• 17.953 nieuwsartikelen
  • 184.378 films
  • 12.781 series
  • 35.276 seizoenen
  • 659.024 acteurs
  • 201.020 gebruikers
  • 9.513.251 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van martlybra. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Het Boek van Alle Dingen (2024) 3,0

Alternatieve titel: The Book of Everything, gisteren om 23:04 uur

stem geplaatst

details  

Candyman (1992) 3,5

11 oktober, 22:43 uur

stem geplaatst

details  

Central do Brasil (1998) 3,5

Alternatieve titel: Central Station, 11 oktober, 00:26 uur

stem geplaatst

details  

Roofman (2025) 3,0

11 oktober, 00:24 uur

stem geplaatst

details  

Moonstruck (1987) 3,5

30 september, 22:57 uur

stem geplaatst

details  

EPiC: Elvis Presley in Concert (2025) 3,5

26 september, 23:29 uur

stem geplaatst

details  

The Thomas Crown Affair (1968) 3,5

25 september, 22:44 uur

stem geplaatst

details  

The Killer (2023) 3,5

25 september, 22:44 uur

stem geplaatst

details  

O Agente Secreto (2025) 4,0

Alternatieve titel: The Secret Agent, 19 september, 23:49 uur

stem geplaatst

details  

Scarface (1932) 3,5

Alternatieve titel: Scarface, the Shame of the Nation, 13 september, 19:43 uur

stem geplaatst

details  

Friendship (2024) 3,5

12 september, 23:35 uur

stem geplaatst

details  

Possession (1981) 3,5

Alternatieve titel: The Night the Screaming Stops, 12 september, 01:13 uur

stem geplaatst

details  

Tolkien (2019) 3,0

Alternatieve titel: A Light in the Darkness, 9 september, 22:29 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

Sly Lives! (aka the Burden of Black Genius) (2025) 4,0

5 september, 23:46 uur

stem geplaatst

details  

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) 3,5

Alternatieve titel: Anchorman, 2 september, 22:24 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details