Jackass Presents: Bad Grandpa (2013)
Genre: Komedie / Roadmovie
Speelduur: 92 minuten / 102 minuten (unrated) / 86 minuten (Bad Grandpa .5)
Alternatieve titels: Bad Grandpa / Bad Grandpa .5
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Jeff Tremaine
Met onder meer: Johnny Knoxville, Jackson Nicoll en Georgina Cates
IMDb beoordeling:
6,5 (100.343)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 24 oktober 2013
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Jackass Presents: Bad Grandpa
"Real people. Real reactions. Real messed up."
Sketchfilm van de makers van Jackass waarin Johnny Knoxville als de 86-jarige Irving Zisman - bekend personage uit de Jackass-reeks - een roadtrip door Amerika maakt met zijn kleinzoon Billy (Jackson Nicholl). Tijdens deze reis komen Irving en de jonge Billy in aanraking met strippers, ontevreden deelneemsters aan schoonheidswedstrijden en andere nietsvermoedende mensen waarin de grens wordt opgezocht met het toelaatbare. Deze ontmoetingen zullen leiden tot situaties die een geheel nieuwe betekenis geven aan de term vroegkinderlijke opvoeding.
Externe links
Acteurs en actrices
Irving Zisman
Billy Zisman-Muskie
Kimmie Zisman
Ellie Zisman
Gloria
Doctor
Hostess
Funeral Worker
Chuck Muskie
Pageant Reporter
Video's en trailers
Reviews & comments
JustMike
-
- 3218 berichten
- 751 stemmen
Bad grandpa was een leuk gedeelte van Jackass, maar lijkt me niet goed genoeg voor een hele film 
Al DeNiro
-
- 1664 berichten
- 105 stemmen
Geweldig dit, wou al meer zien van grandpa en nu komt er gewoon een lange film.
Donkerwoud
-
- 8672 berichten
- 3944 stemmen
Begon geïrriteerd aan de trailer, maar kwam toch niet meer bij van het lachen.
rico_defender
-
- 157 berichten
- 301 stemmen
Vanavond naar de rode loper première. Ik ben stiekem wel benieuwd of ik hier nog zo pijnlijk om kan lachen als bij Jackass.
Anyaamsreob
-
- 51 berichten
- 296 stemmen
Nou, ben bij de premiere geweest gister, viel eigenlijk een beetje tegen :/ Sommige reacties leken niet bepaald ' echt' zeg maar.. en de beste bits hebben ze in de trailer gestopt waardoor niks meer echt een overtreffende trap werd..
Irving zisman, leuk als character, maar niet een hele film lang.. Geef mij maar het oude vertrouwde jackass.
jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
Ik vond de 'opa en oma' gedeeltes eigenlijk altijd het minste in de Jackass films. Geef mij maar keiharde stunts.
SunChaser
-
- 671 berichten
- 750 stemmen
Wat een slechte film, reacties lijken fake, situaties zijn belegen, bah slechte film. Vind jackass leuk, dit niet
cordiacovens
-
- 1526 berichten
- 1447 stemmen
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5984 stemmen
Laten we gewoon zoals altijd rechtstreeks naar YouTube linken:
Pasadena
-
- 20 berichten
- 226 stemmen
We zijn gisteren geweest en hebben er wel om kunnen lachen. Liever zie ik de normale Jackass movies (die ik gelijk van het weekend maar weer eens ga kijken) maar dit was wel een leuke spin-off. De reacties van bepaalde mensen in de film waren erg grappig. Sommige pranks waren wel iets te makkelijk, andere hilarisch. We hebben ons pima vermaakt, en de rest in de bios ook wel zo te zen en te horen.
m1701
-
- 1849 berichten
- 2327 stemmen
in één woord: HILARISCH!!!!
Je moet niet voor het verhaal gaan maar voor de geweldige grappen
en het masterlijke kind!!!! SUPER FILM
3,5*
loreen
-
- 161 berichten
- 213 stemmen
Ik vond de 'opa en oma' gedeeltes eigenlijk altijd het minste in de Jackass films. Geef mij maar keiharde stunts.
dat is waar waar slaat dit op
YAH87
-
- 230 berichten
- 0 stemmen
