• 15.794 nieuwsartikelen
  • 178.172 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.535 stemmen
Avatar
 
banner banner

The A-Team (2010)

Avontuur / Actie | 117 minuten / 133 minuten (extended cut)
3,08 2.154 stemmen

Genre: Avontuur / Actie

Speelduur: 117 minuten / 133 minuten (extended cut)

Alternatieve titel: The A Team

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Joe Carnahan

Met onder meer: Bradley Cooper, Liam Neeson en Sharlto Copley

IMDb beoordeling: 6,7 (276.344)

Gesproken taal: Duits, Engels, Spaans en Frans

Releasedatum: 10 juni 2010

Plot The A-Team

"There Is No Plan B"

Een groep Irak-veteranen is op de vlucht voor het Amerikaanse leger. Deze groep, die bekend staat als 'The A-Team', probeert zo snel mogelijk hun naam te zuiveren, omdat ze ten onrechte te boek staan als gevaarlijke criminelen. Ze worden beschuldigd van een ernstige misdaad die ze niet begaan hebben.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

John „Hannibal“ Smith

"Howling Mad" Murdock

Bosco "BA" Baracus

Templeton "Faceman" Peck

Charisa Sosa

General Morrison

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fast Eddy

Fast Eddy

  • 198 berichten
  • 376 stemmen

Degelijke actie komedie.

Zoals bij deze films meestal het geval is, moet je best het verstand op num zetten en genieten van de actie en humor.


avatar van notoirefilmhater

notoirefilmhater

  • 326 berichten
  • 296 stemmen

Het is eigenlijk een redelijke film, maar wist mij op één of andere manier totaal niet te boeien.


avatar van Nelissuh

Nelissuh

  • 16 berichten
  • 151 stemmen

Vraag me af hoe deze film boven de 7 kan scoren om IMDB. Het verhaal was erg zwak, sommige special effects waren goed, maar veel ook enom over the top en slecht uitgevoerd (rond "het eindgevecht" aan het einde leken natuurkundewetten volledig afwezig), soms leek het wel een cartoon.

En dan mist "de fan" natuurlijk zijn eigen helden. Ik vond de acteurs in de film te gematigd. De acteurs in de serie zetten hun rollen veel sterker neer. Murdoch was veel gekker, B.A. had maar een hand vol woorden tekst per film (I'm gonna kill you fool), etc.

Misschien komt het gewoon omdat The A-Team de helden uit mijn basisschool-tijd zijn (ik herinner me nog dat Nederland plat ging toen ze naar NL kwamen, en B.A. een gouden ketting met een Tros-ster kreeg), en deze film "na-maak" is maar nee, ik had al geen hoge verwachtingen van deze film, en nog viel het tegen.

- Zwak verhaal

- Slechte special effects

- Acteurs die de rollen uit de serie niet evenaarden

P.S., de sponsoring van Mercedes was ook wel erg opvallend. Amerikaanse legerambtenaren die in een Mercedes G-klasse rijden (of ze nu in de VS of in Duitsland zijn)?? Yeah right.


avatar van legian

legian

  • 777 berichten
  • 0 stemmen

als ik hem vergelijk met de serie dan stelt die toch wel wat teleur. vond de cameo's ook erg zielig eigenlijk 't was meer alsof ze ineens dachten van 'he we moeten ze nog een rolletje geven, aah die kan er hier wel tussen'.

maar als ik hem los zie van de serie blijft er nog wel een vermakelijke film over, die ondanks de soms wat jammerlijke special effects nog wel leuk is om te zien.

vond hannibal, face en murdock wle goed gespeeld, B.A. tja wat kan ik er over zeggen.

lekkere over de top aktie met een aardige dosis humor, ja 't werkte wel vond ik.

vond alleen dat die net iets te lang duurde ik merkte aan het eind dat ik 't wel een beetje gezien had, vond het eerste uur eigenlijk ook het sterkst, voorlopig toch maar 3*


avatar van Brimmi

Brimmi

  • 344 berichten
  • 1362 stemmen

Redelijke verfilming van een betere serie. De acteurs zijn matig gecast, hoewel Liam Neeson het stukken beter doet dan de rest. De actie is vrijwel onmogelijk, maar daar moet je natuurlijk niet op letten bij zo'n film. Ik vond de tank-scene bijvoorbeeld erg leuk

Het verhaal was ook niet veel aan, maar dat was ook wel verwacht. De manier waarop ze de 'missies' verfilmd hebben, met het plan op de voorgrond, was wel erg leuk (ik kan me niet herinneren of dat in de serie ook zo was, het is al een tijdje geleden). Sommige acteurs spelen erg slecht, zoals bijvoorbeeld het grootste deel van de bad guys.

