• 154.133 films
  • 9.100 series
  • 27.183 seizoenen
  • 602.527 acteurs
  • 338.787 gebruikers
  • 8.706.679 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ellis in Glamourland (2004)

Komedie / Romantiek | 100 minuten
2,60 647 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 100 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Pieter Kramer

Met onder meer: Linda de Mol, Joan Collins en Chris Tates

IMDb beoordeling: 5,8 (1.154)

Gesproken taal: Engels en Nederlands

Releasedatum: 30 september 2004

  • On Demand:

  • Videoland Bekijk via Videoland
  • HBO Max Bekijk via HBO Max
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane
  • Claim tot 100 euro bonus bij Jacks.nl

    Heb je nog geen account bij Jacks.nl? Dan wordt in samenwerking met MovieMeter je eerste storting verdubbeld tot 100 euro! Jacks Claim je welkomstbonus van €100,- bij Jacks.nl
  • Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+

Plot Ellis in Glamourland

Film over een vrouw die meedoet aan een cursus om een miljonair te leren versieren. Zij kent weinig scrupules, en haar medecursisten al helemaal niet. Schaamteloos zetten zij hun nagels in rijke heren op de golfclub, op cocktailparty's en familiefeesten. Als Miljonair Meindert toehapt lijken bijna al haar problemen opgelost...

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fabian123

Fabian123

  • 334 berichten
  • 3671 stemmen

Suf, voorspelbaar en gemakzuchtig. Linda de Mol speelde nog wel aardig.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss

  • 11252 berichten
  • 4660 stemmen

Weer een keer herzien en ik doe 'm een halve punt omhoog. Afgezien van die vreselijk irritante Ruben van der Meer ben ik toch elke keer weer blij verrast hoe leuk dit is. Niets diepgaands en haalt het bij lange na niet bij het latere Alles is Liefde, maar kan zich met gemak meten met alle andere Amerikaanse romkoms van de laatste jaren. En wat is Joan Nederlof toch geweldig. 3,5*


avatar van bjerik76

bjerik76

  • 2120 berichten
  • 1556 stemmen

De film uit 2004 ziet er ouder uit dan hij is, het lijkt wel begin jaren 90 soms.

Het is wel een feel-good movie.

Kijkt lekker weg, niet teveel nadenken.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24018 berichten
  • 3575 stemmen

Nederlandse films, ik ben er niet altijd een even grote fan van. Sommige films zijn aardig, andere films vergeet ik het liefst direct. Ellis in Glamourland is daar één van. Ik krijg al jeuk bij het zien van Linda de Mol, dus die 100 minuten waren best een kwelling voor mij.

Het zit boordevol cliché's, wat in principe niet erg hoeft te zijn wanneer het op een leuke manier gebracht wordt, maar ook dit was niet het geval. De personages zijn standaard en liggen er metersdik bovenop. Het over-the-top gevoel is sowieso erg hoog in Glamourland, maar enfin. Waarschijnlijk had ik deze film gewoon aan me voorbij moeten laten gaan, maar ergens had ik de stille hoop dat ik mevrouw de Mol nog eens zou kunnen waarderen, dat ik eens om haar zou lachen. Helaas moet ik deze hoop laten varen, want ik vind haar nog steeds niks en het zal ook niet snel veranderen.


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Ik was niet zo onder de indruk van deze film. Ik vond het acteerwerk van bijna alle acteurs maar matig. En het verhaal vond ik ook niet erg bijzonder. Op zich was er redelijk chemie tussen de Mol en Tates maar ook dat mocht niet baten. Het is geen slechte film maar ook geen hoogvlieger.


avatar van zgfproduction

zgfproduction

  • 35 berichten
  • 29 stemmen

ik snap eerlijk gezegd niet waarom deze film is gemaakt. het is niet grappig, noch vermakelijk. dit is dus een film met weinig inhoud...


avatar van FilmLover2

FilmLover2

  • 2 berichten
  • 2 stemmen

Deze film kijkt lekker weg, Je hoeft er niet bij na te denken en is (helaas) erg voorspelbaar.

