Hall Pass (2011)
Genre: Komedie
Speelduur: 105 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Bobby Farrelly en Peter Farrelly
Met onder meer: Owen Wilson, Jason Sudeikis en Jenna Fischer
IMDb beoordeling:
5,9 (135.527)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 31 maart 2011
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Hall Pass
"One week. No rules."
Rick (Owen Wilson) en Fred (Jason Sudeikis) zijn beste vrienden en beiden al lang getrouwd. Wanneer ze zich onrustig beginnen te voelen, krijgen ze van hun vrouwen een "hall pass", wat inhoudt dat ze een week lang mogen uitspoken wat ze willen zonder dat er vragen gesteld worden. In het begin lijkt het een droom die uitkomt, maar al snel komen ze erachter dat hun verwachtingen over het vrijgezellenbestaan niet stroken met de werkelijkheid.
Externe links
Acteurs en actrices
Rick Mills
Fred Searing
Maggie Mills
Grace Searing
Leigh
Coakley
Gary
Hog-Head
Rick Coleman
Gerry
Video's en trailers
Reviews & comments
T-man
-
- 158 berichten
- 2980 stemmen
Ik vond deze film niet geweldig. Wel hier en daar kunnen lachen, maar het kon mij als geheel niet boeien.
alex de koning
-
- 4 berichten
- 0 stemmen
erg grappige film. heb me in een scheur gelachen. leukste scene was de sauna scene. ik heb em toevallig vanuit mijn persoonlijke 1-persoons sauna tentje gekeken die ik toevallig net binnen had
Denk niet dat zo'n hall pass in het egt kan werken trouwens. loopt altijd op problemen uit. en by the way: Nicky Whelan is zoooo lekker!
ziggy06
-
- 160 berichten
- 1287 stemmen
Ik vond dit een leuke film. Ik heb een paar keer echt kunnen lachen. Niet overdreven hard, maar dat gebeurd bij mij maar zelden. De cast was ook prima. De film had wel wat korter gemogen. De leukste grap is toch wel dat een dame in de badkamer moet niezen en zo plotseling van haar buikkrampen af is...... Verder zitten er een paar goede one-liners in. Leuke meiden ook die mee deden. Christina en Jenna waren erg leuk. Iedereen heeft het over Nicky Whelan. Die vind ik maar wat goedkoop overkomen net zoals Tara Reid.
Goedkoop of niet, daar zou ik wel een nachtje tussen de lakens mee willen spenderen....
harpastum
-
- 45 berichten
- 127 stemmen
Deze film kon mij eigenlijk best bekoren, en werkte tot af en toe op de lachspieren! Een mooie 3.5 ! Zeker niet slecht in zijn genre.
scorsese
-
- 13165 berichten
- 11076 stemmen
Redelijke film waarin twee getrouwde mannen een week 'vrij' krijgen van hun huwelijk. Een typische Farrelly-brothers-comedie. De humor is dan ook wat voorspelbaar en puberaal, maar dat maakt het er niet slechter op. Richard Jenkins heeft de leukste rol, maar jammer genoeg ook een erg kleine rol. Een kleine 3.0 sterren.
Davido
-
- 184 berichten
- 627 stemmen
Wauw, wat heb ik gelachen! Vooral de eerste 45 min. Ben getrouwd en heb twee kids..... Deze film is zo herkenbaar (op een komische manier dan 
Echt een topper in de komedie.
VforVictor
-
- 508 berichten
- 561 stemmen
flut film, niet 1x moeten lachen, de farrelys hebben hun beste tijd gehad
Dejive
-
- 40 berichten
- 62 stemmen
Leuke film, heerlijk! Veel dingen zijn ook herkenbaar, zelf ook kinderen en al jaren bij mijn vrouwtje. Heerlijke humor af en toe en ik heb af en toe wel echt ff moeten lachen. Kijkt heerlijk weg, smaken verschillen uiteraard... Maar ik hou hier wel van! Leuke film
killerfreak
-
- 846 berichten
- 1066 stemmen
had meer verwacht van deze film, maar het aantal geslaagde jokes of gniffels zijn op minder dan 1 hand te tellen. 2.5*
RoFFeL
-
- 265 berichten
- 301 stemmen
gewoon lachuh!
