen sex meer wil met een reden: ok laten we daar een komische film van maken, vind ik ook bij deze film! Ben benieuwd...

Ik denk dat het een matige film is met af en toe lachen en echt onderbroekenlol is en de meesten hem niet echt bijzonder vinden:ga me geld daarvoor niet uitgeven wacht rustig af! Of ga hem nu alvast branden kan ook,

Maar je geeft alvast even een 0.5*?


avatar van hunkydory

hunkydory

  • 168 berichten
  • 0 stemmen

Ik ruik echt een mega moraal


avatar van mandy7

mandy7

  • 487 berichten
  • 305 stemmen

Leuke film.

Ontzettend gelachen.

Vooral om de 'vechtpartij'.


avatar van doeze

doeze

  • 88 berichten
  • 278 stemmen

Gister gezien in de bios.

Leuke romantische komedie. Niet meer niet minder. Verwacht geen lachsalvo van 1,5 uur. Alhoewel er zeker wel grappige momenten in zitten. Het blijft toch Jim Carey, he!

3*


avatar van Maarten||

Maarten||

  • 5 berichten
  • 0 stemmen

Voor de film zelf hoef je niet naar de bioscoop te gaan. Ben je wel een Jim Carrey fan, dan is deze natuurlijk erg vermakelijk.