• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.274 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten perceived als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

East, The (2013)

Sterke film!

Ik ben een stuk enthousiaster. The East wist mij constant te boeien. Loopt lekker vlot en heeft inhoudelijk ook nog iets te brengen.

Plot is redelijk voorspelbaar, maar biedt een boeiend scenario, overtuigend acteerwerk en is opvallend goed geregisseerd. Grappig ook dat Brit Marling een soort van tegenovergestelde rol heeft t.o.v. haar rol in Sound of My Voice.

Batmanglij's tweede film staat (weer) als een huis en deze man is echt een regisseur om in de gaten te houden. 8/10*

Echo, The (2008)

Prima film.

Het verhaaltje brengt niets nieuws, maar is goed uitgewerkt. Weliswaar wat voorspelbaar, maar de sfeer, camerawerk en subtiele vertelstructuur hielden het voldoende boeiend. Ook de acteurs vond ik prima gecast voor een klein filmpje als dit. 7/10*

Ecologia del Delitto (1971)

Alternatieve titel: Twitch of the Death Nerve

Fijn! Het verhaal is niet eens zo geweldig, maar keek heerlijk weg. Sfeervol geschoten. De film verveeld geen moment en heeft een tempo dat ik weinig of nooit gezien heb bij een film van zo'n 40 jaar oud. 7/10*

Editor, The (2014)

Oké wel.

Was ook wel benieuwd! Leuke ode aan de Giallo-film, maar ook niet meer dan dat. Film oogt ook veel meer (late) eighties dan seventies, terwijl het hoogtijperk van dat genre toen allang voorbij was. Serieus minpunt.

Vertolking/persiflage van die hoofdagent/detective vond ik sterk, maar Father's Day (2011) was toch een stuk leuker en verrassender. 6/10*

Edmond (2005)

Tegenvaller. Een beetje makke Gordon. Vond de film slecht uit de verf komen en weinig boeiend of verrassend.

En las Afueras de la Ciudad (2012)

Alternatieve titel: Hidden in the Woods

Meedogenloos.

Rauw en smerig exploitation werkje uit Chili dat verrassend sterk uit de hoek komt. Niet geschikt voor zwakke magen.

Ben benieuwd naar de Amerikaanse remake (van dezelfde regisseur) en of er in die versie wat scherpe kantjes van af worden gevijld.. 6.5/10

Enter Nowhere (2011)

Klein maar fijn filmpje!

Niks nieuws, maar het verhaal vind ik nog behoorlijk ingenieus uitgewerkt. Tegen het eind wordt het nogal over-the-top, hoewel het de film niet veel minder maakt.

Leuk concept, eenvoudig maar smaakvol geschoten. Niet al te beste maar wel sympathieke acteurs die prima in het plaatje passen. Dikke voldoende. 7/10*

Enter the Void (2009)

Alternatieve titel: Soudain le Vide

Meesterwerk!

Ik zat er, vanwege de lange speelduur, al een hele tijd tegen aan te hikken om 'm gaan te zien. Laatst toch maar eens over die drempel heengestapt... gelukkig maar! Sterk op alle fronten... Allesomvattende film... Geweldig(st)! 10/10*

Entitled, The (2011)

Redelijk.

Prima verhaal en dito vertolkingen, maar ondanks dat ademt de film een weinig memorabel doorsnee sfeertje. Wèl een leuk tussendoortje waar ik me er zeker niet mee heb verveelt. 6/10*

Er Ist Wieder Da (2015)

Alternatieve titel: Look Who's Back

SHitler.

Had louter positieve reacties gehoord van vrienden, collega's en bekenden. Kan me daar helaas niet bij aansluiten. Heb de film vooral ervaren als een bijelkaar geraapt zooitje (cq sketches) dat op zich niet heel vervelend was om te bekijken. Film deed me sterk denken aan Benidorm Bastards meets Sacha Cohen, alleen dan zonder Sacha Cohen en uiteraard ook zonder de Benidorm Bastards.

Mist focus en scherpte. In zijn geheel erg onevenwichtig. De humor vond ik veelal of te flauw of niet ver genoeg gaan. Sterke punten? Ja die zijn er ook, zelfs drie!

1) De poster. Grenst aan geniaal!

2) Michael Kessler. De man lijkt nauwelijks op Hitler maar speelt zijn rol zo met verve dat je bijna gaat geloven dat hij het toch echt wel is.

3) De aftiteling. Is geen grapje. Zoals de aftiteling was, zo had ik graag de hele film gezien: scherp, grappig, bewust en confronterend!

In meerdere disciplines onvoldoende gedoseerd. 4.5/10*

Even Lambs Have Teeth (2015)

Tof filmpje!

Gezien dit slechts een tussendoortje is van een non-horror-regisseur, die sowieso nogal wisselend scoort qua waardering, heb ik dit ervaren als een fikse meevaller. Heeft het voor mij zelfs tot één der horror verrassingen van het lopend filmjaar geschopt.

Plot verloopt (inderdaad) niet altijd even logisch, maar heb me er geen seconde mee verveeld. Cinematografisch leuk gedaan, sfeervol en verzorgd met hier en daar toffe details. Soundtrack is weinig opvallend maar niet verkeerd, doet wat het moet doen. Acteerwerk kan er naar het genre meer dan mee door, niet enkel voor het oog,

Overall: wat mij betreft een vette zeven! 3.5/5*

Exists (2014)

Toffe Bigfoot.

Eindelijk weer een footage-film die me goed beviel. Lekker vlot, veel confronterende actie, sterke shots en degelijke acteurs, in tegenstelling tot veel vergelijkbare films waar je meestal beetje moet raden wat je (niet) ziet.. Het einde vond ik niet zo denderend, maar kan er goed mee door. 7/10*

Eyes of a Stranger (1981)

Lijkt wat op 'Somebody's Watching Me' en kijkt aardig weg. Van begin tot eind spannend! 7/10*