surrounded by sixes: hot... not, hot... not. Geweldig!
Roderix
-
- 27 berichten
- 20 stemmen
Leuke film.
Ik had er eigenlijk minder van verwacht, maar viel mij erg mee.
Echt een komedie van deze tijd
Kondoro
-
- 11519 berichten
- 2861 stemmen
In het begin kreeg ik zin in de film.
Had hem speciaal mee genomen op vakantie omdat ik toch eens even een kijkje wou nemen.
Helaas is hij me diep tegen gevallen !!!
Gang_Star
-
- 6837 berichten
- 3401 stemmen
Ik had de film vooraf doorgespoeld om niet te hoeven zien wie eraan mee hadden gemerkt, achteraf was ik dan ook verbaasd dat de regie is van de Farrelly broers. Na een aantal zeer vermakelijke films vond ik dit een hele achteruitgang. Het verhaal was best oké, maar de uitwerking was zo nu en dan erg kinderachtig en vaak sloeg de humor bij mij niet aan. Het viel me achteraf toch wat tegen.
Thomas83
-
- 4026 berichten
- 3631 stemmen
Op een of andere manier voel ik sinds There's Something About Mary toch een soort van loyaliteit naar de Farrelly-broers. Misschien wel omdat ze komedies maken die niet alleen plat zijn maar vaak ook nog wel een bepaalde warmte hebben. Dat is hier ook best wel weer zo, en de poep- en plashumor valt ook wel te verdragen. Ik moest om een bepaalde "nies-scène" stiekem nog best lachen vanwege de absurditeit ervan.
Verrassend genoeg is het nog behoorlijk goed geschreven allemaal. De kleine grapjes zijn nog vaak genoeg leuk, er zijn niet eens zo veel tenenkrommende momenten en de vergezochte situatie die het uitgangspunt van het verhaal vormt wordt op een relatief nog geloofwaardige manier in gang gezet. Het enige rare is dat de vrouwen met de kinderen tijdens de "hall pass" een weekje weggaan en de mannen in hun huis achterlaten.
De film duurt wel iets te lang eigenlijk, maar het einde is heel aardig en wordt niet zo vervelend zoet als je verwacht. En de scènes na de aftiteling zijn leuk. Owen Wilson is over het algemeen niet zo vervelend en Sudeikis doet het ook naar behoren. Leuk ook die bijrolletjes voor Moran, Merchant en Waters. Applegate is wel wat minder. En Daddario is prachtig. Dat zoveel mensen gaan voor die net iets te ordinaire en afgetrainde Whelan. Doe mij Daddario maar. De sluikreclame is trouwens best subtiel gedaan in de ze film. Het kan nog. 3.5*.
HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 13470 berichten
- 1305 stemmen
Leuke film met prima acteerwerk en een grappig verhaal gekoppeld aan vele
hilarische scenes. Mijn lachspieren hebben in ieder geval overuren gemaakt.
Ik ben een tevreden filmkijker, tot en met.
Drie sterren van mijn kant voor Hall Pass (2011).
tommycool98
-
- 105 berichten
- 80 stemmen
Opzich wel vermakelijke grappige film maar niet heel erg origineel ofzo. *3.5
jippie2010
-
- 2612 berichten
- 8085 stemmen
Echt grappig was het niet altijd, op een paar absurde momenten na.
Maar op de één of andere manier begon ik mee te leven met de personages,
zal wel een oude sentimentele sukkel aan het worden zijn haha. *3.0
Leno
-
- 5921 berichten
- 4402 stemmen
Af ent toe grappig en sporadisch heel grappig. Verder natuurlijk voorspelbaar en te lang. Anderhalf uur is echt genoeg voor zo'n film. Het begin belooft best wel wat, maar het komt nooit echt op gang. De cast is ook niet echt getalenteerd op Sudeikis na misschien.
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
Ja, gewoon weer een leuke Farrelly comedy.
En daar is vaak weinig mis mee,mocht je van de humor houden.
Ik zei geen heel groot verschil met het bewierookte There's Something about Mary (1998) wat ook gewoon een prima soms wat platte humor was.