De hele storyline van B.A. die na zijn 6 maandjes gevangenis in een identiteitscrisis o.i.d. komt hadden ze wat mij betreft moeten weglaten. Het hele sentimentele gedoe verstoort de film en de ghandi-teksten-scene vond ik tenenkrommend.

Leuke actiefilm met redelijk acteerwerk, camerawerk was flitsend maar soms ietwat irritant, veel clichés, redelijke verfilming van de serie. 3* voor nu.


avatar van semmie12

semmie12

  • 50 berichten
  • 480 stemmen

als je de hele A-team van vroeger uit je hoofd laat is dit nog best een vermakelijke film maar toch jammer


avatar van Mustard

Mustard

  • 29 berichten
  • 334 stemmen

notoirefilmhater schreef:

Het is eigenlijk een redelijke film, maar wist mij op één of andere manier totaal niet te boeien.

BA was niet cool genoeg


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1885 stemmen

semmie12 schreef:
als je de hele A-team van vroeger uit je hoofd laat is dit nog best een vermakelijke film maar toch jammer
Dan nog zou deze film niet hoger dan 1* waard zijn, maar het is nou eenmaal op de jeugdhelden van velen gebaseerd en heeft daar uiteindelijk totaal niets mee gemeen, afgezien van de namen. Zelfs de grootst mogelijke mascotte, de bus, wordt vrijwel direct gesloopt! Schandelijker dan dat kan het niet worden.


avatar van Timothyvdmeer

Timothyvdmeer

  • 1540 berichten
  • 2391 stemmen

Voldoende maar net.....jammer dat het busje zo snel kapot ging.
Verder vond ik de actie soms wel erg ver over de top. Voor nu 3 sterren maar echt net.


avatar van The_CrY

The_CrY

  • 168 berichten
  • 472 stemmen

Leuke, moderne versie van The A-Team, met persoonlijke favoriet Liam Neeson als Hannibal. Dezelfde sfeer van de serie gaat ook door de film, en dat is een goed teken. Zeer vermakelijk.


avatar van brabusRUS

brabusRUS

  • 1628 berichten
  • 2810 stemmen

I love it when a plan comes together

Ik was vroeger een trouwe kijker van The A-team en was dus zeker benieuwd naar deze verfilming. Ik vond de film erg vermakelijk. De film is volgepropt met actie, wat vaak onrealistisch was, zoals de helikopter scène, de tank scène en ga zo maar door. Desalniettemin heb ik mij daaraan niet gestoord en heb genoten van deze popcorn-film. Ik vond ze alle vier erg cool. In het begin was ik een beetje sceptisch over de huidige Murdock, maar dat was onjuist. Wat een geweldige acteur is die Copley. Wel een beetje jammer dat het GMC busje zo snel kapot gaat. Dat ding stond toch vaak centraal in de oude A-team.

Gewoon lekker over-de-top film die niet serieus moet nemen.


avatar van notoirefilmhater

notoirefilmhater

  • 326 berichten
  • 296 stemmen

Mustard schreef:

(quote)

BA was niet cool genoeg

BA in deze film is idd een total drama. De echte BA was nors en een baas, maar dit was meer een baby-BA.


avatar van bigwillem

bigwillem

  • 27 berichten
  • 34 stemmen

Toen ik voor het eerst hoorde van deze film weigerde ik hem te gaan zien.

Maar toch ben ik bezweken en ben hem gaan kijken.

Maar toegegeven goede film Op murdock na lijken ze ook best op de orginele a-tema typetjes.

Jessica Biel is wel enorm slecht in deze film. probeert stoer te doen maar is alles behalve dat.

Kijk de film niet als je niet tegen ongeloofwaardige actie houdt.

Maar kortom slechte film verwacht maar uiteindelijk dikke voldoende.


avatar van Chucky92

Chucky92

  • 1688 berichten
  • 378 stemmen

Matige film. De serie is natuurlijk een klassieker. Onbewust ga je toch de acteurs vergelijken van nu en toen. Hannibal gaat nog wel als Hannibal, maar B.A. ziet er niet uit, Face is erg slecht gecast en Murdock vind ik een beetje overdreven. Het gekke van Murdock lijkt in de film te geforceerd, waarbij het in de serie zo natuurlijk overkomt. De film zelf is een standaard actie verhaaltje.

