• 17.974 nieuwsartikelen
  • 184.416 films
  • 12.787 series
  • 35.283 seizoenen
  • 659.065 acteurs
  • 201.038 gebruikers
  • 9.514.144 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van ALvH. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Spoorloos (1988) 3,0

Alternatieve titel: The Vanishing, 13 september, 19:07 uur

stem geplaatst

details  

Doctor Sleep (2019) 3,0

6 september, 19:00 uur

stem geplaatst

details  

Anaconda (2025) 2,5

6 september, 18:57 uur

stem geplaatst

details  

Inglourious Basterds (2009) 4,0

6 september, 18:52 uur

stem geplaatst

details  

The Rip (2026) 3,5

6 september, 18:45 uur

stem geplaatst

details  

Apex (2026) 3,5

6 september, 18:41 uur

stem geplaatst

details  

Assassination Nation (2018) 3,0

6 september, 18:20 uur

stem geplaatst

details  

Hanna (2011) 3,5

6 september, 17:10 uur

stem geplaatst

details  

Donnie Brasco (1997) 3,0

6 september, 17:02 uur

stem geplaatst

details  

The Killer (2024) 3,5

4 september, 18:59 uur

stem geplaatst

details  

Maternal Instinct (2026) 3,0

2 september, 19:55 uur

stem geplaatst

details  

Cruel Intentions (1999) 3,5

2 september, 19:47 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Office Romance (2026) 3,0

2 september, 19:44 uur

stem geplaatst

details  

Cruel Intentions 2 (2000) 3,0

2 september, 19:41 uur

stem geplaatst

details  

Cruel Intentions 3 (2004) 3,0

2 september, 19:36 uur

stem geplaatst

details  

Double Jeopardy (1999) 3,5

2 september, 19:29 uur

stem geplaatst

details  

Interceptor (2022) 3,5

2 september, 19:21 uur

stem geplaatst

details  

Deseo (2026) 3,0

Alternatieve titel: Desire, 2 september, 19:10 uur

stem geplaatst

details