• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.033 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.063 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.613 stemmen
Avatar
 
banner banner

Henry's Crime (2010)

Komedie | 108 minuten
2,60 168 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 108 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Malcolm Venville

Met onder meer: Keanu Reeves, Vera Farmiga en Judy Greer

IMDb beoordeling: 5,9 (22.215)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 21 april 2011

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Henry's Crime

"The real crime is not committing to your dreams."

Nadat hij drie jaar in de gevangenis heeft gezeten voor een bankoverval die hij niet gepleegd heeft, besluit de goedwillige doch doelloze Henry om de bank deze keer echt te overvallen. Daarvoor wil hij zich inwerken in een plaatselijk theatergroep, maar z’n plannetje wordt erg ingewikkeld als hij verliefd wordt op de hoofdrolspeelster van het gezelschap.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van scorsese

scorsese

  • 13162 berichten
  • 11074 stemmen

Matige film waarin een onschuldig veroordeelde bankovervaller, eenmaal op vrije voete de bank ditmaal echt gaat beroven. Een caper film die zich meer op de personages richt, alleen een beetje jammer dat deze aan de saaie kant zijn. Ook het hele theater-gedeelte had beter achterwege kunnen blijven. Hier en daar nog wel redelijk vermakelijk.


avatar van eavymetal

eavymetal

  • 397 berichten
  • 529 stemmen

Ik heb de film een paar dagen geleden op de harde schijf van mijn tv-ontvanger gezet, maar ik helaas nog niet de tijd gehad om de film te bekijken. Ik ben zeker benieuwd naar de film, dus ik denk dat ik vanavond maar eens een poging ga wagen om de film te gaan bekijken.


avatar van DjFrankie

DjFrankie

  • 3413 berichten
  • 3496 stemmen

Niet zo bijzonder, verhaal is vrij simpel, dat draagt de film ook uit.


avatar van Roger Thornhill

Roger Thornhill

  • 6011 berichten
  • 2445 stemmen

Kennelijk is deze film een stille dood gestorven, want op MovieMeter is hier al twee jaar lang geen bericht meer bij geplaatst. En dat is jammer, want dit is een kleine en vriendelijke film met een aardig plot, absoluut geen hoogvlieger maar toch ook zeker niet zo slecht als sommige gebruikers hier willen doen geloven. Veel mensen hier storen zich kennelijk aan Keanu Reeves, maar ik had zelf veel meer moeite met de karikaturale rol van Peter Stormare, die bij zijn vertolking van de toneelregisseur maar op één noot lijkt te kunnen variëren (al dan niet in opdracht van het script). Gelukkig wordt dat ruimschoots gecompenseerd door James Caan, die stil en subtiel een wereldwijze melancholicus neerzet die eigenlijk het leven heeft afgezworen, zich dan toch laat verleiden tot deelname aan een nauwelijks voorbereide bankroof, daar al spoedig spijt van krijgt en er dan maar het beste van maakt – zijn spel is voor mij het hoogtepunt van de film. De scène waarin hij voor het eerst in het theater verschijnt en daar de assistent-regisseur zover krijgt dat die verklapt waar zich de tunnel bevindt is magnifiek. Een niet ambitieuze maar wel zeer sympathieke en onderhoudende film.


avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME. (moderator series)

  • 13470 berichten
  • 1305 stemmen

Show us what love is all about... how it rips you apart and then puts you together. It carries

you to the heavens and then smashes you to the ground!

Henry's Crime (2010) is niet meer dan een aardige Amerikaanse komedie die heel sporadisch

een glimlach om mijn gezicht wist te toveren.

Het is spijtig om te moeten melden dat het allemaal over het geheel niet echt bijzonder te

noemen is, een herziening zal er voor mij dan ook niet snel inzitten.

Tweeënhalve ster van mijn kant.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Leek me wel leuk een komische film met Keena Reeves en James Caan. Het lijkt wel een lowbudget film, gezien de informatie bij IMDb toch niet (12 miljoen dollar ), maar het oogt nogal simpel. Het verloopt allemaal moeizaam deze misdaadkomedie. 2.0


avatar van MOVIEMAZZTER

MOVIEMAZZTER

  • 565 berichten
  • 562 stemmen

Geen onaardige film in een rustig tempo. Misdaad zonder veel actie. Het verhaal is niet erg geloofwaardig, maar heeft wel wat komisch en kijkt lekker weg. Het einde is wel wat voorspelbaar.