• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.278 stemmen
Avatar
 
banner banner

Resident Evil: Afterlife (2010)

Actie / Horror | 90 minuten
2,84 1.255 stemmen

Genre: Actie / Horror

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: Resident Evil 4: Afterlife

Oorsprong: Duitsland / Verenigde Staten / Canada / Frankrijk

Geregisseerd door: Paul W.S. Anderson

Met onder meer: Milla Jovovich, Wentworth Miller en Ali Larter

IMDb beoordeling: 5,8 (186.314)

Gesproken taal: Engels, Spaans en Japans

Releasedatum: 23 september 2010

Plot Resident Evil: Afterlife

"She's back...And she's bringing a few of her friends."

De wereld wordt nog steeds geteisterd door het virus dat mensen in zombies verandert. Alice (Milla Jovovich) blijft op haar pad toch steeds meer overlevenden vinden en samen zoeken ze naar een veilige haven. In haar gevecht met de 'Umbrella Corporation' krijgt Alice onverwachte hulp van een oude bekende.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van DutchVibe

DutchVibe

  • 29 berichten
  • 377 stemmen

Trailer gezien en vind hem alles behalve slecht. Kan de beste 3D-film worden tot nu toe inderdaad. Ben alleen benieuwd of het nu niet teveel wordt allemaal, zoveel delen.

We gaan het zien


ik kan bijna niet wachten

ik ga daar zeker heen!!

die andere vond ik ook vet en ben al een die hard fan!

alleen jammer dat ze de de rol van chris aan wentworth miller hebben gegeven dat past totaal niet

maar het zal mij benieuwen wat dit deel wordt nog wel in het 3D!


avatar van Q Jones

Q Jones

  • 3524 berichten
  • 2881 stemmen

louisvf schreef:

Actiescènes in de trailer zagen er trouwens echt slecht uit.

Snap niet goed wat er goed is aan de trailer buiten enkele beelden in het begin...

Nee ik vond dat ze er op basis van de trailer echt heel goed uitzien, beter

dan in de hoofd film piranha 3D


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11816 berichten
  • 3317 stemmen

Resident Evil: Extinction vond ik tot nu toe de beste uit de reeks. Eens kijken wat Afterlife ervan gemaakt.


avatar van Q Jones

Q Jones

  • 3524 berichten
  • 2881 stemmen

Ja ik vind in deze reeks dat de films beter worden met het vervolg deel. 1 vond ik echt het minste


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1887 stemmen

Deel 1 vond ik juist erg goed, 2 zwaar teleurstellend en 3 weer een stuk beter te behappen....

Ik hoop dat de regisseur hier juist weer de kant van het eerste deel mee op gaat!


avatar van Q Jones

Q Jones

  • 3524 berichten
  • 2881 stemmen

Smaken verschillen


avatar van MrHorror

MrHorror

  • 408 berichten
  • 517 stemmen

wie heeft de film in hemelsnaam al gezien? al 5 sterren??


avatar van Minotaures

Minotaures

  • 7810 berichten
  • 2537 stemmen

vast een bullstem, slaat nergens op


Haha deze RE film komt tegelijk uit met de videogame Dead Rising 2, nice dat word een leuke zombie dag .


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Stem verwijderd.


avatar van Koike88

Koike88

  • 117 berichten
  • 115 stemmen

De helft gezien. Veel mensen zijn er over verdeeld en dat begrijp ik.

Teveel slow-motion actie, ik ben nog niet bij de 3d versie geweest helaas, maar denk niet dat het de film goed zal doen.


avatar van louisvf

louisvf

  • 1462 berichten
  • 2523 stemmen

Q Jones schreef:

(quote)

Nee ik vond dat ze er op basis van de trailer echt heel goed uitzien, beter

dan in de hoofd film piranha 3D

Tja, als je het al met zo'n slechte film gaat vergelijken zegt dat al veel .

Nuja, ik hoop ook eindelijk op een goed deel hoor ...


avatar van Frenkstarz

Frenkstarz

  • 39 berichten
  • 182 stemmen

Weet iemand wanneer hij in Nederland gaat draaien??


avatar van Q Jones

Q Jones

  • 3524 berichten
  • 2881 stemmen

23 september staat hier boven


avatar van Frenkstarz

Frenkstarz

  • 39 berichten
  • 182 stemmen

Q Jones schreef:

23 september staat hier boven

Uhhhhmmmmm..... goeiemorgen Thanks!


avatar van puckb96

puckb96

  • 1849 berichten
  • 0 stemmen

Ik ben zeker benieuwd naar Resident Evil: Afterlife. Snap alleen niet waarom dit een horrorfilm wordt genoemd. Tis meer actie. Ook Milla Jovonich vind ik geweldig in de Resident Evil films. Een vriend van mij is er ook een dikke fan van.