De mensen achter Jackass zijn terug met een nieuw vehikel en hoe. De beruchte serie Jackass uit de jaren 2000, waarin een aantal prettig gestoorde figuren de meest bizarre streken en stunts uithalen, kwam al reeds met drie financieel succesvolle films (lees: 90 minuten durende afleveringen). In de serie en films was het personage van de verwarde, vunzige bejaarde al te zien en heeft dus nu zowaar zijn eigen film heeft gekregen.
Bad Grandpa is een uiterst leuke en originele verborgen komedie film in de lijn van Borat (2006). Gedurende anderhalf uur komen de opa en zijn kleinzoon in allerlei situaties terecht waarin de boel flink op stelten wordt gebracht en schitterende reacties worden uitgelokt. Met name de situaties in een restaurant, striptent en frisdrankautomaat zorgen voor hard gelach en zijn memorabel. De haast onherkenbare Jackass ster Johnny Knoxville is natuurlijk geen onbekende in dergelijke situaties en speelt zijn rol dan ook met volle overtuiging en effectief. Opvallend is hoe zijn kleine vriend haast met speels gemak meedoet en niet bepaald onderdoet voor Knoxville. De twee zijn erg leuk samen en spelen goed op elkaar in. Met gemak is Bad Grandpa één van de leukere films van het jaar en een ideale film om met een groep in de bioscoop te kijken om ongegeneerd te lachen en flink wat calorieën te verbranden.
El ralpho
-
- 1481 berichten
- 1092 stemmen
Benidorm Jackass
Irving Zisman (gespeeld door Johnny Knoxville) is een 86-jarige bejaarde die we al eerder voorbij hebben zien komen in verschillende Jackass titels. Met Bad Grandpa krijgt het inmiddels vrij bekend geworden typetje zijn eerste avondvullende film. Of dit nog steeds leuk is met de komst van programma's zoals Benidorm bastards is nog maar de vraag en persoonlijk vond ik 90 minuten van Irving Zisman dan ook teveel.
Het typetje is namelijk inmiddels al zo bekend dat ik me afvraag welke mensen het echt niet doorhadden dat ze door Knoxville met een verborgen camera in de zeik worden genomen en slechts de helft van de grappen is maar echt leuk. Bad Grandpa voelt dan ook een beetje uitgemolken aan en mist helaas net iets te veel écht goede en leuke grappen om zich echt te onderscheiden van de ''gemiddeld leuke comedy''. Nu is het iets te vaak nét niet leuk genoeg om echt grappig te zijn, hoe erg hun best de makers ook doen. Het is allemaal leuk genoeg om met een stel vrienden thuis op de bank te kijken en af en toe een keer goed te kunnen lachen, maar voor een eventueel vervolg mag het percentage geslaagde grappen toch echt wat hoger gaan liggen wil het een bioscoop bezoekje waard zijn.
3,0*
soom
-
- 24919 berichten
- 2751 stemmen
Allemachtig, hoe is het mogelijk dat dat vervelende jochie uit Fun Size dezelfde is als hier? Want hierin vond ik hem bijzonder vermakelijk en echt heel erg schattig. Het zal wel aan de soort rol liggen, is het vermoeden.
Niet heel bekend met Jackass, hoewel ik dus wel eens een film gezien heb met dit soort Amerikaanse humor, kon er toentertijd wel om lachen, maar had niet echt het idee dat ik dit leuk zou gaan vinden, met een beetje het niveau van Sacha Baron Cohen in mijn achterhoofd (Ali en Borat dan vooral). Maar Irving grenst aan het niveau van Bruno qua grappigheid, dus wat dat betreft is er geen vuiltje aan de lucht.
Leuk gegeven, leuk gedaan, met enkele momenten die er weer bovenuit steken. De scenes betreffende de spoof van Little Miss Sunshine bijvoorbeeld is geniaal. Mooi gedaan, ook de reactie van de mensen daar.
En ach, het maakt ook eigenlijk niet uit of het echt is of dat de mensen al weten dat ze genept worden, of dat het wel of geen echte acteurs zijn die een rol spelen in deze film. Het is entertainment in een bepaalde vorm, en daar is niets mis mee.. 3.5*
RipCurl
-
- 225 berichten
- 313 stemmen