Maar blijft wel leuk, Linda de mol acteert ook goed.


avatar van Dreiecke

Dreiecke

  • 2768 berichten
  • 902 stemmen

Het is zo fout dat het weer goed wordt. Of nee, toch niet In ieder geval is het een luchtig gevalletje over gold-diggen op de Gooise matras, mannen jagen op de miljonairsbeurs, angst van alleenstaande vrouwen (desperate housewives), lompe, rijke en/of nerdo mannen, etc.

De types zijn karikaturen, daardoor ontstaat wel wat humor in situaties. Voor de rest vond ik het allemaal erg gemaakt en vond ik daarom bv geen enkele chemie te bespeuren in de overdreven geënsceneerde sexual encounters. Ook elke andere emotie was niet overtuigend.

Brrr, die Engelse voice-over ook, not nice. De muziek is passend, doch bestaat uit veilige poppy evergreen keuzes, die er op veel te hoog volume ingegooid worden.

En eh, 'Duifje'? Dat is toch taalgebruik van voor de oorlog?


avatar van Rod vliss

Rod vliss

  • 72 berichten
  • 368 stemmen

Wat was dit een leuke luchtige film en zie je maar weer hoe liefde alles overwint.

Leuk geacteerd tussen Ellis en Gijs. De autoscene, voetbalscene, de scene bij haar thuis en natuurlijk de eind scene, eind goed al goed


avatar van zzz_dafnuh_zzz

zzz_dafnuh_zzz

  • 96 berichten
  • 165 stemmen

Het is alweer een tijdje geleden dat ik deze film gezien heb, dus misschien moet ik hem binnenkort nog maar een keertje gaan kijken.

Het verhaal is simpel en voorspelbaar, maar een heerlijke film om op een regenachtige zondagmiddagte kijken.

Linda de mol doet het leuk, maar is hier niet meteen een van de beste actrices die Nederland kent. (Ik vind haar overigens wel beter geworden in de loop der jaren!)


avatar van Bigjerry

Bigjerry

  • 214 berichten
  • 64 stemmen

Vanavond gekeken naar de opname die we van TV hadden gemaakt. Ik vond hem alleszins vermakelijk, met leuke rollen. Ik vind Linda juist heel naturel acteren, ze komt geloofwaardig over. Daartegenover staan karikaturen zoals Horace Cohen weer heel leuk. Joan Collins vind ik zelfs goed te pruimen. Nee hoor van mij echt wel een voldoende, een leuke gezellige wegkijkert zou ik willen zeggen.


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2094 berichten
  • 4816 stemmen

In zijn genre was Ellis in Glamourland best een aardige film. Linda de Mol zet een leuke rol neer en de aanwezigheid van Joan Collins is op zijn minst verassend te noemen. Naar een cliche meer of minder wordt niet gekeken maar dat mag de pret niet drukken.

Onderhoudend en zeker niets minder dan menig Amerikaanse romantische komedie.

Redelijk.


avatar van Katharina

Katharina

  • 715 berichten
  • 1040 stemmen

Voor een NL film best okay! Stelt niet heel veel voor, maar toch . Wel gezellig verhaaltje...


avatar van timburton

timburton

  • 1288 berichten
  • 629 stemmen

Katharina schreef:

Voor een NL film best okay! Stelt niet heel veel voor, maar toch . Wel gezellig verhaaltje...