Gr. Puck.


avatar van Diamantje06

Diamantje06

  • 52 berichten
  • 122 stemmen

Kan ook niet wachten op deze film, ze blijven goed, spannend en niet voorspelbaar. Hopelijk blijven ze hier films van maken, als ze maar net zo goed blijven als de andere delen.


avatar van Prudh

Prudh

  • 3124 berichten
  • 1874 stemmen

W.S. Andersons idee van sfeer scheppen is zoveel mogelijk slow motion combineren met hard rock. De regisseur is zo subtiel als een stomp op je neus, maar zo onsubtiel als hier heb ik het nooit gezien. Qua verhaal en feeling creëert hij hier weer een verschrikkelijk dure B-prent. Maar wel een gelikte. De openingsactiescène is op de vele slowmo shots na erg cool en vooral zichtbaar prijzig geweest. Toffe decors afgewerkt met werkelijk prachtige computereffecten gebombineerd met schiet- en knalwerk. Helaas is die eerste ook gelijk de beste actiescène, maar niettemin houdt de film tempo genoeg om over de gehele linie te vermaken. Net als in de vorige drie delen moet er vooral niet te lang stil gestaan blijven worden, want dan vallen al die zaken op die simpelweg niet kloppen. De regisseur maalt niet om een plotgat meer of minder. W.S. Anderson heeft van finesse geen kaas gegegeten.

De 3D is na Avatar de beste die ik heb gezien op film. Digitale shots zijn soms echt verbluffend en naadloos aan elkaar geknipt. Aan het begin wordt er vanuit de ruimte glashelder ingezoomd tot op een straat ergens in Amerika. Er is duidelijk veel geld gestoken in de afwerking en aankleding van de film en alleen daarom is dit de moeite waard, ook al maakt de regisseur van het overige een potje. Er wordt veel gedaan om de driedimensionale feeling levendig te houden, maar ik blijf het een dure gimmick vinden. Gelukkig pakt die gimmick hier zoveel beter uit dan bij films als Clash of the Titans en andere meuk. Komt ook omdat de digitale effecten in niet veel films mooier en realistischer ogen. Ik ben er doorgaans niet zo van, maar dit CGI-festijn is indrukwekkend.

Verder wordt er wat geminderd op zombieactie en horror in verhouding tot de eerdere drie delen, worden personages weer net zo willekeurig geïntroduceerd en weggestreept, zit de Umbrella Corporation nog steeds vol boefjes, komen er wat oude personages terug en zit er een wel heel grote beul in met een nog grotere vleeshamer/bijl. Die laatste doet precies wat Anderson met deze quadrologie deed: hakken met een botte variant. Ik hou er wel van.


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1887 stemmen

puckb96 schreef:

Snap alleen niet waarom dit een horrorfilm wordt genoemd. Tis meer actie.

Nou eens even denken.... vanwege de zombies mischien?

Het kan dan mischien wel meer aktie zijn, maar met zombies kom je toch al gauw bij horror uit. ''The Expendables'' is puur aktie, in ''Resident Evil'' is de aktie niet meer dan een sub-genre.


avatar van Prudh

Prudh

  • 3124 berichten
  • 1874 stemmen

Hehe dan heb jij deze film nog niet gezien


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1887 stemmen

Geen zombies dan?


avatar van Prudh

Prudh

  • 3124 berichten
  • 1874 stemmen

Minder zombies, meer actie. De zombies zijn nog meer dan in de voorgaande delen een excuus om te kunnen schieten en voor dingen om kaboem te zeggen.


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1887 stemmen

Klinkt als een goede film dan


avatar van suraj

suraj

  • 15 berichten
  • 13 stemmen

minder zombies is meer filmpret, ik heb het echt gehad met die zombie films, hebben we al teveel van bah... dit wordt dus zo te horen een film om naar uit te kijken


avatar van theviper

theviper

  • 6 berichten
  • 6 stemmen

de film gisteren gezien in new york. daar ging hij in premiere.

zeer vermakelijke film. het verhaal gaat gewoon verder waar het gebleven was. met goed veel actie (vooral van het broertje van alice).

De 3D effecten zijn gelukkig niet overdreven veel aanwezig. hetgene wat in 3D te zien is, met name kogels uiterraard, ziet er erg goed uit. en die gasten van de umbrella corporation zijn echt geavanceerd (en een beetje ziek)...

kan niet wachten op deel 5!

ps zag dat jackass 3D hier op 15 oktober al in premiere gaat. jammer dat ik dan alweer in nederland zit


avatar van hendriks

hendriks

  • 201 berichten
  • 49 stemmen

theviper schreef:

de film gisteren gezien in new york. daar ging hij in premiere.

zeer vermakelijke film. het verhaal gaat gewoon verder waar het gebleven was. met goed veel actie (vooral van het broertje van alice).

De 3D effecten zijn gelukkig niet overdreven veel aanwezig. hetgene wat in 3D te zien is, met name kogels uiterraard, ziet er erg goed uit. en die gasten van de umbrella corporation zijn echt geavanceerd (en een beetje ziek)...

kan niet wachten op deel 5!

ps zag dat jackass 3D hier op 15 oktober al in premiere gaat. jammer dat ik dan alweer in nederland zit

euhmm was broertje van claire


avatar van hendriks

hendriks

  • 201 berichten
  • 49 stemmen

vond het wel goed vervolg beter dan deel 3 en denk dat er nog vele delen komen en dat mag van mij best toch een van de betere game verfilmingen


avatar van Felicia

Felicia

  • 20 berichten
  • 82 stemmen

Teleurstellend. Het gevoel uit film 1 is nergens meer te bekennen en het is nu niets meer dan een hersenloze zombie knaller waar ik er al veel te veel van heb gezien. Jammer!


avatar van Prudh

Prudh

  • 3124 berichten
  • 1874 stemmen

Alleen de visuals verdienen al iets meer credit dan dat, hoe crappy de rest ook is