Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 91 minuten
Alternatieve titel: Shark Night
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: David R. Ellis
Met onder meer: Sara Paxton, Dustin Milligan en Joel David Moore
IMDb beoordeling:
4,1 (28.199)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 22 september 2011
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Shark Night 3D
"Terror runs deep."
Een groepje van zeven studenten brengt een weekendje door in een huisje aan een meer om er een kleine vakantie te houden. Wanneer de vrienden aangevallen worden door bloeddorstige haaien, zullen ze alles op alles moeten zetten om niet aan hen ten prooi te vallen.
Externe links
Acteurs en actrices
Sara Palski
Nick
Dennis Crim
Gordon
Blake
Beth
Sheriff Greg Sabin
Keith
Malik
Jess
Video's en trailers
Reviews & comments
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Wat een behoorlijk foute film en je kan uiteraard ook meteen zien dat het van de regisseur van Final Destination 2-4 en vooral Snakes on a Plane is.
In het begin dacht ik dat deze film erg weinig zou verschillen in vergelijking met Piranha, maar dat is toch niet helemaal het geval. Afin, het is weer als het ouwe: een groepje hitsige, testostrongierende afgestudeerden gaan naar een eilandje in de meren van Louisiana om eens flink de beest uit te hangen, want daar zijn ze uiteraard flink aan toe. Afin, alles loopt op zijn rolletjes, maar het feest word al gouw verstierd als er eentje word aangevallen door een....??? Wat dus later haaien blijken te zijn. Nou, dan is het paniek geblazen, soms heldendom en die haaien die knorren maar om hun lekkere snacks die zo voor het grijpen zijn als ze maar het water hoeven te betreden. Maar toch is er wel weer meer dan dat....
Waarbij we toch inene omslaan tot een soort psychothriller. Die haaien waren namelijk door "bekenden van hun" in het meer gedropt. Waardoor de (overgebleven) crew, het niet alleen tegen de haaien op moet nemen maar ook tegen hun. Ook grappig dat die haaien op afstand bestuurd werden met een camera in hun. Of heb ik dat verkeerd.
Ach, Mwoah, de gemiddelde hier is natuurlijk niet al te best maar ik heb er wel van genoten.
Ellis heeft wel een vreemd gevoel voor humor weet ik nu wel. Benieuwt wat zijn volgende "beesten" project word (een nieuwe Homeward Bound mag ook)
3,5*
Parisa
-
- 605 berichten
- 925 stemmen
Wat een slechte film. Zoals hierboven is gezegd valt hij niet eens in de categorie zo-slecht-dat-hij-weer-leuk-wordt.
Het verhaal is slecht en saai, de personages zijn niets waard, van acteren is geen sprake, de haaien zien er niet uit.
Maar ik miste dus de humor om hem een hoger punt te kunnen geven.
1* Voor deze poging en de blonde 'hunk'.
mikey
-
- 28990 berichten
- 5141 stemmen
Brave monsterfilm zonder humor, zonder spanning en de lelijkste computer effecten ooit. Je kan beter Piranha 3DD opzetten waarin tenminste nog opgepompte strippers uit Las Vegas hebben gepositioneerd als compositiemateriaal. Maar dat is ook geen excuus om die film op te zetten.
danny61
-
- 266 berichten
- 504 stemmen
van dat soort films zijn er al een hele hoop van gemaakt en dan is toch wel de slechtste .
Bij het begin van de film was het nog veel belovend maar later werd het helemaal niks meer .
Om van het einde maar te zwijgen zeker ik geef 1 op 10
steefke
-
- 129 berichten
- 119 stemmen
ik heb al betere films gezien van dit genre.
vond het niet spectaculair en zeker niet spannend genoeg om meer te scoren dan een 2
Leno
-
- 5921 berichten
- 4407 stemmen
