Genre: Actie / Avontuur
Speelduur: 126 minuten / 131 minuten (unrated cut)
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Patrick Hughes
Met onder meer: Sylvester Stallone, Jason Statham en Dolph Lundgren
IMDb beoordeling:
6,1 (204.915)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 14 augustus 2014
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Expendables 3
"New team. New attitude. New mission."
Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) en de rest van het team komen oog in oog te staan met Conrad Stonebanks (Mel Gibson), die jaren geleden samen met Barney de mede-oprichter was van 'The Expendables'. Stonebanks is later een meedogenloze wapenhandelaar geworden, waardoor Barney noodgedwongen werd om hem te moeten doden, tenminste dat dacht hij. Stonebanks, die aan de dood ontsnapte, heeft het plan opgevat om een einde te maken aan het team van The Expendables. Barney heeft echter hele andere plannen.
Externe links
Acteurs en actrices
Barney Ross
Lee Christmas
Max Drummer
Conrad Stonebanks
Trench
Galgo
Yin Yang
Doc
Gunner Jensen
Bonaparte
Video's en trailers
Reviews & comments
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Lekker selectief weer, maar zo onderhand gaat het hier op deze pagina's er eigenlijk alleen nog maar over wie er ook in de film zou moeten zitten. Gaat nergens meer over.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Mocht er zekere kennis zijn wat betreft MMA zal je de enorme contradictie wel zien.
Vind wie er in de volgende film zou moeten zitten juist wel een legitiem discussiepunt, is juist de hele premise van de film.
Al ois de actie veel te gekunsteld voor dergelijke namen. Zal dan gewoon een revival franchise starten wat betreft de martial arts flicks uit de jaren 70/80, die vooral gaat om daadwerkelijke capaciteiten. In het gekunstelde Expendables misschien niet echt op zijn plaats.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Kom op zeg, dus de film leent zich er voor uit dat we 100 pagina's moeten lullen over wie er wel of niet in horen? Volgens mij hoort dat in een forumtopic voor een eventueel derde deel. Dit is deel 2, met een rij acteurs die er eenmaal in zitten. Daar horen we het over te hebben.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Stel je niet zo aan, we zitten niet eens aan de 100 pagina's. Dat zou je kunnen doen maar toch nog een legitiem discussiepunt. Of het beter bij het Ex3 topic thuishoort valt wat voor te zeggen maar verder niet zo relevant.
FunkStarr
-
- 1922 berichten
- 719 stemmen
Nee, dan kun je beter nog 100 pagina's vullen met dit soort geneuzel...
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Oke, Mel Gibson rules! Maar stiekem zie ik liever Jake Gyllenhaal. of toch liever Channing Tatum in deel 3?
FunkStarr
-
- 1922 berichten
- 719 stemmen
Ok, ik geef toe dat ik wel even moest lachen bij het lezen van je berichtje, dus je hebt wel gevoel voor humor
. Ik zelf wil graag Toby McGuire er nog in ,dat is pas een held! 
jarno1975 (moderator series)
-
- 10972 berichten
- 2794 stemmen
Volgens mij hoort dat in een forumtopic voor een eventueel derde deel.
Dat is er al Film >> Nieuws >> The Expendables 3
kos
-
- 46702 berichten
- 8857 stemmen
Kom op zeg, dus de film leent zich er voor uit dat we 100 pagina's moeten lullen over wie er wel of niet in horen? Volgens mij hoort dat in een forumtopic voor een eventueel derde deel. Dit is deel 2, met een rij acteurs die er eenmaal in zitten. Daar horen we het over te hebben.
.
FunkStarr
-
- 1922 berichten
- 719 stemmen
