Aapje81
Ingeschreven sinds 1 september 2008
Via dit tabblad kun je zien bij welke films Aapje81 een bericht als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
4,5
[permalink] geplaatst op 8 november 2010, 1:24 uurErg aangename romantiek voor mannen. Alles is heel herkenbaar en scherp neergezet. De acteurs doen het prima en het scenario zit mooi en creatief in elkaar. En niet te vergeten, Zooey
Heel goed.
2,5
[permalink] geplaatst op 14 april 2009, 19:03 uurPluspunten:
-Welgeteld twee aardige schrikmomenten
-Een spannend einde.
- En een aantrekkelijke hoofdrolspeelster die door haar voortdurende gekwetter er in ieder geval voor zorgt dat je niet in slaap valt.
Minpunten:
- Alles is veel te druk en hysterisch.
- Door de wiebelende camera wordt het eigenlijk nergens spannend of realistisch. Dit probleem had ik helemaal met The Blair Witch Project en in mindere mate met Cloverfield. Maar ook hier werkt het niet in het voordeel van de film. Ik kan er eigenlijk niet meer bij waarom mensen dit toch zo angstaanjagend vinden voor mij is het vooral slaapverwekkend.
- Het plot en de sfeer. Het probleem dat ik hierbij had was dat het scenario aanelkaar hangt van cliche's en er eigenlijk nergens een beklemmend of claustafobisch gevoel ontstaat. Alleen in het laatste kwartier is dit gevoel heel even aanwezig. Maar dit is toch iets te weinig om echt te kunnen overtuigen.
-De slecht uitgewerkte personages. Ik vind het bij horrorfilms altijd erg prettig als personages zorgvuldig zijn uitgewerkt zodat je met ze te doen krijgt. Dat is hier absoluut niet het geval. Alleen de mooie hoofdrolspeelster is de uitzondering, maar de compassie die ik bij haar voelde had meer te maken met haar uiterlijk.
Kortom Rec is niet onaardig en heeft zeker zijn momenten maar laat me over het geheel genomen toch met een onbevredigend gevoel achter. Nee, deze film is volgens mij toch vooral een hype.
4,5
[permalink] geplaatst op 7 augustus 2011, 18:11 uurZeer sympatieke film met scherpe dialogen en uitstekende acteerprestaties. Heb me zeer vermaakt.
Erg goed.
3,5
[permalink] geplaatst op 16 februari 2010, 2:30 uurLeuk klein filmpje dat leunt op prima acteerwerk en een hoge feel goodfactor. Freeman is erg sympathiek en Paz Vega heeft het op termijn misschien in zich om de nieuwe Penopele Cruz te worden.
Heb me prima vermaakt en ben blij dat er nog van die kleine leuke producties als deze worden gemaakt. Zeer de moeite waard.
3,0
[permalink] geplaatst op 7 juni 2009, 20:10 uurDeze film is te stompzinnig voor woorden. Maar is ondanks al zijn stommigheid toch bijzonder charmant. Als kijker verbaasde ik mij telkens opnieuw over de dingen die ik nu weer ging zien en alleen daarom al heb ik me erg mee vermaakt. Maar eerlijk is eerlijk. Het acteren en scenario zijn gewoon waardeloos maar alles ziet er wel mooi uit en de entertainment waarde is toch wel vrij hoog en ja Camilla Belle blijft natuurlijk een snoepje.
4,0
[permalink] geplaatst op 13 oktober 2010, 12:19 uurLeuke ouderwetste actiefilm met een heerlijk tempo en acteurs die maar heel matig kunnen acteren. Alleen Aiden Gillen heeft een behoorlijk niveau. Natuurlijk valt er op het een en ander flink wat aan te merken maar ik heb de hele rit geboeid zitten kijken en voordat ik het wist was de film afgelopen. Leuke opsteker van Harlin
Goed
2,0
[permalink] geplaatst op 12 april 2010, 0:06 uurAf en toe wel gelachen maar verder is het allemaal zo inwisselbaar als de pest. Alleen geschikt voor de fans van Efron.
Matig
3,0
[permalink] geplaatst op 7 juli 2009, 18:30 uurHele aardige film waarvan vooral de eerste drie kwartier de moeite waard waren. Daarna ontstaat sterk het gevoel dat je het allemaal wel gezien hebt. De cast is prima, de dialogen alleraardigst maar het geheel is hier en daar wat rommelig.
Leuk tussendoortje.
2,5
[permalink] geplaatst op 13 juni 2010, 19:14 uurMen neme een paar sympathieke acteurs en laat alles om hun heen de lucht in gaan, dat is waar 2012 om draait en meer zou het niet moeten zijn. Het eerste anderhalf uur doet de film wat hij moet doen maar dat gezever op het einde duurt helaas zo lang dat je haast zou vergeten dat in de tijd daarvoor best aardige dingen door het beeld vlogen. Waarom moet een film zoals deze toch zijn eigen ruiten ingooien door een dergelijk waardeloos einde?
Matig
3,5
[permalink] geplaatst op 18 mei 2010, 4:11 uurHele aardige film met Bullock. Hier en daar zijn er natuurlijk wat clichés maar hij vermaakt voldoende. Leuke rol van Buscemi overigens.
Boven gemiddeld
3,5
[permalink] geplaatst op 15 augustus 2010, 19:17 uurMooi geacteerde en sfeervolle film die helaas nergens naartoe werkt. De opbouw en dan met name het eerste uur zijn erg goed maar daarna begon mijn aandacht steeds verder te verslappen en deed de film mij nog maar weinig en dat is erg jammer.
Boven gemiddeld door het prima eerste deel van de film.
0,5
[permalink] geplaatst op 12 mei 2010, 15:18 uurEen van de meest waardeloze westerns die ik gezien heb. Na een half uur drukte ik op stop om te kijken hoe lang de film nog ging duren en tot mijn grote schrik moest ik toen nog een vol uur.
Eigenlijk staat gewoon alles aan deze film mij tegen.
Waardeloos
4,5
[permalink] geplaatst op 16 mei 2010, 20:19 uurSchitterende film met een prachtige Adjani.