Ik heb de ballen uit m'n broek gelachen. Dit hadden 4,5 sterren kunnen zijn als de beauty pegant niet in de trailer had gezeten. Als je die nog niet hebt gezien dan adviseer ik je om hem over te slaan. Er is verder zeker nog genoeg te lachen, maar deze is eigenlijk de kers op de taart. Leuk gedaan met een paar zeer pijnlijk (leuke) momenten. Heerlijk! 
siebentjee
-
- 24 berichten
- 28 stemmen
Erg langdradige film. Op een gegeven moment gaan de grappen gewoon vervelen omdat het teveel van hetzelfde is. Echter, de grappen die er worden gemaakt zijn erg leuk, je zult niet de hele film schaterlachend op je stoel zitten maar er zijn zeker veel erg leuke momenten.
De film is goed gemaakt en ook erg realistisch. Ik ben het dan ook niet eens met de zuurpruimen die de film niet zien zitten want er gebeuren genoeg zeer grappige dingen. Deze film met een groep kijken is zeker een bioscoopbezoekje waard.
4*
Layla!
-
- 175 berichten
- 276 stemmen
Hardop gelachen!
De reacties van de mensen maken voor mij de film. Johnny Knoxville deed het super als Irving en dat jochie was om op te vreten. De dialogen ertussen, tussen opa en kleinzoon, vond ik drie keer niks maar dat mocht de pret niet drukken.
Keep in mind, dat het verhaal flinterdun is (als je daarover klaagt, snap je Jackass echt niet). Goede comedy voor een avondje bioscoop.
Wel moet ik zeggen dat het mij grappiger in de bios lijkt dan als je het thuis zou bekijken.
goldberg68
-
- 37 berichten
- 5 stemmen
Een hele goede lachfilm ik heb met mijn gabbers in een deuk gelegen wat een leuke film.
mijn cijfer 4.5
Shinobi
-
- 4305 berichten
- 2551 stemmen
"I'm 86 years old!"
Op basis van de trailer dacht ik alle grappen al gezien te hebben, gelukkig is me dit reuze meegevallen en zat er nog genoeg ongein in de film. Ik had dan ook niet verwacht dat het 'opa gedeelte' uit Jackass zo geschikt zou zijn als 'feature film', maar het werkt opvallend genoeg best aardig.
Het enige minpunt vind ik eigenlijk het onnodig verhaaltje die alle situaties aan elkaar verbindt. Als kijker zijnde weet je dat wat er gebeurt allemaal nep is, maar toch blijven Johnny Knoxville en Jackson Nicoll als ze samen zijn in hun karakter. Voor wie vraag ik me dan af, op mij kwam het te geforceerd over; alsof de schrijvers denken dat het publiek een kortetermijngeheugen heeft.
De overbodige 'uitdieping' van de relatie tussen opa en kleinzoon zorgt voor wat dode momenten. Hierdoor voelde Bad Grandpa iets te lang uitgesponnen aan. Als deze scènes weggelaten waren en het geheel iets was ingekort, zou het beter werken.
Gelukkig maken enkele geslaagde stunts en grappen een hoop goed, ik en de rest van de zaal lagen zowat continu in een deuk. Sommige situaties zijn ook gewoon absurd te noemen, zoals de scène waarin Irving een mannelijke stripclub binnengaat en zelf begint te strippen. Daarnaast red Nicoll de film door nooit in de lach te schieten, ondanks de gestoordheid. Erg knap voor zo een jochie.
Al met al best lachen om eens gezien te hebben, dat sommige scènes in bepaalde mate gescript zijn deert de pret niet.
Kleine 3,0 sterren.
sasdewit
-
- 8 berichten
- 173 stemmen
Bad grandpa was een leuk gedeelte van Jackass, maar lijkt me niet goed genoeg voor een hele film
Goede samenvatting van de film. Ik heb na een half uur, drie kwartier echt moeite moeten doen om de film uit te kijken. 
cantforgetyou
-
- 1954 berichten
- 1686 stemmen
Wat een vreselijke tegenvaller. Echt bijna geen één keer grappig. We merkte ook op, dat in de bioscoop er geen enkele keer echt gelachen werd. De Jackass films zijn zoveel keer leuker. Dit slaat nergens op. En ik geloof dat het doorgestoken kaart is, met de mensen die voor de gek gehouden worden, ook dat zijn gewoon acteurs. Nep en niet leuk.