Bij Expendables 2, The (2012):
Aanstellen is ook een vak. En overdrijven ook. Wat maakt het nou uit dat er over gediscusieerd wordt, lijkt me zoals Naomi Watts zegt juist wel relevant bij een film als deze. Maar ok jullie je zin, er is een apart forumtopic. Dan kunnen jullie het weer "over de film" gaan hebben.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
.
Heerlijk om blijkbaar gelijk te hebben 
jokemeistah
-
- 121 berichten
- 741 stemmen
Bij Expendables 2, The (2012):
Ik vind de volgende acteurs totaal niet in The Expendables passen:
- Tom Cruise
- Matt Damon
- The Rock
- Vin Diesel
Ze hebben wel een aantal goeie actie films op hun naam staan, maar dat zijn moderne films.
Je kan een Pitch Black of een Fast Five niet vergelijken met een Rambo of een Commando
Jason Statham, maakt daarentegen wel lekker simpele actie films, waardoor hij perfect in The Expendables past. (Sly heeft hem niet zomaar benaderd). Een film zoals The Mechanic is gewoon lekker simpel met een aantal leuke oneliners.
En ja, ik zie hier veel mensen klagen over Couture en Crews. Maar in zo een film heb je nou eenmaal een aantal bijrollen nodig en ik vind ze beiden wel geschikt voor zulke rollen. Je kan geen Vin Diesel in de plaats van Couture zetten. Dat zou Vin Diesel ten eerste niet accepteren en hij past naar mijn mening ook niet in zulke actiefilms.
JohnWilliams
-
- 7504 berichten
- 1006 stemmen
Clint Eastwood
Nicholas Cage
Jackie Chan
Harisson Ford
Danny Trejo
Mel Gibson
Sean Connery (hahaha)
Die kunnen er wel in wat mij betreft 
Eén van de grootste gangsters niet te vergeten:
Jack Nicholson 
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31154 berichten
- 5451 stemmen
Wat een hoop gelul over namen die werkelijk waar 0,0 met deze film te maken hebben. Kan het ook ergens anders over gaan? Oprotten met de Seagal's, MMA worstelaartjes, Mel Gibson's, Dwayne Johnson's en weet ik veel wie nog meer.
Discussieren wie er in moet en wie niet niet is juist de essentie van de film.
Of kijk jij voor het diepzinnige verhaal? 't Is toch het samenbrengen van actiefilmiconen? Alleen verschillen daar net de meningen hemelsbreed tussen de gebruikers op dit forum.
blackcat13
-
- 660 berichten
- 136 stemmen
Ik ben nu wat meer aan het kijken van Dwayne Johnson, helaas heeft hij nog niet zoveel actiefilms gedaan maar ben nu met Walking Tall bezig en daar is hij al cool, Faster was sowieso al gaaf van hem ondanks zijn naar mijn smaak iets te grimmige personage. En ben nu toch echt wel overtuigd dat ik hem heel graag in The Expendables 3 zou zien. Zijn gezicht en charisma lenen zich gewoon perfect voor een Expendables team lid dat wat losser is, van het leven geniet, vrouwen versiert en stijl heeft qua kleding en voorkomen, maar wie tegelijkertijd ook gewoon een asskicker is. Ben alleen bang dat hij als EX-lid een beetje op de achtergrond zal verdwijnen net als Randy Couture en Terry Crews bijvoorbeeld.
Misschien moet een derde Expendables deel zich gewoon meer gaan focussen op het team zelf en hoe zij samenwerken, met elkaar omgaan, etc, en dat echt iedereen een sterk eigen persoonlijkheid heeft en zijn eigen sterke momenten heeft. Randy Couture's rol was in Expendables 2 echt, ECHT verwaarloosbaar en dat is gewoon hartstikke zonde. Misschien moeten ze minder focussen op het casten van nieuwe badasses en er gewoon voor gaan zoveel mogelijk op het team zelf te focussen. Een wat langere speelduur is hiervoor wel redelijk essentieel.
JohnWilliams
-
- 7504 berichten
- 1006 stemmen
net als Randy Couture en Terry Crews bijvoorbeeld.