Dit was vaak gewoon erg lachwekkend,,die dreun van law and order 
Natuurlijk geen diep vermaak.
Maar absoluut als je van de broertjes Farrelly houdt is dit vast wel je ding.
mikey
-
- 28986 berichten
- 5138 stemmen
Toch raar dat in united states of antichirst de tieners worden gespeeld door 30-ers en de 30-ers gespeeld worden door 50-ers. Tussen de standjes van moeders de vrouw door is wat onderbroekenlol gemonteerd. Zoals een enorme donkere piemel gewoon omdat Amerika niet spoort.
maxcomthrilla
-
- 15578 berichten
- 2843 stemmen
Slecht!
De Farrelly broers mikken hier te nadrukkelijk op drama. De humor is zeer schreeuwerig van aard, te gemakkelijk en teveel in je gezicht. De film liep ook gewoon niet helemaal lekker. Het leuke basisidee ten spijt, is dit een film met hopen gemist potentieel. Nauwelijks gedenkwaardige freaks en alles is werkelijk waar veel te zoetsappig opgezet om ook maar een beetje van zich af te kunnen bijten. Resten een paar leuke scenes, waren bij jullie de piemels van die zwarte man en Ierse man ook gecensureerd? Leek mij nou net het punt van de film dat ze deze scene beter niet hadden kunnen censureren? Hou trouwens sowieso niet van censuur. Flauw! 2*
tommykonijn
-
- 5139 berichten
- 2356 stemmen
Als je een film van de broertjes Farrelly opzet, dan weet je wat je te wachten staat: anderhalf uur lang onderbroekenlol. Naar mijn mening leverden ze met Dumb and Dumber en There's Something about Mary twee van de leukste bijdragen binnen dat genre. Ze staan er ook om bekend dat ze het niveau van dergelijke films na Me, Myself & Irene nooit meer hebben weten te evenaren. Daar ben ik het op zich mee eens, hoewel ik het zeker niet dramatisch vind. Shallow Hal en The Heartbreak Kid waren imo namelijk leuke tussendoortjes. Deze Hall Pass mag zich daar ook toe rekenen.
Nee, het niveau van hun werk uit de jaren 90 halen de broertjes hier niet. De film moet op gang komen, de humor is wat braver en er zit ook een stukje (onnodig) drama in, waardoor het een vrij standaard komedie is. Toch bevat de film de nodige leuke misverstanden en ik heb diverse malen kunnen lachen, wat eigenlijk nog maar vrij zeldzaam is. Ook tijdens de climax zit de vaart er nog verrassend goed in. Owen Wilson is wel geschikt voor een film als deze en Jason Sudeikis wist niet of nauwelijks op mijn zenuwen te werken. Dat is al heel wat. Ik had misschien wat meer verwacht van de bijrol van Christina Applegate, maar Wilson's lompe vrienden en Richard Jenkins maken dat wel weer goed.
Je moet platte humor kunnen waarderen wil je ervan kunnen genieten, maar als je daarvoor in de stemming bent, zal je je aan Hall Pass niet gauw een buil vallen.
3*
Sergio Leone
-
- 4404 berichten
- 3091 stemmen
Onderhoudend.
Ietwat tegen de verwachtingen in een redelijke meevaller, deze Hall Pass. Zowel Owen Wilson als Jason Sudeikis, van geen van beiden ben ik echt fan, hebben hun momentjes. En hoewel het allemaal vrij plat en gemakkelijk is qua humor, irriteert de film nergens. Het tempo zit goed en men blijft gelukkig niet te lang hangen in onbenullig drama.
3
Bakema NL
-
- 858 berichten
- 118 stemmen
Voorspelbaar of niet, verhaaltje van niks, banaal......lekker boeiend, ik ga plat van dit soort onzin als ik in de stemming ben...voel me nog steeds niet te oud voor poep en pies grappen. 
Shadowed
-
- 11364 berichten
- 6689 stemmen
De Farrelly's.
Als komediemakers heb ik ze nooit briljant gevonden, maar blijkbaar hadden ze wel genoeg voer en benzine om achter elkaar komedies af te vuren die onder het publiek een zekere waardering kunnen opbrengen. Pas in 2019 leek er een wat andere richting te ontstaan binnen hun werk, maar daarvoor kwam Hall Pass uit in 2011.