Veel kun je natuurlijk niet verwachten van zo’n film, en mede door de lage verwachtingen is het nog best een vermakelijke film. De stereotypen zijn leuk hier (deels ook onbedoeld) en de setting is prima. De film neemt zich soms te serieus maar dat is hier wel zo leuk.
Gang_Star
-
- 6837 berichten
- 3401 stemmen
Shark night is weer zo'n type film, die we al veel vaker hebben gezien. Anno 2011 is het resultaat niet beter dan andere eerdere werken met als hoofdlijn een haai in het verhaal. Een vrij standaard horrorfilm, die niet uitblinkt, niet erg vermaakt, maar tegelijk ook niet vreselijk slecht is. Gemiddeld.
JannesH
-
- 2 berichten
- 0 stemmen
Leuk begin met het jetski-ongeluk enzo maar wat gebeurde er in godsnaam in het 2de deel? Ik geef 1,5 voor het begin.
Lynnl
-
- 2 berichten
- 2 stemmen
Ik geef deze film een 2.0.
Er is eigenlijk niet veel aan. het is allemaal standaard en er zitten geen verschiet momenten in.
Hier thuis vonden we het eigenlijk belangrijker hoe het met de hond afliep en als er iemand bijna opgegeten werd schoten we in de lach..
kortom als je niks te doen heb is het wel een film dat je kunt kijken maar beschouw hem niet als genre horror.
Lynnl
Hollywood-west36
-
- 100 berichten
- 7 stemmen
Ach, ok.. Matig acteerwerk over het algemeen, verder redelijke special effects en die Sarah Paxton is eigenlijk gewoon een super lekker wijf, dus zeker voor een keer de moeite waard;-)
edje555
-
- 189 berichten
- 0 stemmen
Pulp film !
Sommige scenes zijn wel om aan te zien.
Maar het gaat allemaal wat aan de houterige kant.
ach....
goede leed vermaak.
Richard_Voorhees
-
- 2311 berichten
- 2135 stemmen
Sara Paxton speelt... een personage die Sara P. heet. Alleen al door dit gegeven weten we al met wat voor film we hier te maken hebben. Werkelijk alle horrorfilm clichés worden uit de kast getrokken voor deze goedkope creature horror. Dit gebeurd met wisselend succes. Zo vond ik de hair metal liefhebbende sheriff nog best grappig, maar helaas zijn daar tegenover twee heel slecht neergezette rednecks die het niveau naar beneden schroeven. Verder had er ook wel wat meer guts & gore in mogen zitten, want veel meer dan wat verkleurend water krijgen we helaas niet te zien. Natuurlijk kan het budget van een dergelijke prent nooit hoog geweest zijn, maar zelfs in lowbudget films kan men wel wat gore voorbij laten komen. De animaties van de haaien zelf gaan er nog net mee door. Men weet het zo in beeld te brengen dat het gelukkig niet al teveel opvalt hoe goedkoop het eruit ziet. De film is uit te zien, maar er zijn wel betere films gemaakt binnen dit subgenre.
TM Scarface
-
- 59 berichten
- 712 stemmen
Standaard haaien, tiener vakantie/weekend film verhaaltje, voorspelbaar.
Spanning miste nogal en vooral een spannend soundtrack ofzo.
Ik heb hem op tv(geen 3d) gezien, ik zou echt niet weten waarom hij in 3d was. Voor die paar keer dat een haai in beeld kwam, nee.
Alles was gewoon heel standaard en niet spannend. Misschien leuk om een keer te zien als je echt niet weet wat je anders kan doen/zien.
Kondoro
-
- 11521 berichten
- 2865 stemmen
Shark Night 3D
Een slechte horror / thriller film waar de haai weer de hoofdrol speelt. Ik dacht dat ik hem nog niet had gezien maar hij kwam me wel bekend voor. Hij is gister volgens mij nog op Netflix geplaatst, dus gelijk vandaag maar even gekeken. Ik heb toch al weekend