*2,5


avatar van namingway24

namingway24

  • 1117 berichten
  • 1403 stemmen

De extended cut is zoals het woord zegt een stukje langer. De actiescènes zijn nog steeds vet (hoewel een beetje ongeloofwaardig), en de humor werkt ook. Maar daartussen zitten oersaaie stukjes en is het plot overgecompliceerd. De acteurs zijn goed, hoewel "Rampage" me niet zo kon bekoren. Toch iets positiever bij deze kijkbeurt, want over het algemeen een vette actie-komedie, zeker met je maten en aardig wat chips en drank.


avatar van Saaimen

Saaimen

  • 161 berichten
  • 156 stemmen

Als je de serie kent is het gewoon een keiharde actiefilm en is het verhaal nog wel ok! Ken je de serie, dan zit je alleen maar op de slechte kopieen te letten en de geweldig overdreven scenes waarin alles PRECIES goed gaat, heel irritant. Dan komt de serie wel even wat ´geloofwaardiger´over! Jammer want had veel meer van deze film verwacht.


avatar van Comep

Comep

  • 22 berichten
  • 33 stemmen

Leuke actiefilm voor een fles cola en zak chips . Niet echt te vergelijken met de serie, maar dat maakt me niet uit. Geslaagd.


avatar van noke

noke

  • 126 berichten
  • 76 stemmen

Rampage als BA: echt niet....wat een softie! Het idee dat BA middenin de film geweld afzweert kan echt niet. En dat BA gek is op zijn busje, dat weet ik , maar in de film lijkt het wel alsof hij een relatie met z'n bus heeft. Ik miste 'shut up fool' en het geruzie met Murdock. Dat was er bijna niet.

Cooper als Face: uiterlijk....een dikke ja. Maar daar houdt het dan ook mee op. Face houdt niet van geweld (is niet goed voor zijn knappe koppie, als hij klappe krijgt hahaha) dus waar slaat die hele scene met die tank op? Hij lijkt wel bezeten!

Neeson als Hannibal: kan wel. Alleen had hij wel wat vaker 'I love it when a plan comes together' mogen zeggen. En veel overtuigender dan die ene keer dat hij het zegt. Kwam bij mij over: het is dat ik het moet zeggen.

Copley als Murdock: Leuk, gek, maar helaas kreeg hij voor mijn gevoel te weinig vrijheid. Daardoor kon hij dus niet laten zien hoe gek hij kan zijn. En af en toe veel te serieus, waar dat niet nodig was. En zoals ik al zei, ik miste de ruzies tussen Murdock en BA. Dat was voor mij eigenlijk ook de reden waarom de serie zo goed was.


avatar van Tarkus

Tarkus

  • 6409 berichten
  • 5315 stemmen

Dit is een goede actiefilm, en ook een leuke film, maar je mag wel niet gaan vergelijken met de TV-reeks, zeker de acteurs niet.

Als je dat doet dan valt de film een beetje tegen, want de originele acteurs waren stukken beter dan deze om de 4 karakters te vertolken, maar uiteraard moest men wel voor een nieuwe cast kiezen gezien de leeftijd van de originele cast (George Peppard is ondertussen al lang overleden), of de bereidwilligheid om nog in de rol te kruipen.

Toch leuk dat je 2 leden van de originele cast even in deze film kan zien, weliswaar in een heel kleine cameo, aan jullie om ze te ontdekken... :d

Maar zoals ik dus zei, vergelijk de twee niet en dan is dit wel een leuke actieprent.

Ik heb de extended cut gezien, en het had van mij gerust nog wat langer mogen duren.

Prachtige special effects ook trouwens, vooral tijdens het laatste half uur is het genieten daarvan.

Met een iets beter scenario had de film een hogere score verdiend, nu net iets minder.


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1885 stemmen

Een beetje raar vind je niet, om een film die gemaakt is op basis van een serie niet te mogen vergelijken met de originele serie? Echt de enige overeenkomst zijn de namen van de 4, het enige andere herkenningspunt (de bus) wordt bewust aan het begin al gesloopt.

Zelfs als je dat niet doet overigens vind ik de film niet meer dan 0.5* waard dus opzich maakt het (in mijn geval) niet uit. Echt te belachelijk voor woorden, absoluut mislukte pogingen tot humor en dan hebben we het maar helemaal niet over de special effects...


avatar van Cinemaniak

Cinemaniak

  • 566 berichten
  • 513 stemmen

Thorak schreef:
Een beetje raar vind je niet, om een film die gemaakt is op basis van een serie niet te mogen vergelijken met de originele serie? Echt de enige overeenkomst zijn de namen van de 4, het enige andere herkenningspunt (de bus) wordt bewust aan het begin al gesloopt.

Zelfs als je dat niet doet overigens vind ik de film niet meer dan 0.5* waard dus opzich maakt het (in mijn geval) niet uit. Echt te belachelijk voor woorden, absoluut mislukte pogingen tot humor en dan hebben we het maar helemaal niet over de special effects...