Hall Pass gaat in op het concept van vertrouwen en tot in hoeverre je je partner kan vertrouwen. Wie echter denkt dat hier een slim spel uit gaat komen heeft duidelijk de gebroeders Farrelly niet ontmoet, want deze film is vooral lomp vermaak en gaat niet veel verder dan dat. Uiteraard wel aangedikt met wat romantische toetsen, maar nauwelijks genoeg om het als resultaat echt uniek te maken.
Het jammere blijft uiteindelijk vooral dat zowel Wilson als Sudeikis nooit leuke figuren weten te vormen. Ik zie ze beiden ook liever in wat serieuzer werk moet ik zeggen, maar uiteindelijk hebben ze vooral een carrière in de komedie-industrie. Beide heren maken een wat saaie indruk, in deze film terwijl de omgeving eromheen nog wel leuk te noemen is. Het is niet dat ze slecht acteren, het is gewoon zo dat ze als personages niet erg komisch zijn.
Tempo is aardig hoog en er worden genoeg situaties aangemaakt om de film zelf niet saai te maken. Daar houden de complimenten voor nu ook weer zo'n beetje op. Het blijft niveau waar je weinig mee kan, maar vooral leuk wordt als je er ook mee kan lachen. Dat is met Hall Pass niet het geval. Het is vooral leuk vertier op een saaie dag, maar niet meer dan dat.
mrklm
-
- 11374 berichten
- 9897 stemmen
Maggie [Jenna Fischer] en Grace [Christina Applegate] vragen een bevriende psycholoog dr. Lucy [Joy Behar] om advies wanneer ze concluderen dat hun echtgenoten Rick [Owen Wilson] en Fred [Jason Sudeikis] niet gelukkig lijken te zijn met hun huwelijk. Lucy adviseert ze om de mannen een week lang een ‘hall pass’ te geven, waarmee ze toestemming krijgen om hun (seksuele) fantasieën de vrije loop kunnen laten en zelfs vreemd mogen gaan. Maggie en Grace verblijven die week in Cape Cod waar ook zij gebruik maken van hun ‘hall pass’. Een perfect basisgegeven voor Bobby en Peter Farrelly die voor de nodige onsmakelijke en ongemakkelijke momenten zorgen, maar deze keer zijn ze er (gelukkig) minder op uit om hun personages te vernederen en dat maakt dit tot een van hun toegankelijkste komedies.
Brabants
-
- 2887 berichten
- 2145 stemmen
Hall Pass zeer simpele maar uiterst leuke komedie. Niet dat de humor zo scherp is maar het is wel gewoon leuk. Owen Wilson was daar voor mij zeker niet debet aan. Val bijna telkens in slaap als ik naar die gast zijn optredens kijk.
nijkerkbert
-
- 606 berichten
- 777 stemmen
Gewoon heerlijk platte humor, wat is er mis mee?
Ik heb er in ieder geval hartelijk om kunnen lachen, de housewarming-party bij Ed was natuurlijk hilarisch en wat te denken van de nies-scene op de badrand?
3☆
Het laatste nieuws

Netflix-kijkers reageren op 'Kidnapped: Elizabeth Smart': 'Moeilijk om naar te kijken'

Waargebeurde oorlogsfilm 'The Endless Trench' is een verscholen pareltje op Netflix

Drie Netflix Originals om te kijken na 'Blind Sherlock'

Misdaadfilm 'Catch Me If You Can' met Tom Hanks en Leonardo DiCaprio is morgen op televisie
Bekijk ook

Dear Frankie
Drama, 2004
39 reacties

The Art of Flight
Documentaire / Avontuur, 2011
19 reacties

Tabu, a Story of the South Seas
Drama / Romantiek, 1931
30 reacties

End of Watch
Misdaad / Drama, 2012
367 reacties

The Lady
Drama / Biografie, 2011
32 reacties

Marty
Romantiek / Drama, 1955
29 reacties
Gerelateerde tags
man vrouw relatiedaydream huwelijkvrijheidvriendenfull frontal male nuditywilliespenis
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