Kijk, daar begint het probleem al. "Voor een NL film...", "Vergeleken met de meeste Nederlandse films...", "Voor een Vaderlandse productie..."; het is spijtig dat men zo naar films moet kijken. Ik zie Ellis in Glamourland gewoon als een verschrikkelijke film, met onvoorstelbaar irritante acteurs, met De Mol als verschrikkelijkste dieptepunt. Dan kun je natuurlijk wel een puntje erboven op gaan gooien, omdat hij, vergeleken met andere NL films als de Zeemeerman nog tamelijk uit te houden zonder meteen zelfmoord te plegen, maar het blijft gewoon een nietszeggende, rampzalige, laagdrempelige film. Houd toch op met dat ge-NL film...


avatar van missl

missl

  • 3868 berichten
  • 5062 stemmen

Ik had er niet veel van verwacht dus deze bevalt prima, wegkijkertje die je vanaf de eerste minuut al door hebt maar dat is soms ook wel lekker.


avatar van mjk87

mjk87

  • 12544 berichten
  • 3625 stemmen

Vergeleken met deze film is Flodder (zelfs de serie) een toonbeeld van nuance en subtiliteit. Want wat een vreselijke film is dit, werkelijk alles over de top en dan factor 3. Of dat die buurt was, de kleding, de Suzuki of Reisenga als schuchtere Roosje. In ieder geval kon ik er geen moment in meegaan en zit je altijd te kijken naar Linda de Mol die Linda de Mol acteert. Deze rol past har simpelweg niet. In iets als Gooische Vrouwen gaat dat nog wel want dat ligt veel dichter bij haar eigen ik, maar ze is duidelijk geen actrice. Visueel pover, inhoudelijk oninteressant. Alleen Nelly Frijda laat in die paar scènes dat ze meedoet even zien hoe het wel moet. Puur daarom niet de laagste score. 1,0*.


super grappige feelgood film.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 6731 berichten
  • 4479 stemmen

Matig.

Typisch weer zo'n Nederlandse film die wel een prima verhaal had maar weer zo overdreven en abnormaal geacteerd is. Zo levert Kramer hier ook weer zo'n typische standaard film af die nergens bovenuit weet te steken en na enige tijd zelfs irritant werd.

De Mol doet enthousiast mee, maar is eigenlijk gewoon vervelend. Het verhaal zelf klonk wel interessant, maar werd qua humor wel heel flauw uitgewerkt. De titel van de film lijkt ook typisch zo'n titel te zijn die mensen moet lokken.

Acteerwerk is niet heel bijzonder dus, sommige karakters zijn weer veel te overdreven en de mensen die op een andere planeet leven zitten er ook nog steeds bij. Het is allemaal wel wat vlot gebracht, maar de serieuze toon van de film kon ik al lang niet meer serieus nemen.


avatar van devel-hunt

devel-hunt

  • 45 berichten
  • 246 stemmen

Heel slecht, suf en saai. Geen moment dat deze film zich tot een ‘ quilty pleasure’ manifesteert zoals een film als Gooise vrouwen dat wel is. De aanwezigheid van Joan Collins is geen toegevoegde waarde. Stom verhaal bovendien.


avatar van jordorientje

jordorientje

  • 376 berichten
  • 321 stemmen

Ik vond het alles behalve een komedie. Gewoon een typisch Nederlandse romantische film.

Voorspelbaar en cliché, maar kijkt prima weg.

Vond hem prima, niet heel goed ofzo.


avatar van Olivier Jansen

Olivier Jansen

  • 3 berichten
  • 1 stemmen

Wat een vreselijke film dit. Worden we in 2022, 18 jaar na de release vandaag getrakteert omdat de TROS natuurlijk herhalingsrechten heeft... Producent DeLevita heeft er goed aan gedaan regisseur Maarten Kramer te vragen maar of die er zin in had? Hij heeft zijn best gedaan om alle scenes en shots kloppend te krijgen volgens het draaiboek. Wat een farce van een speelfilm, die zich afspeelt in het milieu van de waanideeen van de Blaricumse families, met een cast waar de honden geen brood van lusten. De Jantjes, kent u dat nog? Deze film speelt zich af in het horror geheugen van de Larense families die denken dat de wereld bestaat uit mongolen. Wie betaald bepaald. Er is geen enkele emphatie. Precies wat de Yvonne Coldeweijers van deze tijd exploiteren.