Gemaakt op basis van een serie ja.. als je overeenkomsten wil krijg je vaak een 're-make idee'. En dat lijkt me niet de bedoeling van de makers... maar ik ga deze film binnenkort nog even bekijken


avatar van Wauze

Wauze

  • 53 berichten
  • 1367 stemmen

Net voldoende omdat het een vermakelijke film is. Heeft verder weinig met het oorspronkelijke A-team van doen die toch met minder wereldschokkende problemen te maken hadden. Hetzelfde verhaal zonder de A-team-lading had een betere film opgeleverd, hetzelfde A-team in onschuldigere avonturen had ook een betere film opgeleverd denk ik.

Vond Liam Neeson in deze rol irritant...jammer.

Oh ja, het shot vanuit de lucht van het station en Dom in Frankfurt...behoorlijk de plank mis. Dat was Keulen.


avatar van roof

roof

  • 10 berichten
  • 10 stemmen

Ze hadden niet moet refereren naar het vroegere THE A TEAM. Dan was het een beter film geworden. Ik heb hem niet eens willen kijken. Al moet ik zeggen dat ik nv Miami Vice best goed verfilmd werd. Die heb ik goed kunnen kijken. Maar the A team was leuk toen ik in de jaren 80 zelf 11 jaar was en plaatjes spaarde. Niemand ging dood en werd heerlijk geknokt. Maar laat mij die herinnering houden.


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11816 berichten
  • 3317 stemmen

The A-team ken ik eigenlijk alleen maar wegens The A-Beam. En natuurlijk heb ik ook zo nu en dan wat op tv gezien bij anderen en het zag er toen wel erg goedkoop en rommelig uit. Met de film word er juist weer een heel blockbuster gemaakt, en ik moet zeggen. Zo slecht is de film nog niet. Het verhaal is natuurlijk aan de dunne kant, maar de best goede acteurs (waaronder Liam Neeson en Jessica Biel en ook die rol van Baracus, waarvan je ook eerst zou denken dat dat Ice Cube is) en ook de mooie locaties en de actiescenes zorgen weer voor wat variatie.

Voor de rest is de film natuurlijk een aaneenschakeling van missies doen, Beetje vechten, beetje schieten etc en het leukste was natuurlijk dat op het moment dat de missies uitgevoerd werden dat er tussen die scenes door nog wat flashbacks vertoond werden van de voorbereiding van de missie. En natuurlijk mag de humor ook niet ontbreken.

Zit trouwens ook nog een foutje in de film. Die scene die zich afspeeld op het station van Frankfurt. En die station krijg je dan in vogelvlucht te zien. Maar je ziet duidelijk dat dat de station van Keulen is.

Maar verder staat de film The A-team vermaak zeker niet in de weg hoor.

3,5*


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1885 stemmen

sinterklaas schreef:

En natuurlijk heb ik ook zo nu en dan wat op tv gezien bij anderen...

Yeah right...

Je hoeft je niet te schamen om te zeggen dat je het gewoon ook hebt gekeken hoor.


avatar van NotJustAnOpinion

NotJustAnOpinion

  • 101 berichten
  • 855 stemmen

Als remake op de serie vind ik de film niet geslaagd, er word wel geregeld gerefereerd aan de serie maar toch kwamen de karakters niet overeen met die van mijn vroegere helden.

Wat dan overblijfd is een aardige film die ondanks mijn vooroordelen toch positief wist te verrassen, daarom een voldoende.

3*


avatar van VanRippestein

VanRippestein

  • 1178 berichten
  • 1052 stemmen

Een ok film. Alles wat je ervan kunt verwachten zit erin, maar ook niets meer dan dat. Fijn vermaak dat je een dagje later weer kwijt bent, mede door het totaal suffe plot.

Alle acteurs falen tov de originele acteurs, hoewel dat ook mijn sentiment kan zijn. Maar voorop staat dat die knakker die BA speelt gewoon niet mee had mogen doen.


avatar van booyo

booyo

  • 646 berichten
  • 1676 stemmen

Inderdaad geen enkele acteur komt in de buurt van het origineel. Tel daar het slappe verhaal bij op en ik kan niet anders concluderen dan dat het een uiterst matige film is.

2*


avatar van Denzz

Denzz

  • 533 berichten
  • 590 stemmen

100% pure popcorn! Slap verhaal, grootse actie, domme grapjes van de acteurs (Sharlto Copley ). Ik heb de originele serie nooit gezien dus ik kan moeilijk een vergelijking maken, maar ik kan wel zeggen dat ik me 2 uur heb geamuseerd!!!


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1885 stemmen

booyo schreef:

Inderdaad geen enkele acteur komt in de buurt van het origineel. Tel daar het slappe verhaal bij op en ik kan niet anders concluderen dan dat het een uiterst matige film is.

2*

Tja, het verhaal vond ik dan nog het sterkste punt van deze film...