Vond je ook dat Crews te weinig screentime had dan? Vond ik juist meevallen.
FunkStarr
-
- 1922 berichten
- 719 stemmen
Sylvester Stallone
Arnold Schwarzenegger
Bruce Willis
Jason Statham
Dolph Lundgren
Jean-Claude Van Damme (misschien terug als tweelingbroer
)
Chuck Norris (heeft waarschijnlijk al afgezegd voor deel 3)
Jet Li (mag er van mij uit)
Terry Crews (mag van mij blijven)
Randy Couture (mag er van mij uit)
Mickey Rourke (komt misschien terug, maar hoeft voor mij niet)
Steven Seagal
Wesley Snipes
Clint Eastwood
Kurt Russell
Als je dit rijtje namen zo ziet, zou ik zeggen dat je de perfecte Expendables 3 hebt
, behalve dan Couture, Rourke, Li en Crews eigenlijk ook, maar die heeft wel wat op de één of andere manier. Maar met de genoemde nieuwe 4 erbij zou wat mij betreft echt de perfecte cast zijn.
blackcat13
-
- 660 berichten
- 136 stemmen
Vond je ook dat Crews te weinig screentime had dan? Vond ik juist meevallen.
Terry Crews had inderdaad nog wel zo zijn momenten ja. Heb om hem moeten lachen door wat grappige oneliners en hij kreeg sowieso wel aardig wat tekst. Dus vergeleken met Couture viel het wel mee inderdaad, maar blijf het gevoel hebben dat hij er soms maar wat op de achtergrond bijliep. Hij had meer screentime dan Couture, maar voelde toch minder bij de groep betrokken dan Dolph Lundgren. Maar ach, het kan ook zo lijken omdat ik Crews nou eenmaal zo geweldig vind
Maar ze mogen hem volgende keer wel iets meer persoonlijkheid meegeven. Simpelweg omdat hij dus zo cool is.
X-R
-
- 3 berichten
- 8 stemmen
'Het is geen geheim dat Sylvester Stallone zo snel mogelijk aan het derde deel van zijn Expendables-saga wil beginnen. De vraag is of Simon West die ook opnieuw zal regisseren. Indien wel is de kans groot dat Nicolas Cage dan toch de lijst zal vervoegen. de man werkte immers al samen met West in Con Air. Vast staat dat zowel Stallone, Statham, Lundgren en ook Schwarzenegger terugkeren. Ook Rourke, terug in een carrièredip, zou nog eens opdraven. Maar Stallone wil absoluut terug enkele grote namen binnenhalen en zowel Harrison Ford als Clint Eastwood werden gecontacteerd. Een andere verrassende naam die steeds opduikt is die van Russell Crowe, die Stallone maar al te graag als bad guy in zijn derde film wil hebben. Maar Crowe blijkt niet echt happig om hierop in te gaan.
Er wordt overigens druk gespeculeerd omtrent een terugkeer van Van Damme als alter ego van Villain. JCVD speelde immers in het verleden al meerdere dubbelrollen, waardoor een terugkeer een leuke verwijzing zou zijn. Wie zeker niet terugkeer is Chuck Norris. Over Willis en Li is nog niets geweten.
Geruchten over het feit dat Sean Connery benaderd zou zijn om de rol van maffiabaas op zich te nemen, worden heftig ontkent in het circuit. Het grootste vraagteken blijft echter Steven Seagal. Fans menen dat deze man niet mag ontbreken in de reeks, maar of hij er daadwerkelijk bij gehaald wordt zal pas over enkele maanden blijken.
Volgende editie: het script.'
jarno1975 (moderator series)
-
- 10972 berichten
- 2794 stemmen
Ik vraag me af of Clint nog wel geschikt is voor EX3 na het zien van dit filmpje wat van de week op tv was... Wat een vertoning was dat zeg 
thunderball
-
- 5882 berichten
- 1414 stemmen
Je bedoelt een acteur op leeftijd, een filmheld van weleer, die onzin uitkraamt, maar nog steeds een son of a bitch is? JAAAAA... hij hoort er idd bij? 
Goodfella_88
-
- 247 berichten
- 812 stemmen
Sowieso Steven Seagal, Wesley Snipes, Jackie Chan, Mel Gibson, Nicholas Cage, en natuurlijk de grondlegger van de actie: Clint Eastwood!! moeten in exp 3
