• 18.113 nieuwsartikelen
  • 185.007 films
  • 12.869 series
  • 35.442 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.194 gebruikers
  • 9.524.151 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van wihu61. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Selecteer maand & jaar

The Thief (1952) 4,5

gisteren om 09:13 uur

Een stomme film, maar zonder theatrale gebaren. En het werkt, het stoort geen moment en alles blijft goed te volgen (hoewel het plot natuurlijk ultra-simpel moet blijven). Prima camerawerk, en de 'Hichcockiaanse' finale doet denken aan die van Saboteur, maar nu met indrukwekkende beelden van(uit) het Empire State Building die je zelden ziet.

details   naar bericht   reageer  

Psycho (1960) 4,0

Alternatieve titel: Alfred Hitchcock's Psycho, afgelopen donderdag om 09:54 uur

stem geplaatst

details  

Jurassic Park III (2001) 2,5

Alternatieve titel: Jurassic Park 3, 28 oktober, 09:17 uur

Veel verwijzingen naar het nooit overtroffen eerste deel, nu inclusief familieperikelen en een irritante mini-Rambo/MacGyver. Het slappe verhaaltje/acteerwerk geeft wel veel ruimte voor eindeloze dino-actiescenes, die grotendeels wel overtuigend zijn.
Helaas wordt, ondanks verwoede pogingen, het gevoel van verwondering uit JP1, met zijn rustige spanningsopbouw en gedoseerde actie (less is more), nooit meer opgeroepen. Bij de vele navolgende varianten ook niet meer trouwens...

details   naar bericht   reageer  

House by the River (1950) 2,5

25 oktober, 10:34 uur

stem geplaatst

details  

Le Vieux Fusil (1975) 3,0

Alternatieve titel: The Old Gun, 21 oktober, 08:53 uur

stem geplaatst

details  

Bean (1997) 3,0

Alternatieve titel: The Ultimate Disaster Movie, 20 oktober, 11:24 uur

stem geplaatst

details  

Goodfellas (1990) 2,0

Alternatieve titel: GoodFellas, 18 oktober, 00:01 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 1,0 sterren

details  

The Midnight Man (1974) 2,0

12 oktober, 17:48 uur

stem geplaatst

details  

Charley Varrick (1973) 4,0

Alternatieve titel: Kill Charley Varrick, 6 oktober, 22:37 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

Sudden Fear (1952) 4,0

6 oktober, 10:22 uur

stem geplaatst

details