missl
-
- 3866 berichten
- 5799 stemmen
Gewoon echt niet grappig. Ook na een paar biertjes gewoon echt niet grappig. Alles wat enigzins voor grap door kan gaan zit in de trailer.
John Lee Hooker
-
- 14934 berichten
- 1625 stemmen
Een spraakmakende metamorfose van Johnny Knoxville. Hij speelt hier een onstuimige opa met alle gevolgen van dien. Al geloof ik niet dat alle figuranten daadwerkelijk willekeurige personen zonder instructie zijn geweest levert het wel verscheidene leuke situaties op. Lekker droog allemaal. Dat jochie doet het ook goed. Omdat we soortgelijke passages wel eerder zijn tegengekomen en er geen grensverleggend product op tafel ligt kom ik uit op een vrij behouden oordeel. In ieder geval een leuk initiatief.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
''Thanks for the crime!''
Grappig. Ik vind Jackass echt volkomen niét grappig, maar ik heb toch een aantal keren flink moeten lachen bij deze 'Bad Grandpa', ook een aantal keren niet. De zoveelste 'poep'grap vind ik erg onnodig, terwijl dat juist de scène was waarbij de zaal het meest stuk ging. Goede interactie tussen Johnny en Jackson. Normaal gesproken ben ik niet zo dol op kids die een komische hoofdrol moeten (kunnen) dragen, maar hij deed het erg goed.
Genoeg leuke momenten maken het kijken de moeite waard. De scène in de male stripclub kreeg me echt krom, net als de 'Cherry Pie' missverkiezing, erg vermakelijke onzin.
Leuk entertainment.
KaterKaas
-
- 5 berichten
- 146 stemmen
Thanks for the crime!
Na de eeuwige grappen en stunts van de mannen van Jackass, komen ze nu met een compleet ander concept. Met verborgen cameras trekken ze rond om mensen voor de gek te houden. Maar ondertussen zit er wel een verhaal in de film. Irving Zisman krijgt, na het overlijden van zijn vrouw, de zorg over zijn kleinzoon Billy, aangezien zijn dochter opnieuw naar de gevangenis moet. De opdracht die hij krijgt: breng Billy naar zijn vader. Irving wil dit klusje zo snel mogelijk geklaard hebben, aangezien hij door het overlijden van zijn vrouw eindelijk 'vrij' is en daar ook van wil genieten.
In een roadtrip door Amerika maken opa en kleinzoon van alles mee en weten de mensen in complete verlegenheid te brengen. Een kleinzoon proberen te droppen bij het postkantoor in een kartonnen doos, strippen in een stripclub, het dumpen van een lijk van de brug, Johnny Knoxville trekt alles uit de kast.
Het acteerspel is verrassend! Knoxville en Nicoll acteren zo dat het net lijkt alsof je naar een echte docu zit te kijken.
Een ontzettend geestige film die je in de bioscoop moet zien zodat je samen met de zaal kan schateren om deze film.
Pre- en sequels

Jackass Forever
2022
68 reacties

Jackass 4.5
2022
10 reacties

Bad Grandpa .5
2014
6 reacties

Jackass 3.5
2011
13 reacties

Jackass 3D
2010
282 reacties

Jackass 2.5
2007
15 reacties

Jackass Number Two
2006
547 reacties

Jackass: The Movie
2002
547 reacties
Het laatste nieuws

'Outlander'-serie 'Blood of My Blood' snel te streamen op HBO Max

Avonturenfilm 'Seven Years in Tibet' is binnenkort te vinden in het Netflix-aanbod

Mysteryklassieker 'The Da Vinci Code' met Tom Hanks vrijdagavond op televisie

Mysteryfilm 'Identity' van James Mangold verdwijnt binnenkort van Netflix
Bekijk ook

The Hobbit: The Desolation of Smaug
Avontuur / Fantasy, 2013
897 reacties

Das Finstere Tal
Western, 2014
25 reacties

No Se Aceptan Devoluciones
Komedie / Drama, 2013
18 reacties

Mandela: Long Walk to Freedom
Biografie / Drama, 2013
48 reacties

Jackass Number Two
Komedie / Documentaire, 2006
547 reacties

Metallica through the Never
Muziek / Actie, 2013
52 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