. Ik vond het verhaal erg mager maar het concept was wel geinig. Ik vond de acteurs matig acteren. Had allemaal wat beter gekund. De haaien zagen er ook niet uit en het verhaal was daarbij dan ook nog eens erg voorspelbaar dus je zat de hele film zonder verassingen. Er werd spanning opgebouwd maar die drong niet binnen. Ik begon zelfs even te spoelen. Zeker leuk om eens mee te nemen maar het is zeker geen topper! Er zijn weliswaar leukere. Maar goed te doen als je even niks te doen hebt want met zijn 1 uur en 30 minuten heeft de film de perfecte duur! De film begon eigenlijk ook al wazig met gelijk een aanval van de haaien maar je kreeg verder niks meer te horen over dat meisje. Had dus echt beter gekund!
2.0*
tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2567 stemmen
Weer een dertien in een dozijn monster/haaien film die nergens origineel of spannend uit de hoek komt.
Als je de trailer van deze film kijkt heb je waarschijnlijk alle redelijke scenes al gezien.
Acteerwerk net als het visuele gedeelte onder de middenmoot.
Robertdeniro
-
- 191 berichten
- 233 stemmen
Mijn God, hoe slecht MAG een film zijn? Kan me niet voorstellen dat een regisseur dit kan afleveren... de hond was het beste. De haaiebeelden waren zo slecht dat het komisch was, een halve ster is nog teveel. Overslaan!
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Wat een moeite doen ze altijd met dit soort films. Shark Night in het haaienmeer. De 3d zal wel zal vooral bedoeld zijn voor de onderwaterscènes want die zien er nog wel goed uit. Het begint hilarisch maar daarna weten ze de film eigenlijk nauwelijks interessant te maken. En gaan ze het nog wat rekken tot het eigenlijke verhaal over die haaien aan de orde komt, wat erg standaard is. De haaien zijn op zich niet zo slecht maar reageren te langzaam. Kan leuk zijn voor horrorliefhebbers. 2.0
K. V.
-
- 4363 berichten
- 3768 stemmen
Hm, geen bijzondere film deze. Voor het verhaal of de cast hoef je niet te kijken.
De film ziet er nog behoorlijk uit, maar het 3D lijkt me maar eerder een verkoopspraatje dan een echte meerwaarde.
Geen must-see, maar ook niet super slecht. 'k had er geen grote verwachtingen bij en gelukkig maar.
Tarkus
-
- 6409 berichten
- 5315 stemmen
Niet echt wat ik er van had verwacht.
Zit helemaal geen spanning in.
Het is meer een mooie grieten show dan een horrorfilm.
reporterxyz
-
- 209 berichten
- 1113 stemmen
Hoe idioot en slecht kan een film zijn ?
De deze dus.
Een welverdiende 0,5 *
ronnieboy
-
- 113 berichten
- 42 stemmen
xxERWINxx
-
- 1876 berichten
- 985 stemmen
Middelmatige haaienfilm, een kruising tussen Piranha en normale haaienfilms.
Beetje van hetzelfde dus waarin een stel vrienden op vakantie gaan en al snel word er 1 aangevreten door een haai, daarna word het alleen maar erger.
Echt verrassend word hij niet en ook niet spannend.
Al met al leuk om eens gezien te hebben, maar hij lijkt veel op de meeste andere haaienfilms.
Shadowed
-
- 11414 berichten
- 6715 stemmen
Vermakelijk.
Maar uiteraard geen hoogstaande titel en al helemaal geen titel die het genre vertegenwoordigd. Gelukkig lijkt de film daar ook nooit echt voor te gaan, maar af en toe lijkt Ellis ergens wel iets meer te willen. Laat dat dan ook gelijk 1 van de mindere punten van Shark Night zijn.
Deze film gaat voornamelijk voor het vermaak en slaagt daar redelijk in. Het fijne is ook dat dit geen SyFy-achtige film is en de film zit dan ook niet propvol met barslechte en intentionele CGI-effecten. In deze productie zat duidelijk wel een klein zakcentje meer, al ziet de CGI er alsnog niet geweldig uit. Het was echter voor het vermaak makkelijk te vergeven.
Acteerwerk is verder niet geweldig en vooral Paxton glijdt uit in deze film. Van alle crewleden is het toch Paxton die de beroemdheid moet voorstellen, maar weet deze status in dit geval niet waar te maken. De beste rol kwam eigenlijk van Leonard, maar hij krijgt een zeer beperkte rol, dus dat zegt eigenlijk meer over de rest dan over Leonard.
