Nee dit soort films met een verfrissende plottwist moet niet vervolgd worden. Het einde laat ons zien wat er gebeuren gaat en dat is een prima afsluiting.
Voor een Nederlandse film toch wel een mooie crimi film. Alleen het accentje had wel wegelaten mogen worden. Komt goedkoop over. Kinderen spelen goed en praten normaal. Duidelijk een gezin die enkel rijk is door criminele activiteiten maar t tokkie gehalte blijft. Moeder struggled na een dood van kennis met het gevaar voor haar gezin. En dus thuis spelen de spanningen hoog op. Jeroen van K speelt zijn rol goed al is hij leuker is als komediant, maar hij heeft er de kop wel voor. Voor alle amsterdammers een hele leuke film in eigen stad .
Voor de rest maakt dat met het accent van iedereen helaas wat minder, toch maar overheen gezet en een dikke 3 sterren. Beter dan die romantische niemandalletjes met altijd dezelfde acteurs.
Stond nog in mijn lijst en vond het nergens echt grappig. MICHELLE is gefrustreerd , iedereen eigenlijk.
EVA speelde het wel leuk. Het verhaal had potentieel en meer uit kunnen halen door moeders wens kracht te geven zonder humor of dan donkerde humor, met daadkracht. Het was wat klungelig allemaal maar door het tempo uitgekeken. Niet 1 die ik ooit weer hoef te kijken.