• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.316 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Amityville Haunting (2011)

Horror | 86 minuten
0,92 12 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 86 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Geoff Meed

Met onder meer: Devin Clark, Jon Kondelik en Tyler Shamy

IMDb beoordeling: 2,6 (2.610)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Amityville Haunting

"Be warned, the footage is real."

De familie Benson neemt haar intrek in een huis waar twintig jaar eerder een zekere Robert Defeo Jr. zijn gezin heeft vermoord door alle leden een kogel door het hoofd te schieten. Spoedig zijn ze getuige van paranormale verschijnselen, die steeds angstaanjagender worden. Ze besluiten alles op beeld vast te leggen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mac Hammer Fan

Mac Hammer Fan

  • 6026 berichten
  • 7446 stemmen

Paranormal Activity Meets Amityville Horror in nog maar eens een draak van een film. Het genre "Paranormal Activity" ligt mij echt niet. Ik heb me als griezelfan weer steendood verveeld. Maar misschien dat de "Paranormal Activity" fanaten er anders zullen over denken.

"Amityville Horror" vond ik wel een veel betere film.


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

Lijkt me erg vet.

Wil ik zeker wel is zien


avatar van SaNDuTjE

SaNDuTjE

  • 1434 berichten
  • 3237 stemmen

Trailer zag er nog wel vermakelijk uit.


avatar van huppelepup

huppelepup

  • 113 berichten
  • 257 stemmen

Wederom een 'meesterwerk' van The Asylum. Zegt genoeg lijkt me.

De meeste films van deze filmstudio zijn zó slecht, dat het gewoon heerlijk is om naar te kijken met een stel vrienden. Lachen gegarandeerd!


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Zoveel viel er anders niet te lachen.

Gewoon een erg goedkope rip-off van Paranormal Activities, zo mogelijk nog slechter. Acteerwerk was werkelijk niet om aan te zien, er is geen enkele scare die werkt en verder dan wat kapotte camera effecten komt men niet.

Ik kan me nog wel wat voorstellen bij so bad it's good films, maar deze valt daar toch echt niet onder, daarvoor kleurt het allemaal veel te veel binnen de lijntjes. Meer dan een goedkope ripoff van een belabberde film is het niet, qua cijfer kan ik er verder dan ook niet veel aan kwijt.

Geen enkel positief punt te vinden in deze film.

0.5*


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Het hoeveelste deel is dit nu in de Amityville reeks?


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Heb zelf de tel niet bijgehouden, maar volgens mij behoort deze film niet echt tot de officiële reeks.


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Kan het me niet voorstellen. Huis is exact hetzelfde en alles met Amityville in de titel behoort volgens mij tot de reeks.


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Volgens mij is het met de remake alweer het tiende deel.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11900 berichten
  • 5309 stemmen

Film is door een kleine onafhankelijke studio gemaakt en heeft officieel niets te maken met de big-budgetreeks Amityville Haunting-films uit de jaren '70/'80 en de re-make een paar jaar terug. Het huis is hetzelfde omdat alle films gebaseerd/geïnspireerd zijn op de ware gebeurtenissen die zich in een huis afspeelden dat er zo uitzag.


avatar van Mynke

Mynke

  • 5 berichten
  • 15 stemmen

Wat een verschrikkelijke film, heb me eigen alleen maar zitten ergeren aan dat kind wat het filmde en aan zijn vader...film slaat ook totaal nergens op.


avatar van blackwolves

blackwolves

  • 691 berichten
  • 676 stemmen

het vervolg van het beroemde spook huis gaat zijn gang niets beter dus komt op het zelfde neer als alle andere films. fans van de films waarin ze een camera gebruiken in de film kunnen er nog van genieten maar ik erger mij aan dat om door de lens te kijken van een camera.en deze zou weer eens echt gebeurt geweest zijn? en neen dit is niet het beroemde huis waar het ooit begon want ik herken geen enkel beeld van al die plaatsen die in de film heb gezien.


avatar van mrklm

mrklm

  • 11374 berichten
  • 9897 stemmen

Het is 1998 en Douglas [Jason Williams] en Virginia Benson [Amy van Horne] kopen het gevreesde huis aan 112 Ocean Drive is Amityville omdat ze nu éénmaal niets beters kunnen krijgen. Er is een opstandige tienerdochter [Nadine Crocker], een vervelend broertje [Devin Clark] dat alles meent te moeten filmen (en een excuus is voor het belabberde camerawerk) en een schattig klein zusje [Gracie Largent] met een onzichtbaar vriendje. “Beter goed gejat, dan slecht bedacht”, moet Meed gedacht hebben want hij steelt scènes uit o.a. The Blair Witch Project en Paranormal Activity, al bakt hij er natuurlijk helemaal niks van. De laatste 10 minuten zijn (gelukkig) onbedoeld grappig.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11364 berichten
  • 6689 stemmen

Zes jaar na de remake bracht The Amityville Haunting een "voortzetting" van de desbetreffende horrorreeks en betekende de doorgang voor een ontelbare hoeveelheid aan goedkope prulletjes. Regisseur Geoff Meed neemt de taak namens productiemaatschappij The Asylum op zich om een nieuw deel te dirigeren, maar veel meer dan een uiterst goedkoop filmpje is het niet geworden. Idiote personages trekken in een spookhuis en het zoontje besluit vervolgens om onverklaarbare reden overal de camera maar bij te pakken. Tussendoor een aaneenschakeling van doorzichtige horroreffecten, slecht vormgegeven geesten en mensen die om de haverklap (onbedoeld hilarisch) dood neervallen. Het familiegekibbel oogt enigszins herkenbaar door het niet onverdienstelijke acteerwerk van Jason Williams en enkele nachtbeelden door de beveiligingscamera zien er best onheilspellend uit, maar verder is de inhoud van deze film de moeite niet waard. Mocht je het inhoudsloze plot overigens niet kunnen volgen dan is er hulp onderweg! Onze kleine held besluit namelijk na elke dag om de kijker een verbale samenvatting te geven van de uiterst opzienbarende gebeurtenissen.

Gerelateerde tags

blood splatterold housegevonden beeldenfather figurestory about a young girl