jarno1975 (moderator series)
-
- 10972 berichten
- 2794 stemmen
Gina Carano is de eerste die getekend heeft voor de vrouwelijke versie van The Expendables.
Staat inmiddels ook op imdb: Untitled Adi Shankar Project (2015) - IMDb
JohnWilliams
-
- 7504 berichten
- 1006 stemmen
Ik vraag me af of Clint nog wel geschikt is voor EX3 na het zien van dit filmpje wat van de week op tv was... Wat een vertoning was dat zeg
Link doet het net, wat voor filmpje was het precies? Deed Clint wat vreemd? 
jarno1975 (moderator series)
-
- 10972 berichten
- 2794 stemmen
Zijn optreden tijdens de Nationale Conventie voor de Republikeinen.
YouTube - Watch Clint Eastwood Speak at Republican National Convention
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Gina Carano is de eerste die getekend heeft voor de vrouwelijke versie van The Expendables.
Staat inmiddels ook op imdb: Untitled Adi Shankar Project (2015) - IMDb
Mijn eerste aanbeveling al aangenomen dus. Goed begin. Bij de vrouwelijke variant wteen ze voorlopig wel waarmee ze bezig zijn qua casting.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Had Michelle Rodriguez al niet nee gezegd? Toch wel het grootste cliché qua vrouwelijke actiehelden 
Anyway,....boring, nu gaat dit concept helemaal uitgemolken worden.
En vrouwen als actie helden werkt bijna nooit. Een enkele keer kan ik er wel tegen, maar over het algemeen krijg je toch behoorlijke flut films wanneer zij bad ass hoofdrollen moet spelen. Dan denk ik vooral aan zouteloze films als Salt, Colombiana en die soortgelijke zwakke film(met die vechtsportchick) die dit jaar ook in de bios draaide waarbij ik de titel alweer uit mijn gedachten heb verbannen. Het moet wel geloofwaardig blijven en meestal vind ik dat niet lukken met een vrouw in de hoofdrol, het komt te geforceerd over.
Al zal Naomi Watts het er natuurlijk niet mee eens zijn 
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Tja, als die films je referentiekader zijn houdt het snel op natuurlijk. Dan zou ik er ook geen brood in zien. Als je dan ook nog zo ouderwets bent dat je een vrouw niet serieus kan nemen, dan valt er geen eer te behalen.
Volgende halte: Ronda Rousey
.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Een vrouw als actieheld neem ik niet zo serieus nee. Vrouwen zijn b.v. ook geen metselaars. Sommige combinaties werken nou eenmaal niet zo 
En ik houd recente films aan ja, veel meer keus is er niet echt eigenlijk. Enkel Kill Bill kan mij echt bekoren met vrouwelijke actiehelden.
Pre- en sequels

Expend4bles
2023
396 reacties

The Expendables 2
2012
3.228 reacties

The Expendables
2010
6.477 reacties
Het laatste nieuws

Misdaadfilm 'Caught Stealing' van Darren Aronofsky heeft een releasedatum op Netflix

Sciencefictionfilm 'Prometheus' van Ridley Scott komt binnenkort naar Netflix

Geprezen biografische sportfilm 'Moneyball' met Brad Pitt verdwijnt binnenkort van Netflix

Oekraïense postapocalyptische oorlogsfilm 'Atlantis' is een kijktip op NPO Start Plus
Bekijk ook

Fury
Actie / Oorlog, 2014
499 reacties

Edge of Tomorrow
Sciencefiction / Actie, 2014
404 reacties

The Equalizer
Actie / Misdaad, 2014
408 reacties

Dawn of the Planet of the Apes
Actie / Sciencefiction, 2014
326 reacties

Creed
Drama / Sport, 2015
241 reacties

Mission: Impossible - Rogue Nation
Actie / Avontuur, 2015
251 reacties
Gerelateerde tags
ciaarms dealervervolgrescue missionziekenhuisstrijdsledgehammer revolver
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