Shark Night biedt genoeg voortgang en gebeurtenissen om de boel vermakelijk te houden, maar kiest inderdaad net wat te vaak een vervelend pad. De tieners maken regelmatig irritante besluiten die de film niet ten goede komen. Voor het vermaak maakt het weinig uit, maar als ervaring is het toch wat te suf, maar verder is deze film ook niet realistisch bedoelt dus het valt de film ergens nog wel te vergeven.
Het is echter vooral dat de film uiteindelijk een ridicuul zijplot erbij telt die afleidt van de film zelf. Dat lompe gedoe met die supervissen kweken hoort hier echt niet thuis. Spannend is de film ook nergens en voor stevige gore hoef je deze film ook zeker niet op te zetten. Het kijkt gelukkig wel erg aardig weg en ziet er aardig uit. Daarvoor nog een 2,5*, zeker niet 1 van de slechtste binnen zijn subgenre, maar ook niet geweldig.
Elchapo
-
- 1008 berichten
- 1925 stemmen
Simpel filmpje,vermakelijk maar zeker geen topper.3 stars.
Duke Nukem
-
- 1788 berichten
- 1986 stemmen
Wat hebben we van deze film geleerd? Dat je gerust een hele arm kunt verliezen zonder dood te bloeden. Gewoon een verbandje erop en je bent weer zo goed als nieuw! En je kunt zelfs een partijtje onderwater boksen met een hamerhaai, èn overwinnen!
Na Piranha 3D heb ik deze Shark Night 3D bekeken en dit is gewoon een totaal ander soort film. Geen boobs, blood en guts, zoals SlasherMovieMan al aangaf.
Is Persoonlijk vond ik [i]Shark Night 3D maar een redelijk tam filmpje, neem een voorbeeld aan Piranha 3D: dikke r-rating met boobs, bloed en guts. Dat noemen ze nou popcorn vermaak. Deze film daarin tegen heeft dat niet zo, met name als je het hebt over hoe expliciet ze het in beeld brengen.
Dat is op zich niet zo erg, want deze film heeft meer verhaal en eigenlijk wel een origineel uitgangspunt. Alleen is het wel erg jammer dat de haaien en de kills er niet altijd even overtuigend uitzien. En die kooi waar Sarah in vastzit, heeft een gleuf groot genoeg om door te ontsnappen.
UmbraVitae
-
- 4331 berichten
- 4039 stemmen
De bloedrode intro met haaien is het beste vd film...Want wat volgt is een lachertje van jewelste, klungelige personages, geen spanning en ook niet zo slecht en fout dat ie terug leuk wordt, neen gewoon drek en overslaan is enige raad die ik kan geven.
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31152 berichten
- 5450 stemmen
Het lijkt wel een slasherfilm met de groep jongeren aan een meer. Er komen een paar haaien bij, waar een uitleg bij komt hoe die in een meer geraakt zijn. Veel spanning is er niet aan de haaien, het leunt dichter bij een film als Sharknado, maar daar is het zo over de top dat het weer wat fun heeft. Irritant is het niet, maar meer dan een doorsnee horror die je een uur later vergeten bent, is het ook niet.
stratmans
-
- 935 berichten
- 954 stemmen
leuk verhaal, weinig waarschijnlijk maar dat hoeft niet bij dit soort films
Het laatste nieuws

Avonturenfilm 'Seven Years in Tibet' is binnenkort te vinden in het Netflix-aanbod

Mysteryklassieker 'The Da Vinci Code' met Tom Hanks vrijdagavond op televisie

Mysteryfilm 'Identity' van James Mangold verdwijnt binnenkort van Netflix

Heb jij de Netflix-docu 'The Man With 1000 Kids' al gezien? 'Maag draaide om'
Bekijk ook

Mother's Day
Horror / Thriller, 2010
174 reacties

You're Next
Horror / Thriller, 2011
259 reacties

The Stepfather
Thriller / Misdaad, 2009
205 reacties

Would You Rather
Horror / Thriller, 2012
45 reacties

A Lonely Place to Die
Thriller / Misdaad, 2011
122 reacties

Words and Pictures
Drama / Komedie, 2013
12 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








